|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 16:00:42   
Estrella*
Aurora: Kje si kupila Maggnesol tablete? Lekarna, trgovina????
 
Tudi mese so začeli grabiti krči v meča. Zanimivo je to, da so me tudi v prvi nosečnosti, vendar šele v zadnejm mesecu. Takrat nisem dala toliko glihe na to, vendar sedaj so me začeli pošteno motiti. Krče pa čutim tudi v nožnici. Prav zopern občutek. Zato bi rada poskusila z Mg , če bo kaj pomagal.
 
Pepita: tudi jaz sem bila v prvi nosečnosti slabokrvna, pa sem jemala nagnusne Fe tablete. No, ko mi jih je napisal v 28 tednu sem jih jemala, vendar mi potem ni več preverjal Hb. Ne vem če so kaj pomagale 
Upam, da mi sedaj teh tablet ne bo potrebno jemati.user posted image To izvem 6.2 na naslednjem GP

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 16:04:42   
Estrella*
PREGLEDI V JANUARJU 2008user posted image           
 
 
16.01.2008: GoYa (M), Nataša34 (M), majanagaja (GP), St Barbara (GP) 
 
17.01.2008: Narava (M), Kodrana (M), MARTINA 25 (M)
 
18.01.2008: Aria81 (3D), Sesil (M), eole (M), Sončnica Sandra***(GP), Kaja08 (M), StBarbara (M) 

21.01.2008:špelin@ (M), Kasso (GP) 
 
22.01.2008: CatJa (GP), mali pingo (M), Anitka (GP) 

24.01.2008: buccka (GP), Katy82 (GP
 
25.01.2008: Aurora28 (GP)

30.01.2008: Estrella* (3D), Aria81 (GP

31.01.2008: .muki. (GP), 80Kaja (GP), **** (M) 


user posted image  PREGLEDI V FEBRUARJU 2008user posted image

01.02.2008: Naja3 (GP), najča (GP)

04.02.2008: Jana81  (GP), TamaraJ (GP

06.02.2008: Estrella* (GP), Taula (GP), Katina (GP), barbaw (GP), Petrahh (GP)

11.02.2008: Kaja08 (GP), hijenca (GP) 

12.02.2008: edinaos (GP), Tally (GP) 

15.02.2008: Čmrlika (GP)

(odgovor članu Pepita)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 16:07:55   
Estrella*
MAJČICE 2008

27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 97cm, +8kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image     
user posted image  
medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:93 cm, +6kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:110cm, +9Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image : user posted image
, KR (O:107cm, +6kg)  
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +6Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:92cm, +8kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:94cm, +4kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image(O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Sashy,    1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:89cm, +8,5kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 66cm, +5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +5kg)


14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Buccka 

user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +3,5kg)
 
17.Maj 2008   
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image Tai

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza 
user posted image
Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , NS:user posted image , Postojna, (O:+12 cm; +8kg )

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image , (O:XX cm, +6kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), NS:user posted image , Ljubljana (O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) NS:user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), NS:user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  
Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  
Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:XXcm, +7,5kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image Kaja, Postojna,(O:98cm,+5,5kg ) 


23.Maj 2008  
user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image  Omar, LJ
   
24.Maj 2008                              

user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo , user posted image :user posted image

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´)NS:user posted image    

user posted image  
sesil (77´), NS:user posted image Postojna, (O: XX cm, +1kg) 

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , NS:user posted image Tian, Sven/Alina, Tara , MS (O:84cm /+14cm/; +5kg )             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image                         
user posted image  Valentina 2006,2.user posted image             

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), NS:user posted image , (O:XXcm, +3kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted image :user posted image  Lenart, Jaka/Brina, Vita , 
(O:105cm, +3kg)  
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:74 cm /+3 cm/;+7kg)  

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image , NS:user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +3kg)
  
user posted image   MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´),2.user posted image , NS:user posted image , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +3kg )  
 
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image  
SKUPAJ NAS JE 70 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

nosečniški koledar
http://www.magma.ca/%7Ergiffen/PregnancyCalculator.html

Imamo 12user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLOuser posted image , maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joob, BOJANCuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 8Xuser posted image ,user posted image : 12Xuser posted image  in user posted image : 50X user posted image

(odgovor članu Pepita)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 16:20:36   
barbaw
Estrella jaz sem svoje Mg tablete kupila v trgovini. Kar pa se železa tiče pa baje ni dobro pretiravat, ker ni dobro za zobe. Baba čula baba rekla. Mislim, da začnejo izpadati zobje. Sem že v mariskateri reviji brala, da je treba med user posted image ful paziti na zobe. Jaz v prvi nisem imela problemov, zdaj pa so me v prvih mesecih skelele plombe, pa je moj zobar rekel, da so zobje malo bolj občutljivi in da ni strahu. Krči v nožnici pa znajo biti prav zoprni. Še sama se čudim, kako so si lahko nosečnosti različne. Razen lege user posted image  je vse čisto drugače.

Pepita  jaz sem bila tudi v prvi user posted image  slabokrvna, pa mi niso nič dali. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 16:24:21   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

hijenca meni osebno je Jane super voziček, zame malo predrag in barve mi niso všeč. Moon pa 4S ali 3S se ne da v čisto raven položaj, 3T pa je tako neokreten, da sem ga jaz skoraj prevrnila v trgovini.


Barbaw, sem šla danes malo ogledovat v BC in poročam:
- Moon 3S (4S) varianta je res športna, gre za sedež, ki se ga ne da v raven položaj
- Moon 3T (4T) - izgleda skoraj identično - pa gre čisto v raven položaj, lahko se obrača, zraven je tudi mehka košara, kolesa so napihljiva. 

Aja, zdaj sem šele ugotovila, da si tega 3T skoraj prevrnila user posted image , ja, saj meni tudi ni bil ravno perla za vodenje, tak čuden ročaj ima, ki se ne prilega roki...

A ste Peg perego GT3 tudi že kaj sprobale ali poznate koga, ki ga ima? Katere so še slabosti (razen teže seveda user posted image


(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 16:34:10   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: narava

danes sem sla na malco in logicno, za zemljo, namaz in liter vode (zdej sm ze na literskih flasah, se polliterske ne obnesejo vec user posted image  mormo te bakterije pregnat, ne?


Narava, jaz bi na tvojem mestu naredila takole: doma si pripraviš 1 l čaja po želji (če imaš pa "spodnje" težave pa zelo priporočam čaj za nosečnice za mehur (zihr bo tudi za tvoje vnetje pomagal) in ga neseš s seboj v službo. tako boš kar nekaj prišparala pri današnjih cenah user posted image

Jaz ogromno pijem zadnje čase in ker mi voda v nosečnosti ne diši najbolje, si že zjutraj pripravim ogromno dozo nesladkanega čaja, ki ga potem počasi pijem.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 16:41:39   
kodrana
Estrella meni je moj prinesel šumeče tablete magnezija sedaj iz lekarne. stale so nekje 3.80E.
sem se že vprašala, koliko zapravim za vse te dodatke(neo vin, pa modoleks, pa modoleks svečke, sedaj še magnesol..), pa za prehlad..
no, ampak kar se mora se mora. me ta meče že cel dan boli. menda bo kaj bolje po tem magneziju?
jaz sem imela do sedaj železa okrog 130. upam,da se ni kaj poslabšal in da tako ostane.





_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 16:43:48   
Aurea
Naty, čestitke za dobro opravljeno morfo user posted image

TamaraJ, držim pesti zate, za zdravje user posted image
A od Tosame je bilo pri marčevkah govora o francoskih plenicah za 1x uporabo??


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 17:05:36   
Estrella*
Hvala za odgovore. Grem kar v štacuno po tablete Mg. Fe šumeče tablete imajo okus ribeza, a so mi tako zoprne, da ne morem popiti več kot par požirkov. Mg pa mislim, da je z okusom limoneuser posted image

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 17:06:41   
Anonimen
Narava firbec me bo pobral ce mi ne poves katero skupno znanko imava!!!
Menda ja noces bit kriva da me pobere user posted image user posted image user posted image
Daj namigni malo no....user posted image user posted image

Drugace pa sem brala to o Mullerju, jaz ko sem bila v Sloveniji sem vse tam kupovala..njihove plenice so neprimerno bolje od katerih koli drugih..
Tudi aptamil mleko sem tam kupovala...in je veliko bolj kvalitetno ni prah ampak granulat pa se vonja nima tako mocnega...( nda ne bom rekla da smrdi)
Spomnim se da me je sokiralo takrat ker je na skatli navedena ista fabrika kot na Slovenski embalazi pa sem klicala takrat na Drogo- Kolinsko in mi je ena prijetna gospa se imena sespomnim Rebeka, povedala, da mi ne zna dati odgovora in da ve da je velika razlika ampak da enostavno ne ve zakaj...

Tko da Muller je res zakon!!

Hvala vsem za sprejem res ko pridem v Ljubljano se moramo srecat...
Pa magnezij ze pijem... bomo videli ce bo nucal...

Narava pls, pls  ne me pustit umret od firbca..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aurea)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 17:31:10   
hijenca
Pozdravljene majčice!

Opazila sem, da se zelo veliko pogovarjate o magnezijevih in železovih šumečih tabletah. Iz napisanega sem ugotovila, za kaj so katere, ampak zanima me, ali so vam to svetovali ginekologi user posted image  ?  Meni namreč moja ginekologinja ni omenjala nič drugega kot tifol. Je pa res, da pa nimam težav (zaenkrat) s temi krči in otrdelim trebuhom.

Jaz sem namreč prvič user posted image , pa sploh nimam pojma, kaj se v meni dogaja, na kaj se naj pripravim in kakšne težave imate ve, kajti pri meni se še ni nič takega pokazalo.

A se moram bat tednov, ki so še pred mano, do velikega dne???


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 17:51:50   
Naty*
Tamara upam, da bosta uspela pregnat prehlad preden vaju orng prime. Ti kar vzemi bolniško ...bolš, da se pozdraviš preden bo huje. Za tvojega pa verjamem, da težko kr tko ostane doma. Ti se pa crkljaj, če le lahko user posted image .

aurora sej midva se tud prej nisva glih še čist odločila, sam vprašala sem kako je z naročanjem za 3D, on ga je pa kr naredu user posted image . Ampak mi zdej res ni žal. Je moj že ugotavljal, kako bo najinemu otročku zanimivo gledat kak je bil še v trebuščku user posted image . Je res lep pregled in maš veliko od njega, kot sm pa že tud js prej razmišljala, če pa 62 EUR zapraviš, da kupiš kaj za user posted image  je pa tudi prav. Tko da je prav, kakorkoli se odločišuser posted image .

barbaw maš prav glede vrtcev. Ne more si vsak privoščit 500 EUR dat za vrtec in poznam jih veliko, ki državo okrog prinašajo. Ampak jeuser posted image  ga...pri enih res vidiš, da je to edini način.

Estrella* tud js sm vidla, da jih večina uveljavlja to znižano plačilo vrtca in zelo malokateri plača polno ceno. Midva sva razmišljala celo za privat varstvo, ker je cena pribl. ista (al pa celo nižja), pa še v Logatcu mislim, da bi znal bit problem s prostorom v vrtcih, ker je res veliko nosečk. Glede 3D pa mislim, da si dobr zrihtala, da si se k Merlotu naročila user posted image . Nimam niti ene pripombe na cel pregled, posnetek je pa res lep spominček.


valentina2006 hvala za čestitke ...boš vidla, da bo tud pri teb vse kot je treba in boš potem pomirjenauser posted image . Kdaj imaš ti morfologijo? Ne najdem te na seznamuuser posted image ....

Punce mene tud krči v meča prijemljejo, sploh zjutraj, ko se pretegnem. Ampak sem ugotovila, da večinoma takrat, ko pozabim pit magnezijeve šumečke. Mam ene čist navadne, kupljene v trgovini. Mi je pa G priporočal Magnesol, čeprav zaenkrat še nimam problemov z otrdevanjem trebuha.

Kar se pa plenic tiče, pa kr ne vem...mam sicer sušilca, tud dost veliko teraso za sušit perilo, tko da v tem glih ni problem... Ampak bi vseen nekak rajš uporabljala une za enkratno uporabo, zdej pa vidm, da se vas še vedno veliko odloča za pralne. Sicer bom pa tkointko mogla najprej videt, če jih mali sploh prenaša ane?

Za jutri: GoYa, Nataša34, veliko user posted image user posted image user posted image  za Mmajanagaja in St Barbara vama pa lep pregled user posted image .
 


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 18:00:33   
valentina2006
hijenca: Saj hodiš redno k G in če bi imela kakšne težave, bi ji to itak omenila...in G bi urgirala naprej. Ne sekiraj se, če jemleš samo Tifol...jest v svoji 1 user posted image  še za Tifol nisem vedla...Če si v user posted image , je pa sploh OK.

Kar se tiče časa, ki je še pred tabo, pa kar pogumno...
user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 18:06:03   
mali pingo
Ojla!

Evo se še jaz javim na 2. delu. Upam, da mi bo uspelo biti bolj aktivna kot v prvemuser posted image . Vas poskušam redno prebirati ampak, ko mi nekako uspe vse prebrati moram že dol z neta.

Čestitke vsem za uspešno opravljene preglede in veliko sreče vsem nadaljnjim. Sočustvujem pa z BOJANC, res nas življenje včasih preizkuša na najbolj bolečih področjih user posted image .

Jaz se počutim kar ok, razen nekaj bolj ali manj običajnih nosečniških težavic (edino križ me boli zvečer, ko se uležem user posted image ). Kar se tiče Magnesola - sicer nisem šla preverjat ampak prijateljica mi je rekla, da ima notri precej tistih škodljivih E-jev (110 naj bi bil eden izmed nevarnejših), Mg ima pa toliko, kot če spiješ Donat, tako da jaz kar na Donatu vztrajam, ne me pa za besedo držat, če ima katera oboje doma pa lahko preveri in pove.

No moja nosečniška zmedenost in pozabljivost pa je danes dobila certifikat user posted image . Sem klicala h G, da bi vprašala, če moram kakšen dan pred morfo v laboratorij dat kri in vodo, pa pravi ja bi bilo dobro in sva spotoma še preverili datum, pa me 22.1. ni našla na urniku in še malo brska nakar se spomni, da so me čakali včerajuser posted image , sem mislila, da me bo konec. Je bila zelo prijazna in mi dala nov datum 17.01., jaz pa sem se ravno ene 10x opravičila. Moram v četrtek kakšno čokolado pa kavo odnest. Kaj takega se mi še v življenju ni zgodilo user posted image .

Sem že malo pozabila o čem vse je, v času, odkar sem se javila zadnjič, tekla beseda. Bom malo po spominu.

Midva bova imela user posted image  zaenkrat kar v spalnici, ker drugje še ni prostora ( in ne vem točno kdaj bo), pa za začetek je itak bolj praktično.

Koški so tudi meni lušni, samo predragi, če bi ga kje dobila na posojo bi ga morda imela, tako bomo pa kar s posteljico štartali. Bi bilo super, če bi dobila nazaj tistega v katerem sem spala jaz kot user posted image  ampak se je za njim zgubila vsaka sleduser posted image

Vozičke tudi jaz ogledujem, kot sem že omenila se navdušujem nad Mutsy-jem, Hauck I'coo-jem, Peg Perego Skate pa morava it še pogledat. Želim si predvsem, da je kvaliteten, lahko vodljiv, 4-kolesnik z napihljivima vsaj dvema kolesoma, pa če bi se poležal čisto v ležeč položaj bi bilo enkratno, velikost ni tak problem, ker imava kar velik avto (ko sva ga kupovala sva že računala na to, da mora biti prostor za user posted image  in otroka(e). Če ima katera še kakšno firmo 4-kolesnikov "na zalogi", bom vesela, ker se mi zdi, da so začeli 3-kolesniki kar prevladovati.

Plenice bomo po vsej verjetnosti imeli kar za 1x uporabo, čeprav me kar mikajo kakšne racmanke ali pa tetra, samo... ma ne vem, bom še resno razmislila.

Ali bo šla katera marca v MŠ v Lj porodnišnico? Pa kje naj najdem kakšen razpored oz. termine začetkov?

Posebej pa si vas ne upam komentirat, ker še vedno nisem osvojila vseh nickov in bi verjetno vse zgodlala. No **** sem si definitivno zapomnila, mi je super brati tvoje poste, ker je zame vse novo.

Spet sem napisala cel roman, pa še bi lahko kaj, samo se trenutno nič več ne spomnim. Aja. Za srečanje sem tudi jaz definitivno, sem pa iz Lj, tako da načeloma ni problem priti kamor koli, tudi avto imam na razpolago.

Aha pa še imena. Za fantka se nama tudi sanja še ne, če bo punčka pa bo zelo verjetno Patricija.

Se še kaj javim, če ne prej 17.01. ali pa 18.01, ko bo morfo za mano (še vedno ne morem verjet, da se mi je kaj takega zgodilo, pa tako si želim spet videti najinega cukrčka).

Veliko sreče vsem.

Tistim, ki nas čakajo pregledi pa še veliiiiiiiiko user posted image .

Čau

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 18:06:58   
valentina2006
Naty*: Se mal skrivam user posted image ...sej veš, skrbi pa to...100% pa sporočim rezultate.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 18:11:51   
mali pingo
Sem vedela, da sem hotela še nekoga omenit.

Valentina2006 veliko sreče, vse tukaj bomo mislile nate, kar pogumno, ko bo za tabo pa le sporoči.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 18:19:24   
valentina2006
mali pingo: user posted image Hvala za spodbudne besede...tudi jaz teb želim vse dobro na pregledu...to pa za srečo...user posted image user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu mali pingo)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 18:23:52   
MARTINA25
OJLA MAJČICE!

Se vidi da sem bila malo odsotna, tako da sem komii prebrala vse zamujene poste. V ponedeljek sem imela G pregled....se vidi da so bili prazniki..skupno sem pridelala 8 kg, prvič sem imela tudi malo višji pritisk...ko je pa izvedela, da mi še otekajo gležnji, pa je bil cel halooo.
Torej, od zdaj najprej zares pazim kaj jem, izogibam se slanim jedem, pijem veliko tekočine oz. uživam hrano, katera odvaja odvečno vodo iz telesa.
Kar je pa najpomembneje pa je drugače vse OK, srček bije normalno.
V četrtek imam MORFO, tako da po eni strani komaj čakam, po drugi strani pa me malo skrbi....
V vsakem primeru vas obvestim...

Za pleničke smo se odločili, da bomo uporabljali Mullerjeve ( če bo naši bebi to odgovarjalo), posteljico bomo imeli v spalnici, glede vozička pa že malo firbcamo...to je pa tud vse...zaenkrat.user posted image   Zdej sem na lovu za previjalno mizo-tako z predali...imate mogoče kakšno idejo kje iskati?
Uživajte nosečke, pa velik user posted image user posted image user posted image  za vse, ki imate v prihodnjih dneh preglede!
Papa

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 18:34:13   
barbaw
Aurea GT3 je super vodljiv, velik ko ga zložiš in ne spomnim se če gre čisto v ležeč položaj. Mislim da, ima pa samo vrečo za noge, pa v BC je zdaj malo znižan pa v sončku tudi. Sestrična v žnj kolenu je ful zadovoljna z njim. Ne vem pa kako ga da v AX. user posted image  Očitno gre.

kodrana jaz dam za eno dozo magnesola manj kot euro v hoferju. user posted image

MARTINA25 malo bo treba paziti. Meni se je to začelo komaj zadnji mesec v prvi user posted image . Visok pritisk je nevaren in so primeri, ki morajo v porodnišnico in ostati tam zaradi tega. Boljše da malo bolj paziš, da ne bo po nepotrebnem letanja. Kar pa se previjalne mize tiče BC, Lesnina, Rutar, ...

Čestitke vsem za opravljene preglede in user posted image user posted image  za tiste ki imate pregled ali morfo jutri.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 18:34:48   
špelin@
Naty* user posted image  za uspešno opravljeno morfologijo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
A se moram bat tednov, ki so še pred mano, do velikega dne???


Ne, ne, nikakor ne user posted image  
 
Kar se Tosame tiče, sem bila pa hudo razočarana pred tremi leti - sem bila prepričana, da bom tam vse dobila ceneje kot v trgovini, ampak sploh ni!! Skoraj vse je dražje user posted image  Vključno z Vir vložki user posted image
 
Vidim, da je v kontekstu debate tudi nekaj o navideznem samohranilstvu. Ne bom razlagala svojega pogleda na to, ker bi naklofala cel roman, bom pa napisala izkušnjo moje kolegice.
 
Ostala je brez službe, zato sta se s fantom odločila, da gresta "na papirju" narazen (minimalna preživnina itd.). Imata 2 otroka. No, ona se je potem z otrokoma prijavila na naslovu svojih staršev, čeprav so neuradno še vedno živeli skupaj. Vrtec je imela za oba otroka zastonj, dobivala je socialno podporo in tolikšen otroški dodatek, da je vse skupaj zneslo za celo mojo takratno plačo user posted image  Da sploh ne štejem, koliko sta prihranila pri vrtcu!
Ampak ni vse zlato, kar se sveti. Po nekaj letih sta se s fantom hudo sprla in z otrokoma je dejansko odšla stran. Ko je prosila policaje, naj jo pospremijo k fantu po oblačila, je bila uradna razlaga, da tam itak ni živela in bi šlo za nezakonito vstopanje v tuje stanovanje. Ostala je dobesedno brez spodnjih hlač! Po tistem ji je trda zapredla, ker socialna pomoč več ni bila dovolj, preživnina je bila res minimalna, ker sta se prej tako lepo sporazumno zmenila,...
 
Poznam pa resnično samohranilko, ki je ravno zaradi takšnih prevarantov obravnavana tretjerazredno user posted image  In bi zagotovo dobila več pomoči, če ne bi kopica drugih tega statusa izkoriščala za trenutno nezakonito pridobljeno finančno korist.
 
Vredno premisliti!

Pa da ne bo pomote: tudi mi živimo z eno plačo, cenzus za socialno pomoč malo presegamo, ampak da bi se zato delala samohranilko, halo?! Ne bi imela vesti pogledati v oči svojim otrokom. Takšna sem.

(odgovor članu mali pingo)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 18:49:03   
valentina2006
 

Joj, kok men dons nagaja računalnik...se kar poslavljam...lepo nočko...
Za vse, ki ste bile danes uspešne na pregledih...user posted image ...za tiste, ki mate pa jutri MORFO pa...user posted image user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 18:51:30   
kodrana
Naty sem prej pozabila vprašat, če boš dala tudi kake slikice od vašega user posted image ? pa še enkrat čestitkeuser posted image .

špelin mi2 bova kar lepo skupaj. bomo družinica.  user posted image bom prijavila pri njemu, pa sebe verjetno tudi.. mi je pa zoprno dokumente na novo urejat-zaradi naslova. potem čez leto se bova pa še poročila in bom spet spreminjala dokumente, zaradi priimka. ali pa če si že sedaj ob enem spremenim priimek?
kaj pa to? se splača prijavit svoje gospodinjstvo?

vprašala bi, če ktera ve, če imajo v Mullerju tudi večje modrčke?

barbaw
bom upoštevala namig. bom kupila še ene mal cenejše šumenke magnezija, pa bom enkrat vzela magnesol, drugič pa kake druge. saj po moje je efekt isti. ti nimaš krčev? je boljše?



_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 18:52:24   
špelin@
Da ne pozabim: GoYa, natasa34majanagaja in StBarbara, tele so za vas za jutri user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Pa še ena posebna novička od mene: danes sva šli z malo piko v vrtec, kjer sem jo vpisala za letošnji september - mala se noro veseli, da bo začela z vrtcem user posted image  Ene parkrat je že šla firbcat, kako to izgleda in bi kar ostala user posted image  Prejle je malo dremala in ko se je zbudila, je rekla: "Mami..." Vprašala sem jo, kaj je in je nadaljevala "V vrtec bom šla." user posted image  Mali cukr user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 18:55:03   
špelin@
valentina2006, saj veš, user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 18:55:44   
jana81
špelin@...rekla bom samo to...KAPO DOL... totalno se strinjam s tabo. Imam dve prijateljici ki sta na istem kot ta druga oseba, brez vsega, pa jima resnično privoščim da bi lahko svoje otroke kdaj pa kdaj peljali na tortico.
 
ste tolk napisale da sploh ne vem kera je kej napisala...
 
v glavnem vsem ki imate jutri preglede...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
za plenice sem se pa odločla da bom mela kr te za 1x uporabo...je bolj kamot...sploh za mene ko si vse vzamem bolj na easy..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?