|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  368 369 [370] 371 372   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Internacionalne klepetulje
24.6.2009 9:26:43   
NAJBOLJŠA
Dobro jutro.user posted image
Kako ste kaj?
Tudi jaz sem med pogrešanimi, pa na srečo nismo ostli na kakem otoku, izgubljeni, ampak...Ma, da ne bluzim....Tukaj je ratalo tako zatišje, da sem preklopila mal drugam...user posted image
Vidim, da ste novopečene mamice ok (prav veliko nazaj nisem šla ), kar me zelo veseli.. user posted image
Mi smo tudi večinoma zdravi, z občasnimi izbruhi trme, naše male Zale..drugače pa ni večjih težav.
Danes se končuje šola za dva moja fracka, pa mož ima rd, moram še po darilo...Jaz sem med tem časom tudi zamenjala službo.Začetek je bil kr težak, sedaj pa se stanje malo izboljšuje..
Bom poskusila se malo večkrat oglasiti...sploh če je takole vreme, bo čas za to ...
Lep dan vam želim, drage moje.user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9226
   RE: Internacionalne klepetulje
24.6.2009 13:46:46   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Dobro jutro.user posted image
Kako ste kaj?
Tudi jaz sem med pogrešanimi, pa na srečo nismo ostli na kakem otoku, izgubljeni, ampak...Ma, da ne bluzim....Tukaj je ratalo tako zatišje, da sem preklopila mal drugam...user posted image
Vidim, da ste novopečene mamice ok (prav veliko nazaj nisem šla ), kar me zelo veseli.. user posted image
Mi smo tudi večinoma zdravi, z občasnimi izbruhi trme, naše male Zale..drugače pa ni večjih težav.
Danes se končuje šola za dva moja fracka, pa mož ima rd, moram še po darilo...Jaz sem med tem časom tudi zamenjala službo.Začetek je bil kr težak, sedaj pa se stanje malo izboljšuje..
Bom poskusila se malo večkrat oglasiti...sploh če je takole vreme, bo čas za to ...
Lep dan vam želim, drage moje.user posted image



Ja dobrodošla nazaj. Ja kot vidiš se tukaj res nič kaj ne dogajauser posted image . No bodo že boljši časi prišli smo polno zasedeni?

Kje pa zdaj delaš, če ni skrivnost?

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9227
   RE: Internacionalne klepetulje
26.6.2009 10:59:35   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Dobro jutro.user posted image
Kako ste kaj?
Tudi jaz sem med pogrešanimi, pa na srečo nismo ostli na kakem otoku, izgubljeni, ampak...Ma, da ne bluzim....Tukaj je ratalo tako zatišje, da sem preklopila mal drugam...user posted image
Vidim, da ste novopečene mamice ok (prav veliko nazaj nisem šla ), kar me zelo veseli.. user posted image
Mi smo tudi večinoma zdravi, z občasnimi izbruhi trme, naše male Zale..drugače pa ni večjih težav.
Danes se končuje šola za dva moja fracka, pa mož ima rd, moram še po darilo...Jaz sem med tem časom tudi zamenjala službo.Začetek je bil kr težak, sedaj pa se stanje malo izboljšuje..
Bom poskusila se malo večkrat oglasiti...sploh če je takole vreme, bo čas za to ...
Lep dan vam želim, drage moje.user posted image

oooooooooooooo welcome backuser posted image user posted image user posted image user posted image

in kako si kaj? se bomo potrudle,da mal obudimo tole temo, sam prave internacionalke so bolj al manj izginaleuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9228
   RE: Internacionalne klepetulje
26.6.2009 18:49:18   
Šarki
čao babeuser posted image se mi zdi da na celi RR skos manj dogaja. jest sem zdele par dni s5 mal bol dejavna tukaj, ampak bom verjetno s5 kmalu mrknilauser posted image

pišem prošnjo za diagnostični center vila bogatin na bledu, pa sm šla mal na net gledat, pa majo na njihovi strani full strožje kriterije kot pa v oglasu ZRSZ, tko da sploh ne vem če naj pošljemuser posted image poznavanje medicinskih terminov..... hmmmm...user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9229
   RE: Internacionalne klepetulje
26.6.2009 18:52:16   
Šarki
tale post bi moral biti prviuser posted image

čao NAJBOLJŠA user posted image ZA SLUŽBO

mamice fajn se rihtejteuser posted image tany pa ancica sta pa tud čist zginleuser posted image



_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9230
   RE: Internacionalne klepetulje
27.6.2009 11:47:08   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

čao babeuser posted image se mi zdi da na celi RR skos manj dogaja. jest sem zdele par dni s5 mal bol dejavna tukaj, ampak bom verjetno s5 kmalu mrknilauser posted image

pišem prošnjo za diagnostični center vila bogatin na bledu, pa sm šla mal na net gledat, pa majo na njihovi strani full strožje kriterije kot pa v oglasu ZRSZ, tko da sploh ne vem če naj pošljemuser posted image poznavanje medicinskih terminov..... hmmmm...user posted image
  glejj, če pošlješ nimaš kaj izgubit, ane :D, tak da kr napiši v ponedeljek pa na pošto user posted image

Kako si pa kaj ti? Kaj dogaja?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9231
   RE: Internacionalne klepetulje
27.6.2009 12:23:51   
Šarki
ahhhuser posted image evo, zdele k sm vidla da je en odgovor na to temo, sem se spovnla, da sem pozabla na pošto nestuser posted image do danes je rok, mogla bi it k staršem, ker je moj printer crknu - itak, pa poj na pošto nest, do 12h user posted image grozna sm. podzavestno mensezdi čakam da bo spet v stari službi kej frej, k je bla res zakon. kolektiv je bil super, mislim da je malo takih, šefica taka kot se zagre, tko da... mi kej drucga sploh ni zanimiv... pa še razgovori so... kako naj rečem.... stresni. user posted image bomo vidl. sej vem GROZNA SEM. zdej morm našmu mal pr firmi pomagat. mal ugotovit kje se splača reklamirat, pa kako naprej, izobraževanja pa to, pa podoba podjetja, tko da bo verjetno to bl na udaru.

drgač smo pa fajn, tamale gresta še v pon. in tor. v vrtec, pol sta pa dva mesca doma. upam da se bomo kej na morje spravli... nismo še bli skupaj na morjuuser posted image nimamo nevemkakšnih dolgoročnih načrtov. uresničli smo en cilj za letos, našli smo super stanovanjeuser posted image tukaj nam nihče ne diktira kje lahko kdo parkira, pa kdaj imamo lah obiske, pa kolk lah otroci skačejo, pa kdaj lahko avto peremouser posted image
sej počasi bomo pa vse imeluser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9232
   RE: Internacionalne klepetulje
1.7.2009 22:51:19   
NAJBOLJŠA
Hojla.
Šarki, za kaj pa je bil oglas, v vili Bogatin..???Za zt, ms, ali dms..???
Sedaj sem v DSO Naklo.
Danes sem prosta..in kaj sem delala ? od 13 ure do 22 ure sem malala stanovanje.Naveličala sem se po treh letih barve, in sem šla v akcijo.Delat..
Ker me trenutno samo še postelja kliče , se javim jutri...
Aja, hvala za doborodošlico nazaj... user posted image
Čist sem fertik...groza. user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9233
   RE: Internacionalne klepetulje
2.7.2009 22:38:47   
Šarki
OOOO NAJBOLJŠA,pol si pa zdej v mojmu rajonuuser posted image . jest sem prej v Strahinju živela. starši so še tamuser posted image (sej ne vem a že veš touser posted image ) čestitam za službo, zdej maš pa bližje... pa upam da boljšeuser posted image user posted image user posted image

oglas je bil za mislim da administratorja, v bistvu ni bilo treba bit ms, samo poznati je blo treba izraze. del. mesto je blo v recepciji: odjave bolnikov, zaračunavanje storitev, urejanje dok. pa prepisovanje iz diktafonov... tako. bi kuj delala, sam sem se zadnič čez nadvoz peljala in sem vidla kolono ki ji ni blo videti konca in me je full minilo delovno mesto v vašem koncu. bomo vidli kaj bo.

lah prideš še k nam prebelituser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9234
   RE: Internacionalne klepetulje
12.7.2009 14:42:10   
NAJBOLJŠA
Hojla.

Šarki, kaj naj rečem, kolone so, ja res zaj.....ane.Zato sem vesela, da sem tolk bližje..Če bi blo pa še bližje-bi blo pa že prelepo... user posted image user posted image
Tale naklški konc mi je še uganka, tko da...Strahinj poznam mal od prej.Pa tud ne veliko..

Spps, hvala za dobrodošlico user posted image včasih imam full obdobje čvekalnic, pa obdobje rač.igric...kr neki.

Evo, danes sem v službi, jutri bom čez dan doma, ker grem v nočno..ni kaj v juliju delam mal več, bom pa zato v avgustu uživala, in še malo v septebru...
Beljenje????
Za enkrat sem s tem zaključila, sedaj sem v barvah-živo zeleni ...pa tko.

Sem zadnjič začela mal klepetat z Tany na FB...pa najprej nisem, smotka, vedela kam naj jo dam-v katero čvekalnico... user posted image , mi je še sedaj nerodno..
A se nič ne javi?

Lepo nedeljo še naprej vam želim.

_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9235
   RE: Internacionalne klepetulje
12.7.2009 22:04:37   
Šarki
a si v še kakšni čvekalnici?? sem že pri ene parih zasledila da so na večih forumih, jest mam že tega prevečuser posted image že tko sm cel dan na internetu, že sam da maile prečekiram, pa kle gor včasih pogledam, na FB sploh ne grem več, pa še kr bulm v to škatlouser posted image

zdele mam mal (beri ornk) krizo... sem se full zredila v enmu mescu, skrbi me za tamalo kaj bo s ščitnico, čakam da dobim eliptično kolo ker ga kupujem že 5 let in sem sklenila da bom bol zdravo živela. skos mam ene izgovore, zdej je pa tega dostuser posted image da finančne krize neomenjamuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9236
   RE: Internacionalne klepetulje
13.7.2009 9:43:44   
NAJBOLJŠA
Šarki, morgen..
No, da začnem pri čvekalnicah.
Od začetka sem bla na mami, pol sem pršla sem, pa sem po dolgem času spet šla na mamo, evo, sedaj sem pa spet mal sem pršla.... user posted image
Drugače, pa moram potrkat, da jaz pa nimam težav z preveč kg, ampak z premal...pa noče gor-nimam kaj.Jem več, kot ostali, pa uživam v tem.
Glede fi.krize...Pr nama je tko, da zasluživa za sprotne račune.Res je, da imava še od prej, kr velik kredit za hišo...ko bo ta mimo-pomoje čez ene 6 7 let-bo pa fino, ja.V glavnem mesečno nč ne pršparava.Pa bi rada sedaj Emi uredila sobo-je samo strešno okno 1000 €..., pa ne vem, kako nam bo ratalo..Počasi.
Na morje pa verjetno ne bomo šli, ker nam gre takoj 2000 €.No, mogoče mal manj, ampak veliko pa tud ne..
Ma ja, mal morramo pojamrat, pa gre, a ne?


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9237
   RE: Internacionalne klepetulje
14.7.2009 17:58:44   
Šarki
sej smo mi tud drgač super, glede na to da jest ne delam. moj je odprl firmo in ma zdele veliko krizo. sej veš, začetki. jest bom pa u Šk. loko poslala eno prošnjo. drugač bi šla res ful rada delat, sam nekam da se bom fajn počutla, ne pa da bom šla z odporom v službo.

zarad kil se zadnje čase nisem prav preveč obremenjevala, nisem hotla hujšat, k bi bla poj tečna, pa sta tamaledve zdele cele dneve doma, pa se nočem skos kregat z njima. ker to name tko vplivauser posted image prej sm full rada kolesarila, sam z obema pa nikamor ne morem iti. mal me je strah, k tko vozjo da je podn, ponavadi gremo peš kam, sam ne pridemo prav daleč. tamala je še mal premajhna, pa mal je še slabokrvna, tko da je hitr utrujena. komej čakam da se bom po sobi preganjalauser posted image s tistim kolesomuser posted image

drugač smo pa včeraj bazen postavli, tko da maledve uživatauser posted image je kar velik, tko da se je včeraj še moj zraven namakal, da se je tamala mal sprostila, pa da se ne boji vode. zdej sta pa super, imata vsaka svoj šlauf, pa se vsedeta gor, pa se vozita.

takle mamo. aja, pa brez avta sem user posted image to je full podatek k nikamor ne morem ituser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9238
   RE: Internacionalne klepetulje
15.7.2009 13:09:30   
sončnica24
Hojla, še ena pogrešana se javlja no pa saj smo tako vse tukaj gori pogrešane. Ni vas ne tu ne na FB, kam ste se poskrile? Pikec je ok, ima že 6 zobekov, je vse kar dobi v ustauser posted image .

Spps kako je kaj tvoj lumpi?
Tany, kaj pa tvoja pikica?
Ancica se je že kaj prijelouser posted image

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9239
   RE: Internacionalne klepetulje
17.7.2009 15:04:24   
NAJBOLJŠA
Jutro...
Sončnica, očitno nas je blo kr neki izgubljenih, a  ne? user posted image
Smo pa tudi na FB... user posted image
No, jaz sem po nočni, sedaj sem mal pojedla, pa me fracki že priganjajo, da gremo na bazen, se kopat..

Dejmo se večkrat brat, a prov? user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9240
   RE: Internacionalne klepetulje
17.7.2009 15:06:16   
sončnica24
Jaz se bom potrudla, sem polno zasedena dopoldan služba, popoldan pa se kopamo v bazenu doma in uživamo na polno, je prav fajn da se vode ne boji, upam da tako ostane.

Najboljša, zadovoljna z novo službo?

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9241
   RE: Internacionalne klepetulje
17.7.2009 15:13:01   
NAJBOLJŠA
oj, si bla pa fenomenalno hitra...user posted image user posted image
Z službo je tko tko...večinoma sem zadovoljna, samo tko kot verjetno povsod, nas je premalo... user posted image
Tudi moji se doma kopajo v malem bazenčku, ki pa sem ga včeraj izpraznila, da bom danes zvečer lohk travo posekla...Šibamo na bazen..


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9242
   RE: Internacionalne klepetulje
24.7.2009 22:09:42   
smrka
a ste internacionalnke v sloveniji zdaj? Jest sem se ravno vrnila z dopusta... user posted image

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9243
   RE: Internacionalne klepetulje
25.7.2009 9:31:36   
Šarki
helouuser posted image jest čakam da zvem kdaj se mi služba začneuser posted image našimdvema bazen sploh ni več zanimivuser posted image sploh ga ne porajtata. tko da smo zdele še peskovnik nafilal, da mamo vsaj 5 minut miruser posted image dons je pa dežuser posted image prou nč mi ne paše

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 9244
   RE: Internacionalne klepetulje
2.8.2009 18:38:26   
NAJBOLJŠA
Ojla.
Kam ste se skrile pred tole vročino?
Meni osebno paše, le klima bi morala bit morska... user posted image user posted image user posted image
No, jaz sem ravno poljubčkala moje tri fracke, ki so odšli za en teden k tašči...kak mir bo...
Nato še en teden oddelam, in končno 17. začnem dopust..Komaj čakam...
Danes imam 3/4 nočno, pa še mal prej začnem..
Pogledam mal poročila in švignem..
Lep večer vam vsem želim.


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9245
   RE: Internacionalne klepetulje
3.8.2009 14:50:50   
sončnica24
Hojla, da se malo javim, smo bili zdaj 4 dni na morju in se imeli fenomenalno dobro. Samo kaj ko me je dans v službi čakala norišnica no še ta teden preguram pa potem bo, samo kaj ko go sep tako hitro tu da me ga je kar strah. No najprej še moram pogodbo dobit. Upam da jo.

Drugače pa pri nas nič kaj novega, lepo jemo smo pridni in odštevamo dneve do vrtca.

lepo se mejte se še kaj oglasim.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9246
   RE: Internacionalne klepetulje
7.8.2009 15:27:33   
spps
Ojla!

Kako ste kaj? uživate na dopustu ? :DDD

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9247
   RE: Internacionalne klepetulje
13.8.2009 7:42:44   
sončnica24
Hojla, da ne bo tema čisto zamrla. Ampak kaj če ni in ni časa vedno nekaj prideuser posted image  - sami izgovoriuser posted image .

Upam da se imate vse lepo in da so pikeci pridni da vas ne jezijo preveč. Bomo očitno mogle še enkrat bit noseče da se bomo malo več pogovarjaleuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9248
   RE: Internacionalne klepetulje
14.8.2009 17:26:07   
NAJBOLJŠA
Oj. user posted image
A ni glih sedaj fajn, ko so že mal večji, da sploh lahko klepetamo....user posted image
pa možove šinfamo, pa čez službo udrihamo....pa o prometnih zastojih potožimo, da sploh nebi o policajih...in tko.user posted image
Jaz imam še tri nične, nato pa dopust....jupiiiiiii:user posted image user posted image
Trenutno sva z možkom sama , k so fracki vsi na morju z mojo sestrično...se vrnejo v nedeljo zvečer...verjetno-če ne bodo podaljšali...Jaz sem tko ponoči v službi, dopoldan do tretje prespim...in jih skoraj ne pogrešam...user posted image
Kako ste ve, še ne dopustih, že.. ali po...?user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9249
   RE: Internacionalne klepetulje
14.8.2009 22:07:33   
Šarki
jest sm še drug tedn doma, pol pa šihtuser posted image zdej hujšam, tko da sm mal na tisto temo prekloplauser posted image drgač sm pa še zmer najraj na čvekuuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  368 369 [370] 371 372   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  368 369 [370] 371 372   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?