|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 10:48:06   
Aurea
Špelin@ user posted image  za trebušček!

No, jaz pa danes izjemoma za zajtrk nisem jedla čokolina, ki sem ga že cel teden, pač pa kakav z žemljico. Pa saj pravijo, da je v user posted image  priporočljivo jesti čimveč mleka in mlečnih stvari.




(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 11:05:12   
špelin@
MARTINA25, ja, mali piki se je zdelo moje manevriranje s fotoaparatom blazno smešno user posted image user posted image user posted image  Da je zraven na sliki, sem pa šele pozneje opazila user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006
Punce, vas morm neki vprašat. Zadnje čase se mi full pogosto vrti user posted image . A ma še kera podobne težave user posted image ?


Pri meni je to klasika... Ne smem prehitro vstati ali se obrniti user posted image  Sploh čutim to recimo danes, ko je sprememba vremena in pritiska user posted image  Ko sem pred časom padla, ko sem šla po veliko piko, je bilo to ravno zato, ker sem na hitro vstala iz avta in stekla proti šoli - se mi je samo zvrtelo in me zmanjkalo user posted image

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 11:13:16   
valentina2006
špelin@: HVALA... user posted image  Men se vrti tud ko samo sedim... user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 11:15:50   
Aurea
Da vam pokažem novo pridobitev za user posted image :

user posted image



< Sporočilo je popravil Aurea -- 1.3.2008 11:17:49 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 11:18:02   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006
Men se vrti tud ko samo sedim... user posted image


Imaš možnost, da si izmeriš krvni tlak? Meni se ponavadi bolj vrti ob takšnemle vremenu, če samo glavo bolj na hitro premaknem - sem si zdajle za en hec izmerila pritisk in je res nizek: 89/58.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 11:19:21   
špelin@
aurea, srčkana previjalna podloga user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 11:24:40   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006
Men se vrti tud ko samo sedim... user posted image


Imaš možnost, da si izmeriš krvni tlak? Meni se ponavadi bolj vrti ob takšnemle vremenu, če samo glavo bolj na hitro premaknem - sem si zdajle za en hec izmerila pritisk in je res nizek: 89/58.



Bom okrog 13.00, ko bomo šli k staršem na južno. Sporočim...user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 11:31:22   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006
Men se vrti tud ko samo sedim... user posted image

Imaš možnost, da si izmeriš krvni tlak? Meni se ponavadi bolj vrti ob takšnemle vremenu, če samo glavo bolj na hitro premaknem - sem si zdajle za en hec izmerila pritisk in je res nizek: 89/58.

Bom okrog 13.00, ko bomo šli k staršem na južno. Sporočim...user posted image


Le daj user posted image  Tudi me tri se bomo danes spustile crkljati - gremo ravno tako k mojim na kosilo user posted image  Mož se pa itak vrne šele popoldne. Zato pa zdaj veselo brskam po netu user posted image  Danes sem samo obesila rundo perila in nič drugega user posted image  Lenarim... user posted image user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 11:35:08   
Estrella*
Špelin@: tudi jaz sem se namučila s tvojim bušijem, a sem ga našla. Lep ni kaj rečt, samo rita je tud majhna, moja pa ko balonnnn. Sem ti kar fovš ker si tako suha. Veš kaj boš mela manj težav po porodu.
 
Naša hiška napreduje, sicer se mi zdi, da bolj po polžje. Privatniki nategujejo vsepovprek in se stvari zamikujejo. Bo šlo na knap.
 
Upam, da zvemo kakšne vspodbudne novičke o ****!user posted image
 
Aurea: lepa previjalna podloga. A napoveduje spol???user posted image
 
VALENTINA: vrtenje je ponavadipovezano z nizkim ali full visokim pritiskom. Zato le upoštevaj nasvet Špeline. Samo pred merjenjem je dobro, da se za kake pol urce vležeš in nato zmeriš. Takrat ti kaže realen krvni tlak.
 
Evo, enolončnica se kuha, štrudel pečen , vse polikano in oprano jaz pa ko palačinka pa še 12 ni urauser posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 11:37:48   
Aurea
He, he, a smo samo me tri tukej gor danes, ostale pa so zmatrane od včerajšnjega čveka? user posted image

no, v tem vremenu se meni ne ljubi nič drugega kot brskati po netu in RRju ter lenariti.


Špelina, eno vprašanje zate, ki imaš že izkušnje: kako se kaj obnesejo steklene stekleničke za hranjenje? Kupila sem namreč eno stekleno in eno manjšo (potovalno) plastično. 


Valentina, meni je v zadnje, ko se mi je na sprehodu vrtelo in meglilo pred očmi, pomagalo, da sem se malo vsedla in nato nadaljevala, pa se mi zdi, da je pomagalo, da sem bila na zraku in v gibanju. Je pa zdaj res en tak nizek pritisk v zraku, da ni čudno, če imaš težave. Upam, da čimprej minejo user posted image .

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 11:41:34   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea



Špelina, eno vprašanje zate, ki imaš že izkušnje: kako se kaj obnesejo steklene stekleničke za hranjenje? Kupila sem namreč eno stekleno in eno manjšo (potovalno) plastično. 



Aurea, jaz sem jo imela in moja izkušnja je taka; za pomivat je krasna, a za uporabo sem rajši imela plastično, ker mi je bila steklena nekako težka.user posted image

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 11:43:33   
aurora28
Špelin@ lep buši user posted image , ampak ti pa si prava manekenka, moja rita pa je taka...da me je danes sestra vprašala če sem za pusta klovn user posted image user posted image user posted image .

Aurea lepa previjalna podloga, mi poveš prosim kakšne so mere. Jaz iščem podlogo za previjalno Lana. Ste jo kupili v Baby centru user posted image

Barbaw seveda šteje, če si jedla čokolešnik...samo, da se začne na čoko....lada user posted image user posted image .

Jana super, da ni krčev. user posted image user posted image user posted image

Estrella* joj jaz sem tudi prav kar vklopila pralni stroj, danes me čakajo še 4 runde perila user posted image , pa kompot se kuha, kasneje pa bom naredila rižoto. user posted image

Jaz bi pa jedla štrudelj, a mi ga lahko mal pošlješ? user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 11:43:44   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Evo, enolončnica se kuha, štrudel pečen , vse polikano in oprano jaz pa ko palačinka pa še 12 ni urauser posted image

Joj, Estrella*, me je kar sram, ko si ti tako pridna user posted image  Meni se res nič ne da user posted image  Sem pa že pošteno lačna, ampak sem se odločila, da ne bom doma nič jedla, ker potem kosila ne morem user posted image
 
Aurea, eni ful pohvalijo steklene flaške, ampak pri moji nerodnosti ni šans, da bi jih lahko uporabljala user posted image  Kolegica je recimo uporabljala samo steklene in je bila zelo zadovoljna. So pa steklene pač težje in zato manj primerne, če kam greš.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 11:46:06   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Aurea: lepa previjalna podloga. A napoveduje spol???user posted image  
 
Evo, enolončnica se kuha, štrudel pečen , vse polikano in oprano jaz pa ko palačinka pa še 12 ni urauser posted image


Estrella, midva sva oba narejena na svetlomodro barvo, zato imam doma za user posted image  že cel arzenal svetlomodrih oblačilc, pa banjico , podlogo.. user posted image  čeprav imam bolj občutek, da bo user posted image  (saj ni panike, pupe čist pašejo v modro barvo - bolj hecno je imeti fantka v rozasti user posted image )

te čisto razumem glede privatnikov... meni bi tudi morasli danes montirati, pa so me prej klicali, da ne bo šlo (že 3 tedne čakam user posted image ) in smo prestavili na jutri. No, ampak hvalabogu, ker trenutno nisem doma, mi tale dan viška ni tako narobe. Pa brezzveze bi se bilo obremenjevati... so stvari ki so beyond our powers user posted image

pa full si pridna -  že vse skuhano in oprano, noro user posted image  

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 11:53:43   
jana81
aurea ful lepa previjalna...lep motiv
 
estrella...jst bi pa malo štrudla? se ga da še dobit?
 
jst bom tud mela kr plastične flaške, nekak so mi bolj pri srcu.
 
jst sem tudi že lačna, pa se še nič ne kuha za kosilo.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 11:57:34   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


 
Anitka: ti si bila pa očitno zelo lačna včeraj, si si spet zvezdico pojedlauser posted image




Estrella, a veš, da najprej sploh nisem kapirala o kakšni zvezdici govorišuser posted image user posted image user posted image user posted image Ta je pa dobra. Je bolje, da kar tebi prepustimo urejanje. Glede lakote imaš pa prav, včeraj sem bila res laaaaaaaaaaačna.

Aurora pridna, da nas obveščaš o cenahuser posted image user posted image user posted image Nam ne bo treba od trgovine do trgovine laufat. Hvala tiuser posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi ponoči kar naprej mislila na **** in tudi zjutraj, ko sem odprla oči. Upam, da čimprej dobimo kakšne imformacije in verjamem, da je v dobrih rokah. Naj le odbro poskrbijo zanjo.

Ja jaz tudi mislim finiširati glede opreme in urejanja papirej čez kak mesec, torej konec marca/začetek aprila.  Sicer bi imela najraje že kar vse pripravljeno, a ne gre. Zdaj se bo namreč pri nas začela prava akcija glede prenavljanja hiše. Streha, okna, fasada....

Aurea lepa previjalna podlogauser posted image user posted image user posted image user posted image


Špelin@ lep bušiuser posted image user posted image user posted image tudi meni se ne zdi nič kaj velik.


Tako, zdaj pa nadaljevanje kuhanja in pucanjauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 11:59:44   
Estrella*
Ni panike, štrudla sem spekla 3 pladneuser posted image  Jaz ga delam iz jabolk, sladke in kisle smetane. Mnjami je tako dober... Tako vaski en velik kos........
 
Špelin . nikar take ven streljat...cel teden lenarim in nič ne delam, pol pa moram kakšen dan notr prinestuser posted image
 
Aurea: modra paše res obema user posted image user posted image . Jaz sem jo kot otrok oboževala in roza niti videt nisem hotla.
 
Grem se poslikat in bom dala svoj trebuh in debelo rit v album. Upam, da bo šlo vse notr,  da kaj ven ne padeuser posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 12:03:34   
valentina2006
Aurea: FULL luštkana previjalna user posted image .


Špelin@, Estrella*, Aurea: 
                               user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 12:05:04   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Ni panike, štrudla sem spekla 3 pladneuser posted image  Jaz ga delam iz jabolk, sladke in kisle smetane. Mnjami je tako dober... Tako vaski en velik kos........ 

Joooj, sem laaaaaaaaaačnaaaaaaaaa user posted image  Packa user posted image

Glede modre barve je pa tako, da deklicam za moj okus ful paše user posted image  Moja velika pika je recimo nora na svetlo modro. Res je bolj problem roza za fantke - punce s(m)o take univerzalke user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 12:13:15   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Aurea lepa previjalna podloga, mi poveš prosim kakšne so mere. Jaz iščem podlogo za previjalno Lana. Ste jo kupili v Baby centru user posted image



Aurora, mere so 80 x 75, kupljena v Kiki, čeprav jo imajo verjetno tudi v BC, kjer imajo tudi Bebe Jou izdelke (bom v kratkem preverila in sporočim). Sicer je pa fino, da je dovolj široka, tako, da bo vsem udobno (previjalcu in previjancu user posted image )


Špelin in Estrella, hvala za odgovore glede stekleničke. Upam, da ne bomo preveč nerodni pri hranjenju user posted image

sem pa to spraševala, ker sem zopet brala, da so steklene boljše zaradi pogostega pranja (en članek je bil v ponedeljkovem delu), no, pa saj tudi sama vidim, kakšna je razlika v npr. Donatu, če je iz steklenke (poln, dober okus), tisti iz plastenke je veliko slabši (čeprav ga je zelo težko dobiti v čem drugem kot v plastenki...)


Punce, ful ste pridne s tem pucanjem, še malo, pa boste tudi mene pregnale od računalnika user posted image  user posted image  

Sicer pa - ni fer - jaz bi tudi štruuuudelll   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil Aurea -- 1.3.2008 12:19:15 >

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 12:19:24   
Estrella*
No, uspela sem spravit svoje mere v objektiv.
 
Sem mal poskusla enolončnice in mi je začuda kar ratala. Ponavadi kar sama kuham se mi vedno zdi brez okusa. Se vidi, da sem si za kuho vzela malo več časa.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 12:33:30   
barbaw
Aurora jaz sem ti tudi hvaežna za tale izčrpna poročila o cenah, ker ne smem okorg laufat dokler sem na bolniški. Zdaj je še škrat doma, pa itak nisem sposobna po trgovinah hodit, ker sem mi zdi, da sem kot hlod zaradi trdega trebuha. Pa kako bi hodila. user posted image

Jaz bi tudi štrudl. Me dane spet nekaj boli v spodnjem delu pa lulat sem šla trikrat v manj kot pol ure. user posted image  Že imam en buscopan v riti pa dva magnezija. Upam, da bo pomagal, drugač se bom kar v ponedeljek naslikala pri G. Mi tole ni nič všeč. Sem posesala in umila tla ob enem pa me je moj vprašal, če sem končala za danes, ker sem izgledala kot Estrellina palačinka. user posted image

Jaz bi tudi štrudl jedla. Bi mogla pogledat, če imam vse sestavine za pito. Mi gre bolje od rok in v rit. user posted image  Za kosilo imam kuhan krompir in celo narezan za solato, zdaj pa čakam, da tašča prinese vitkega soma in imamo kosilo. user posted image

user posted image user posted image  za previjalno. Jaz bi tudi imela tako lepo, pa se bom morala zadovoljit s staro. Bo pa kaj drugega novega.

Estrella 3 pladne? Si pa res pridna. Danes. user posted image  Jaz roza barve nisem marala do kakšnega leta ali pa mogoče dveh nazaj. Zdaj pa mi je tako lepa. user posted image  Mi je bil prvo všeč malinasta barva, kasneje pa še roza. user posted image  

Kar se perila tiče jaz vse sproti perem in sušim. user posted image  za sušilni stroj. Zdaj ko sem doma sem tako pridna, da takoj zložim cunje in ne rabim likat. Še ena dobra stran sušilca.





_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 12:37:08   
valentina2006
Estrella*: Tud na Gorenjsko kakšen košček štrudla...PLIZZZZZZ user posted image


sem pa to spraševala, ker sem zopet brala, da so steklene boljše zaradi pogostega pranja (en članek je bil v ponedeljkovem delu), no, pa saj tudi sama vidim, kakšna je razlika v npr. Donatu, če je iz steklenke (poln, dober okus), tisti iz plastenke je veliko slabši (čeprav ga je zelo težko dobiti v čem drugem kot v plastenki...)


Aurea: Jest sem pr prvi user posted image  uporabljala plastične flaške...sem jih mal bolj pogost menjala... Drgač pa za mleko, pa kasneje čokolino so full uredu steklene... Za čaj... pa plastične. Steklene so bol trpežne za pomivat, sploh v pomivalnem stroju.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 12:44:44   
valentina2006
Tako, zdaj pa nadaljevanje kuhanja in pucanja


Evo, enolončnica se kuha, štrudel pečen , vse polikano in oprano jaz pa ko palačinka pa še 12 ni ura



JOJ, KOK STE PRIDNE. Jest bom verjetn jutr v akciji, kot ponavad...user posted image

no, v tem vremenu se meni ne ljubi nič drugega kot brskati po netu in RRju ter lenariti.


Aurea: Sva že dve...user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 12:50:36   
aurora28
Estrella*: vuaaaaaa kakšna bejba user posted image . Imaš pa lep in velik buši. user posted image user posted image user posted image

Vam moram povedati, sem zjutraj gledala na HTV en film ko je ženska rodila in se je tamali doma kar jokal in jokal in potem mu je ata dal gor hip hop muziko in ta mali je bil tiho in poslušal. Pa pravi žena možu pa kako je lahko na hip hop miren, če sem mu jaz vso nosečnost predvajala klasično muziko user posted image . Pa pravi njen mož: veš draga, tega ti nisem povedal....ko si ti spala in sama veš, da trdo spiš, sem jaz najinemu sineku predvajal hip hop in očitno mu je ta bolj všeč kot klasika. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?