|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:15:35   
skuštrana
Evo, na prvi slikci je Arsen, na drugi je Lizika, zdej je pa dostiuser posted image Jutri se pa naučim lepit slikce kot so od Anite in Jančike.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:22:42   
Janeja
O super ideja tale tema. user posted image   Dobrodošle nove čveke.

HuAnita, zdaj mi je pa že kar nerodn, ko je Jan pri 6ih še bolj pri začetnikih, vidva pa že tamalga na smučke spravljata. Pri vas pa očitno ne velja tist slovenski pregovor o bosi kovačevi kobili user posted image . Sem vam kar mal fouš user posted image

Pri nas se pa stanje glede bolezni malenkost umirja. Jaz in P. sva že OK, Janove norice so 10 dan že lepo v fazi sušenja, čaka nas pa še invazija "kozic" pri Lei. Samo čakamo da ji ven udarjo. Potem pa upam, da bomo nekaj časa zdravi, da se vsaj mal svežega lufta nadihamo skupaj.

Skuštrana, lepo da si nam predstavila svojega naslednika.



(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:25:17   
Naja30
Halo čveke!

Še ena celjanka po rodu, živim pa na drugem koncu Slovenije. Se vam vseeno lahko pridružim? Saj sem veliko v Celju user posted image  Sem prav vesela za tole novo temo.
Imam 13m punčko Tijo in sem 21t noseča. Ja, pestro bo pri nas, ampak bomo že. Sva želela majhno razliko med otroki.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:25:42   
HuAnita
Janeja, kot pravi M., s smučanjem ni smisleno začeti pred 3. letom, ta mali se sam spralvja na smučke, ko jih Capinka prinese domov, da ne bo pomote.... user posted image
Drugače pa sem tudi jaz po novem tečajnica, tako da bom smučala kot šus... Po 17ih letih na smučeh...user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:26:26   
Naja30
No tole je pa naša pupa: 



< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 11.1.2008 9:36:31 >

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:26:37   
skuštrana
Janeja, če bi zadnjič prišla na čvek bi ga še v živo spoznalauser posted image Je bil eden od udeležencev, sicer najbolj tih, ampak...No, vsaj enkrat ni bila Zanek najtišjauser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:29:03   
skuštrana
Uh, naja, vi pa mate gospo božičkovouser posted image   Saj jaz tudi trenutno nisem v celju., tak da ni panikeuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:30:25   
skuštrana
Huanita, a te ni možek nagovarjal na henki penkiuser posted image Kaj še kar gor visiš, malo kamasutro poglejuser posted image in uporabi...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:35:47   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

JDrugače pa sem tudi jaz po novem tečajnica, tako da bom smučala kot šus... Po 17ih letih na smučeh...user posted image

Ja saj tole pa mene še tudi čaka user posted image

Nisem bila na smučeh odkar sem bila noseča z Janom (torej 7 let). Pa saj upam, da se smučanja ne pozabi user posted image



Skuštrana, žal mi tale naša srečanja zadnji meces (al bo že kar dva user posted image ) nekako niso usojena. Vedno pride nekaj vmes, da me ni. Upam, da bo od zdaj naprej boljše. Kdaj boš pa ti spet v Celju? A mislite zdaj kar tam dol uživat?



< Sporočilo je popravil Janeja -- 10.1.2008 22:36:15 >

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:41:05   
Naja30
Smučate, punce? No, meni smučanje ne diši. Imam raje morje.user posted image
Evo, pravkar sem si odprla tavelko milko (mlečno). Otrok spi, moža ni doma in uživam. Moram še tele zaloge od novega leta pokurit, preden grem na tisto testiranje za sladkorno user posted image  Hecam se, to je resna zadeva. Pol bom pa jokala, če bom slučajno mogla bit na dieti. Hope not.user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:45:17   
skuštrana
Naja, mojga tud ni domauser posted image Jaz bi tud milko, pa je nimamuser posted image Kje pa živiš po novem?

Janeja, okoli 18. bomo verjetno v Slo, še ne vem točno...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:50:11   
Naja30
Uf, sem misla, da si kje blizu mene, pa omenjaš, da boš 18. v Sloveniji. Se pravi si izven meja user posted image  Jaz sem znotraj meja, ob morju user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:51:19   
adrijana.sara
Čer!

Če je še kaj prostih mest, se vam pridružujem. Zdaj živimo v okolici Štor, drugače sem pa jaz iz Ponikve pri Šentjurju - bila. Imava 16 mesecev staro babiko Saro. Sliko prilepim ob priložnosti. Zdajle imam malo gužvo na msn - juuser posted image . Bi se vam pa za veseljem pridružila pri čveku in kdaj v živo, če bo priložnost.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 22:54:58   
skuštrana
Naja, jaz pa preko meje, tudi ob morju user posted image user posted image Južno od Joška Jorasa, vešuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 23:02:18   
Naja30
O, pol sva pa še kar blizu. Vreme je verjetno kot tu bolj turobno, ne? Men prav paše, ker smo pri naš bajt bolani in ne smemo ven.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 23:08:36   
adrijana.sara
user posted image
Ena najnovejših...

user posted image
Pa še ena najina...

No, pa mi je vseeno naložlo - sem že mislila, da ne bo nič. Vedno nekaj blokira.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 23:12:15   
Naja30
Kako luštna punčka! user posted image

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 23:12:55   
adrijana.sara
Mi smo imeli pa sončeka. Sva šli celo ven pokukat za 10 minutk. Je tudi Sara bolana, zdaj že na antibiotikih, vendar brez vročine. Je prav pasalo - kratko, a sladkouser posted image .

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 23:16:54   
adrijana.sara
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Kako luštna punčka! user posted image


Hvala, hvalauser posted image . Saj jaz se pa bolj slabo vidim, ker nisem tak luštnauser posted image . Ko bo kakšna spodobna jo dobite.

Vidim, da tudi drugje bolehate - pa kaj je s to zimo narobeuser posted image .

Aja, to ste še pisale - nadaljne nosečnosti. Mi bomo še tudi počakali, ni nič v planu do nadaljnega (vsaj ne da bi vedeli).

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 23:22:10   
skuštrana
Naja, kdaj imaš rok? Ja, vreme zadnje 2 dni je pa pri nas tudi bolj ubogo...
Adrijana.sara iz Štor mamo že dve forumovke, ki sta stalnici na naših čvekah...Mogoče se celo poznateuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 23:32:58   
žanek
Skuštrana pa res, nisem vedno med najtišjimi user posted image , me je Arsen prehitel. Še svojo slikco nalepi z novo frizuro.

Adrijana.sara tudi jaz sem iz Štor, Prožinska vas, iz katerega konca si pa ti? Tudi Naty-Taja je iz Štor, Straža.

V soboto 12.1. se dobimo pri meni na čveku (če ne bom prej rodila) in ste vse dobrodošle.

Aja, dobrodošle vse nove čveke.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 23:33:41   
adrijana.sara
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Adrijana.sara iz Štor mamo že dve forumovke, ki sta stalnici na naših čvekah...Mogoče se celo poznateuser posted image



Ne da bi vedela, skoraj nobene ne poznam iz naših krajev. Drugače sem pri septembrkah aktivna, tam je poleg mene še samo ena celjanka.

No, za danes vas zapuščam. Čas za spanje, ker ne vem kakšna noč me čaka. Pa še antibiotik ji moram dati ponočiuser posted image . Bedno!

Sladke sanje vsem skupaj in mirno noč!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 23:35:19   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Naja, kdaj imaš rok?


21.maja user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 23:36:16   
adrijana.sara
IZVIRNO SPOROČILO: žanek


Adrijana.sara tudi jaz sem iz Štor, Prožinska vas, iz katerega konca si pa ti?




Potem se pa res mogoče celo poznama. Sem iz Laške vasi. Imam pa sestrično v Prožinski in sem bila veliko časa tam (Klinar). Se poznama?

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 23:36:35   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: žanek

V soboto 12.1. se dobimo pri meni na čveku (če ne bom prej rodila) in ste vse dobrodošle.

Aja, dobrodošle vse nove čveke.


Jay bi prisla na cvek, samo ne morem. Te bom pa spoznala, ko ne bos vec user posted image

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?