|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prevarane
16.1.2008 13:13:51   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Ne verjamem da obstaja moški, ki je sposoben zvestobe. Samci so že po naravi lovci in človeški samec se čisto nič ne razlikuje od odstalih. Narava jih je ustvarila takšne kot so, civilizacija, vera.....pa je ujela tako moške in ženske v kalupe. Moške ti kalupi dosti bolj omejujejo, utesnjujejo in zato tudi večkrat preskočijo te meje in prepustijo nagonom prosto pot. Tako je bilo, tako je, in tako bo.


Pomoje je mislila povedati, da jih je danes ŽAL bore malo. Vsak drugi že skače čez plot, ne rečem, saj tudi ženske, ampak vseeno prevladujejo moški. To, kar se danes dogaja, je za moje pojme, katastrofalno. Sploh če pogledam samo našo firmo user posted image user posted image  

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prevarane
16.1.2008 13:14:47   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Ne verjamem da obstaja moški, ki je sposoben zvestobe. Samci so že po naravi lovci in človeški samec se čisto nič ne razlikuje od odstalih. Narava jih je ustvarila takšne kot so, civilizacija, vera.....pa je ujela tako moške in ženske v kalupe. Moške ti kalupi dosti bolj omejujejo, utesnjujejo in zato tudi večkrat preskočijo te meje in prepustijo nagonom prosto pot. Tako je bilo, tako je, in tako bo.


Drugače se pa s prvim stavkom absolutno ne strinjam.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prevarane
16.1.2008 13:21:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Ne verjamem da obstaja moški, ki je sposoben zvestobe. Samci so že po naravi lovci in človeški samec se čisto nič ne razlikuje od odstalih. Narava jih je ustvarila takšne kot so, civilizacija, vera.....pa je ujela tako moške in ženske v kalupe. Moške ti kalupi dosti bolj omejujejo, utesnjujejo in zato tudi večkrat preskočijo te meje in prepustijo nagonom prosto pot. Tako je bilo, tako je, in tako bo.


user posted image  Za crknt. daddy bo mel spet delauser posted image

Ne vem kje si pobrala da moški več varajo k ženske. Edina razlika je v tem da znajo ženske dosti boljš to skrivat k dedci, vsaj večina. Mislim da ni prou nobene razlike med nami. To al varaš al ne nima veze s tem al maš tička al luliko ampak od tega kaj maš v glavi pa v srcu.

Pa to da so moški že po naravi lovci....hm....ja.....ženske pa gospodinje, mame.....pa jih dost poznam k jim ne gre glih ta vloga v lifuuser posted image ....smo se odmaklni od naraveuser posted image
Pa to da so lovci in niso zmožni bit zvesti....kaj ma to veze? Tud živalski samci so lovci, pa so vrste k so zveste do smrti samičkam.

To da jim je to v krvi je sam priročen izgovor brezjajčnga dedca k ne more tiča v gatah zadržat. Pa očitno še obstajajo ženske k padajo na tako defektno foro. K očitno lažje to verjamejo k pa da majo doma osla k mu dol visi za njih in nima nobenga spoštovanja do njih in nobene ljubezni.

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prevarane
16.1.2008 13:24:22   
Mešamdrek
To da jim je to v krvi je sam priročen izgovor brezjajčnga dedca k ne more tiča v gatah zadržat. Pa očitno še obstajajo ženske k padajo na tako defektno foro. K očitno lažje to verjamejo k pa da majo doma osla k mu dol visi za njih in nima nobenga spoštovanja do njih in nobene ljubezni.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prevarane
16.1.2008 13:24:56   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

user posted image  Za crknt. daddy bo mel spet delauser posted image


A verjameš, da se mi ne da ( več ) ubadat s takimi brihtnimi izjavami? Pa sej si že ti vse povedla k temu, kar je treba ( merci beaucaup )user posted image user posted image  ....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prevarane
16.1.2008 13:32:58   
Anonimen
Pa sej si že ti vse povedla k temu, kar je treba ( merci beaucaup ) ....


de rien, je vous en prieuser posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prevarane
16.1.2008 13:33:28   
vaney
karin, se popolnoma strinjam s tabouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Prevarane
16.1.2008 13:35:03   
Anonimen
Ja Karin, kaj pa sedaj blefiraš, a ni bil ravno v nedeljo pri meniuser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Zdaj pa bolj zares. Bila prevarana, enkratna prigoda, oprostila, preživela, prebolela, samo ne vprašat koliko časa sem potrebovala za to in koliko muke in trpljenja je bilo zaradi tega.
Danes mi je smešno, pa niti ne vem zakajuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prevarane
16.1.2008 13:35:51   
Anonimen
Ja Karin, kaj pa sedaj blefiraš, a ni bil ravno v nedeljo pri meni


Ti ne veljaš, si v drugi občiniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prevarane
16.1.2008 13:40:55   
Polona31
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Ne verjamem da obstaja moški, ki je sposoben zvestobe. Samci so že po naravi lovci in človeški samec se čisto nič ne razlikuje od odstalih. Narava jih je ustvarila takšne kot so, civilizacija, vera.....pa je ujela tako moške in ženske v kalupe. Moške ti kalupi dosti bolj omejujejo, utesnjujejo in zato tudi večkrat preskočijo te meje in prepustijo nagonom prosto pot. Tako je bilo, tako je, in tako bo.


Pomoje je mislila povedati, da jih je danes ŽAL bore malo. Vsak drugi že skače čez plot, ne rečem, saj tudi ženske, ampak vseeno prevladujejo moški. To, kar se danes dogaja, je za moje pojme, katastrofalno. Sploh če pogledam samo našo firmo user posted image user posted image  



Ja ena ki razume kaj sem hotela povedati. Samo če imaš malo odprte oči, pa ušesa in vidiš, pa naj bo to v službi, v lokalu....kjerkoli. Za ženske niti ne vem, ker jaz ne varam, ponujala se mi pa še tudi nobena ni. Za moške pa vem,  ker se mi ponujajo in ko ga vprašam, ja kaj bi pa žena rekla na to, pa mi zine, da saj ne bo vedela. HALO!!! In tako ima za neumno mene in svojo ženo!!!! In potem sem JAZ ZMEŠANA, KER MISLIM TAKO KOT MISLIM????

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prevarane
16.1.2008 13:47:59   
Anonimen
Polona ne moreš posploševat na podlagi svojih izkušenj. Jst tud delam pretežno z moškimi in ja, veliko jih vara, sam hja, tud ogromno žensk. Mojmu recmo dostikrat morijo, tud če sm jst zravenuser posted image .
So ženske še bolj napadalne k moški ratale se mi zdi. Vsaj po mojih opažanjih.
Sam spet ne mormo posploševat.
Ljudje smo si različni in naše moralne vrednote niso odvisne od spola.
Dejstvo pa je da je tega vse več, oziroma je postalo družbeno sprejemljivo. Veliko se jih pohvali da imajo še ljubico oz. ljubčka. Prou ponosnouser posted image .
Sam res nima veze z spolom. Je pa res da se moški radi pohvalijo v družbi s tem, medtem ko ženske skrivajo.

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prevarane
16.1.2008 14:24:28   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Je pa res da se moški radi pohvalijo v družbi s tem, medtem ko ženske skrivajo.


Po mojih opažanjih pa niti tole ne drži .... ko se kateri "zgodi" ljubimec, je ni ženske, ki bi to obdržala zgolj in samo zase ..... razlika je mogoče le v tem, da moški to prej izgovori na glas v širši družbi ( kao samohvala ), ženska pa pove "najboljši prijateljici" - zaupnici, pa potem širši krog izve z rahlim zamikom ( ker praviloma tud ta "najboljša prijateljica" novice ne zmore zadržati zase ..... )začaran krog, a na koncu isti efekt user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prevarane
16.1.2008 14:36:54   
Anonimen
Moški ki vara mora praviloma najti žensko s katero ženo prevara. Torej varajo eni in drugi, ker da bi poročeni moški iskali samo samske ljubice pa je lari fari. Za to sta potreba oba spolauser posted image .

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prevarane
16.1.2008 15:31:42   
Anonimen
da moški to prej izgovori na glas v širši družbi ( kao samohvala ), ženska pa pove "najboljši prijateljici" - zaupnici, pa potem širši krog izve z rahlim zamikom ( ker praviloma tud ta "najboljša prijateljica" novice ne zmore zadržati zase ..... )začaran krog, a na koncu isti efekt


Ja tku nekak jauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prevarane
16.1.2008 15:47:32   
mateyka
Za ženske niti ne vem, ker jaz ne varam, ponujala se mi pa še tudi nobena ni. Za moške pa vem, ker se mi ponujajo in ko ga vprašam, ja kaj bi pa žena rekla na to, pa mi zine, da saj ne bo vedela. HALO!!! In tako ima za neumno mene in svojo ženo!!!! In potem sem JAZ ZMEŠANA, KER MISLIM TAKO KOT MISLIM????



ja, Polona31, za moške veš, ker si ženska in so se teb ponujal. bi blo pa verjetno obratno, če bi bla moški, a ne?
in še neki me zanima - če moški tok več varajo kot ženske, s kom pa pol varajo (če ne z ženskami, ker prevladujejo moški, kot pravita)? a moški varajo samo s samskimi ženskami in še te majo hareme, al kako je to mišljen?


(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Prevarane
16.1.2008 16:16:59   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska
..., z distance sem počasi lepila kolaž prevare skupaj. Zdaj sem nekje pri koncu. Samo še grenkobe ...

Veliko je napisanega o prevari, veliko filmov posnetih, iger igranih. A vedno s stališča tistega, ki vara. Le enkrat mi je v knjižnici uspelo dobiti knjigo, ki je opisovala prevaro s stališča prevaranega.

Če se prav spomnim je pet faz, skozi katere gre prevarani. Od tega se dve ali tri faze nekaj časa izmenjujejo.

1. zatiskanje oči (ne vidiš znakov)
2. šok (jok in prošnje, moledovanje, žalost)
3. jeza
4. iskanje krivde pri sebi (kaj sem naredil narobe)
5. sestavljena slika

2,3 in 4 se med seboj izmenjujejo, na začetku po urah, kasneje po dnevih ali tednih.

Ja. Eno leto traja da se prebrodi, dve, da se razčisti in osvobodi.



(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Prevarane
16.1.2008 16:26:21   
Anonimen
Ja. Eno leto traja da se prebrodi, dve, da se razčisti in osvobodi.


Tri da se ponovno zaživi. Štiri, da ti je ravno do Melburna in dalje....

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Prevarane
16.1.2008 18:55:07   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: VERONICA

Se mi je zgodilo, ja. Po mnogih letih zakona. Najhujši je bil čas ko "nisem vedela". Sprejemala sem pa razne signale. Nakar mi je "dragi" govoril da se mi to samo zdi ker sem sama tako zatežena.

Jaz sem oseba ki se bori za zvezo. Ki bo prvo poiskala napake v sebi. Tako sem nekako vzgojena.

Ko sem zastopila da se ne splača se truditi, da je res konec je že bilo lažje.


Takole nekako je bilo pri meni. Samo ne vem, če sem kdaj to jemala kot ne vem kako grozno svinjarijo. Človek mora malo pogledati realno. In realno je bilo, da midva pač nisva pasala skupaj.Nisva si dajala, kar bi drug rabil. In ker pač rešujemo reči na različne načine, je moj reševal to tako, kot ogromno moških....okoliščine so mu prinesle mimo eno bejbo in sta se zaljubila. Pa kaj potem? Ni bila kriva ona, bila je kriva najina nesposobnost videti, da nisva za skupaj. Nikdar se nisem počutila bad zaradi same prevare. Počutila sem se bad, ker pač nisem dobivala tistega, kar sem rabila. In od njega ne bi mogla teh reči dobit, torej je nesmiselno se žret za karkoli. Pa nikdar nisem jemala prevare kot nekja, kar bi karkoli povedalo o meni. Nisem jemala prevare kot nečesa sramotnega, ali nečesa, kar pove kaj o meni. Je pa povedalo nekaj o nesposobnosti mojega reševati probleme na kak drug način. Mislim da sem kar hitro sprejela dejstvo, da me ne ljubi. To dejstvo je najbolje sprejeti, ker najbolj ti škodi, če si delaš utvare. Ne moreš od nekoga zahtevat, da te ljubi, tako to je. Niti to ne pove nič o tebi, zgolj o okusu tega konkretnega moškega. Niti se ne moreš boriti za neko ljubezen, ljubezni se ne da izsiliti. Niti uslug. brez veze je biti toliko posestniški. Pa tudi zahtevati ne moreš, da bi bil moški bog, ki zna reševati probleme vedno prav ok. Mi smo vsi ljudje, rešujemo, kakor vemo in znamo. Pustiti si moramo to. Tudi našo nepopolnost moramo sprejeti, zaradi nas samih, da nam je lažje. Ne moremo obsojati česarkoli, ker s tem kaznujemo zgolj sebe. Kaj pa so naredili drugega varajoči moški, kot bili nepopolni, človeški, reševali narobe reči, ker se niso bili sposobni soočiti s problemom? In v bistvu niso naredili nam ničesar. Naredili so pač sami sebi. Spremenili so si življenje. Do tega pa imajo pravico, a ne. Meni in sebi je moj ex naredil uslugo. Oba se imava zdaj zelo fajn.



IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Ne verjamem da obstaja moški, ki je sposoben zvestobe. Samci so že po naravi lovci in človeški samec se čisto nič ne razlikuje od odstalih. Narava jih je ustvarila takšne kot so, civilizacija, vera.....pa je ujela tako moške in ženske v kalupe. Moške ti kalupi dosti bolj omejujejo, utesnjujejo in zato tudi večkrat preskočijo te meje in prepustijo nagonom prosto pot. Tako je bilo, tako je, in tako bo.



Jaz pa mislim, da ima polona načeloma prav, se je pa izrazila zelo nerodno. Prvi stavek bi morala črtat. Moški so sposobni zvestobe, vendar jih naravni nagon ves čas vleče v drugo smer mnogo bolj, kot vleče ženske. Oni morajo več energije vložiti v to, da niso lovci. Ena od reči, ki jih totalno pozabljate, so geni. Moderni časi bi gene zatrli, zradirali, vsi naj bi bili enakopravnoi, prazaprav ne enakopravni, ampak enaki. Če pa greste gledat v sestavo človeka, je pa takole, da je že samo med kromosomom, ki določa spol, 2% razlike. če dam primerjavo, med človekom in šimpanzom je tudi 98% podobnost, razlike je 2%. Približno. Poleg tega je jasno, da če gledate moške nasploh, funkciopnirajo in razmišljajo v večini vsi zelo podobno in vsi precej drugače od ženske populacije. Ne zaradi vzgoje, gensko je to tako. Fantku lahko tlačiš gor oblekce, pa sandalčke, pa kaj vem kaj, bo še vedno v končni fazi najbolj srečen z avtki in pištolami in šraui, punčke bodo pa vedno tolažile druga drugo, se pogovarjale, pestovale, negovale...ne zaradi vzgoje, četudi jih boš ves čas pošiljal na fronto, jim v večini primerov to ne bo všeč, tresejo se zraven, to imajo v sebi. Fantovski testosteron naredi svoje. Mi vsi smo kemija in moški imajo drugačno, + drugačne povezave v glavi. Zakaj menite, da je večina moških na drugih forumih, z drugimi željami, potrebami? Zaradi vzgoje? Ne me hecat, zaradi genov. Tako da...lahko se varate, si delate utopične sanje, kako smo enaki. nismo niti ne bomo. Drugačni smo se rodili. Lahko pa se razumemo, prilagajamo, se potrudimo za drugega...vendar to ni enakost, to je moderna civiliziranost. gensko bo še vedno moški ubijal za svojo žensko, pa žena bo prej jokala kot on in prej bo besedno izrazila svoje upe in strahove kot moški. Moški bo še vedno rabil svojo votlino, pa svoj hobi, ženski bo pa gensko prva družina. Tako to je, zato se polona, strinjam s tabo v osnovi.

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Prevarane
16.1.2008 19:39:46   
Anonimen
Pomoje je mislila povedati, da jih je danes ŽAL bore malo. Vsak drugi že skače čez plot, ne rečem, saj tudi ženske, ampak vseeno prevladujejo moški.


Nekje toliko žensk kot moških skače čez plot...že po matematični logiki, samo da moški to bolj na glas govorijo, ženske pa so pri tem bolj diskretne.

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Prevarane
16.1.2008 19:40:54   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Ne verjamem da obstaja moški, ki je sposoben zvestobe.


jaz pa mislim, da obstaja user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Prevarane
16.1.2008 19:41:54   
Anonimen
Ne verjamem da obstaja moški, ki je sposoben zvestobe.


Seveda obstaja.

Ob privlačni, aktivni ženski, ki jo zanima odnos, je več kot sposoben tega.

Mogoče "baci oko" na "konkurenco", ostaja pa doma, dokler je doma živahno :).

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Prevarane
16.1.2008 19:52:03   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Ne verjamem da obstaja moški, ki je sposoben zvestobe.



Pa še kaka obstajajo! Ravno toliko jih je kot žensk, ki so sposobne zvestobe...verjemi!

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Prevarane
16.1.2008 19:54:53   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: ga.Srček

Moški ki vara mora praviloma najti žensko s katero ženo prevara. Torej varajo eni in drugi, ker da bi poročeni moški iskali samo samske ljubice pa je lari fari. Za to sta potreba oba spolauser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Točno tako!
Saj menda dedci ne varajo kar med seboj, aluser posted image user posted image (vsaj večina ne, no, menda.....)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Prevarane
16.1.2008 20:18:00   
Gina
Saj tukaj ne gre za to, da bi kdo trdil, da samo moški varajo. Seveda da tudi ženske. Vendar še vedno menim, da ima cca polovica poročenih moških ki varajo, ljubice ki so samske- seveda nimajo koga za varat, ker nimajo svojega moškega (in seveda polovica njih ljubice, ki so vezane, ki ravno tako varajo svojega moža), medtem ko sama ne poznam nobene vezane ženske, ki bi si omislila samskega moškega, po moje je takih manj.

Govorili smo o tem, da imajo moški v genih drugačne reči:
- reči rešujejo raje tako, da gredo ali v napad ali zbežijo od problema (ženske pa poskušamo z drugačno taktiko razlaganja, prepričevanja, tarnanja, rotenja, kar jim seveda živce para, ampak tega me ne razumemo) in v bežanje od problema spada ljubica
- moški že tako ali tako drugače gledajo na ženske - meni se zdi, da jih bolj kot ne delijo na ženske, s katerimi se da živet in ženske, ki so zgolj za posteljne igrice, medtem ko se ženska težje ljubi z nekom samo izključno iz posteljnih užitkov, slej ko prej se zaljubi, jemlje vezo kot resno - iz tega sledi, da je logično, da pogledajo za dobro bejbo in če so slučajno čas in slabe razmere doma (ne)primerne, veliko hitreje pride do tega preskoka iz njihove strani, kot pri ženskah. Ženske po drugi strani hrepenijo po nekom, ki bo izpolnil njihovo družinsko idilo, o kateri sanjajo in ki je doma morda nimajo in ko pride en princ mimo, ki jim iz zgoraj omenjenih vzrokov piha na dušo, nudi stvari, ki jih doma nimajo, not padejo v stvar, prepričane, da gre tokrat zares...

Ženske so po moje tudi zato v manjšem procentu varanja svojega lastnega partnerja (če je ženska samska in si izbere poročenega to v to kategorijo ne šteje, ker ne gre za njen zakon, ki bi si ga ona želela ohraniti), ker so tako narejene, da poskušajo ohraniti družino, dokler res vsaj še kaj čutijo do deca in upajo in upajo, da bo boljše, ker jim v osnovi družina tako veliko pomeni. Načeloma želijo rešiti problem, ki ga imajo, niso takoj pripravljene oditi. beg ali napad ni njihova prva strategija. Prvo bodo razpravljale, prepričevale. Kaj pa vem, meni se tako zdi.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Prevarane
16.1.2008 20:28:10   
Anonimen
Sem bila prevarana in tega nikomur ne privoščim, hudo je, ko izveš, da te partner vara. Seveda sem izvedela po končani zvezi, če bi izvedela prej, bi ravno tako končala zvezo, ker odpuščati takih napak res ne znam...

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?