|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 19:00:37   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Aurea GT3 je super vodljiv, velik ko ga zložiš in ne spomnim se če gre čisto v ležeč položaj. Mislim da, ima pa samo vrečo za noge, pa v BC je zdaj malo znižan pa v sončku tudi. Sestrična v žnj kolenu je ful zadovoljna z njim. Ne vem pa kako ga da v AX. user posted image  Očitno gre.



Hvala za komentar!
Jaz sem ga danes čisto na koncu gledala in mi je bil še najbolj vodljiv in okreten (prej sem sprobala še Muro, nato pa Moon), v bistvu prvič sploh, da sem ga malo vozila, poležala (da se čisto v ležeč položaj, kar je super), zraven ima tisto vrečo za noge in tudi rdeča barva sploh ni slaba. V bistvu ga nikoli nisem imela v ožjem izboru, saj me je že prvič, ko sem šla v lov za vozičkom, prodajalka odvrnila od njega, rekoč, da je full težek. Pa tudi zelo dolg se mi je vedno zdel.

No, danes, ko sem ga vendarle milostno sprobala, moram reči, da ni slab:  
Dobre strani Peg Perego GT3:
- popolnoma ležeč položaj (za novorojenčka!)
- dobra vodljivost
- ročna bremza
- napihljive gume, 3 stopnje amortiziranja
- velika in zelo praktična spodnja košara
- majhna torbica pod ročajem za drobnarije - npr. denarnico, mobitel...
- prijeten, anatomski oprijem ročaja

Slabe:
- sedežne enote se ne da obračati, je fiksna (torej, tudi ko zlagaš voziček user posted image )
- teža (če tole dviguješ, ni treba na fitness user posted image )
(PS: mislim, da malo "nabijajo", ko navajajo 13 kg v prospektu)
- samo za kakšne velike prtljažnike, karavane (No, ampak, če ga tvoja sorodnica stisne v AX... user posted image )



Hej, pa to je že pol seminarske... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 19:01:47   
Estrella*
MARTINA25:  Čestitke za pregleduser posted image Lepo, da nas nisi pozabilauser posted image
Za četrtek pa kar pogumno, boš videla, a se nimaš česa bati, ker bo vse v najlepšem redu! Pa poročaj kako je bolo.
Špelin@: res se včasih usoda poigra z nami. Jaz sicer nimam nič proti "izkoriščanja države", ker nas ta srednji sloj le ta najbolj molze na vseh koncih in krajih.
Imam pa prijatelco, ki ima 1 otroka in se dela samohranilko ob tem pa dela v firmi pri partnerju z kao minimalno plačo. Potem pa sledi absurd: plačujeta hišo(50mio) pa 2000 eu obroka na mesec, 2x letno na maldive, Tajsko....., vse oblekice si je sposojevala od mene in kolegic, vikendica na morju, dva huda avtomobila/lizing / in vrtca plača30%  Tega pa res ne odobravam!!! 
mali pingo: welcome back! Ne se preveč obremenjevati z user posted image pozabljivostjo. Jaz jo imam na dnevnem spisku in za izvoz. Da o štoravosti ne govorim. V službi mi vse leti z rok in sem že počasi ratala sama sebi nevarnauser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 19:04:06   
barbaw
Kodrana meni so pomagale in nimam več krčev. Jaz sem jih pila 2 po trikrat na dan, ker mi je G tako rekla, zdaj pa pijem samo občasno.

Špelin@ tudi jaz poznam primere, ki se komaj prebijajo iz dneva v dan in jih večkrat zebe in so tudi večkrat lačni kot siti. Živijo tudi v naši ulici. Tudi mene so obravnavali, ko da delam ne vem kaj, pa sem se komaj prebijala. Ko pa sem dobila službo pa je bilo boljše, naš user posted image  pa se je navadil, da me ima vsak drugi teden. Je ogromno jokal, ampak tudi to mine. Na CSD znajo biti grozno nesramni in te imajo za največjega zločinca. Kot pa sem napisala vsak ima svojo vest (eni je nimajo). Svet je krut in nepravičen.

Koliko pa stanejo te plenice v Mullerju. Jaz sem imela Huggiske pa so se super obnesle. Ni bilo nikoli vnete rite.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 19:09:58   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ko je prosila policaje, naj jo pospremijo k fantu po oblačila, je bila uradna razlaga, da tam itak ni živela in bi šlo za nezakonito vstopanje v tuje stanovanje. Ostala je dobesedno brez spodnjih hlač! Po tistem ji je trda zapredla, ker socialna pomoč več ni bila dovolj, preživnina je bila res minimalna, ker sta se prej tako lepo sporazumno zmenila,...
Vse se vrne v taki ali drugačni obliki....  

Poznam pa resnično samohranilko, ki je ravno zaradi takšnih prevarantov obravnavana tretjerazredno user posted image  In bi zagotovo dobila več pomoči, če ne bi kopica drugih tega statusa izkoriščala za trenutno nezakonito pridobljeno finančno korist.
 No, ravno na take primere sem pomislila prej, ko je ena govorila o tem, da je treba izkoriščati in goljufati na tak način. Čeprav si mislim- vsak zase ve, kako bo deloval in kako bo to nanj vplivalo, zato niti nisem želela komentirati, pa si me, Špelina, malce spodbudila user posted image .

Vredno premisliti!

Pa da ne bo pomote: tudi mi živimo z eno plačo, cenzus za socialno pomoč malo presegamo, ampak da bi se zato delala samohranilko, halo?! Ne bi imela vesti pogledati v oči svojim otrokom. Takšna sem.

user posted image  user posted image  user posted image  To je to - vest.


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 19:10:00   
špelin@
O, vidiš, MARTINO25 sem pa spregledala... user posted image
 
MARTINA25 user posted image  za pregled!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 19:18:25   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Imam pa prijatelco, ki ima 1 otroka in se dela samohranilko ob tem pa dela v firmi pri partnerju z kao minimalno plačo. Potem pa sledi absurd: plačujeta hišo(50mio) pa 2000 eu obroka na mesec, 2x letno na maldive, Tajsko....., vse oblekice si je sposojevala od mene in kolegic, vikendica na morju, dva huda avtomobila/lizing / in vrtca plača30% 


Očitno je takih primerov ogromno... Pa kako lahko potem sploh pogledajo znancem v oči?????
Si ne predstavljam. Neka resnična samohranilka, ki potrebuje takšno podporo, pa komaj shaja user posted image


Aja, Kodrana, glede spremembe priimka pa ne vem, če je možno, preden se uradno poročiš. Pokliči na občino in se pozanimaj. Vsekakor pa sedaj, ko boš menjala samo naslov, ne daj vseh dokumentov delati, samo enega (osebno).

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 19:25:51   
kodrana
Aurea spraševala sem jaz.. glede priimka. user posted image hvala. ampak kakor jaz vem ,si lahko vsak državljan spremeni ime in priimek. le plačat moraš.. pri nas je eden elvis..bla..bla..bla.. se je preimenoval in si dal original ime od elvisa prislyauser posted image .

Estrella, daj mi ti povej, kje si si kupila modrček. če sm si prav zapomnila imaš tudi ti večjo cifro mordrčkauser posted image .

dans se mi zdi, da sem malo aut.. me kar spregledate. jaz pa hormončica občutljiva.. user posted image


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 19:27:38   
kodrana
Area sorry, sem neki zabrkljala. sm misla, da si Estrelli odgovorila na moje vprašanjeuser posted image user posted image .

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 19:36:17   
Aurea
Ne, nisi ti zabrkala - jaz sem, pa sem potem takoj popravila user posted image  user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 19:39:25   
Estrella*
Kodrana: Večje modrčke imajo Triumfovi modeli, samo sem gledala cene nad 25 euuser posted image Sem šla v Leclerc in so bistveno cenejšiuser posted image
Drugačepa mislim, da je sesil omenjala, da si je rezervirala neke modrce, pa mislim, da je pozabila napisat kje jih je stavhala. Sesil, na pomoč, meni jih tudi že primankuje. Jaz radim 80Fuser posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 19:51:06   
kodrana
Aurea sem milslila, da se mi že malo mešauser posted image user posted image .

Estrella  potem se tvoj ne pritožuje, kaj?user posted image ampak modrce dobit je pa težko.. jaz imam 85-90 D. Pol jih v mullerju nimajo? joj, jst grem verjetn ju3 v Novo mesto malo pogledat, samo ne vem kam?! leclerka pa nimamo. jst bi kaj ugodnega. ne bi pol čez en mesec pa spet večji modrček.

barbaw potem grem ju3 absolutno še po navadne šumenke. če je isto. cena nižja, učinek isti. kaj potem izbratiuser posted image .



_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 20:01:39   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Naty...bravo za pregleduser posted image user posted image user posted image . Moj G je pa bolj skop s podatki. Moram mal sestro vprašat naslednjičuser posted image .



Ja, ampak če naletiš na njegovo ženo, je še večji hudič... k sreči je v Logatcu ni ;)



Katera pa je njegova žena??? A je tudi G?? No, baje bo v Logatcu še eno leto potem pa ne bo več naš G. Ampak pustimo se presenetit. Kakšen se pa tebi zdi Tašev? Jaz ga imam od 16 leta in sem malo vajena..


Sicer pa puščam comp zdaj mojemi pridnemu sinku (je šel z mano in Sharko na dooolg sprehod in preživeluser posted image user posted image ) in zato... Prihaja Nodiiiiiii user posted image user posted image

P.S. Pa držim pesti za vse moje majčice, ki so na vrsti za dobre novice jutri. Go, Go, Gouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 20:03:05   
TamaraJ
Aja, pa seveda čestitke vsem, ki ste uspešno opravile danes user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaaa Timiii, grem doooluser posted image user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 20:15:45   
Anitka
Ola!

No pa da še jaz nekaj napišem o mojem današnjem dnevu, ki je bil tako tako. Kar se tiče UZ-morfologije, je bilo vse v najlepšem redu. Zakladek ja atiju in mamici veselo mahal in bil zelo živahen.Rezlultati pa so naslednji:

-BPD - 54(22T 2/7)
-PSU/gibi ++
- obseg trebuha 163 (21t 2/7)
- femur 35 (21t)
- glava - simetrična, lep obrazek
- hrbtenica zaprta
- okončine - vidne, o.k.
- ledvički - vidni, o.k.
- mehur - se polni
- srček - 4 votline, o.k.
- želodec, trebušna stena, prepona - vse o.k., zaprta
- posteljica - zadaj, sega v raztezni segment
- plodovnica - o.k.
- vodilni plodov del (lega)- vzdolžna, glavična

In potem sem omenila srbenje, ki se je včeraj zvečer le še povečalo in dobila sem izpuščaje po trebuhu in prsih. Sem se ponoči dvakrat mazala s hladilno kremo pa kaj dosti žal ne pomaga. Mi je dala takoj napotnic za laboratorij, ker je možno, da je kaj narobe z jetriuser posted image user posted image Če se to jutri potrdi bom morala v četrtek na sprejemuser posted image user posted image Saj vem, da ne smem pomisliti na najslabše, amapk izraz G ob omenjanju te možnosti mi ni bil všeč. V nosečnosti kaj takega sploh ni fajn za nosečnico. Upam, da je le kaka alergija. Držite pestke zame, da bo jutrišnji izvid v redu. Je imela kadaj katera podobne težave?

Katina ja Stokke ima kar fajne cene.

Naty* user posted image user posted image user posted image user posted image za uspešno opravljeno M in ostalim za preglede.

Punce bom jutri kaj več napisala, saj sem danes malce na tleh in v strahu. Vsem, ki vas jutri čakajo obiski pri G pa velike pestke.

Lp,

Anitka




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 20:23:17   
Anonimen
Naty: bravo za pregled user posted image user posted image ,  ko je enkrat za nami je vse lažje. Glede tvojega G Marlot v PO, me zanima če je tel. številka prava: 05 720 23 70, kličem že cel dan pa se nihče ne javi user posted image , pa sem se spomnila, da ti k njemu hodiš.
Tudi ostalim čestitke za uspešne pregledeuser posted image user posted image user posted image
Jaz sem bila pa danes pridna user posted image user posted image , sem bila na telovadbi in na dolgem sprehodu, tako da sem že zdaj čisto user posted image .

lp


(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 20:26:37   
Estrella*
Anitka:user posted image za morfo! Super mere, je kar velik/a ta tvoja user posted image  Pa spol????
Za izpuščaje se ne sekiraj preveč. Najverjetneje je kakšna alergija, ki ponavadi ne povzroča težav, med nosečnostjo se ti poruši hormonski sistem in dostikrat udari ven.
Sem bila prjšnji teden pri zdravniku, ker so se meni po rokah pojavili srbeči izpuščaji....dobila mazilo in je OK. Neke tablete mi je hotela še dati, pol pa se ji omenila, nosečnost se je pa premislila.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 20:28:53   
Anonimen
Antika: držim pesti, da so jetra Ok, in da je le kakšna lažja alergija.user posted image user posted image

lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 20:29:29   
Estrella*
edinaos: Ja telefonska je prava in jaz sem ga dobila popoldan, sam ne vem kateri danuser posted image  Sem pri njemu naročena 30.1 na 3D
Juhuhu!!!
A je ZD Postojna zraven porodnišnice???

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 20:34:58   
Anonimen
Estrella: hvala, ja takoj sta ena zraven druge, bela: je porodnišnica, plava: malo višja in večja pa je ZD.

lp

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 20:45:04   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
In potem sem omenila srbenje, ki se je včeraj zvečer le še povečalo in dobila sem izpuščaje po trebuhu in prsih. Sem se ponoči dvakrat mazala s hladilno kremo pa kaj dosti žal ne pomaga. Mi je dala takoj napotnic za laboratorij, ker je možno, da je kaj narobe z jetriuser posted image user posted image Če se to jutri potrdi bom morala v četrtek na sprejemuser posted image user posted image Saj vem, da ne smem pomisliti na najslabše, amapk izraz G ob omenjanju te možnosti mi ni bil všeč. V nosečnosti kaj takega sploh ni fajn za nosečnico. Upam, da je le kaka alergija. Držite pestke zame, da bo jutrišnji izvid v redu. Je imela kadaj katera podobne težave?


Anitka, naj te pomirim: jaz sem imela v vseh nosečnostih (tudi zdajšnja ni izjema) enake težave. Zvečer je tako hudo, da bi se spraskala do krvi. Moram prav meditirati zraven, da se ne začne čohati, ker je potem samo slabše, slabše,... user posted image
 
V prvi nosečnosti sem dala zaradi tega user posted image  srbenja čez celo agonijo user posted image  Od obupnega srbenja niti spala nisem, 1x sem sredi noči iskala pomoč pri dežurnem, ker se mi je mešalo od srbenja user posted image user posted image  Vsa možna mazila sem preizkusila, na koncu sem dobila celo mazilo z dodanim lokalnim anestetikom user posted image  
 
Ampak jetrni in žolčni testi so bili vedno b.p. Alergije mi niso ugotovili, mi je pa ena G v LJ povedala, da sem ena od tistih nosečih nesrečnic, ki jih "pač srbi" user posted image user posted image  Tolažba, kajne?
 
No, jetrne in žolčne teste sem potem ponavljala v vsaki nosečnosti - vedno b.p. user posted image  Predvidevam, da me čakajo tudi v tej, ker se spet ČOOOHAAAAAAAAM user posted image
 
Ampak s porodom srbenje čudežno TAKOJ poneha user posted image
 
Greva stavit, da bodo tudi tvoji jetrni in žolčni testi ok in se bova do maja pač družno praskali? user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 20:46:29   
špelin@
Na, pa sem pozabila dodati: Anitka, user posted image  ob uspešno opravljeni morfologiji user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 20:54:06   
barbaw
Anitka ziher je alergija. Jaz sem se prvič skoraj celo nosečnost mazala z Niveinim mlekom potem pa na koncu fasala alergijo. Me je srbelo kot user posted image . Sem menjala mleko pa je bilo spet vse ok. Tudi mene je bilo strah ko me je G pošiljala (zdaj) na vse možne preglede zaradi bolečin, pa je vse bp. Ni razloga za strah.

Aurea poleg rdeče je tudi moder in zelen GT3. Zelenega nisem videla v živo, mi je pa moder ful lep. Neki poseben odtenek modre je. Verjetno je tudi zelen lep (sem mahnjena na zeleno). Glede teže pa je tako. Nosiš voziček itak bolj malo, edino če ga daješ v avto večkrat dnevno zna bit težavno. Jaz sem imela klasika od Peg Perega in je bil težek pa še štorast po vrhu. Sem ga nekje trikrat dnevno nosila (z otrokom) po požastih stopnicah pa je šlo. Sem hitro shujšala user posted image .

Špelin@ kaj si probala ognjičevo mazilo ali pa od aloe vere? Se splača poskusit sploh ognjičevo. Ga pa imaš kot mast ali pa kot neko kremico, ki se lepo maže, pa še rane super celi poleg medu. Ali pa kakšen naraven preparat iz medu.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 20:55:25   
kodrana
Anitka user posted image za morfologijo. glede srbenja in izpuščajev, pa navijam,da ej samo kaka alergija in nič drugega. mogoče je kriva celo krema s katero se mažeš?user posted image ja, kaj pa za spol? smo firbčne..

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 21:07:11   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Špelin@ kaj si probala ognjičevo mazilo ali pa od aloe vere? Se splača poskusit sploh ognjičevo. Ga pa imaš kot mast ali pa kot neko kremico, ki se lepo maže, pa še rane super celi poleg medu. Ali pa kakšen naraven preparat iz medu.


Raje me vprašaj, česa v vseh teh nosečnosti NISEM poskusila... user posted image user posted image user posted image  Ob raznih mastnih krem (tudi hladilno mazilo, Bepanthol, Bepathen,...), do Kamagela, antihistaminskega mazila, mazil z garamycinom, z enim lokalnim anestetikom (za omrtvičenje srbeče kože), tea tree (Just), ognjič (iz DM-a), aloe vera (od strica user posted image ), kvajstvemkakšna mazila od Afrodite, Vichyja,... Eno na recept v lekarni, drugo v drogeriji, tretje od znank,... Zdaj uporabljam otroško kremo bebe in je isti user posted image  kot pri drugih mazilih user posted image  Nič slabše in nič boljše user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 21:08:48   
Naty*
kodrana žal mam slikice samo sprintane, pa bi se verjetno slabo vidlo, če bi jih z digitalcem hotla dat gor. Na DVD-ju mam pa samo posnetek...je pa ena slikca 3D, ko se res obrazek tolk lepo vidi user posted image . Bom jutr vidla, kaj se da naredit, dons morm gledat dr. Housa user posted image .

špelin@ in aurea ja glede izkoriščanja države, je tko kot z ostalimi stvarmi...morš bit tak človek, da ti je to kul. Poznam primer, ko ji lahko rečem, prav delaš, ker je ostala sama z dvema otrokoma (oče tud preživnine ne plačuje) pa se ji zdej pač ne zdi pošteno, da bi zaradi njenega novega partnerja, ki tud nima velikih dohodkov, ostala še brez otroških dodatkov. Na drugi strani je pa par, ki sta ravno kupila hišo, oba imata dobre službe, pa sta prijavljena vsak na svojem naslovu, ona se pretvarja, da je samohranilka, da koristi vse, kar ji država da.
Js recimo že zarad odnosa očka - otrok, tud če samo na papirju, ne bi mogla rečt, da nismo skupaj. Ker bi rada, da smo družina tako in drugače. So pa pač eni, ki to lahko prenesejo zaradi nekaj drobiža. Vsak po svoje. Zato sploh ne morm komentirat tega, ker ni pošteno do tistih, ki delajo to iz nuje. Sej veste, da smo ljudje toooolk različni ....vest je enim čist neznan pojemuser posted image .

Anitka user posted image user posted image user posted image  bravo za morfo! Evo pa je za nami user posted image . Upam, da bojo tud tvoje težave s kožo rešili. Js tud mislim, da bi lahko bla alergija na kremo.

edinaos ja številka je prava, poskus jutr zjutri, ker tega pa res ne vem, kako dela. Dons je bil zjutri, naprej pa ne vem user posted image .

Estrella* ja ne morš zgrešit ZD, Merlo je pa v tretjem nadstropju. Pa pazi da se ne vsedeš v zobozdravstveno čakalnico, tko kot js prvič user posted image . Greš čez čakalnico naprej po hodniku. Sej boš videla user posted image .

Tamara upam, da se je prehlad kej polegel.



_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?