|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
11.1.2008 21:14:46   
taši84
tole pa je res kompliceranje. tut js delam v vrtcu in ali pač se zgodi da pohodiš kakec in tega ne opaziš. če bi ga js vidla na tleh bi pobrisala in to je to. čistilke pr ns pridejo šele ob dveh u službo tko da ni variante da bi za vsakim brisala. konec koncev pa smo tut me v copatih in hodimo tut po hodnikih z njimi kjer starši hodijo v čevljih in tut mi. tut tla v igralnici niso vedno najbolj čista pa so lih tko na tleh. js čistilko vsak dan sekiram naj bolj pomiva sam kaj ko ona pomije zvečer zjutri pa je spet vse prašn. otroke bolj ko paziš na čistočo bolj so bolni. tist ki pa nese velik nečistoče v usta pa je zdrav. tko to je.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
11.1.2008 21:36:32   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

Se strinjam s tistimi, ki pravijo da kompliciraš. Sem sigurna da ne luftajo vsak dan na tak način, da grejo otroci počakat v hodnik. Mogoče pač tisti dan niso šli ven....ne vem.

Kaj boš pa na nas rekla, ko smo se dobivale v Koloseju in so naši 10 mesečniki(ali celo manj) plazili takole naokoli:




Nagravžno.


Hehe. A smem naštet nagravžne uporabnice tega foruma, ki smo se dobivale takole?

Frutka, Mehurčiča, Seven, Ro-la, Willma, BAGI, Kekec in mojca, Teni, Moyca..

O KAKŠNE PACKE SMO! user posted image user posted image user posted image

Potem pa še kdo naj ne reče, da štajerke nismo "en mau" posebne in nekomplikatorske.


< Sporočilo je popravil Eja RR -- 13.1.2008 15:20:59 >


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
11.1.2008 21:48:13   
Gina
Ja, kompliciraš.


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
11.1.2008 21:57:54   
frutka_
Ej, jaz nisem upala lepit gor...user posted image  Zdravi kleni mali štajerci.
Malo hecauser posted image user posted image user posted image

Iz stališča vzgojiteljice...bi rekla, da če grem za vsakim staršem brisat hodnik...ali pa za vsakim desetim...lahko dobim še plačo čistilke...ker tudi koše praznimo sami...pa pokakane bombažne plenice in slinčke v pranje nosimo. Če perice ni jih peremo sami, zlagamo in obešamo prav tako...ko je otrok umazan in nima rezervnih oblačil jim dam tista, ki sem jih prinesla v vrtec od svojega otroka...kadar organiziramo DM kličem na svoje stroške okrog in iščem najbolj ugodnega...ko grem v knjižnico, po službi, za otroke po knjige je to moj ljubi čas, ki ga rada namenim otrokom in širjenju njihovega obzorja...kadar z njimi na hodniku telovadim gledam kako obvladujejo naloge, sledijo navodilom...gledam da niso na prepihu...da se kateri ne udari...da pride vsak na vrsto in da bog ne daj katerega kje ven ne spustim, ker potem je že cirkus, da imam kaj proti njihovemu otroku...v glavnem...samo to sem želela povedat, da ni lahko, ni rožnato, vsekakor pa sem mnenja, da verjetno niso želele škoditi...majhnim otrokom je težko it v drugo igralnico, ker so odvisni od časa in prostora. In garderoba jim je znana, tukaj ga mamica sleče, odpelje domov. V drugi igralnici je kot v drugem vrtcu. Eh, pa kaj bi pisala...

Uživajte v lepem vikendu in božajte male sončkeuser posted image

Pa-pauser posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
11.1.2008 22:31:54   
Ro-La
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

Se strinjam s tistimi, ki pravijo da kompliciraš. Sem sigurna da ne luftajo vsak dan na tak način, da grejo otroci počakat v hodnik. Mogoče pač tisti dan niso šli ven....ne vem.

Kaj boš pa na nas rekla, ko smo se dobivale v Koloseju in so naši 10 mesečniki(ali celo manj) plazili takole naokoli:




Nagravžno.


Hehe. A smem naštet nagravžne uporabnice tega foruma, ki smo se dobivale takole?

Frutka, Mehurčiča, Seven, Ro-la, Willma, BAGI, Kekec in mojca, Teni, Moyca..

O KAKŠNE PACKE SMO! user posted image user posted image user posted image

Potem pa še kdo naj ne reče, da štajerke nismo "en mau" posebne in nekomplikatorske.




...in potem se drage moje ženske čudite, zakaj imajo otroci uši, koze in kaj jaz vem kakšno mrgolazen...

PACKEuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 13.1.2008 15:21:39 >


_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
11.1.2008 22:35:21   
frutka_
Jaz še poznam kurje uši. Take male rdeče so...dobiš jih med kurami.user posted image

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
12.1.2008 9:25:18   
Blink1
IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

Se strinjam s tistimi, ki pravijo da kompliciraš. Sem sigurna da ne luftajo vsak dan na tak način, da grejo otroci počakat v hodnik. Mogoče pač tisti dan niso šli ven....ne vem.

Kaj boš pa na nas rekla, ko smo se dobivale v Koloseju in so naši 10 mesečniki(ali celo manj) plazili takole naokoli:





...in potem se drage moje ženske čudite, zakaj imajo otroci uši, koze in kaj jaz vem kakšno mrgolazen...

PACKEuser posted image user posted image user posted image



Samo ti poglej, kak se tla svetijo... deca se je lahko še not vidla...

...glede na eno drugo temo, ki je bila precej vroča... a ni Mehurčica prilimala gor enga tujega otrokauser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 13.1.2008 15:21:59 >


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
12.1.2008 13:16:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Ne samo da nimajo mali otroci kaj iskati v garderobi na tleh, ker je umazano, meni najprej pride na misel, da je tam ja mrzlo . No vsaj pri nas so na tleh navadne ploščice.

No in seveda na koncu še glasovanje user posted image :

slovesno sporočam, da se mi niti pod razno ne zdi, da ančkabančka komplicira. Ji dam prav. Ne moreš otrok spustit kot psov, naj letajo, kjer jim paše.



Meta., se popolnoma strinjam s tabo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
12.1.2008 13:21:35   
Anonimen

Kaj boš pa na nas rekla, ko smo se dobivale v Koloseju in so naši 10 mesečniki(ali celo manj) plazili takole naokoli:
 




Ne razumem tega. V čem je finta, da pustiš 10 mesečnika da se plazi po koloseju? A da ga slikaš potem?

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 13.1.2008 15:22:26 >

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
12.1.2008 13:46:53   
Ro-La
IZVIRNO SPOROČILO: nivess


Kaj boš pa na nas rekla, ko smo se dobivale v Koloseju in so naši 10 mesečniki(ali celo manj) plazili takole naokoli:
 




Ne razumem tega. V čem je finta, da pustiš 10 mesečnika da se plazi po koloseju? A da ga slikaš potem?


to je samo za foto fešn...drugače te "nemarne" mamice svojih otrok ne vozijo drugam, kot na vrh pohorja, na čisti luft, prej in potem jih oreng dezinficirajo in boh ne daj da se jih kdo dotika...

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 13.1.2008 15:22:41 >


_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
12.1.2008 18:47:48   
shooo
doma bi bile dokler ne shodijouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
12.1.2008 21:33:00   
mehurčica
IZVIRNO SPOROČILO: nivess
Ne razumem tega. V čem je finta, da pustiš 10 mesečnika da se plazi po koloseju? A da ga slikaš potem?
Ja eni otroci pač dajo vse faze na poti do hoje skozi, tudi plazenje. Mogoče tvoja ni plazila in je pač pridno čičala v vozičku, medtem ko si ti kafetkala s prijateljico. Meni se je zdelo zelo fajn, da smo se dobivale in da so otroci imeli družbo. In mislim, da noben ni čičal in čakal v vozeku tiste 2, 3 ure. Sicer smo bile tam v dopoldanskih urah, ko smo bile v bistvu skoraj same v Koloseju.

Res ne vem zakaj se nekaterim zdi to tako čudno, nagravžno,... A otroci ki plazijo res ne smejo iz vozička drugje kot doma? Kaj pa tisti ki so začeli plazit poleti in so se mogoče urili tudi zunaj po dvorišču, pločniku,...?


N&N, kje? Kaj? Nič ne vem...user posted image
...glede na eno drugo temo, ki je bila precej vroča... a ni Mehurčica prilimala gor enga tujega otroka
 



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
12.1.2008 21:38:03   
marelicaa
Mene pa zanima, kje imate otroke ko greste ven? Samo v vozičku, ali tudi kaj na pesku? In če tudi tu, kaj jim vsako sekundo brišete roke in umivate, da se ne bi okužili? Na morju je skozi na blazinah ali v vozičku? Kaj pa igra s kamenčki, jih ni nikoli nesel v usta? Ne vem no...

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
12.1.2008 21:40:00   
Seven*
Otroško delo - dobesedno. Čiščenje tal. Izkoriščati se da že 10 mesečne otroke.





_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
12.1.2008 21:45:39   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Otroško delo - dobesedno. Čiščenje tal. Izkoriščati se da že 10 mesečne otroke.






Tako je bilo pri nas doma, ker smo imeli dva "plazilca". Me je enkrat ena vprašala, katero čistilno sredstvo uporabljam za parket, da se tako svetiuser posted image user posted image  Da dodam, da ne uporabljam nobenega extra, torej voda s cetom.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
12.1.2008 21:47:08   
frutka_
Joj, seven. To pa je že too much. Še bo ktera socialno poklicala.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
12.1.2008 21:47:38   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Joj, seven. To pa je že too much. Še bo ktera socialno poklicala.
Že vrtim.


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
12.1.2008 22:38:29   
nejcko
Jaz zaupam vrtcu. Verjetno tudi zato,  ker imam same dobre izkušnje z njim, a le-te imam predvsem zato, ker se nikoli nisem kaj preveč zanimala za to, kaj in kako imajo tam počiščeno in sterilno, ampak sem jim pač preprosto zaupala.
In nimam v 6 letih niti ene slabe izkušnje, le dva zdrava in zadovoljna otrokauser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
13.1.2008 0:57:30   
r1ta
Roko na srce, garderoba se mi ne zdi primeren prostor za igranje, sploh v tem "mokrem" času. Če pa so se vzgojiteljice (ki so vendar ja zelo pametne) odločile za igro v garderobi, da prezračijo igralnico, pa bi otrokom morale zagotoviti igro v čistem prostoru. Ne le da je bil na tleh pasji kakec, tudi kamenje se najde, pa listje, pa če pomislimo, da po tleh ljudje lulajo, kakajo, pluvajo in še kaj, se mi ne zdi primerno za malčke, ki še ne hodijo, da se tam plazijo. Jaz bi jim poslala anonimno pisemce ali pa bi poklicala vodstvo in pač na lep način podala svoje mnenje.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
13.1.2008 8:43:31   
Anonimen
Ja eni otroci pač dajo vse faze na poti do hoje skozi, tudi plazenje. Mogoče tvoja ni plazila in je pač pridno čičala v vozičku, medtem ko si ti kafetkala s prijateljico.


Se je plazila, doma ja. Kafetkala pa nikoli nisem v tistem obdobju, sem se samo sprehajala. Nisem takrat kave pila. Ajde, mogoče če sem se vsedla na en čaj ali dva za 15 min. pa še takrat je spala.

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
13.1.2008 12:10:28   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Ja eni otroci pač dajo vse faze na poti do hoje skozi, tudi plazenje. Mogoče tvoja ni plazila in je pač pridno čičala v vozičku, medtem ko si ti kafetkala s prijateljico.


Se je plazila, doma ja. Kafetkala pa nikoli nisem v tistem obdobju, sem se samo sprehajala. Nisem takrat kave pila. Ajde, mogoče če sem se vsedla na en čaj ali dva za 15 min. pa še takrat je spala.


enako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
14.1.2008 9:27:01   
Blink1
IZVIRNO SPOROČILO: r1ta

Roko na srce, garderoba se mi ne zdi primeren prostor za igranje, sploh v tem "mokrem" času. Če pa so se vzgojiteljice (ki so vendar ja zelo pametne) odločile za igro v garderobi, da prezračijo igralnico, pa bi otrokom morale zagotoviti igro v čistem prostoru.


Da ostanemo še pri temi. Se podpišem pod napisano. Vrtec je pač vrtec in otroci so različni, eni bolj, drugi manj občutljivi. Enako se da reči za starše. Jaz osebno v vrtcu nebi kaj dosti rekla, ker pač taka sem, mogoče bi samo vgojiteljico opozorila. Ampak ZAGOTOVO bi se kdo našel, ki bi to javil naprej.


Se je plazila, doma ja. Kafetkala pa nikoli nisem v tistem obdobju, sem se samo sprehajala. Nisem takrat kave pila. Ajde, mogoče če sem se vsedla na en čaj ali dva za 15 min. pa še takrat je spala.


O, štajerske mamice pa smo tudi v živo izmenjale izkušnje materinstva, ne samo preko foruma in to eno 2x na teden. Otroci pa so se imeli priložnost družit (ja, pa kak bacil kje pobrat - imam še eno sliko iz Tildo'sa, ko se Neja in Filip igrata s kamenčki) in nekateri so še vedno veliki prijatelji, mamice tudi. In ne spomnim se, da bi bil kateri od naših kaj dosti bolan.




_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
14.1.2008 10:03:16   
Gordana-3
ko smo že pri bacilih: naša zita je zadnjič spila malo tiste tekočine iz lončka za wc metlico. kopalnico nismo zaklenili in ko sem bila pri njej, je že držala lonček v roki in govorila pila pila. sicer je večino zlila po tleh, malo pa je že sprobala to vodiko. in v vozičku ni sedela nikoli, sploh takrat ne, ko se je naučila plaziti. preplazili smo vse, sicer bolj zunaj, ker je splazila na splomlad. in to, da so otroci glistavi in ušivi od tega, ker se plazijo vsepovsod ....user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
14.1.2008 13:56:38   
Blink1
IZVIRNO SPOROČILO: Gordana-3

ko smo že pri bacilih: naša zita je zadnjič spila malo tiste tekočine iz lončka za wc metlico. 


user posted image user posted image Pa ne vem kaj jim je vsem tak zanimivo v teh lončkihuser posted image user posted image user posted image Naša je tudi vedno najprej tja zavila. Kopalnice pa itak nikoli ne zaklepamo.


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Čistoča v vrtcu. Ali kompliciram?
14.1.2008 14:16:07   
Gordana-3
mi pa sedaj obvezno zaklepamo ravno zaradi ta male. ker je to njena stalna postaja. skoz bi stala pri wc-ju in ga čistila z metlico. aja, pa dudo je tud fajn not namakat v školjko user posted image , pa potem direkt v usta. zaklepamo tudi hoby sobo, kjer imamo računalnik, ki je druga najbolj zanimiva stvar pri nas doma. prva je seveda metlica za wcuser posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?