|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 17:04:15   
viator
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

user posted image user posted image user posted image user posted image  pa smo že na drugem delu..danes sem bolš volje user posted image ..moram pa povedat,da sva pospravljala okol bajte in v bajti želez.sem odpelala na dinos in dobila 40e user posted image ..a ni fajn pa še čisto bo.mam še 2 fure.



user posted image user posted image user posted image user posted image - tole pa je biznis. Pa še pospravljeno boš imela. user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 17:08:23   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

moja hana ima pa danes 3leta in 4 mesece


je pa zdej na orbitreku -laufa pa flaško pa zatakneno na stojalčku

Čestitke Haniuser posted image A laufa namesto mamiceuser posted image user posted image user posted image

Ne vem če neuser posted image user posted image user posted image Pačestitke Hani še od mene
to je pa za malo  lepotičko
[img]
http://www.ani3.dk/disney01/disney30/yg117.gif[/img]


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 17:09:24   
mamča
Lepo vas pozdravljam mlade mamice!user posted image
Če me sprejmete medse bom vesela, sicer nisem ravno pogosto pri času, ampak občasno pa bi tudi kaj počvekala. Tudi sama sem po 35 in sicer bom 29.tega meseca dopolnila 39 let. Moja punčka je pa bila včeraj stara 1 mesec. Pa še dva fanta imam. Sem že med nosečnostjo nekaj malega pisala, potem pa sploh nisem mogla več prit gor na rr, ker sem pozabila geslo, poskušala sem vse živo pa mi ni uspelo in tudi časa nisem imela nevem koliko. Zdaj sem se na novo prijavila pa je. Lepo bodite!

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 17:26:37   
viator
IZVIRNO SPOROČILO: lonib

majrim!
 
veš, jest sem drugače zelo vesel in pozitiven človek in ne vem kaj me je bilo včeraj, da sem tko ven butnila ne da bi izvedela pravo resnico. včasih si jezen na take ljudi kot so STROJANOVI. Tiste kolegice (če je kolegica-bolj znanka) ne bom poslušala, ker je očitno sama foušarija. sem pa še kr v solzahuser posted image user posted image . očitno me še ta PMS daje, ker ponavadi me ne. tudi jesti nisem mogla.
tok se sekiram, da sem mogla napisat. resnično mi je žal. Dodi mi je sicer oprostila, ampak ve ne vem , če mi boste ve ostale.

NE MI ZAMERIT, KER MI JE RESNIČNO ŽAL!!!!user posted image user posted image


Ej lonib - vsak se kdaj zmoti in naredi kakšno pošteno kozlarijo, za katero mu je potem žal. Tudi ti nisi izjema...kaj hočemo, celo življenje se človek uči, v glavnem na napakah. Si pa zmogla toliko poguma, da si se opravičila in priznala, da si se zmotilauser posted image .

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 17:28:01   
viator
Oj mamča, lepo da si se oglasila. user posted image user posted image user posted image . Dobrodošla.

Natasaom - čestitke še od nas....mala pa kar na orbitreku - user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu mamča)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 17:31:33   
julci
user posted image
Hana to je pa res čist zate.user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 17:37:28   
julci
Mamča dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 18:23:30   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: viator

user posted image user posted image user posted image user posted image - tole pa je biznis. Pa še pospravljeno boš imela. user posted image user posted image



pa še sosedu kšeft odžiram-jebi ga ne morem iz svoje kože  user posted image


mamča dobrodošla med nami user posted image

viator user posted image

julči in laubica - ne me zezat user posted image user posted image
midve bile na plesnih vajah in moja gospa ni hotla plesat ker ni imela kiklice user posted image

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 18:46:21   
majrim
natasaom...kaj tvoja draga hodi k plesnim???user posted image evo,ta lupček je zanjouser posted image
mamča...user posted image dobrodošla!!!
...mi ne bi ena poslala po mejlu une torte od duške?? sem jo pozabla spravit k receptomuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 18:50:35   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: majrim

natasaom...kaj tvoja draga hodi k plesnim???user posted image evo,ta lupček je zanjouser posted image

 
 
 
hvalauser posted image   ja danes je bila prvič in bo hodila še nadalnih 20 letuser posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 18:50:47   
Laubica
Še enkrat hvala vsem za čestitke mojemu možeku-mlademuuser posted image user posted image on je pa mislil da je že 33-smo se smejaliuser posted image user posted image
Makala-koliko je pa tvoj mlajši?
MAMČA DOBRODOŠLAuser posted image user posted image user posted image
julči in laubica - ne me zezat MORAM TE -NE MOREM IZ SVOJE KOŽE
midve bile na plesnih vajah in moja gospa ni hotla plesat ker ni imela kiklice ja mami punca rabi kiklcouser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 18:53:25   
natasaom
kilkc ima polno,samo ne dovolim ji nosit odkar je imela vnetje mehurja.sedaj bo pa treba popustit..tastarmu se že meša user posted image

ej laubica še v mojem imenu vse najboljše user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:00:28   
natasaom
jutri grem v službo -po 2h letih...mam tremo za znort user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:03:50   
viator
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

IZVIRNO SPOROČILO: viator

user posted image user posted image user posted image user posted image - tole pa je biznis. Pa še pospravljeno boš imela. user posted image user posted image



pa še sosedu kšeft odžiram-jebi ga ne morem iz svoje kože  user posted image




To mi deli....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Je kar prav, da jim mal vrneš za vse sranje....pišuka.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:08:50   
natasaom
sej sva v avto nalagala tko,da je vidu user posted image ..sam ne vem,če je ob 10 že vstal

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:18:31   
viator
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

jutri grem v službo -po 2h letih...mam tremo za znort user posted image


Uhhh te pa čisto razumem. Jaz še po kakem daljšem dopustu imela tremo in bolj slabo sem prespala noč. Ej, ampak konzerve se ne damo, a ne! Vse bo OKuser posted image . Bom mislila nate jutri...user posted image user posted image .

Kiklca, a - user posted image user posted image user posted image user posted image , jao tele punčke male...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:19:37   
viator
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

sej sva v avto nalagala tko,da je vidu user posted image ..sam ne vem,če je ob 10 že vstal


Ma klinc, nej bodo veseli, da imajo okrog bajte spucano...ahhh, do 10.h spijo - frajerji.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:21:53   
natasaom
ne,okol 10 ta drugič ustane.3tjič pa pol ure preden žena iz službe pride..ah,sej je bv..

mal me matra trema.pa nova služba pa stari ljudje.....

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:25:32   
hanna1
....user posted image user posted image user posted image punce,face ste user posted image user posted image user posted image --sem se mogla orng zravn spravt,da sem prebrala

majrim,ti si tako lepo napisala lonib,da se lahko samo podpišem--vedno je dobrodošla pri nas,ker vsako rade sprejmemo medse,smo pa pa tukaj za sproščujoč klepet,da pojamramo,keri dvigujemo moralo--kolkokrat ste jo že meni user posted image --ker zavisti in kobrekovanja je že itak dovolj okrog nas,tako ,da ga tukaj ne sprejemamo.lonib,jes verjamem,da si fajn ženska,ker se ni enostavno opravičit in bi blo škoda tebe,da te znanka zastrupi z natolcevanjem--dovolj si pametna,da znaš razmišljat s svojo glavo in kolker sem preračunala,si naših let--upam,da nisem mimo vžgala,da so pa punce tako reagirale,je pa normalno,ker je vsaka med nami dala tako ali drugačno življenjsko preizkušnjo skozi in si ne dovolimo,da bi kar koli porušilo to,kar smo zdaj dosegle.Kljub temu,da smo z različnih koncev,pa držimo skupaj in se nam brez problema pridruži


hojla!

jest sicer nimam 35 let ampak 34 let. 4 dni pred 34 RD nas je presenetila naša Zala, tretja po vrsti. Prvega sem rodila pri 22 letih, drugo rodila pri 27 letih in zdej tretjo, ki je nismo imeli v planu. nam je prov popestrila življenje in ni nam žal, da jo imamo.vsi smo  če bi čas lahko zavrtela nazaj, bi se za  odločila po 30 letu starosti. jest imam zdej več energije kot pri 22 in 27 letih. imam pa prijateljico, ki ima že dva otroka stara 13 in 10 let, zdej pri 35 letih pa je rodila dvojčka.

lep pozdrav



evo sem našla celo tvoj prvi post user posted image

mamča tud ti lepo pozdravljenauser posted image


tebi in tvoji punčki pa user posted image in uživanje ter mnogo prespanih noči user posted image

natasaom user posted image user posted image user posted image dans pa čist drgač šiba energija ven iz tebe--da nevš pregorela user posted image user posted image

jutr pa šiht--boš vidla,da bo fajn user posted image user posted image user posted image user posted image
tvoji mali bodoči šampionki v plesu user posted image in bravo

pozdravček vsem,ker sem itak kaj pozabla komentirat--soriuser posted image





_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:29:14   
viator
Ej, a veš da bi bla res ful čudna, če ne bi imela treme. Pol bi me pa res skrbel zateuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Prve par dni je mal težko, ker ti ni nič jasno, pa nobenega ne poznaš, ampak potem se pa stvari pošlihtajo, navadiš se na sodelavce, pa na ostale ljudi....po moje ti bo fajn, da greš mal od doma, pa se iz domače scene in problemov odklopiš.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:29:49   
majrim
...da ne govorimo o tem hanna1 kolkim si ti dvignila moralouser posted image ...pa škoda besed,ker ste itak vse zlateuser posted image user posted image user posted image
natasaom...user posted image user posted image user posted image saj veš,da bomo s tabo v mislih....ne bo hudo ne,ker si ti že itak polna energije in se ne boš pustila nobeni oviriuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:30:34   
majrim
user posted image user posted image user posted image zdej smo kar 4 prisotneuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:32:06   
viator
Poslala sem ti torto na mailuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:33:56   
majrim
viatoruser posted image  si pa pridna!!!!...

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:35:07   
majrim
grem zdej...prihaja dragi,pa mu grem neki naredit za jest...user posted image ...še prej pa pod tuš dokler neža spiuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?