|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znižanje Kiddyja
14.1.2005 19:17:42   
Anonimen
Ariel ima znižane cene avtosedeža Kiddy Life Save iz 50.000 na 40.000 (no, nekaj čez 39.000). Mi ga žal ne bomo vzeli, ker se mali dere noter ko sam vrag. :grrr::hudicek::hudicek:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Znižanje Kiddyja
14.1.2005 19:21:34   
KIRA
ja, sam da imajo znižanje samo na keš. jaz ga pa nimam zdele. sem ravno hotela začet šparat, ker na pomlad moram / hočem kupit kiddija za moj tamalo. :((:((:(( do takrat pa popusta tud več ne bo. uaaaaaaaa.:((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Znižanje Kiddyja
14.1.2005 20:28:54   
Anonimen
Kira in Vikica, saj ni nujno, da ga boste vzeli. Raje vzemi s seboj malo, pa ga prej sprobajta. Jaz sem vesela, da so bili v Arielu tako prijazni, da so mi ga posodili in da sem ga montirala v avto skupaj z dojenčkom, sicer bi bila vožnja pravi hudič.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Znižanje Kiddyja
14.1.2005 21:13:04   
KIRA
jaz sem 90% da bom mela kiddija. mi je všeč, pa testi so super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Znižanje Kiddyja
14.1.2005 21:29:37   
Anonimen
Pojma nimaš, kako všeč je šele meni. Žal nisem jaz tista, ki bi se vozla v njem... :(:grrr::grrr:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Znižanje Kiddyja
14.1.2005 21:48:37   
Jančika_
Danes nabavili:). Zdaj bomo cel mesec krompir jedli8)!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Znižanje Kiddyja
14.1.2005 22:22:33   
KIRA
heh, mal poročaj kak je. a ste ga sprobal, pa kak je prvi vtis? ajde ajde gremo gremo. sem grozno radovedn. komi čakam, da bommela denarce vkup za nakup.
ej, tose pa še rima!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Znižanje Kiddyja
14.1.2005 23:14:48   
Jančika_
Sprobali ga nismo, ker mali itak nima prava glasanja:)-. Tudi v lupinici se je najprej hotel nekaj usajat, pa se je hitro unesel.

Nisva ga pa sploh še dala not sedet, ker je že spal, ko je Joe šel v trgovino. Bomo jutri.

V avto gre baje fajn, je sprobal pred nakupom. Pa kr fajn zgleda, no. Tole kar je nastavljivo, se da kar fajn porihtat. Bo že moralo bit vredu, ko smo tolko dnarja dali zanj:)-. Je pa oranžen, so mi ga ekstra naročili, ker oni plavi mi ni bil ravno všeč. Pa avto imamo neke kao zlato-bakrene barve, tak da se stilsko ujema:)-.

Če ne bi bila zdaj akcija, bi ga pa verjetno kupila prek eBaya. Sem se celo menila z eno z RR, da bi skupaj naročili, pa bi bili stroški dostave mogoče manjši. No, tako je še bolje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Znižanje Kiddyja
15.1.2005 11:31:42   
KIRA
fino janči. to je pa lušno avto in sedež iste barve. jest bom imela pisanega, ker je avto črn, pa bo sedež prevroč, če bo sonce gor sijal.
a te lohk še neki vprašam - v eni debati mogoče celo v tejle, ne vem, sem prebrala da kiddy nima isofiksa.
a res? mislim - kako se ga montira. ker zgleda da moj avto isofiksa nima. najbrž ga je tvoj mož montiral - a se je kar matral, al pa mu je lepo šlo od rok??

prek e-baya pa ne vem - cene so med 120 in 145 eur, pol pa še poštnina, pa pride skoraj na isto. ne vem, če se splača. jaz ga bom kr pr nas kupila, ampak moram začet šparat. čist resno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Znižanje Kiddyja
15.1.2005 20:17:28   
atis
:bravo::bravo: mi smo danes zadnjega v celju dobili in ko smo dali našo Ajdo v sedež, je tolk uživala, da mi ni bilo žal niti tolarja za ta sedež.bila pa sem prijetno presenečena, ker sploh nisem vedla da je popust. sedež mi je super, tako mehak in praktičen za uporabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Znižanje Kiddyja
15.1.2005 23:43:50   
KIRA
e, sej se mi je zdelo k je fajn. sem najprej ocene prebrala, pa pol komentarje na sedež, pol sem ga pa šla gledat na netu, pa kake funkcije vse ima.
če bi ga lohk bi ga že včeri kupila. sam sem vseen firbec, kako ste zadovoljne z nakupom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Znižanje Kiddyja
16.1.2005 12:32:58   
Jančika_
Evo, me ni bilo včeraj cel dan nič gor, je bila skoz ena akcija....celo generalko sem uspela nardit, hehe.

Tudi še ni bilo šanse karkoli počet s sedežem, vem pa, da se montira čisto izi, daš ga na zadnji sedež, pa čez potegneš pas. Pol pa fejst zategneš.

Zdajle, ko se bo mulo zbudil, ga bom dala malo not sedet, da vidim, kaj pravi:).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Znižanje Kiddyja
16.1.2005 20:06:41   
Jančika_
Hehe, sem ga dala not sedet, pa se mu je zdelo super fajn, se je kar režal:)-. Zgleda, da bo OK.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Znižanje Kiddyja
17.1.2005 10:59:22   
KIRA
brihten fantek, ni kaj. že ve kaj je dobro za njega. ;)9nebesa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?