|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:35:42   
majrim
nas je že 5user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:37:30   
viator
Jaz se jo bom definitivno spravila delat, samo da mal k sebi pridem.

Joj, Hanna - moja Lara je postala fenica Schnapija - unga krokodila iz you tuba...tvoj link - vsak dan ga rolamouser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:37:52   
natasaom
midve pa predal s šivanjem pospravljava-jest cvirne navijam,hana pa odvija user posted image

pa revca jamra,da mora kiklco poiskat

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:40:36   
natasaom
jest bom pa atiju marca naredila torto - ne vem pa še čejo bo dobu na krožnik al v glavouser posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:41:10   
viator
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

midve pa predal s šivanjem pospravljava-jest cvirne navijam,hana pa odvija user posted image

pa revca jamra,da mora kiklco poiskat

Pridne..user posted image user posted image user posted image user posted image . Ej, kako kaj dieta, sej lahko da si napisala, pa sem spregledala. Ugotavljam, da tud viroza ni slaba dieta...mam že 1 kg manjuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:42:03   
viator
 
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

jest bom pa atiju marca naredila torto - ne vem pa še čejo bo dobu na krožnik al v glavouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:43:22   
natasaom
dieta super! sem še kar pridna.sam ne jem kruha makaronov riža pa krompirja..če se mi zalušta sladko sem pa odkrila vitalinejo

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:48:03   
Laubica
Natašom-tudi jaz bom mislila nateuser posted image user posted image meni je hudo po dopustu ali pa zdaj po porodu po 1.5 meseca ,pa sem sama svoj šef ,pa če verjameš ali ne sem se lovila kje je kaj user posted image -vse bo OKuser posted image
HANA-ja ti si pa res ena izredna ženska ki res znaš vsaki moralo dvignituser posted image in seveda tako kot pravi Mirjam-VSE STE SUPER-RADA VAS IMAMuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:48:37   
viator
Si pa res pridna, zdej se pa že kar neki časa držiš, a ne?
Jaz bom probala naslednji teden z Montinjakom - se mi zdi še nekako najboljši zame - ker ne omejuje količin. Bom videla, če mi bo uspelo. Počasi bi rada v kake stare hlače nazaj zlezlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:49:04   
Laubica
Grem spat-nočkouser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:49:49   
viator
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

HANA-ja ti si pa res ena izredna ženska ki res znaš vsaki moralo dvignituser posted image in seveda tako kot pravi Mirjam-VSE STE SUPER-RADA VAS IMAMuser posted image



Tole je pa čist res!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:51:35   
viator
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Grem spat-nočkouser posted image


Lahko noč tudi tebi...mi gremo pa jestuser posted image user posted image user posted image user posted image - mislim, Lara. Kar naj je dete, da se bo mal poredilouser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:52:01   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: viator

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

HANA-ja ti si pa res ena izredna ženska ki res znaš vsaki moralo dvignituser posted image in seveda tako kot pravi Mirjam-VSE STE SUPER-RADA VAS IMAMuser posted image







Tole je pa čist res!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





se strinjam  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:53:37   
natasaom
hana bi pa rada piČko jedla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  beri pico

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 19:57:45   
hanna1
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom
hana bi pa rada piČko jedla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  beri pico ....joj,Hana,še dobro,da mamo teb ob tvoji mamici gor,da se lahk narežimo user posted image user posted image user posted image --pa kako ljubkovalno se je izrazla user posted image user posted image user posted image --jes grem pa mojo Hano kopat,boma obe mokri user posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 20:04:54   
julci
Ma sem se zdaj user posted image user posted image user posted image user posted image ,komentirala bom pa poluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 20:47:10   
julci
No sem pa tk vedla da bostevse ušleuser posted image
user posted image



_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 20:47:49   
dodi
Dober večer,drage moje!

Danes ste bile pa spet zelo pridne,kolk ste se razpisale.
Jaz sem imela zelo natrpan dan,pa pranje,pa naloge,s tamalimi smo delali nekaj iz das mase,pa zdaj pootroke na klekarsko, pa po Janjo na avtobus( ima tri km)pa eno in drugo...in dan je že pri koncu...no me čakajo še trije stroji cunj,a te bi najraje pustilauser posted image user posted image
Koliko strojev imam? Samo enega,6 kg Gorenjovega-pa nisem zadovoljna z njim.Mi pa pere po trikrat ali štirikrat na dan,tako da razmišljami,da bomo za v novo hišo kupili 9 kg,ker industrijskega se ne splača,ker potem smatrajo,da z njim služiš in je temu primerna tudi cena...pralni stroj mi pere skoraj non-stop,sušilec tud...je pa pri taki družini v parih letih mašina fuč,saj dela za 25 normalnih letuser posted image user posted image user posted image user posted image

Lonib-jaz sem tvoje opravičilo sprejela in ti oprostila.Bi pa res rada,da se enkrat dobimo in da si o nas ustvarite svoje mnenje.Torej enkrat se zmenite,se zberite in pridite k nam.Prostora je dovolj,igrač tudi,no kakšna gujsalca bi že zmanjkalauser posted image user posted image  nevarnosti,da bi kdo koga povozil ni,ker smo na samoti...tako da
user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 20:50:13   
natasaom
ej dodi to bi bil pa štos--rr obisk!pol damo pa še v novice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 20:52:40   
natasaom
no,jesr se grem štimat za v službo.....pa spat...pa ati nekam dolg okol hod-ga je treba dam naterat user posted image user posted image .....
mislte name jutri - prosim!!
aja pa 25 imamo koline user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 20:52:46   
julci
Nataša jutr pa srečno v novi službi.user posted image user posted image user posted image Do kdaj pa delaš.

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 20:54:03   
natasaom
imam težek delovni čas user posted image   od 7 do 13

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 20:57:10   
kofetek2010
Čeeeer čveke!

dodi - mi smo samo 4, a imamo 9-kg pralni (Hoover) in 8-kg sušilni stroj (Candy) in iz prve roke ti povem, da je super! Prejšnjih cca. 8-9 strojev/teden sem zreducirala na cca. 4-5. Je pa pralni stroj razred A, sušilec pa B.


Drugače pa... tamala že spi, mulc ima na sosednjem compu še 10.minut cajta, mož je na sl.poti... mene pa čaka še nekaj službenega za naredit. Si bom pa pauze jemala in mal kukala na RR. user posted image


Lepo čvekanje vam želim in hvala vsem za lep sprejem, dobrodošlico,.... user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:02:10   
stephany
Kar ne morem verjet - nova tema, pa smo že na četrti strani...

Natašaom - želim ti čim bolj prijeten začetek službe. Pa saj bo šlo, veš koliko moralne podpore ti bodo poslale punce.

Pri nas smo imeli pa bolj naporen dan. Poleg vremena, ki je itak user posted image , imam na sumu, da je kriv zobek. Šesti bo pokukal na plan oz. se že čisto malo vidi. Ja, Klemen je že pravi zobko.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Mamice po 35 letu -2.del
17.1.2008 21:03:26   
smotka lonib
IZVIRNO SPOROČILO: dodi

Jaz sem imela zelo natrpan dan,pa pranje,pa naloge,s tamalimi smo delali nekaj iz das mase,pa zdaj pootroke na klekarsko, pa po Janjo na avtobus( ima tri km)pa eno in drugo...in dan je že pri koncu...no me čakajo še trije stroji cunj,a te bi najraje pustilauser posted image user posted image

/quote]

Joj si pridnauser posted image user posted image . Men včasih pri dveh šoloobveznih otrocih ne znese. Malo pretiravam, ta starejši je kr priden, samo non stop ga moram preganjati. Težave imam s ta srednjo, ker je pred 3 meseci prebolela klopni meningitisuser posted image . Nisem vedla, da je tako hudo, če dobiš klopni meningitis. Je bila 8 dni v bolnici, od tega je 4 dni imela 40,5 C vročine. zdej pa ima težave s spominom, koncentracijo in glavoboli. Ponavadi z njo delam naloge po 2 uri skupaj. Včasih računa super, včasih pa kot da prvič računa. Upam, da bo minilo. Sta se pa moj mož in sin že cepila. Sej je drago, ampak takega trpljenja ne privoščim nikomur. Je zdravnik reku, da če bi kdo od odraslih preboleval tako hudo obliko kot je naša Vanja, bi umrluser posted image .
Če le imaš možnost, daj cepit svoje otroke, pa seveda nase in na moža ne pozabi. Za starejše je še huje.

Pa glede pranja in likanja. men včasih še en škaf ne uspe zlikat in to zaradi tega, ker naša Zala spi 2-3 po pol ureuser posted image .

Vsaka ti čast, ker uspeš vse spedenat.user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte!
user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?