|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  369 370 [371] 372 373   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Internacionalne klepetulje
15.8.2009 16:25:39   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

jest sm še drug tedn doma, pol pa šihtuser posted image zdej hujšam, tko da sm mal na tisto temo prekloplauser posted image drgač sm pa še zmer najraj na čvekuuser posted image
po kateri metodi pa hujšaš? Ma jaz bom naslednji mesec (menda ) začela,bi pa rada spravla 3-5kg dol,sam to bo najtežjeuser posted image
Kakšna ideja kak se znebit par kg?user posted image user posted image  Sem rekla moram zdaj to dol spravit,preden se začne ornk nabiratuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9251
   RE: Internacionalne klepetulje
17.8.2009 13:17:44   
NAJBOLJŠA
No, pri temi o hujšanju sta me pa izgubili...jaz kile nabiram, pa mi ne rata glih najbolj....
No, jaz sem sedaj na dopustu....!!!!! Juppiiii.
Fracki so prišli z morja, skurjeni dobesedno...Zalo sem ravno dala spat-mislim da jo je zmanjkalo v minutki...
Grem še mal počivat, k so me zbudili z zadnje nočne....
Kasneje..


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9252
   RE: Internacionalne klepetulje
2.9.2009 13:36:01   
sončnica24
Joj, že tak dolgo nisem nič napisala da se čudim da smo še tukaj zgoraj sploh ostaleuser posted image .

No poročilo:

mama uradno zaposlena user posted image user posted image user posted image

lumpi drugi dan v vrtcu user posted image user posted image user posted image user posted image .

Uvajanje zaenkrat gre lepo, danes jim je baje ko sma zjutraj odišla na blazini zaspal in prespal zajtrk no ga je počakal za potem ko se jim je zbudil. Je pa se jokal ko sem prišla ponjega baje da zato ker ko se en začne jokat on joka z njim, mu očitno pomaga, da jim ni preveč dolgčasuser posted image

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9253
   RE: Internacionalne klepetulje
2.9.2009 15:47:09   
Šarki
delam... delam.... nimam cajta pisat...

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9254
   RE: Internacionalne klepetulje
3.9.2009 13:10:29   
sončnica24
Opažam očitno vse delamouser posted image user posted image

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9255
   RE: Internacionalne klepetulje
13.9.2009 15:09:45   
NAJBOLJŠA
Hojla. user posted image

Mi smo se ravno vživeli nazaj v delovno rutino. user posted image Smo bili na koncu avgusta in začetku septembra šele na dopustu... user posted image
Kako ste dame? user posted image

Mi smo se imeli na dopustu kr ok, z nekaj viroze in bruhanja vmes, a hujšega ni blo.
In tko smo prispeli iz 31 ¨C na 10 ¨C..brrr mraz.user posted image

Kaj počenjate?user posted image
Jaz pijem "jutranjo" kavo, ker sem ravno vstala-iz nočne.Imam še danes, pol sem frej dva dni..


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9256
   RE: Internacionalne klepetulje
14.9.2009 21:12:48   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Hojla. user posted image

Mi smo se ravno vživeli nazaj v delovno rutino. user posted image Smo bili na koncu avgusta in začetku septembra šele na dopustu... user posted image
Kako ste dame? user posted image

Mi smo se imeli na dopustu kr ok, z nekaj viroze in bruhanja vmes, a hujšega ni blo.
In tko smo prispeli iz 31 ¨C na 10 ¨C..brrr mraz.user posted image

Kaj počenjate?user posted image
Jaz pijem "jutranjo" kavo, ker sem ravno vstala-iz nočne.Imam še danes, pol sem frej dva dni..

ojla!

Kje ste bili na morju? in kako si kaj drugače?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9257
   RE: Internacionalne klepetulje
14.9.2009 22:18:05   
NAJBOLJŠA
ojla..
Bili smo v ČG, v zalivu Boke Kotorske...prelepo...
Drugače sem pa v pričakovanju vikenda, saj imava z možkom 5 let, kar sva se vzela....ha ha.
Pa ti?


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9258
   RE: Internacionalne klepetulje
14.9.2009 22:20:30   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

ojla..
Bili smo v ČG, v zalivu Boke Kotorske...prelepo...
Drugače sem pa v pričakovanju vikenda, saj imava z možkom 5 let, kar sva se vzela....ha ha.
Pa ti?

finouser posted image
opa,in kaj imata v planu za obletnico? midva bova pa kmal imela prvouser posted image user posted image user posted image  (27.9)user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9259
   RE: Internacionalne klepetulje
15.9.2009 15:00:01   
NAJBOLJŠA
Oj. user posted image
Sem šla sinoči kmalu v posteljo, misleč, da se bom spočila po nočnih...Ma ja, sem do pol treh v luft zijala..Za znort..user posted image
Obletnico imava pa midva 18., v petek..user posted image
Mislila sem ga peljat , z otroki vred, v eno kočo, nad Dovjem...Pa je predragi tko prehlajen, še ne vem, če nima gripe al angine, k ga grlo boli...user posted image
Kaj pa ima moj mož v planu za obletnico , pa ne vem.Sploh ne vem, če ve, da jo imava...user posted image
Za darilo imam pa skrit en žeton.Ga že dolgo išče-numizmatik-pa bom še vidla, če mu ga bom dala.
Sem včasih besna kot ris....kot sedaj tale trenutek...Pri nas samo jaz dajem darilca za razne obletnice, ....itd.user posted image Pa si vsako leto rečem, evo nič več....
Ko mi je pa tko fajn dajat darilca....
Kaj sem se razpričala, a ne?


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9260
   RE: Internacionalne klepetulje
15.9.2009 17:12:09   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Oj. user posted image
Sem šla sinoči kmalu v posteljo, misleč, da se bom spočila po nočnih...Ma ja, sem do pol treh v luft zijala..Za znort..user posted image
Obletnico imava pa midva 18., v petek..user posted image
Mislila sem ga peljat , z otroki vred, v eno kočo, nad Dovjem...Pa je predragi tko prehlajen, še ne vem, če nima gripe al angine, k ga grlo boli...user posted image
Kaj pa ima moj mož v planu za obletnico , pa ne vem.Sploh ne vem, če ve, da jo imava...user posted image
Za darilo imam pa skrit en žeton.Ga že dolgo išče-numizmatik-pa bom še vidla, če mu ga bom dala.
Sem včasih besna kot ris....kot sedaj tale trenutek...Pri nas samo jaz dajem darilca za razne obletnice, ....itd.user posted image Pa si vsako leto rečem, evo nič več....
Ko mi je pa tko fajn dajat darilca....
Kaj sem se razpričala, a ne?

user posted image user posted image user posted image  moški bodo ostali moški....user posted image user posted image  se mi zdi,da so redki takšni,ki se spomnijo kakšnih obletnic al pa "pomembnejših" datumovuser posted image user posted image midva še imava za izkoristit bon,ki sva ga dobila za poroko (kopel + večerja),če ne bom pozabla poklicat,hahauser posted image

ma bomo že nekak...user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9261
   RE: Internacionalne klepetulje
15.9.2009 20:29:59   
NAJBOLJŠA
Draga moja...Lahko te premagam-če greva tekmovat v temle... user posted image  user posted image
Midva imava še vedno neizkoriščen bon, darilo za poroko, dva dni Bavarski gradovi...preko Kompasa,Pa sva vsako leto podaljšala, le letos še ne... user posted image
A maš kaj boljšega, hm hm...??? user posted image user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9262
   RE: Internacionalne klepetulje
16.9.2009 6:17:17   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Draga moja...Lahko te premagam-če greva tekmovat v temle... user posted image  user posted image
Midva imava še vedno neizkoriščen bon, darilo za poroko, dva dni Bavarski gradovi...preko Kompasa,Pa sva vsako leto podaljšala, le letos še ne... user posted image
A maš kaj boljšega, hm hm...??? user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image nimamuser posted image user posted image user posted image še dobro, da lahko podaljšaš :)

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9263
   RE: Internacionalne klepetulje
16.9.2009 7:33:54   
Šarki
jest vaju lahko premagam :) sva za poroko dobila mikrovalovko, ki se je še isti teden pokvarla, pa sedi v špajzi na polici - nepopravljena. decembra imava 5. obletnico user posted image

Najboljša, že res, da me za par mescev prekašaš, ampak dopust morš ornk planirat, mikrovalovko pa lah kadarkoli vzameš iz špajze in popravišuser posted image  mojuser posted image  sam popravlja, tko da servis ne pride v poštev user posted image

kako ste punce, evo, dons sem si vzela malo časa za vasuser posted image

avto še vedno nimam registriran, upam da bo ta teden, služba laufa, na vsake tolk časa dobim kakšno informacijo od kakšnega razgovora, zadnič sem zvedla da so iz občine klical sodelavko, so me mal preverli, sam sem imela na koncu še vedno preveč izobrazbeuser posted image  pa mam 5. stopnjo - go figureuser posted image  sem vesela da še nisem študiranauser posted image   

drgač smo fino, otroci hodijo v vrtec, sam srede morm zmer enga fehtat da gre po otroke in jih čuva ene 2 ure, in za tako stvar je teden tako hitro okol... se mi zdi da kr naprej mami klicarim a bo sredo delala do 2h a do 4h. po tretji uri gremo ponavadi po otroke...  no, dons gre mož, no, saj ena dobra stvar iz recesijeuser posted image  zdele ma par dni pavze.. ni dela...  no, pa druge stvari pridejo na vrsto, da mi bo avto zrihtal, pa mogoče mikrovalovko poraviluser posted image

no, fajn se mejte, se še kej oglasim..

papa

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9264
   RE: Internacionalne klepetulje
16.9.2009 8:27:56   
spps
kje pa to delaš,da še je 5. stopnja preveč?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9265
   RE: Internacionalne klepetulje
16.9.2009 8:46:43   
Šarki
na občino v kranj sem dala prošnjo, tko nekak k računovodstvo, izterjave, obračuni, take stvari. pa sm mela baje preveč izobrazbe

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9266
   RE: Internacionalne klepetulje
16.9.2009 12:35:28   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki

na občino v kranj sem dala prošnjo, tko nekak k računovodstvo, izterjave, obračuni, take stvari. pa sm mela baje preveč izobrazbe
user posted image user posted image kakšno bi pa potem morala imet? user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9267
   RE: Internacionalne klepetulje
17.9.2009 20:58:24   
NAJBOLJŠA
....čer....user posted image
Kako sta?user posted image
No, pa sem vaju le zbezala ven....user posted image
Stanje na naši fronti je sledeče...Možko še vedno kašlja kot nor,grlo je mal boljš...ampak.user posted image
Sem odpovedala hiško , ker je brzzveze, se bo še kdo prehladil, pa bo.Pa še v soboto imava popoldan pogreb, tko da...user posted image
Me je pa presenetil možko, saj je otrokom pred spanjem rekel, da bodo šli jutri spat že ob šestih, saj imava midva nekam za it.Da greva ven...user posted image
Pa sem se delala tošota,user posted image malce kasneje pa ga bom vprašala, da če sem mogoče pozabila, da sva s kom zmenjena..???user posted image
Zjutraj grem pa na testiranje enga avta..ga dobim za eno uro...mislim da megana.bomo vidli..komaj čakam.user posted image

Kaj počenjate sedaj?user posted image

Mene daje 2.dan mensesa, in se bašem trenutno ž čipsom, pa bom pomoje kmalu prešoltala na Milko...user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9268
   RE: Internacionalne klepetulje
17.9.2009 21:24:58   
spps
ojla!"
Jaz sem mal utrujena,ker sem se cel dan potepalauser posted image user posted image user posted image  zjutraj  sem z malim mela posvetovalnico,potem sva šla na obisk,šla enmal domov,potem še na vpis v šolo in še na en obisk-crkjena u nulo (upam,da bo mali dans kaj spal ponočuser posted image user posted image )

Čuj ,kak maš lahk na obletnico poroke M?user posted image user posted image user posted image user posted image  -jaz mam tud ponavad med M naval na čokolado -se jo preobjem,potem pa mam skor cel mesec miruser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9269
   RE: Internacionalne klepetulje
17.9.2009 21:43:41   
NAJBOLJŠA
Spps, seveda mam lohk na obletnico m...user posted image user posted image
Prvič.Možko ponavadi ne pamti obletnic, malih obletnic, godov, prvega randija...itd.Kaj bom pol prestavljala m???? user posted image Brez veze.user posted image
Drugič. Ti bom kot primer povedala eno malo šalo-ki to mogoče sploh ni...user posted image

.....Se pogovarjata dva možka...
" Ti, povej, kako pa je sedaj, ko si poročen..?"
"ja, veš, tkole je...saj se spomniš, ko si mlad, pa frej, pa hodiš zvečer v disco.Pa nikol ne veš, a boš sexal, a ne boš sexal.  Pol dobiš punco, pa mal sexaš, pa se skregaš, pa spet ne sexaš...enkrat pač več, enkrat manj..."
"Ja, in ..."ga ponovno vpraša frend.
"ja, sedaj ko sem poročen, je pa to v redu.Sexam redno.....1 x letno, ampak redno..."


A rabiš še kaj za vprašat..??user posted image



_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9270
   RE: Internacionalne klepetulje
17.9.2009 21:45:06   
NAJBOLJŠA
Aja, čokolado pa lohk skoz jem, in jem in jem....user posted image user posted image user posted image user posted image

P.S. mal me luna hvata...user posted image



_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9271
   RE: Internacionalne klepetulje
21.9.2009 10:55:00   
NAJBOLJŠA
Kje pa ste , bejbe?user posted image

Pa Tany se nič več ne oglasi..pa ostale..?????
user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9272
   RE: Internacionalne klepetulje
21.9.2009 11:55:09   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Kje pa ste , bejbe?user posted image

Pa Tany se nič več ne oglasi..pa ostale..?????
user posted image

eto me,mal mam gužve domauser posted image user posted image  mož na bolniški,mali ponoč ne spi,men se je plomba zlomla-se moram naročit zobarju, na podstrešju imamo konkretno sršenje gnezdo- zarad katerega neki teče skoz strop pri luči...
dogaja,dogaja...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9273
   RE: Internacionalne klepetulje
21.9.2009 14:12:52   
NAJBOLJŠA
Kaj teče, zaradi os???

_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9274
   RE: Internacionalne klepetulje
21.9.2009 14:19:31   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Kaj teče, zaradi os???
zarad sršenov- Larisi je v 10 minutah premočlo kovter -tako rjavo sranjeuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  369 370 [371] 372 373   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  369 370 [371] 372 373   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?