|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.8.2008 8:28:14   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: darja33


Js sem dans bla mal naokoli. Pa jedla sem v evropi, pa imajo ful dobre malce po Montignacu! - A to točno tako piše, al si ti nadela tole ime?

Kolk pirov(oz. v litrih) mislte da je še sprejemljivo da spijem, glede na to da dojim????  Moje mnenje brez cenzure je, da tolk, kolk tebi paše. Še sploh brezalkoholnega!
Pa ne mi o enotah, al pa o "uradnih" stališčih... To poznam...


Janči - tole o možganski kapi - a si prebrala zgodbo naše Julijke Angeline? Njo so zašuštrali v nulo! Pa ne na to mislit, sej zdej po dveh porodih itak veš že vse možno in nemožno kaj vse se lahko zgodi...Je kr mal težje, kot prvič bit noseč, a ne?

A gremo na novo temo pod istim nazivom z zaporedno številko 2?


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.8.2008 11:16:51   
smrček
Še nekaj o mastitisu: Jaz imam za seboj točno 25 mesecev dojilsega staža pa goro izkušenj z mastitisom, glivičnim vnetjem dojk ....... lahko bi naštevala do večera... pa saj, ko bom 4.user posted image  dojila, bo že lažjeuser posted image user posted image


Najbolje, da res odpremo novo temo, predno nas skenslajo.

Jančika: midva sva samo spalnico, kuhinjo in dnevno porihtala, pa je šlo celo marijo dnarja, na koncu sva prav seštevala kam je šel ves denar, pa sploh nisva delala večjih posegov, npr.: menjava oken in vratuser posted image

Kje in kdaj se kaj dobivate ob dopoldnevih na kakšni kavici, ker meni že skoraj rdeča lučka gori, tako sem potrebna kakšnega babjiga čveka.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.8.2008 11:28:12   
pikecpokec
smrček, a si se ti v nedeljo kaj po Rečici vozila? Se mi zdi da sem te vidla user posted image . Možno?

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.8.2008 12:39:57   
noe
Dan, jaz vas komaj folgam brat, ste pridne ni kaj user posted image
Jančika, kje pa ste kupili okna?
Ko so naši zidli pred 5 leti, je bilo  vse po 100 jurjev, zdej pa karkoli vprašaš stane 1000 evrov. Bandauser posted image
A HuAniti že hiško postavljajo? Pridni in hitriuser posted image
Mi smo tudi včeraj dobili siporeks, samo sedaj še čakamo neke papirje potem pa akcija.Že komaj čakam.

Slikice od morja so tako lepe in vsi so taki cukrčki.
Mi se gremo še v nedeljo kopat na Ptuj, potem pa konec za letos zapravljanja, gre  vse za hiško.

Kje je pa  kaj Žanek??

Darja33, a te lahka še jaz vprašam za eno mnenje na zs za mojo diagnozo?

Sem bila včeraj v bolnici in imela Živo zraven, sem rekordno hitro zrihtala zaradi nje, ker sem omenila , da je zraven, ko sem dala napotnico.
Drugače pa je na kirurgiji roke nora gužva.

Sedaj grem pa jest, sem že ful lačna

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.8.2008 13:04:33   
Jančika_
Sem odprla novo temo, pridite tja:

http://www.ringaraja.net/forum/m_3029772/mpage_1/key_/tm.htm#3029772

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?