|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prevarane
18.1.2008 10:40:56   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: tincci

Gina, nagon ok, res je to, ampak to, da je pa spol zapisan gensko, pa tudi slučajno ne drži. Antropološke raziskave ostalega sveta so že zdravnaj dokazale, da je spol priučen, obstaja namreč kar nekaj plemen, cele otoke zasedajo, kjer vlada matriarhat, kjer ima ženska vlogo kot jo je imel nekoč moški pri nas, kjer dečke vzgajajo v jokice ipd. Genska je barva oči, kože, imunski sistem, telo... to, kaako se definira posamezen spol, pa določi in oblikuje družba.


to sem tudi jaz mislila, dokler nisem rodila dveh otrok nasprotnega spola. razlika v dojemanju sveta je očitna in ni pogojena samo družbeno. ne more biti.

v vseh družbah imajo ženske in moški drugačne zadolžitve, ni pa vedno moški glavni in ženska pod njim, to je pa res. v matriarhatu ženska vlada, moški pa lovi. v vsem mojem antropološkem znanju pa se ne spomnim nikjer moških jokic user posted image .

ampak to še ne more biti vzrok za prevaro. nespoštovanje partnerja in nespoštovanje obveznosti je pa res del vzgoje posameznika in vzora v dužini in družbi.


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Prevarane
18.1.2008 12:42:16   
softic
Moja zgodba je podobna sunqueen-evi,  samo, da jaz nisem odšla k mami ampak je on napakiral in šel k ljubici-moji prijateljici. Bilo je hudo, ker sta bila otroka stara šele 10 in 7 let. Najbolj je pa zajebano, ker te vsa Žlahta in znaci sprašujejo kako se ima zdaj on, ko se je pač zajebo.
Bilo pa je fajn, ko je odšel k njej in sem vedela pri čem sem. prej sem večer za večerom čakala kdaj se bo preguncal domov in, da otroka ne bosta opazila njegovih potepanj pri ljubici.
Ljubica-moja prijateljica pa mi je v faco lagala, da z njim nima nič.
Ko je bila stvar že tako daleč sem obema zaželela srečo, pa je vendar nista imela dolgo, borih 3 leta. Je bilo vredno uničiti družino, ko se je razumela.
tako je to.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Prevarane
18.1.2008 18:58:16   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: softic

Najbolj je pa zajebano, ker te vsa Žlahta in znaci sprašujejo kako se ima zdaj on, ko se je pač zajebo.


Je bilo vredno uničiti družino, ko se je razumela.


Joj, punce, pa zakaj tako razmišljate? Če je nekdo našel eno žensko, vas zihr že PREJ ni imel dovolj rad in vaša družina itak ne bi obstala, pa tale konkretna punca gor lai dol! Pa zakaj si delate neke utvare? Uničiti družino? Kaj to pomeni, uničiti družine ne moreš...ti in otroka ste družina. Samo on je šel. Pa kaj? Je pač šel, ni vas imel dovolj rad, če ne si ne bi ene omislil. OK je tako.
Kaj znance briga, kako se ima on, ne štekam sploh, oprosti. Tebe briga in se tolažiš, da se ima on zanič. Oz. se ne tolažiš, samo zdi se ti neumno, ker je tebe pustil, zdaj pa ravno tako ni srečen. Pa tudi s tabo ni bil srečen, zakaj tega ne verjameš, zakaj si delaš utvare? A ima pravico živeti po svoje, pa četudi še ni našel res takega življenja, kot si ga žel? Zakaj se še kar tepete za ljubezen nekoga, ki vas ni imel dovolj rad, pa tudi ta hip vas nima, pa kar žalujete in žalujete? Ne, res ne štekam.

(odgovor članu softic)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Prevarane
18.1.2008 22:02:47   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: softic

Najbolj je pa zajebano, ker te vsa Žlahta in znaci sprašujejo kako se ima zdaj on, ko se je pač zajebo.


Je bilo vredno uničiti družino, ko se je razumela.


Joj, punce, pa zakaj tako razmišljate? Če je nekdo našel eno žensko, vas zihr že PREJ ni imel dovolj rad in vaša družina itak ne bi obstala, pa tale konkretna punca gor lai dol! Pa zakaj si delate neke utvare? Uničiti družino? Kaj to pomeni, uničiti družine ne moreš...ti in otroka ste družina. Samo on je šel. Pa kaj? Je pač šel, ni vas imel dovolj rad, če ne si ne bi ene omislil. OK je tako.
Kaj znance briga, kako se ima on, ne štekam sploh, oprosti. Tebe briga in se tolažiš, da se ima on zanič. Oz. se ne tolažiš, samo zdi se ti neumno, ker je tebe pustil, zdaj pa ravno tako ni srečen. Pa tudi s tabo ni bil srečen, zakaj tega ne verjameš, zakaj si delaš utvare? A ima pravico živeti po svoje, pa četudi še ni našel res takega življenja, kot si ga žel? Zakaj se še kar tepete za ljubezen nekoga, ki vas ni imel dovolj rad, pa tudi ta hip vas nima, pa kar žalujete in žalujete? Ne, res ne štekam.


ej Gina...s tem se pa popolnoma strinjam...tudi jaz tako mislim...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Prevarane
18.1.2008 22:36:02   
Anonimen
Se strinjam s Polono31 in Gino in mislim, da je malo moških, ki ne bi podlegli erotičnemu spogredovanju in zapeljevanju približno privlačne dame. Take dame, če želijo, lahko vodijo moške kot kužke na povodcu. Ne, niti povodca ne rabijo, jim sledijo kot v transu. Vem, ker sem bila tam. Doživela sem moške(ga), ki so sledili damam in bila sem sama v vlogi take dame.
Pa meni se to zdi nekako logično, pač so tako narejeni njihovi možgani, njihov (na)gon. Mogoče je pa kaj povezano s tem, da v naravi samica pokaže, kdaj je "godna". Samec je goden kadarkoli, pač ko je godna samica.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Prevarane
18.1.2008 22:40:49   
Anonimen
A veš Spliš da sem par dni nazaj glih študirala v vezi s to temo na našega Daddy-ja. On je takooo ponosen, ker je zvest. A jaz enostavno še vedno si ne morem predstavljat, da ne bi luleka namočil, če bi se znašel v sobi s kakšno lepotico, ki bi se enostavno slekla in si ga vzela. A bi ji rekel ne?? To mi bo verjetno večna uganka. Ampa daj resno mislim. Postavimo Daddyja v sobo z eno ultra seksi žensko, nago, razkrečeno in pohotno na postelji.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Prevarane
18.1.2008 22:52:01   
Anonimen
Nivess, saj ni nujno, da je pohota tako odkrita. Včasih je še večja pohota skrita, pa samo nakazana, da bi lahko bila. Ampak silna. Se mi zdi, da je tisto še večji magnet.
V glavnem ne vem, koliko moških bi se lahko uprlo načrtnemu zapeljevanju lepe ženske.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:03:08   
VERONICA
Nekako kot je moja babica govorila da "prilika dela tatu?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:07:51   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V glavnem ne vem, koliko moških bi se lahko uprlo načrtnemu zapeljevanju lepe ženske.


Zanimivo, na to sploh pomislila nisem nikdar. A misliš, da veliko žensk v resnici to zavestno počne? Grozna mi je ta misel. A potem misliš, da npr. lahko ni nič narobe doma, pa ga ena zapelje načrtno, pa se on zaljubi in zavestno skensla familijo? Da gre lahko tolk daleč stvar, čeprav hipotetičn ne bi bilo nič narobe? Meni se še kar zdi, da se to komot zgodi, kadar doma vsaj malo škriplje, sicer se mi pa zdi, da bi se to lahko zgodilo tudi za skok čez plot samo za seksat, ne zdi se mi pa tolk verjetno, da bi en padel na to finto in kar odšel, če bi bilo doma vse ql. po moje deci vendarle niso tolk naivni, da ne bi vedeli, kaj to za sabo potegne. Kaj pa vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:09:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V glavnem ne vem, koliko moških bi se lahko uprlo načrtnemu zapeljevanju lepe ženske.


Zanimivo, na to sploh pomislila nisem nikdar. A misliš, da veliko žensk v resnici to zavestno počne? Grozna mi je ta misel. A potem misliš, da npr. lahko ni nič narobe doma, pa ga ena zapelje načrtno, pa se on zaljubi in zavestno skensla familijo? Da gre lahko tolk daleč stvar, čeprav hipotetičn ne bi bilo nič narobe? Meni se še kar zdi, da se to komot zgodi, kadar doma vsaj malo škriplje, sicer se mi pa zdi, da bi se to lahko zgodilo tudi za skok čez plot samo za seksat, ne zdi se mi pa tolk verjetno, da bi en padel na to finto in kar odšel, če bi bilo doma vse ql. po moje deci vendarle niso tolk naivni, da ne bi vedeli, kaj to za sabo potegne. Kaj pa vem.


Saj govorimo prevari in ne o ločitvi, a ne?

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:10:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

A misliš, da veliko žensk v resnici to zavestno počne? Grozna mi je ta misel. A potem misliš, da npr. lahko ni nič narobe doma, pa ga ena zapelje načrtno, pa se on zaljubi in zavestno skensla familijo?


Ne da skensla familijo, samo da ženo prevara. Saj to, da bi zapustil familijo, ni namen takih žensk.  Namen je samo samopotrditev.

Aja, pa ni namen, da zdaj ženo prevara, samo da podleže zapeljevankinim čarom. Žena je pomembna samo v toliko, da je zmaga še večja.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:12:02   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Se strinjam s Polono31 in Gino in mislim, da je malo moških, ki ne bi podlegli erotičnemu spogredovanju in zapeljevanju približno privlačne dame. Take dame, če želijo, lahko vodijo moške kot kužke na povodcu. Ne, niti povodca ne rabijo, jim sledijo kot v transu. Vem, ker sem bila tam. Doživela sem moške(ga), ki so sledili damam in bila sem sama v vlogi take dame.
Pa meni se to zdi nekako logično, pač so tako narejeni njihovi možgani, njihov (na)gon. Mogoče je pa kaj povezano s tem, da v naravi samica pokaže, kdaj je "godna". Samec je goden kadarkoli, pač ko je godna samica.


ja ej...po moje ni moškega, ki bi se nebi predal tako kot si rekla: približno privlačni dami...

po moje drži to kaj si napisala...

vsi so taki po moje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:15:30   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

A misliš, da veliko žensk v resnici to zavestno počne? Grozna mi je ta misel. A potem misliš, da npr. lahko ni nič narobe doma, pa ga ena zapelje načrtno, pa se on zaljubi in zavestno skensla familijo?


Ne da skensla familijo, samo da ženo prevara. Saj to, da bi zapustil familijo, ni namen takih žensk.  Namen je samo samopotrditev.

Aja, pa ni namen, da zdaj ženo prevara, samo da podleže zapeljevankinim čarom. Žena je pomembna samo v toliko, da je zmaga še večja.


Ja, to je najbrž res, kar pišeš, tudi take poznam na žalost. Pozabila sem tudi, da govorimo načeloma o prevari, ne o ločitvi zaradi prevare- zaradi tega, ker sem brala, da se ena sekira, ker je mož razdrl familijo zaradi ljubice.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:15:47   
mami_miki
Gina...sem videla že par žensk- znajo bit hujšr kot moški..

moj se je v PRIČO MENE... celo eno večer spogledoval z reeeeeeeeeeees lepo lahko rečemo: deklico, 18 let staro....

potem pa je rekel: vsaj iskren sem, pa to za tvojim hrbtom ne počnem...
mislila sem, da bom bruhala tisto večer,,,,misel na to :še leto in pol po tem, sem skoraj bruhala, ko sem se spomnila....sem odpustila zdaj...ampak je bilo zelo neprijetno moram reči...

pa tista je bila vseeeeeeeeeeeeem všeč: cel večer sta se gledala, na koncu sva se skregala-fanta je imela zraven...

moj pa meni: da bo šel z njo...da jo takoj v pričo njenega fanta lahko dobi...
pa kr tam je hotel ostat-jaz pa takooooooooooo zaljubljena v njega...

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:17:42   
mami_miki
zame je že to bilo varanje...

no...bila je neka zabava...okrog 1000 ljudi...a si predstaljate?ravno nasproti naše mize so se ta družba vsedli..pa ceeeeeeeeeeeeeeela hala na razpolago...

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:21:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki
moj se je v PRIČO MENE... celo eno večer spogledoval z reeeeeeeeeeees lepo lahko rečemo: deklico, 18 let staro....


Ja no, saj kakšno tako starost imam tudi jaz v mislih. Pač mlade punce, ki bi rade same sebi dokazale, da zmorejo, da so lepe in privlačne.
Saj z leti naj bi potem človek k pameti prišel, a ne.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:23:43   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki
moj se je v PRIČO MENE... celo eno večer spogledoval z reeeeeeeeeeees lepo lahko rečemo: deklico, 18 let staro....


Ja no, saj kakšno tako starost imam tudi jaz v mislih. Pač mlade punce, ki bi rade same sebi dokazale, da zmorejo, da so lepe in privlačne.
Saj z leti naj bi potem človek k pameti prišel, a ne.


moj je že kar v letihuser posted image

ej...samo jaz to ful v njem čutim in mu ne zaupam glede tega niti malo...

no...zdaj je že boljš-mogoče mu mal bolj zaupam...

samo če ga bo neka ženska, ki je "lepša" gledala, bo tudi on njo nazaj SKOZ gledal...

jaz pa se delam, da ne vidim...pa si mislim: "pojdi če hočeš...ko te j...."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:27:26   
Anonimen
Mami miki, saj jaz sem mislila, da ženska potem rata pametnejša, kot je bila pri 18 ali malo čez in tega ne počne več. No, vsaj naj ne bi, ko obdobje osvajanja mine in ji je kaj drugega prioriteta. Ali ji naj bi bilo.

Moški pa ...

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:29:36   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Mami miki, saj jaz sem mislila, da ženska potem rata pametnejša, kot je bila pri 18 ali malo čez in tega ne počne več. No, vsaj naj ne bi, ko obdobje osvajanja mine in ji je kaj drugega prioriteta. Ali ji naj bi bilo.

Moški pa ...


ja...

čeprav; verjemi,da je dooooooooooosti lisičk ki svojo lepoto potrjujejo s tem, da so še kako "uporabne"..in potem iščejo, da jih nekdo gleda, opazuje:da se počutijo: "saj še nisem za vstran...se še dobra" iščejo potrditev od moških, da še niso stare, da so lepe...ker se pač v sebi ne čutijo lepe...

saj veš...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:29:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

jaz pa se delam, da ne vidim...pa si mislim: "pojdi če hočeš...ko te j...."


To je vsekakor najbolje. Če vidi, da si ti samozavestna, to je gotovo dobro.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:30:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Mami miki, saj jaz sem mislila, da ženska potem rata pametnejša, kot je bila pri 18 ali malo čez in tega ne počne več. No, vsaj naj ne bi, ko obdobje osvajanja mine in ji je kaj drugega prioriteta. Ali ji naj bi bilo.

Moški pa ...


ja...

čeprav; verjemi,da je dooooooooooosti lisičk ki svojo lepoto potrjujejo s tem, da so še kako "uporabne"..in potem iščejo, da jih nekdo gleda, opazuje:da se počutijo: "saj še nisem za vstran...se še dobra" iščejo potrditev od moških, da še niso stare, da so lepe...ker se pač v sebi ne čutijo lepe...

saj veš...


Ja, vem, kaj misliš. Samo take so pa boge.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:31:56   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V glavnem ne vem, koliko moških bi se lahko uprlo načrtnemu zapeljevanju lepe ženske.


Malo, zelo malo... tud oni rabijo futr za svoj ego.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:35:11   
mami_miki
[[/quote]

Ja, vem, kaj misliš. Samo take so pa boge.
[/quote]

zeloooooooo boge...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:35:53   
Gina
Ja, zame so take reči tudi varanje. Samo ne vem, če bi jaz glih ****is dobila. Po moje ne. Enkrat (podobna zgodba) je bilo tako hecno, sva midva še zelo malo časa hodila, moj se pogovarja vpričo mene na plesu z eno prijateljico, pa mene ignorira, pa se pogovarja, pa pogovarja, pa iskrice letijo med njima, jaz nisem glih ljubosumne sorte, ampak mal se mi je trapast zdelo, da sem tam kot privesek tam dolgčas pasla, moj pa flirta s tisto, pa pride en tip mimo, pa me vpraša, če grem plesat. In sem šla. In plesala več kot pol ure s tem neznancem, ki se je zelo zanimal zameuser posted image , saj ni vedel, da h komu spadam, preden sem se vrnila k njima. Potem se je ves večer moj zelo zanimal zame in pravzaprav mu na misel več ni prišlo od takrat naprej nikdar se tako obnašat. Se mi zdi, da usoda poskrbi za reči. Kakor mora biti, tako pride. ker jaz nikdar nič ne ukrepam, ker mi je to b.v. , ukrepa usoda.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Prevarane
18.1.2008 23:42:38   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ja, zame so take reči tudi varanje.Kakor mora biti, tako pride. ker jaz nikdar nič ne ukrepam, ker mi je to b.v. , ukrepa usoda.


ja...zame je to varanje...

itak je bilo tud meni točno to namenjeno: in točno zraven naše mize so se mogli vsest...saj vemuser posted image

samo mogoče on ni tak...on pravi da ni...

meni pa je ta dogodek dal njega v taki luči...čeprav se razumeva vse štima; ampak jaz mislim, da je on spogledljivec od tega dogodka dalje-ne morem tega spremenit, oz. nočem...recimo da je dovolj to, da sem ga takega sprejela...

ko pa mu to rečem, pa reče, da ni res...pa sem raje tiho potem, pa si mislim svoje...takrat sm si fuuuuuuuuul gnala k srcu...dans si še čisto čisto malo...tako da...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?