|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kajenje
24.1.2008 12:45:55   
afroodita
Ja sem prebrala narobe ja ,da lahko zaužije nikotin do določene merre mi je povedal farmacevt .user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen se rodi v pogledih,živi v poljubih in umre v solzah.

Jaz Tu Ti Tam Mi Skupaj 4 ever

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: kajenje
5.2.2008 18:58:41   
Gilo
No, pa naj še js povem svojo zgodbo, še nedokončano. Sem v 18 tednu nosečnosti. Moj partner je nekadilec in sem mu rekla, da bom nehala kaditi, ko zanosim...Ampak ko sem poskušala, sem bila preklemano živčna, tečna, ful se mi je luštal kadit ( nič mi ni bilo slabo,... ko bi mi vsaj bilo) in zato sem se skrivala. Pol sem mu pa pred tremi dnevi povedala, da še občasno kadim in mi je razumljivo zameril. Sedaj se sploh ne pogovarja z mano, grozil mi je celo, da me bo zapustil in da bom lahko delala, kar mi bo pasalo. Ni še šel, doma je, kuha mulo, pogovorit se pa nič noče z mano. Niti mi ni dal ultimata, naj neham ali pa bo odšel, samo tiho je in leži doma cele dneve. Za ****! Seveda se sekiram ih vem, da s tem škodim otročku, verjetno bolj kot pa tistih par čikov na dan... Škoda, ker se tega ne zaveda tudi on.
Kaj bo iz vsega skupaj ne vem Ali bo uresničil, kar je rekel ali pa se bo le spametoval.

(odgovor članu afroodita)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: kajenje
5.2.2008 19:30:10   
Anonimen
Gilo ne sekiraj se če ti paše kad ampak zmanšej tako kot sm to naredla jaz.Kar se tiče pa tvojega ga zaenkrat pusti pri miru da se zadeva malo ohladi in se nato probejta pogovort,res pa je da tole skrivanje glede kajenja bi ti tut jest zamerla in tut men ne bi blo vseen da mi nekdo nekaj prikriva,ampak jest te ne bom obsojala sam povedala sm pač svoje mnenje,upam da ne zameriš.Tudi jaz sem v 18t pa še vedno kadim pa se zavedam da ni dobro,ampak res sm čist živčna pa nervozna če ga nebi in res upam da bom kmalu nehala.

(odgovor članu Gilo)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: kajenje
5.2.2008 19:42:42   
lindy
IZVIRNO SPOROČILO: Gilo

No, pa naj še js povem svojo zgodbo, še nedokončano. Sem v 18 tednu nosečnosti. Moj partner je nekadilec in sem mu rekla, da bom nehala kaditi, ko zanosim...Ampak ko sem poskušala, sem bila preklemano živčna, tečna, ful se mi je luštal kadit ( nič mi ni bilo slabo,... ko bi mi vsaj bilo) in zato sem se skrivala. Pol sem mu pa pred tremi dnevi povedala, da še občasno kadim in mi je razumljivo zameril. Sedaj se sploh ne pogovarja z mano, grozil mi je celo, da me bo zapustil in da bom lahko delala, kar mi bo pasalo. Ni še šel, doma je, kuha mulo, pogovorit se pa nič noče z mano. Niti mi ni dal ultimata, naj neham ali pa bo odšel, samo tiho je in leži doma cele dneve. Za ****! Seveda se sekiram ih vem, da s tem škodim otročku, verjetno bolj kot pa tistih par čikov na dan... Škoda, ker se tega ne zaveda tudi on.
Kaj bo iz vsega skupaj ne vem Ali bo uresničil, kar je rekel ali pa se bo le spametoval.


Joj no pretiravat pa tud ni treba, pa naj gre če hoče(grobo rečemo), boljš je da zmanjšaš in probaš nehat postopoma, kot pa da si skoz vsa živčna, ah brezveze, me tolk razjezijo taki desci...user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Gilo)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: kajenje
5.2.2008 22:25:06   
Naja30
Kakšne debate user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: kajenje
5.2.2008 23:03:39   
r1ta
Jaz sem kadila pred nosečnostjo in žal tudi v nosečnosti. Res je, da sem med nosečnostjo pokadila max. 3 cigarete na dan, morda kakšno več ob diplomi, res pa nisem pretiravala. Po porodu sem nehala, kasneje pa spet začela in spet nehala in spet začela... Groza!
Vsaki nosečnici bi priporočala da naj neha, če pa ne gre, pa naj res zmanjša na minimum.

OT: Naja te zasledujem!user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: kajenje
5.2.2008 23:05:59   
lindy
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Kakšne debate user posted image


Ja čist življenske!user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   [Brisano sporočilo]
6.2.2008 11:08:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: kajenje
7.2.2008 15:07:07   
lili81
Živjo! Še jaz. 10 let sem bila strastna kadilka, tako, da sem si res želela nehat nekoč. Edino obdobje možno je nosečnost. Vedno sem govorila da ko bom noseča, takrat bom pa res nehala. Že zaradi tega, da ne morem škoditi svojemu otroku, ki si ga tako želim, to bi se mi zdelo skrajno neodgovorno. No, cel mesec (še več) sem strastno kadila, skoraj vsak dan spila še nekaj vinčka ... nakar naredim test nosečnosti. Imam srečo, da mi ne paše več kadit, ene 2 tedna za testom sem pokadila še 1-2 cigareta na dan, potem pa sem ugotovila, da mi sploh ne paše. Nikoli več ne bom kadila, tako srečna sem, ker vem, kako težko je biti danes kadilec. Punce, poskusite izkoristit možnost, da popolnoma prenehate (razen, če si tega res ne želite), z mislijo, da bo vaš otrok rasel v čimbolj zdravem telesu, za kar pa lahko poskrbite le same.

Gilo, tvoj partner pa po dejanjih sodeč (da je še vedno doma) itak ne misli oditi, samo protestira, ker se počuti nemočnega, da bi otroku omogočil čimveč zdravja. Saj po svoje ga razumem. Čeprav je res malo otročji, namesto da bi se lepo pogovarjal s tabo zakaj ga to res tako moti.

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: kajenje
7.2.2008 15:39:24   
Gilo
Ja, čudn mi je to, ko sem mu povedala, da mi ni uspel nehat kadit, je bil sicer jezen ampak naslednji dan sva se normalno pogovarjala. Vprašala sem ga, kaj misli glede tega in je rekel samo, da bova vidla kako bo naprej. Pol sva šla pa v kino in sem si ga po kinu prižgala pred njim, pol je pa znorel. Halo, a je mislil, da sem se hecala, ko sem mu prejšnji dan povedala. Ko bi se le pogovorila prejšnji dan, pa da bi mi povedal svoje občutke glede tega, tak si pa zdej mislim, da je bil bolj jezen zarad principa, da si upam prižgat pred njim, ne tolk zarad zdravja, ker pol bi bil ful hezen že prejšnji dan. Komaj čakam, da se pogovoriva glede tega, ker mi res ni jasn.

Kar se pa na splošno tiče kajenja, je pa tkole; fajn je, če ti v nosečnosti ne paše kadit in lahk res izkoristiš to za prenehanje. Ampak men ful paše (in še nekaterim na tem forumu tud, kokr sem vidla) in to je problem ampak bom probala nehat. Že zdaj ful mal kadim in to west one, ki so najlažje cigarete.

Pa lep pozdrav vsem!!

(odgovor članu lili81)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: kajenje
7.2.2008 16:06:23   
TinKiCa1
Ojla!
Jst tud kadim, sem pa v 33tednu! Vmes nism kadila nekje tri tedne, pol mi je pa s5 full zapasal! Kaj čmo, če nam pa paše! Zavedam se, da za tmalo ni najboljš..Kadim pa že nekaj časa west one, ampak G sploh ni vedla da kadim!
Tvoj se bo pa že ohladu! Sam ne kadi, pa ne ve kako je :)


_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu Gilo)
Neposredna povezava do sporočila: 86
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?