|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 23:38:13   
žanek
Tukaj jih poznam bolj malo, ker sem bila drugače doma v Velenju. Dvomim da se poznava.

Ok Naja3, upam da se res spoznava.

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 23:45:50   
adrijana.sara
V soboto 12.1. se dobimo pri meni na čveku (če ne bom prej rodila) in ste vse dobrodošle.
IZVIRNO SPOROČILO: žanek


Vau, si pa res čisto pred rokomuser posted image . Sem komaj zdaj opazila. Hvala za povabilo, se pa še zmenimo v teh dneh. Odvisno od zdravstvenega stanja. Jutri se bo pokazalo.
No, se bova pa še spoznaliuser posted image

Zdaj pa res - lahko noč za danes!

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.1.2008 23:50:38   
Naja30
Od mene tud lahko noč. Grem pod tuš, Frendse pogledam in spat. user posted image

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 8:18:13   
marjanaR
Marička, ste se pa res razčvekale. Da se malo pridružimuser posted image , saj drugače nisem taka čvekauser posted image , če verjamete.
Prva zadeva - vse ste tak luškane na slikcah z vašimi sončki. Najbolj mi je všeč Jančikin "dva na podlago"user posted image . Ko se bom jaz naučila pripenjat slikce, še jaz pokažem kako. Bom sledila navodilom. Kaj čmo, zame je računalnik še vedno malo bolj pametni pisalni strojuser posted image .
Sicer pa sem res v nizkem štartu, no, ne bi mi še bilo tako hudo treba biti (18. 2.), ampak jaz sem kar pripravljena, ker sem kot KIT NA SUHEM! Tako ali drugače. Ah, bo že. Danes imam še UZ, pa da vidimo, da slučajno naši punci ne delam krivice in je fantekuser posted image .
Vidim, da smo se nosečke kar razpasile tod okrog. Da ni to kak virus, ha?!user posted image
Lepo se imejte. Poročam, ko pridem z UZ.


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 8:44:42   
Bonnie_RR
Dobro jutro!user posted image

Najprej čestitam vsem user posted image , tistim, ki ste pa že tik pred rokom, pa želim čim lažji porod!user posted image

Mi bomo o drugem user posted image verjetno začeli razmišljati enkrat proti koncu leta, zdaj pa še ni tapravi čas...

Sem si pogledala vse slikce in ste res vse/vsi super!user posted image user posted image Bom tud js probala kakšno prilepit.

Mi smo drugače vredu. To zimo guramo kar dobro, kar se tiče bolezni. Zaenkrat (trkam!) drugega kot smrkanja in kašljanja tu in tam ni bilo. Upam pa, da ne bo, po teh besedah, že jutri zbolel...

Včeraj je bil v Celju (no, tud 13km iz Celja, na Frankolovemuser posted image ) ful lep dan!user posted image Po vrtcu sem Nika kar naložila v voziček (mi je bilo pa prav hecno, ker ziher že ene par mesecev ni bil v vozičku) in sva šla iz Nove vasi proti mestu na sprehod. Je bilo prav fajn! Sva se ene 2 uri potepala...user posted image

lp






_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 9:51:47   
Naja30
Dobro jutro.

Kako mi je lepo prebrat, ko pišete o znanih mestih, npr. Frankolovo in Nova vas user posted image  To je tudi moje področje, ko sem v Ce!user posted image
Bonnie, bodi vesela, da ste zdravi. Mi smo že od novega leta smrkavi. Vročine nima in sem se ravno spraševala, če bi lahko šle danes kaj ven. Vreme je bolj tako tako, ampak morama do trgovine. Saj lahko, ne?
Pokaži še ti kako sliko, jaz tako rada gledam te naše zlate sončke user posted image

marjana, dobro si napisala - KIT NA SUHEM user posted image  Tako sem se počutila zadnji mesec. No, jaz sem rekla kot NASEDLI KIT user posted image  Ne moreš niti vstat, niti se obrnit v postli, hodit... brez da ne bi bil okoren kot konj, ups kit user posted image

Jančika, sem probala danes naredit sok z rdečo grenivko + pomaranča + seveda pesa in je bilo super! Tamala ima res rada ta sok.

Nič, grem malo peglat. Ni veliko, zato bom kar sproti, da se spet ne nabere.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 10:24:50   
tinkamiška
Hojlauser posted image

Jančika, po mojem bova midve kr približno enak čas začele spet z "ustvarjanjem" še enega člana, možek je namreč še ves v kozah in bo ta mesec spet "suša"user posted image , pol je pa že tako februar....

No bom paše jst prilepila slikico najinega ustvarjanja. Iza je dobila za rojstni dan ptičjo hiško in prstne barve, pa sva morali zadevo izpeljati do koncauser posted image

ena resna
user posted image

in tudi zabavali zva se
user posted image


tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 10:42:22   
pikecpokec
Živjo!
Še ena skoraj-celjanka bi se vam pridružila. Sem iz Laškega, imava pa skorajenoletnega sinčka Gala (4.februarja bo 1 leto).
Naslednjo soboto se poročim! user posted image Zato nimam veliko časa, ker urejam še zadnje stvari pred poroko (npr. obleke sploh še nimam).

LP!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 10:45:49   
Ropotuljica
joj, babe, kake čveke ste ... kdo bi si mislil! sej ni čudno, da v živo žanek nič ne more rečt.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 11:18:08   
HuAnita
Bonnie-   - opd kod si zdaj ti?user posted image   Rogaška ali Frankolovo? Ker jaz sem tudi blizu Frankolovega locirana, vsaj kar se stalnega bivališča tiče.....

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 11:18:54   
HuAnita
Donator za mojo deco je pa iz Rogaške....

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 11:19:49   
skuštrana
pikecpokec, jaz sem tudi Laščanka - kot bi huanita rekla, vsaj kar se stalnega prebivališča tičeuser posted image  

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 11:20:20   
HuAnita
Aja, dobrodošle nove!!!
Sara je res luštkana! Vso srečo na poroki - se priporočamo za fotko -- a poroka je ju3, obleke pa še nimaš? Si čakala razprodaje?!  (user posted image )...
No, gotovo obleka ni najpomembnejša stvar pri poroki, ne? Vso srečo!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 11:21:36   
HuAnita
Aja, Cpainka tako kašlja, da se skorja duši zraven, sumim spet kakšno veselico od bolezni, zato sva ostali doma, pa še do 38 ima vročine, greva se popoldne pokazat, zato pa imam malo časa za RR!
(živel dvd in Čebelica Maja!!!)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 11:58:28   
marjanaR
Sem nazaj. Vse je o.k., tehtamo že okoli 2570 g, po UZ pa bom le morda rodila malo prej (okoli 10., čeprav to jemljem z rezervo, ginekolog pa tudi) in pa tiste, ki imate fantke, se lahko postavite v vrsto za rezervacije, zasigurno bo še ena punčka. user posted image
Hecam se. Če bi moj to videl, bi mi že dal vetra, da še nerojenega otroka ponujam okoli. Po petindvajsetem in nič prej!user posted image Letu mislim, ne  datumu.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 12:10:10   
HuAnita
MarjanaRuser posted image user posted image user posted image , ne boj se, da bi našega knedla ponujali za snubca, ker se itak nič ne vidimo, ni strahu....
Nosiš pa veliko punčko, kaj? Le počivaj in se sprosti, ok?

Kje pa so snorči, natika, smrček.... (PS - smrčiko si lahko danes ogledate na TVS1 v Poročilih ob 17.uri --- bo tarnal, ker ni prstora v vrtcihuser posted image user posted image user posted image     Smrči, ne zameri, morala sem povedati!) .... in vse druge bolj ali MAJ aktivne čveke?

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 12:56:35   
Ropotuljica
HuAnita, a bo pri Novicah al pri Slovenski kroniki?

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 13:28:11   
ajja
No, pa sem se še jaz opogumila. Se javljam na raport! Jaz sem tudi iz tega konca, to je Rog. Slatina, in enkrat sem se vam celo pridružila na čveku. (BTW Huanita, tvoj donator user posted image  se mi je na fotki zdel znan, zdaj pa vem, zakaj.user posted image )

Imam enega malega velikega lumpa, ime mu je Žiga in točno danes praznuje prvi rojstni dan. To bo fešta! No, lani ob istem času se pri meni še ni nič dogajalo, potem pa naekrant bum. Aja, Žanek, rok sem imela pa na isti dan kot ti.

Nič, šibam v vrtec po malega!

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 13:35:10   
adrijana.sara
Vidim, da je tu precej pestro - ste me pošteno v smeh spravileuser posted image . Jaz sem še zmedena  kdo je kdo in kam spada, pa saj si bom prišla gor. Si bom začela zapiske delat user posted image .
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

HuAnita, a bo pri Novicah al pri Slovenski kroniki?

user posted image user posted image user posted image

Smo ste pa res kar vse noseče al kako user posted image -ČESTITAM in naj bo vse tipi top! Boste imele v porodnišnici gužvouser posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 13:35:40   
Naja30
Evo mene. Imama s tamalo en kup problemov danes, največji pa je njeno nespanje.user posted image
Na obali dežuje (če koga zanima user posted image ) tako da sma komaj prišle do trgovine in nazaj, zdaj pa cel dan noter.user posted image

Pozdravček novim čvekam! user posted image

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 13:37:14   
adrijana.sara
Imam enega malega velikega lumpa, ime mu je Žiga in točno danes praznuje prvi rojstni dan. To bo fešta!
IZVIRNO SPOROČILO: ajja


VSE NAJBOLJŠE ŽIGA!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 13:40:02   
adrijana.sara
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec
Naslednjo soboto se poročim! user posted image Zato nimam veliko časa, ker urejam še zadnje stvari pred poroko (npr. obleke sploh še nimam).

 
Tole pa moram pokomentirat - user posted image  Čestitam in ti želim velikoooo živcev, ter sanjski dan! No, pa hiter nekaj za oblečt najdit, da ne boš brezuser posted image .

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 14:08:05   
žanek
Ropotuljica še malo pa tudi tukaj ne bom prišla do besede user posted image .

MarjanaR se tudi jaz počutim kot kit na suhem.
Pušenjak mi je PDP napovedal danes 11.1., moja G pa 13.1., le kdo bo imel prav user posted image , morda nihče. Moj pravi da bo 20.1., ker imava takrat obletnico (celih 13 let user posted image ).

Ajja jaz se te spomnem ja, si bila na srečanju in to pri meni. Vse najboljše Žiga user posted image !

Bonnie_RR tudi tebe se spomnem, sva se skupaj prvič pridružili celjskim čvekam user posted image , in mi ni žal!!!

Pikecpokec čestitke za poroko user posted image .

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 15:45:29   
skuštrana
Naja,pri nas tudi lije kot iz škafauser posted image user posted image user posted image Pa baje bo šele v nedeljo boljšeuser posted image

HuAnita, a si ti reportažo delala? Se da kje na netu videtuser posted image   Madon, tvoj tamal je full zrastel, sem ga nazadnje videla je bil še v plenicahuser posted image user posted image

Saj res, kako je smrčka uredila z varstvom za Anjo? Smrčka, kje si???? Gašper iam pa jutri RDuser posted image

Naša tudi kašlja, kaj češ, sem se itak psihično pripravila preden je šla v vrtec, da bo sedaj pa sezona bolezni tudi pri nasuser posted image Zdej iz vrtca vsak dan neke nove fore prinaša, jaz pa nič ne kužimuser posted image Neke igre, bingo, bongo, pa jo moram po glavi kao udarit..Ma, nič nama ni jasnouser posted image ...Krtačko in copate smo pa spet moralo domov vzet, bog ne daj da bi tam ostaleuser posted image user posted image

Pikecpokec, čestitke za poroko..Kje pa bo

Zdej se nas je pa kar nabralo, bo treba en spisek narestuser posted image Se katera javi - zanek mogoče ( se mi zdi, da si enkrat že delala en spisekuser posted image )

Ajja, jaz se te tudi spomnim...Vse naj, naj vašemu škratuuser posted image

Marjana, torej bo sigurno lulikauser posted image ...Kar povej tvojmu, da je naš že v vrsti..Ojej, ne bo šlo, smo ga že za Naomi daluser posted image user posted image





_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.1.2008 17:01:16   
žanek
Ja skuštranka lahko dopolnim seznam, če mi bodo nove članice na ZS poslale podatke user posted image (ime člance - datum rojstva, ime otrok - datum rojstva oz. nosečnost) še kaj dodam v seznam user posted image . Ko bo dopolnjen ga tudi na željo pošljem po e-mailu (seznam je v wordu narejen in ne gre na ZS).

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?