|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.8.2008 15:41:02   
HuAnita
smrčka -  heluo. Poznam tisto zadevo, pred 4 leti je 1 stala 2 jurja!!!!!!! Mi je frendica tekla 2 kupit, ampak meni nikakor ni pomagalo - imam očitno premale joške ali kaj, tako da sem šla zamenjat za tiste školjke   ---- da se je zračilo.... Mi je bilo boljše-----

Janeja --- user posted image user posted image user posted image


Žanek - glede torte--- na ZS, mi jo je moja stalna kuhariuca delala... user posted image  Njaaaaamiž!

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.8.2008 17:12:01   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Naty-Taja!
Kaj pa Vanish?
Travo sigurno nese.
Če pa poliješ po madežu in čez nekaj časa še malo podrgneš in daš prat,bi moralo dol.Razen,če so lkake pomaranče,breskve,tu pa jaz tudi trpim.Ali pa čokoladni sladoled??user posted image


Ne, Vanish ni pomagal nič!

Čestitke Vasji in Petji!
Pa kaj je zdej to s temi mastitisi? A mali nič ne jedo, al se od vročine mlek sesiri? user posted image
Pozdravček vsem, vas je fajn brat... mi jo pa v sredo al pa v četrtek mahnemo proti južnim krajem...še malo...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.8.2008 21:05:22   
Janeja
Madonca punce, pa kako vraga vse fašete mastitise?

Smrčka, tole v bolnici pa verjamem, da je bil smotan občutek. Pa važno, da je za tabo in sta z Lukcem doma. Zdaj pa le pazi za naprej...

A jerebica ima še kar vročino? Upam, da je že boljše.

HuAnita, a še meni (lahko na ZS) poveš kaj več okrog tele tortice, ki res dobro izgleda. Jo bomo tudi pri nas rabli čez 1 mesec.


No za mano pa je prvi delovni dan po 14 dnevnem dopustu in moram rečt, da tolk brez energije in volje do dela kot danes že dolgo nisem bila. Prav sama sebi se zdim tečna user posted image . Upam, da me kmalu mine. Saj ko bo konec s temi dopusti itak padem nazaj v tempo, samo zdaj mi je pa prav hudo cel dan na šihtu bit, moji pa doma uživajo. user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.8.2008 21:23:27   
pikecpokec
Madonca punce, pa kako vraga vse fašete mastitise?


Ja, to tudi mene zanima. Imam občutek da je zadnje čase ful teh mastitiso. Al pa smo bolj informirani user posted image .

Skratka, edina temna senca mojega poporodnega obdobja (in še kake pol leta po tem) je bil ta user posted image mastitis. Ej, če nisem preizkusila VSEGA možnega, od preventive do kurative takve i onakve. Res mi je ful žal da se nisem mogla bolj posvetit malemu, samo kaj ko sem skor vsak teden kuhala user posted image . Ful mi je žal da sem ga tako dolgo dojila, samo kaj ko ni hotel flaše vlečt.
No, kar je bilo je bilo. Pri drugem bojo bolj odločni posegi. En, dva mastitisa, pa gotovo!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.8.2008 21:37:49   
Bonnie_RR
Vasja in Petja, VSE NAJBOLJŠE! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jerebica, smrček... Držim pesti, da se kmalu znebita tega user posted image ! Žal sem tud js "v klubu" tistih, ki so ga dobile. No, js sm imela tako trdovratnega, da je bilo treba kar nehat dojit...user posted image Ah, pa saj smo preživeli in nam danes nič ne manjka!user posted image

dopustniške dogodivščine... Prav lepo je videt, kako otroci uživajo na morju...user posted image

Pri nas je pa te dni kar pestro. Nik je bil danes spet v vrtcu (se je kar branil), v četrtek se nam je pridružila nova "članica" - mala psička Lexy (pasme mops), te dni sem se spet začela učit za septembrske izpite, čakam, da mi sporočijo, kako je z delom... Torej, PESTRO!user posted image

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.8.2008 22:22:28   
teta beta
Vasja in Petja, vse najboljše!!!

Smrček in jerebica, hitro se pozdravita! Nočem niti vedet, kako je to. Upam, da se ne zarečem, če rečem, da če ga prvič nisem dobila, ga najbrž tudi zdaj ne bom. Je že pri samem hranjenju taka razlika, npr. Daša je na začetku jedla po eno uro na eni strani, Janoš pa se že od začetka naje v 10, 15 min, pa tudi carta se ravno ne na zizi (čeprav dude pa tudi zaenkrat še noče).

Bonnie, veliko veselja s psičko!

No, tule pa je še nekaj slikic od nas.


user posted image

user posted image


user posted image


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
4.8.2008 22:23:37   
teta beta
Hmm... sem dala velikost za forume, pa so vseeno prevelike user posted image

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 8:40:29   
mbd0411
Živjo,kje je kakšna user posted image ,ki mi  bo oktobra delala družbo v porodnišnici?
Upam,da ne bom sama!user posted image
Mastitisa tudi jaz prvič nisem imela,ker ga nisem imela od kod,saj je bilo mleka bolj za vzorec.Sem bila tako žalostna.Ko sem začela pa dodatek pripravljat je pa mleka bilo malo več.



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 8:51:37   
mavo
Ful lepe slikce, vse po vrsti. Darja33, kar se ribolova tiče, naj desci kar grejo, da bo mir, ko bova ležale v senci in pile pivo, user posted image user posted image . Sicer pa moj ni najbolj za ribolov, raje gor pa dol glisira.

No, uživajte še naprej, gremo mi v senco. Čao

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 10:00:58   
Bonnie_RR
Teta beta... Iiiiii, kako imaš luštna otroka!user posted image

Js sem pa 5 minut nazaj prejela klic, da začnem delat!user posted image In da lahko že kar danes pridem... user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 11:24:50   
HuAnita
Helou!!!!!!!!!
Punce - nam dogaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 11:41:13   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Helou!!!!!!!!!
Punce - nam dogaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


To pa res user posted image

Bonnie: čestitke za službo! user posted image



_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 12:20:33   
jerebica
hej js sem spet on line, to user posted image vreme nam kr naprej ruter sesuje, no pa smo spet kupl novga.
Snorlax sožalje,  najbrž ti telefonska nčkaj ni prav prišla zarad dopusta.

Darja33, tašča je vprašala za varstvo pa se je možno pogaovarjat samo za od septemra naslednje leto - vse je zasedeno.

Žanek drugače je tudi pri nas možno dobiti lepe, dobre in ugodne torte- moja tašča pere denar in dela na črno.

vsee najbolše Petja in Vasjauser posted image


pri nas pa js sem se rešla mastitisa, bilo je hudo kotuser posted image , tud js nisem mela nč zatrdlin in šele drug dan ful rdečo joško, roke nisem mogla dvignt. vročina mi je skakala kot da me eden prestavlja iz hladilnika v pečico in nazaj. Pri maksu nikol nisem mela tega sranja. pa še net mi je crkno in sem vas zelooo pogrešala, sreča je že prišla Jančika z morja, da sem jo lahk mal zagnjavila - Hepan gel mi je res pomagal.

Mogoče ve katera da kdo oddaja kakšne prikolice v istri mi bi bli radi v kampu pa s šotorom ravno ne mormo it. gremo pa šele zaden teden v avgustu.






(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 12:23:11   
HuAnita
s sem pa 5 minut nazaj prejela klic, da začnem delat! In da lahko že kar danes pridem...

IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

user posted image user posted image user posted image   Čestitke.


Pikec - res nam dogaja.... Zvečer bo že do strehe - hiša šiša!user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 12:50:53   
Janeja
Jerebica WB! Samo da si se tega user posted image mastitisa rešila, boga reva.
Tile rutarji so pa tako občutljive zadevce, da že ob napovedi nevihte crknejo. user posted image Midva ga ob prvem grmenju zdaj izklopiva. Sem raje par urc brez neta kot pa par dni, pa še stroškov ni z nakupom novega.

Huanita - uživaj v današnjem dnevu, ko se ti uresničujejo sanje o hiški. Še meni je zanimivo gledat, kako hitro zrastejo tele montažne hiše, kaj šele tebi, ko raste tvoja. Verjamem, da si v user posted image .
Bonnie, čestitke za službo. user posted image

Jaz bi šla pa nazaj na dooopuuust. user posted image   Zunaj tak lep dan, jaz pa na šihtu visim. user posted image A katera ve, kdaj me bo zapustilo tole morasto podopustniško razpoloženje? user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 13:08:36   
Jančika_
Ojla, punce, jaz se na hitro javim iz ilegale in bom vaše prispevke komentirala zvečer, ko bom upam že kaj bolj pri sebi. Zgleda namreč, da imam ovulacijo, prvo po abraziji, in me je tako sesulo, da zjutraj nisem mogla hodit, krče sem imela občasno tako močne kot popadkeuser posted image . Zdaj je že boljše, ampak si še ne upam sama iz stanovanja, ker ko me zvije, moram počepnit in dihatuser posted image . Tak da grem še mal počivat in se tipkamo zvečer.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 17:43:12   
darja33
Ojli punce!

Jančika sej bo boljš. Še vedno je tak. Juter se pa slišma-vidma.

Ropotuljica vas vse pozdravlja. Sma mal čvekali. Je vse OK.

Mavo itak da js ne bi šla ribarit. Sam moj je tak lenuh, da ni za plavanje, za ribe lovit bi pa bil. Se itak vidma v petek. Juhu.

Huanita, ja moja kolegica še kr išče varuško. Sem ti poslala ZS. Pa ko bo Jančika proti koncu svoje nosečnosti jo bom tud js rabla...

Js sem dans bla mal naokoli. Pa jedla sem v evropi, pa imajo ful dobre malce po Montignacu! (solatni krožnik z popečenimi puranjimi trakci, njami).

Kolk pirov(oz. v litrih) mislte da je še sprejemljivo da spijem, glede na to da dojim????
Pa ne mi o enotah, al pa o "uradnih" stališčih... To poznam...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 20:39:26   
Meggi
Huanitka- a sem vidla prav- danes v sestavljanju!!!

Boš soseda od Špara? Sem že misla slikat in te poklicat na mobi- sam tak firbec pa spet ne morn bit

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 20:47:29   
Meggi
Janeja-soseda, bi midve kako ledeno kavo ruknale po službi? Da laži steče? Ste ravn danes misla porufat!user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 20:47:58   
snorlax
Nimam vas cajta niti brat, kaj šele pisat. Zato na kratko.

Vse najboljše vsem slavljencem! user posted image user posted image user posted image

HuAnita, oni J. nas verjetno ne pozna tako dobro, da bi se spomnil. Daj me jutri rufni za št. od parketarja. Zdajle imam tamalega v bani. Se ga kar bojim puščat samega. Od mojega kolega punčka je v bani skupaj padla in dobro, da so bili zraven, če ne, bi lahko utonila. Pa je čisto zdrava, 3 dni je bila na PED. na opazovanju, pa je vse BP.

Šibam!

L.p. vsem. Še vedno user posted image user posted image user posted image Snorči.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 21:31:14   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Janeja-soseda, bi midve kako ledeno kavo ruknale po službi? Da laži steče? Ste ravn danes misla porufat!user posted image


Ne verjamem, da delaš tako dolgo kot jaz user posted image .
Drugač so pa tile prvi dnevi res katastrofa. Prvič se mi cajt v službi vleče, ker je vse na izi - šefi so na dopustu user posted image . Saj ne, dela imam fuuul, samo delovnega elana mi primanjkuje, pa cajt nikamor ne gre.

Me pa jutri ne bo, ker grem v LJ - komaj čakam na mal spremembe in lufta med šihtom. Mal pogledam stranke, mal grem u šoping, pa bo dan mimo. user posted image Se pa vseen lahko slišiva in probava urnike uskladit za en kofetek. user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 22:16:08   
Jančika_
Takole, sem veliko boljša, zdaj pa lepo po vrsti:

Darja, a ti bi kar v litrih hotela vedet? To misliš litrov na teden ali na dan? Meni se zdita dva pira na dan že kar veliko, tudi če ne dojišuser posted image .

Janeja, saj ti bo kmalu zalaufalo v službi. Vidiš, jutri že greš v šopinguser posted image .

HuAnita, čestitke za bajto, ste pa hitri! Se boste prej selili kot miuser posted image . Kakšne fotke od hišice?

Bonnie, super za službo! Kaj boš pa delala?

Jerebica, se kaj vidimo? Fajn, da si zdrava.

Smrček, ojoj, a kar v bolnici si ostalauser posted image . Jaz sem tudi enkrat dala tega hudiča skoz pri Vasju, pri Kajetanu sem imela pa 6 zastojev mleka, pa še zdaj, ko že več kot eno leto ne dojim eč, me občasno boli dojka na tistem mestu - tečno ko hudič.


Mbd0411, zgleda, da boš oktobra bolj samevala v porodnišnici, trenutno res nimamo nobene nosečke več na zalogiuser posted image .

Teta beta, kako luštna sta tvoja otroka! In tvoja razgrajača tudi, HuAnita.

Snorlax, grozna zgodba tole s tisto punčko. Joe je pa danes v službi izvedel za eno, ki jo je pri 30ih v 7. mesecu nosečnosti zadela možganska kap in jo ohranjajo živo na aparatihuser posted image . Danes smo, jutri pa....sploh nočem mislit na touser posted image .


Kar se pa nas tiče (aja, HVALA VSEM ZA ČESTITKE!): smo kr vredu, samo Vasja ima eno tako malo tečno obdobje in je treba z njim delati v rokavicah ali poslušati dretje 24/7user posted image .

Končno smo začeli prčkati po hiši, ampak to gre tako počasi, da se mi bo vmes spipalo po moje. Joe je že v službi in tako ostane tistih nekaj popoldanskih uric, ko ne narediš ravno ne vem koliko. Pri tej hiši ni nikoli nihče ničesar vrgel stran, tako da že nekaj dni samo pucamo in filamo velike črne vreče. No, za okna so nam tudi že prišli zmerit, pa jutri greva vrata izbrat. Majko milo, kakšni denarji so to! Je čisto res, kar mi je rekla Frutka - ko kaj rihtaš v bajti, je najmanjša denarna enota 1000€user posted image .


(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 22:17:40   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Huanitka- a sem vidla prav- danes v sestavljanju!!!

Boš soseda od Špara? Sem že misla slikat in te poklicat na mobi- sam tak firbec pa spet ne morn bit




Ja. In sama si kriva, ker nisi zavila k nam, prav danes je bilo najbolj zanimivo - poslej bo manjuser posted image , sploh na bančnem računu.... Ju3 imamo že rušt partyuser posted image    --- to mi je res všeč, da gre tako hitro, danes začeli 'zidati', jutri pod strehouser posted image    Čisto moj stil - hitro in učinkovito....user posted image

Enako Skabi - kamot pridete pogledat. Sem mnogim povedala, povabila, mislim, pa je od vseh prijateljev prišlo največ neznancev (so videli s ceste, pa kar prišli pogledat) in bodočćih sosedovuser posted image


Darja, imaš ZS.

Jančika - čakaj, ne štekam Darje - saj nisi spet noseča? (No, zate upam, da si, ampak če šele ovuliraš...? Sem pa njen post razumela, kot da si že noseča...)   Upam, da so te krči popustili.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 22:18:37   
Jančika_
Aja, še tole. Treba bo odpret novo nadaljevanje naše čvekarije, ker smo naklofale 200 strani in na RR klbasaste teme zapiramo pri 200 straneh, ker je na maratonskih  temah včasih izginilo kar nekaj strani med vzdrževanjem strani. 

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 5.8.2008 22:20:46 >

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
5.8.2008 22:22:34   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
Jančika - čakaj, ne štekam Darje - saj nisi spet noseča? (No, zate upam, da si, ampak če šele ovuliraš...? Sem pa njen post razumela, kot da si že noseča...)   Upam, da so te krči popustili.

Ne ne, nisem, ampak je Darja čisto prav napisala - do takrat, ko bom jaz rodila (kadarkoli to pač bo), bo imela varstvo za Dominiko.user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?