|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prevarane
19.1.2008 20:41:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Nivess, saj ni nujno, da je pohota tako odkrita. Včasih je še večja pohota skrita, pa samo nakazana, da bi lahko bila. Ampak silna. Se mi zdi, da je tisto še večji magnet.
V glavnem ne vem, koliko moških bi se lahko uprlo načrtnemu zapeljevanju lepe ženske.


Ja saj jaz tudi mislim ,da Daddyja prej privlači bolj "prikrita" pohota kot pa razkrečena. To sem pač tak rekla hipotetično. Enostavno si ne morem predstavljat zdravega moškega, ki je sam v sobi z eno žensko, ki poka od seksualne energije in da ga zgrabi za razkoš in reče, po***** me zdaj takoj....da je NE bi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Prevarane
20.1.2008 1:04:05   
Rubin.
Pa še malo heca, v katerem je kar nekaj resnice a, ne:

"Ženska prijateljica:

Žene ni bilo doma celo noč. Zjutraj reče svojemu možu, da je prespala pri prijateljici.Mož, ker ga jezi, pokliče 10 njenih prijateljic in nobena ne potrdi tega.


Moški prijatelj

Moža ni bilo doma celo noč. Zjutraj svoji ženi pove,  da je prespal pri prijatelju.
Žena, jasno, pokliče 10 njegovih prijateljev. 5 jih pove, da je mož res prespal pri njemu, 3 rečejo da se je mož ravnokar odpravil domov, ostala 2 pa zatrjujeta,  da njen mož še vedno spi pri njemu."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Prevarane
20.1.2008 12:20:40   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Prevarane
20.1.2008 12:25:15   
Anonimen
Ja, ja še en dokaz kak so moški pametni user posted image

Ženska, še vedno lahko reče, da obstaja 11 prijateljica brez telefona.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Prevarane
20.1.2008 12:37:31   
Anonimen
Moža ni bilo doma celo noč. Zjutraj svoji ženi pove, da je prespal pri prijatelju.
Žena, jasno, pokliče 10 njegovih prijateljev. 5 jih pove, da je mož res prespal pri njemu, 3 rečejo da se je mož ravnokar odpravil domov, ostala 2 pa zatrjujeta, da njen mož še vedno spi pri njemu."


Samo ni mi jasno zakaj,če ji prvi pove,da je res spal tam še kliče ostalih devet???user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Prevarane
20.1.2008 12:45:47   
Anonimen
mama-miki vsaka ti čast, da si to tak na izi sprejela,da se tvoj vpričo tebe tako spogleduje. A imata že otroke? A vpričo otrok se tud spogleduje al se bo lahk spogledoval? Men bi blo hudo,da bi se moj fotr spogledoval z eno, sploh z najstnico, zravn bi pa bla moja mami in bi bla tiho ter se delala kao,da nič ne vidi. Žalostno bi to blo ja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Prevarane
20.1.2008 16:37:39   
TamaraJ
 Obstaja, jauser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Prevarane
20.1.2008 18:03:31   
nincrli
Jelica36

JE PA JA ŽENSKA PA JA ZNA GLAVO UPORABLJAT!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Prevarane
20.1.2008 20:04:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V glavnem ne vem, koliko moških bi se lahko uprlo načrtnemu zapeljevanju lepe ženske.


Malo, zelo malo... tud oni rabijo futr za svoj ego.


Veliko.

Ker večini moških ni do zelo eksplicitnega in vpijajočega zapeljevanja, prekratkih kril, premočne šminke in "preglobokih" pogledov. Vsaj po mojih izkušnjah ne.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Prevarane
20.1.2008 20:06:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V glavnem ne vem, koliko moških bi se lahko uprlo načrtnemu zapeljevanju lepe ženske.


Malo, zelo malo... tud oni rabijo futr za svoj ego.


Veliko.

Ker večini moških ni do zelo eksplicitnega in vpijajočega zapeljevanja, prekratkih kril, premočne šminke in "preglobokih" pogledov. Vsaj po mojih izkušnjah ne.


Kdo pa je kaj o tem pisal?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Prevarane
20.1.2008 20:10:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V glavnem ne vem, koliko moških bi se lahko uprlo načrtnemu zapeljevanju lepe ženske.


Malo, zelo malo... tud oni rabijo futr za svoj ego.


Veliko.

Ker večini moških ni do zelo eksplicitnega in vpijajočega zapeljevanja, prekratkih kril, premočne šminke in "preglobokih" pogledov. Vsaj po mojih izkušnjah ne.


Kdo pa je kaj o tem pisal?


Kaj pa razumes pod nacrtno zapeljevanje lepe zenske?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Prevarane
20.1.2008 22:13:54   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V glavnem ne vem, koliko moških bi se lahko uprlo načrtnemu zapeljevanju lepe ženske.


Malo, zelo malo... tud oni rabijo futr za svoj ego.


Veliko.

Ker večini moških ni do zelo eksplicitnega in vpijajočega zapeljevanja, prekratkih kril, premočne šminke in "preglobokih" pogledov. Vsaj po mojih izkušnjah ne.


Kdo pa je kaj o tem pisal?


Kaj pa razumes pod nacrtno zapeljevanje lepe zenske?



... se bom mal vmešala... po moje ravno lepa in privlačna zenska ne rabi zgoraj naštetega. user posted image

pa še odgovor na prvo vprašanje: ne, ni se mi še zgodilo, dopuščam pa možnost, da nisem izvedela.user posted image
Verjamem pa, da ženske niso nič boljše in ne verjamem v teorijo "lovca".

< Sporočilo je popravil Olivija -- 20.1.2008 22:17:02 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Prevarane
20.1.2008 22:26:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

... se bom mal vmešala... po moje ravno lepa in privlačna zenska ne rabi zgoraj naštetega. user posted image


Recimo da je zraven še malo pametna.....ne verjamem, da je takšnih veliko, ki bi načrtno zapeljevale :)...zaradi zapeljevanja samega.

Šminka je bilo le pretiravanja.....ki ponavadi sodi k načrtnemu zapeljevanju....na katerega padejo "šminka" moški. Teh je nekaj, niso pa to vsi kot tudi niso vse ženske enake.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Prevarane
21.1.2008 0:05:57   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

... se bom mal vmešala... po moje ravno lepa in privlačna zenska ne rabi zgoraj naštetega. user posted image


Recimo da je zraven še malo pametna.....ne verjamem, da je takšnih veliko, ki bi načrtno zapeljevale :)...zaradi zapeljevanja samega.

Šminka je bilo le pretiravanja.....ki ponavadi sodi k načrtnemu zapeljevanju....na katerega padejo "šminka" moški. Teh je nekaj, niso pa to vsi kot tudi niso vse ženske enake.


po moje so pa ravno take situacije redke, ki vodijo v varanje. Mislim, da gre bolj po tem principu "priložnost naredi tatu". Verjetno je bila že kdaj kakšna raziskava narejena, jaz sem ziher, da se jih večina spentlja na delovnem mestu ali pa v samem krogu prijateljev.  In v službi je narčtno zapeljevanje najlažje.

Če pa zdaj pomislim, so bili tisti primeri za katere jaz vem res s službo povezani ali pa kakšnimi večernimi hobiji kot npr. taj-či.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Prevarane
21.1.2008 8:37:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V glavnem ne vem, koliko moških bi se lahko uprlo načrtnemu zapeljevanju lepe ženske.


Malo, zelo malo... tud oni rabijo futr za svoj ego.


Veliko.

Ker večini moških ni do zelo eksplicitnega in vpijajočega zapeljevanja, prekratkih kril, premočne šminke in "preglobokih" pogledov. Vsaj po mojih izkušnjah ne.


Kdo pa je kaj o tem pisal?


Kaj pa razumes pod nacrtno zapeljevanje lepe zenske?


Je že Olivija namesto mene odgovorila.

Pa saj sem enkrat že napisala. Ali pa dvakrat. Par odgovorov nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Prevarane
21.1.2008 8:42:55   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

A veš Spliš da sem par dni nazaj glih študirala v vezi s to temo na našega Daddy-ja. On je takooo ponosen, ker je zvest. A jaz enostavno še vedno si ne morem predstavljat, da ne bi luleka namočil, če bi se znašel v sobi s kakšno lepotico, ki bi se enostavno slekla in si ga vzela. A bi ji rekel ne?? To mi bo verjetno večna uganka. Ampa daj resno mislim. Postavimo Daddyja v sobo z eno ultra seksi žensko, nago, razkrečeno in pohotno na postelji.


A ne, kakšna škoda, ker ne boš nikol izvedla odgovora na tole, kar te muči ( mogoče sem pa skriti gej, kaj veš user posted image user posted image  ) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ........ kolk bi pa trpel tvoj ego, če bi bla ta razkrečena lepotica ti, jaz pa ne bi nasedel user posted image ?

   Na tej temi se mi še vedno zdi največja neumnost "ne obstaja moški, ki ne vara", nekaj v tem stilu bla bla bla. Vse ostalo mi je balast in me niti ne zanima. Nisem takoooooo ponosen na zvestobo, kot si izmišljuje Nivess, bolj je to, da se s tematiko ne obremenjujem.

  Godi mi pa, da se me je tule "lotila" ravno Nivess, to pa moram priznat  user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Prevarane
21.1.2008 11:37:00   
Enolla
Bo vrgla eno kost (ali pa tudi ne) - me je spodbudila debata med Splišni, Nivess in Dadyjem.

Trdim, da vsaka samozavestna ženska še posebej če je lepa, privlačna lahko zapeljuje kateregakoli moškega, če ona tako želi. Ampak ni nujno, da ji bo to uspelo vedno. Uspelo ji bo samo v primeru, da se bodo njuni feromoni ujemali. Tukaj pustimo ob strani vezane/nevezane - ker nimajo veze. Enako velja tudi v primeru, da sta oba nevezana - če se njuni feromoni ujemajo se bosta našla prava, če se ne, bo veza dolgoročno gledano obsojena na propad. Pravim tudi, da ima svoj del krivde za obilo neuspešnih vez parfumarska industrija ker zmede feromone. Človek oddaja drugačen vonj od lastnega. Zakaj menite, da se dva srečata zvečer vsak oddišavljen s svojim "umetnim" parfumom, preživita noč in naslednje jutro ko vonj izpuhti se gledata ko dve "teleti v nova vrata" kaj je to sedaj in se sprašujeta kako je to možno?

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Prevarane
21.1.2008 11:50:09   
daddy
   Vonj ( feromoni ), kretnja, glas, posebno vzdušje, kaj drugega .... seveda. Vsakdo je sposoben zapeljevati in vsakdo se lahko pusti zapeljati. Že večkrat povedano, pa še enkrat: človel v svoji naravi  NI monogamno bitje, takega ga je umetno ustvarila družba. Ni torej problem v tem, ali bi zdrav, "normalen" moški bil v stanju seksat z lepo, seksi neznanko, ki ga je zapeljevala - ali obratno, ali je zdrava, "normalna" ženska sposobna seksa z lepim, postavnim neznancem, ki ji je pihal na dušo. Finta je samo v tem, da se vsak zavestno odloči za ja ali ne ( tudi če je "ne" zelo v nasprotju s trenutno situacijo ). Pomeni, ko se vežemo z enim partnerjem pogojno rečeno "zares", se s tem tudi zavestno odločimo, da bomo spolno aktivni samo z njim ( njo ), tudi če to pomeni kdaj potlačiti kakšno željo ( za swingerje slednje seveda ne velja ) user posted image .

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Prevarane
21.1.2008 13:20:42   
mami_miki
joj daddy....ne govori prehitro, da te nebo kaka ujela....sam kličeš to nase...user posted image

boš videl...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Prevarane
21.1.2008 13:29:09   
daddy
ah ja .......

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Prevarane
21.1.2008 17:08:22   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

ah ja .......


če bi te kaka nivess v roke dobila...user posted image  se nebi imel časa zavestno odločat...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Prevarane
21.1.2008 17:16:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

IZVIRNO SPOROČILO: daddy

ah ja .......


če bi te kaka nivess v roke dobila...user posted image  se nebi imel časa zavestno odločat...



ah ja..... user posted image

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Prevarane
21.1.2008 18:40:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

Trdim, da vsaka samozavestna ženska še posebej če je lepa, privlačna lahko zapeljuje kateregakoli moškega, če ona tako želi.


Lepa in privlačna ženska sploh ne rabi moškega zapeljevat....user posted image .

Že sama beseda privlačna pomeni, da privlači. Načrtno zapeljevanje je pri tem nepotreben kič, ki se mu bo uprl marsikateri moški.

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Prevarane
21.1.2008 19:20:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR
Lepa in privlačna ženska sploh ne rabi moškega zapeljevat....user posted image .


Ne, pač pa se dela nedostopno, ampak vendarle oddaja tisto nekaj ,,,, in takrat je še bolj privlačna ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Prevarane
21.1.2008 19:21:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR
Lepa in privlačna ženska sploh ne rabi moškega zapeljevat....user posted image .


Ne, pač pa se dela nedostopno, ampak vendarle oddaja tisto nekaj ,,,, in takrat je še bolj privlačna ...


Ampak to je daleč od načrtnega zapeljevanja.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?