|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ena o šotorih
23.1.2008 13:04:48   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

No ja, sicer nismo mi ravno kamping freaki, ampak sem vseeno noro navdušena nad campinggasovim žarom - > se zgornji del odstrani imaš super za kuhat kavico, potem lahko jajce fino gor spečeš, zvečer žar, bučke itd....


A pa nimaš potem vse tiste stence ful pošpricane, če pečeš meso na plošči čez štedilnik? To bi plo meni ful na živce, da je treba potem še to pucat. Jaz imam raje žar za enkratno uporabo, pa je.


ne razumem kakšne stence mislišuser posted image tole je taka zadeva, da jo jaz zunaj kar na mizico na prostem dam, pa lepo pečem bučke in pijem vinček zraven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ena o šotorih
23.1.2008 13:04:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Saj un hladilnik na 12 voltov za v avto imaš pa itak lahko samo med vožnjo priklopljen, pa recimo potem še nekaj časa. Saj kar skozi itak ne moreš imeti, ker bi spraznil akumulator. Tako da potem je pa vseeno, če kupimo kar kakšen majhen, navaden hladilnik. Grem zdaj malo brskat, kakšna je kaj ponudba.

(odgovor


Kaj pa če bi dala stvari kar v morje oz. reko ali pa v kakšno vedro z mrzlo vodo? Najbolj poceni boš čez prišla.


Pa ne morem salame v vodo dajat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ena o šotorih
23.1.2008 13:05:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie
ne razumem kakšne stence mislišuser posted image


Tiste pri krajeh, ki so proti vetru.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ena o šotorih
23.1.2008 13:05:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Saj un hladilnik na 12 voltov za v avto imaš pa itak lahko samo med vožnjo priklopljen, pa recimo potem še nekaj časa. Saj kar skozi itak ne moreš imeti, ker bi spraznil akumulator. Tako da potem je pa vseeno, če kupimo kar kakšen majhen, navaden hladilnik. Grem zdaj malo brskat, kakšna je kaj ponudba.

(odgovor


Kaj pa če bi dala stvari kar v morje oz. reko ali pa v kakšno vedro z mrzlo vodo? Najbolj poceni boš čez prišla.


Pa ne morem salame v vodo dajat.


Ja, to pa res da ne. Nič, bo treba nekaj kupit. Ne bom več smetila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ena o šotorih
23.1.2008 13:06:21   
Strawberrie Cherrie
Evo to je taka zadeva, gor čez pa pride plošča za žar, takšna okrogla:
user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ena o šotorih
23.1.2008 13:07:02   
viv_
Ta krajne tako ali tako lahko dol snameš... Ni panike.

Tele hladilne torbe - če vržeš notr 1,5 l zmrznjeno flašo vode, drži kar nekaj časa. Pa itak je v vseh kampih štrom.

al bina - morje ma 23 stopinj, to ni lih frižider user posted image  Pa tudi nisi vedno ob vodi. Ta varianta se obnese samo v Lepeni user posted image



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ena o šotorih
23.1.2008 13:07:15   
Strawberrie Cherrie
Kaj pa vem, meni se kar ne zdi, da bi kaj prida špricalo? sploh ker res dam gor mogoče eno kapljico olivnega olja...user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ena o šotorih
23.1.2008 13:08:33   
Anonimen
Ta varianta se obnese samo v Lepeni


Aha, to je potem pa že za na drug forum.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ena o šotorih
23.1.2008 13:09:50   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ta varianta se obnese samo v Lepeni


Aha, to je potem pa že za na drug forum.


Ja, o tem se pa tule ne sme user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ena o šotorih
23.1.2008 13:12:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Evo to je taka zadeva, gor čez pa pride plošča za žar, takšna okrogla:
user posted image



Aja, aja, a tale, ja, tale je pa fleten.

Aja, viv, a tiste stence se da dol? No, to  je pa fajn podatek.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ena o šotorih
23.1.2008 13:16:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Oooooooo, a ste hišo pa vikendico kupil? user posted image


Ja, a ne?user posted image  Samo res ne vem, kje bomo 6 metrov prostora dobili za šotor.

Viv, aimate vi za vodo tisto ta mehko plastično zadevo? Ki se skupaj stisne? A pa je vedno kje kakšno drevo, da potem to zadevo gor obesiš?

Kaj pa omarice? Jaz sem eno visečo zadnjič v Dipotu kupila, za 3 evre, se mi zdi.user posted image  Zdaj pa rabim še eno steječo za posod in kakšno hrano, a ne? Tista mora biti pa na mrežico, ki se zapne, zaradi mravelj in to, a ne?

Aja, pa kupila sem še dva velika kovčka, da bomo imeli cunje kar lepo notri zložene, ker v potovalkah nič ne vidiš in je potem vse zmečkano, ko ven vlečeš. Tudi ta dva sem kupila v Sport 2000. Ful velika, pa je bil eden 18 evrov.user posted image  Kako je tole vse hecno poci, prav fajn.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 23.1.2008 13:17:42 >

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ena o šotorih
23.1.2008 13:21:38   
Anonimen
Sem ravno iz Škofje loke.
Pravi tista teta, da letos ne bodo na sejmu, ker je za njih ful prezgodaj, ker še niso dobili nove robe. Dobijo jo marca ali aprila. Ja, cene bodo pa sigurno višje.
Tko, da to kar imajo, imajo. Midva se pa morava samo še zmenit, kakšen šotor.

Zdaj šibam v vrtec, še pol kej napišem....
ps viv, hvala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ena o šotorih
23.1.2008 13:26:48   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Viv, aimate vi za vodo tisto ta mehko plastično zadevo? Ki se skupaj stisne? A pa je vedno kje kakšno drevo, da potem to zadevo gor obesiš?


Jah, smo imeli včasih, pa nimamo več... Itak hodimo po takih krajih, kjer voda ni pitna iz pipe, tako da imamo za kuhat vedno vodo v plastenkah. Če se je pa treba kej unit na brzino, gremo pa do wc-a.

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Kaj pa omarice? Jaz sem eno visečo zadnjič v Dipotu kupila, za 3 evre, se mi zdi.user posted image

Tisto pod hladilnikom imamo, pa na vratih od šotora so eni žepi našiti, tako da imamo tudi tam nekaj. Je pa fajn, če imaš lahko avto zraven šotora, ker je to še dodatna "omara". Ker v Italiji pogosto v kampih ne dovolijo avta zraven.

IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen
Sem ravno iz Škofje loke.
Pravi tista teta, da letos ne bodo na sejmu, ker je za njih ful prezgodaj, ker še niso dobili nove robe. Dobijo jo marca ali aprila. Ja, cene bodo pa sigurno višje.

Pa kaj mate to v Škofji loki? Pa Spliš bo šla tja, pa ti si bila tam...? user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen
ps viv, hvala user posted image

Ni kej... To je meni itak užitek. Sicer pa, a veš kako pravijo naši južni bratje:"Pamti, pa vrati!". Bom čakala na poročilo ko pridete domov. user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ena o šotorih
23.1.2008 14:26:25   
Anonimen
Viv, Sun&Fun je v Škofji Loki.


U, moj je frik za umivanje rok, tako da pri nas bo voda morala biti na dosegu rok.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ena o šotorih
23.1.2008 14:27:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Kaj pa omarice?


Tisto pod hladilnikom imamo,


A misliš pod štedilnikom, a imate 2?

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ena o šotorih
23.1.2008 14:28:16   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: viv

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Kaj pa omarice?


Tisto pod hladilnikom imamo,


A misliš pod štedilnikom, a imate 2?


Ja , ja, pod štedilnikom sem mislla.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ena o šotorih
16.3.2008 19:35:43   
Carovnica Mica
 
 user posted image
pa smo ga kupili tudi mi-v sun&fun,pa se ograjo smo vzeli za okrog,zdej pa se stoli pa miza pa........user posted image


< Sporočilo je popravil viv -- 16.3.2008 21:36:53 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ena o šotorih
16.3.2008 19:44:32   
tjaga
Podobnega imamo mi, samo da je zadaj še ena spalnica. Šotor kot apartma. Aja, pa enega imamo ravno takega, le da se meni ta tvoj zdi višji. Je zdržal urnebes v Avstriji.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ena o šotorih
20.4.2008 10:18:37   
hella
Pozdravljeni,

smo čisto novi v kampiranju. Letos gremo prvič in kupujemo opremo. Vse možne povezave sem si ogledala, na koncu pa še povezavo amazon. Tam je kar precej luštnih šotorov. Sem zasledila, da ga je nekdo naročil. Ste ga dobili? Zanima me ali so kaj vredni. Zaradi dolarja so cene namreč ugodne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ena o šotorih
28.4.2008 10:57:11   
Anonimen
Imam zelo lepe spomine na kampiranje. Prviš kampirali z 2,5 letno ter 4 letno, pa tudi z nekajmesečnim bi šla.
Pri nakupu šotora bi omenila; naj ne bo prevelik, in naj bo preprost za postavit (ker iskanje ugodne parcele, postavljanje in pribijanje klinov ti lahko vzame cel dopoldan in če imaš zraven majhne otroke, je to težko), pa da res spravite tiste blazine v spalnico. Če je spalnica široka 140cm, ne gre napihljiva blazina dvojna ala turbo maximus iste širine notri. V sezoni zelo težko dobiš dober, velik, raven prostor v kampu. Sosedje so podoben šotor temu, pa vedno probleme s parcelo

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/lindos08.htm

Zraven je fajn postaviti arafata, pod katerim sediš in kuhaš, da ti ne pada smola in iglice na mizo ali celo v lonec.
Drugače pa imamo podoben šotor, kupljen v Intersparu pred ca 4 leti ca 20.000,00 (Carovnica Mica), vendar me moti, ker je od spalnice streha postrani, in kdor spi pri kraju, visi vse dol na njega.
Imamo pa tudi Induplati, vendar je zelo zelo težek, ampak preprost za postavit in kvaliteten v primeru dežja in burje. http://www.induplati.si/kamp/trio.asp
Sem pristaš igluja, ali tega šotora http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/trigosopopup.htm, (vendar bi se o funkcionalnosti mogla še pozanimat), ali pa v obliki tunela, ali šotor Induplati.
Po vrhu šotora pa obvezno damo cerado (prodajajo v Mercurju, Bauhaus...), da šotor ni smolnat ali umazan in ga napeljemo čez arafat in šotor. Tako v primeru dežja ne teče voda med arafatom in šotorom. Pa še bolj za veter je.

Edino to bi še dodala, da imajo v kampih po Hrvaškem različno gratis otroka, nekje komaj do 3 let, nekje pa celo do 7 let.
No, to so  moja mnenja.

(odgovor članu hella)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ena o šotorih
24.5.2008 22:29:38   
pikapolona2
ko ste pri šotorih.....mi smo si tudi letos novega (rabljenega) privoščili....sem dolgo časa iskala in našla na ebayu tunelast šotor ki ni prevelik...saj je tako kot je rekla decemberka včasih res teško najti prostor za prav veeeelik šotor.

pa še fotke da se pohvalimuser posted image

user posted image

user posted image

user posted image

komaj čakam na julij ko ga bomo dejansko uporabili in se bom zjutraj prebudila in stopila iz spalnice direkt v naravo :-)))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ena o šotorih
9.6.2008 21:40:57   
hella
Jaz sem tudi našla šotor na e-bayu. Mi lahko kdo pomaga z razlago kako ga kupiš?? Moja nemščina je slaba. Sem ugotovila, da me sprašujejo po ceni pošiljanja. Kje to dobim?
Šotor je ful lušten. Ostalo vse imamo in komaj čakamo poletje, čeprav gremo prvič v kamp. Kamp Marina-Rabac. Je že kdo bil tam?

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ena o šotorih
10.6.2008 15:59:08   
zabrnek
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Imam zelo lepe spomine na kampiranje. Prviš kampirali z 2,5 letno ter 4 letno, pa tudi z nekajmesečnim bi šla.
Pri nakupu šotora bi omenila; naj ne bo prevelik, in naj bo preprost za postavit (ker iskanje ugodne parcele, postavljanje in pribijanje klinov ti lahko vzame cel dopoldan in če imaš zraven majhne otroke, je to težko), pa da res spravite tiste blazine v spalnico. Če je spalnica široka 140cm, ne gre napihljiva blazina dvojna ala turbo maximus iste širine notri. V sezoni zelo težko dobiš dober, velik, raven prostor v kampu. Sosedje so podoben šotor temu, pa vedno probleme s parcelo

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/lindos08.htm

Zraven je fajn postaviti arafata, pod katerim sediš in kuhaš, da ti ne pada smola in iglice na mizo ali celo v lonec.
Drugače pa imamo podoben šotor, kupljen v Intersparu pred ca 4 leti ca 20.000,00 (Carovnica Mica), vendar me moti, ker je od spalnice streha postrani, in kdor spi pri kraju, visi vse dol na njega.
Imamo pa tudi Induplati, vendar je zelo zelo težek, ampak preprost za postavit in kvaliteten v primeru dežja in burje. http://www.induplati.si/kamp/trio.asp
Sem pristaš igluja, ali tega šotora http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/trigosopopup.htm, (vendar bi se o funkcionalnosti mogla še pozanimat), ali pa v obliki tunela, ali šotor Induplati.
Po vrhu šotora pa obvezno damo cerado (prodajajo v Mercurju, Bauhaus...), da šotor ni smolnat ali umazan in ga napeljemo čez arafat in šotor. Tako v primeru dežja ne teče voda med arafatom in šotorom. Pa še bolj za veter je.

Edino to bi še dodala, da imajo v kampih po Hrvaškem različno gratis otroka, nekje komaj do 3 let, nekje pa celo do 7 let.
No, to so  moja mnenja.




zivjo

mene pa zanima, če imaš kakšno sliko, kjer mate napeto to cerado čez šotor?

Najbrž to ni cerada take kvalitet kot je tista na tovornjakih(bi blo pretezko).

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ena o šotorih
17.6.2008 14:13:43   
Mišni
Najbrž to ni cerada take kvalitet kot je tista na tovornjakih(bi blo pretezko).


Ne, zabrnek, to je taka cerada najbrž:

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_dodatna/podlage.htm


(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ena o šotorih
17.6.2008 14:36:40   
zabrnek
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Najbrž to ni cerada take kvalitet kot je tista na tovornjakih(bi blo pretezko).


Ne, zabrnek, to je taka cerada najbrž:

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_dodatna/podlage.htm




Ja sm že gledu tole. Sm razmišljal, da bi dal to tut pod šotor(dodatna zaščita pač)...Lahko bi jo pa res kar napel čez šotor, ker tole je veliko lažje oprat.

lp

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?