|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  367 368 [369] 370 371   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Internacionalne klepetulje
12.5.2009 11:09:33   
sončnica24
Hojla tany, sem vidla ja ta se tu pa tam na FB oglasiš, upam da se je vse porihtalo in da je zdaj vse ok.

Super ta tako pridno spite mi spimo od 9ih pa tam do 6ih-7ih pa mi tudi paše podnevi pa kakor kdaj včasih full včasih skoraj nič. V soboto je v celem dnevu prespal dobro urouser posted image , pa še zvečer me je iz postlice gledal pa se smejal.



(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 9201
   RE: Internacionalne klepetulje
15.5.2009 14:07:09   
spps
oj! kakšno vreme imate?
pr nas se ne more odločituser posted image user posted image user posted image

neki slikc našega škrata
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9202
   RE: Internacionalne klepetulje
15.5.2009 18:15:20   
mižek
kako ste luškani:)
Pri nas je vreme še kar za zdržat, samo naš mucek se obnaša tako muhasto kot je vreme, danes mu ni najbolj, mami pa tudi neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9203
   RE: Internacionalne klepetulje
27.5.2009 9:00:00   
sončnica24
Ojojoj punce, ta tema bo zamrla, nikjer nobene, se vidi da je lepo vreme. Mi smo ok, imamo spodaj dva zobkauser posted image user posted image , čakamo na nove ker se slini kot polž.

Kje pa ste vse ostale ste se poskrile?

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 9204
   RE: Internacionalne klepetulje
27.5.2009 9:24:43   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Ojojoj punce, ta tema bo zamrla, nikjer nobene, se vidi da je lepo vreme. Mi smo ok, imamo spodaj dva zobkauser posted image user posted image , čakamo na nove ker se slini kot polž.

Kje pa ste vse ostale ste se poskrile?

Ojla!ja se vidi,da jue vzunaj lepo vreme in ni tolk časa za visenje pred compom,hahah.
Pri nas nič posebnega,smo vsi ok :D

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9205
   RE: Internacionalne klepetulje
27.5.2009 9:35:01   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Ojojoj punce, ta tema bo zamrla, nikjer nobene, se vidi da je lepo vreme. Mi smo ok, imamo spodaj dva zobkauser posted image user posted image , čakamo na nove ker se slini kot polž.

Kje pa ste vse ostale ste se poskrile?

Ojla!ja se vidi,da jue vzunaj lepo vreme in ni tolk časa za visenje pred compom,hahah.
Pri nas nič posebnega,smo vsi ok :D


O, to pa je bilo zdaj ekspes hiter odgovor, sem bla ziher da bom čakala par dniuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9206
   RE: Internacionalne klepetulje
28.5.2009 21:33:09   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Ojojoj punce, ta tema bo zamrla, nikjer nobene, se vidi da je lepo vreme. Mi smo ok, imamo spodaj dva zobkauser posted image user posted image , čakamo na nove ker se slini kot polž.

Kje pa ste vse ostale ste se poskrile?

Ojla!ja se vidi,da jue vzunaj lepo vreme in ni tolk časa za visenje pred compom,hahah.
Pri nas nič posebnega,smo vsi ok :D


O, to pa je bilo zdaj ekspes hiter odgovor, sem bla ziher da bom čakala par dniuser posted image

hahah,ekspres še gre,odgovor kratek in jedrnat,haha.a si mogoče ti tud na FB?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9207
   RE: Internacionalne klepetulje
29.5.2009 11:00:50   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Ojojoj punce, ta tema bo zamrla, nikjer nobene, se vidi da je lepo vreme. Mi smo ok, imamo spodaj dva zobkauser posted image user posted image , čakamo na nove ker se slini kot polž.

Kje pa ste vse ostale ste se poskrile?

Ojla!ja se vidi,da jue vzunaj lepo vreme in ni tolk časa za visenje pred compom,hahah.
Pri nas nič posebnega,smo vsi ok :D


O, to pa je bilo zdaj ekspes hiter odgovor, sem bla ziher da bom čakala par dniuser posted image

hahah,ekspres še gre,odgovor kratek in jedrnat,haha.a si mogoče ti tud na FB?


Sem ja, samo ne vem kako lahko ti prideš zraven. Mi napiši pa te povabim. Nisem ravno FB fan ampak upam da mi uspe slikice tam gor spravit tu me nekaj jezi

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9208
   RE: Internacionalne klepetulje
29.5.2009 11:03:35   
sončnica24
Zdaj sem nekaj sčarala mogoče je uspelo user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9209
   RE: Internacionalne klepetulje
29.5.2009 12:37:56   
sončnica24
Hojla, se mi zdi da še vam nekaj sploh nisem povedala. Saj verjetno veste da sem pred nosečnostjo iskala službo kot zmešana. No in sedaj sem jo dobila user posted image user posted image user posted image . Tako da sicer v pon že začnem, tako da bomo uvedli babi varstvo. Je pa služba v vrtcu in to za 4 ure. Sem tako srečna da je veselje, samo po drugi strani pa tudi malo žalostna ker bo pikec zjutraj se sam zbujal, no pa saj ga bo moja mami čuvala, jeseni pa gre tako v jaslice, če bomo prostor dobili.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9210
   RE: Internacionalne klepetulje
30.5.2009 9:49:30   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Hojla, se mi zdi da še vam nekaj sploh nisem povedala. Saj verjetno veste da sem pred nosečnostjo iskala službo kot zmešana. No in sedaj sem jo dobila user posted image user posted image user posted image . Tako da sicer v pon že začnem, tako da bomo uvedli babi varstvo. Je pa služba v vrtcu in to za 4 ure. Sem tako srečna da je veselje, samo po drugi strani pa tudi malo žalostna ker bo pikec zjutraj se sam zbujal, no pa saj ga bo moja mami čuvala, jeseni pa gre tako v jaslice, če bomo prostor dobili.
user posted image user posted image user posted image čestitke!
na fb te ne morem dodat,ker ne vem imena in priimka :DDd
mene maš pod S.ravnjak

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9211
   RE: Internacionalne klepetulje
30.5.2009 14:36:10   
sončnica24
Pa nisi prejela vabila, sem se včeraj nekaj igrala, pa pošiljala pa se je ena kolegica prijavla.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9212
   RE: Internacionalne klepetulje
2.6.2009 19:33:46   
Šarki

IZVIRNO SPOROČILO: spps

oj! kakšno vreme imate?
pr nas se ne more odločituser posted image user posted image user posted image

neki slikc našega škrata
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



SPPS ČEEEESTIIIITAAAAAMMMM!!!!! oprosti za zamudouser posted image sem po počitnicah od RR spet malo bolj aktivna, čeprav ugotavljam da se čist nč tukej ne dogajauser posted image

pa kr neki je zdej s telimi smeškoti in barvami,user posted image mam celo zmešnjavo zdej tle gor, tko da spljoh ne vem kako bo tole zgledal k objavim

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9213
   RE: Internacionalne klepetulje
3.6.2009 6:31:55   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tanchi


IZVIRNO SPOROČILO: spps

oj! kakšno vreme imate?
pr nas se ne more odločituser posted image user posted image user posted image

neki slikc našega škrata
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



SPPS ČEEEESTIIIITAAAAAMMMM!!!!! oprosti za zamudouser posted image sem po počitnicah od RR spet malo bolj aktivna, čeprav ugotavljam da se čist nč tukej ne dogajauser posted image

pa kr neki je zdej s telimi smeškoti in barvami,user posted image mam celo zmešnjavo zdej tle gor, tko da spljoh ne vem kako bo tole zgledal k objavim
user posted image user posted image user posted image ma kje ti hodiš? :D
ma bolj mal dogaja tle,sam sprotne informacije,user posted image user posted image user posted image
in kako si?kaj dogaja?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 9214
   RE: Internacionalne klepetulje
3.6.2009 13:40:02   
sončnica24
Ja tukaj je res prav žalosno nič od nič. No upam da se boste kaj javljale. Mi smo ok, meni v službi ura hitro mine, pa pikec je baje tudi doma full priden, tako da vse je zaenkrat super.user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9215
   RE: Internacionalne klepetulje
4.6.2009 6:30:30   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Ja tukaj je res prav žalosno nič od nič. No upam da se boste kaj javljale. Mi smo ok, meni v službi ura hitro mine, pa pikec je baje tudi doma full priden, tako da vse je zaenkrat super.user posted image
če ne prej ,bo čez zimo ziher tole tud bol zalaufalo,če nas ne bodo slučajn dol skenslaliuser posted image user posted image user posted image

IN KAKO SI SE NAVADLA službe?je blo težko štartat?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9216
   RE: Internacionalne klepetulje
4.6.2009 14:31:38   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Ja tukaj je res prav žalosno nič od nič. No upam da se boste kaj javljale. Mi smo ok, meni v službi ura hitro mine, pa pikec je baje tudi doma full priden, tako da vse je zaenkrat super.user posted image
če ne prej ,bo čez zimo ziher tole tud bol zalaufalo,če nas ne bodo slučajn dol skenslaliuser posted image user posted image user posted image

IN KAKO SI SE NAVADLA službe?je blo težko štartat?


Pa kaj vem te 4 ure full hitro minejo, ker je vedno nekaj za delat, pa pikeca moja mama čuva tako da je lažje kot če bi ga mogla kam drugam v varstvo vozit. Je pa fajn se malo odklopituser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9217
   RE: Internacionalne klepetulje
5.6.2009 6:04:20   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Ja tukaj je res prav žalosno nič od nič. No upam da se boste kaj javljale. Mi smo ok, meni v službi ura hitro mine, pa pikec je baje tudi doma full priden, tako da vse je zaenkrat super.user posted image
če ne prej ,bo čez zimo ziher tole tud bol zalaufalo,če nas ne bodo slučajn dol skenslaliuser posted image user posted image user posted image

IN KAKO SI SE NAVADLA službe?je blo težko štartat?


Pa kaj vem te 4 ure full hitro minejo, ker je vedno nekaj za delat, pa pikeca moja mama čuva tako da je lažje kot če bi ga mogla kam drugam v varstvo vozit. Je pa fajn se malo odklopituser posted image

vrjamem,da paše,da greš za par urc mal od doma-samuser posted image user posted image user posted image
še dobro,da sem še nekaj časa doma,ker ,ko jaz pomislim na službo me kar zvije v želodcu...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9218
   RE: Internacionalne klepetulje
5.6.2009 14:56:41   
sončnica24
Ja verjamem ker že en čas delaš, jaz pa imam prvič v življenju službo, čeprav še ne pravo (delam samo preko podjemne pogodbe), pa upam da septembra dobim pravo pogodbo, in še zaenkrat z veseljem hodim v službo, vprašanje pa kako dolgo bo to trajalouser posted image .

Kako pa kaj tvoja šola?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9219
   RE: Internacionalne klepetulje
12.6.2009 18:04:34   
sončnica24
Ojojoj, ja zdaj pa ste res vse pobegnile? 

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9220
   RE: Internacionalne klepetulje
12.6.2009 21:34:42   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Ojojoj, ja zdaj pa ste res vse pobegnile? 
eeetoooo meeeeeee,hahahauser posted image

Kaj se noje šole tiče,mi je osstal še en izpit do matureuser posted image user posted image user posted image  tega pa mam v torekuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ma čist drugače je če hoiš rad v službo in delaš kaj te veseli user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9221
   RE: Internacionalne klepetulje
13.6.2009 8:30:26   
sončnica24
Ja super ti pa si pridna, držim pesti v torek da uspe.

Meni je prav fajn hodit v službo, brez heca, je prva in verjetno zato pa še ker so samo 4ure. Delam ravno ne to zakaj sem hodla v šolo ampak je zanimivo delo pa nikoli ni dolg čas tako da zaenkrat hodim in delam z veseljem. Upam da tako ostane.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9222
   RE: Internacionalne klepetulje
16.6.2009 6:04:09   
spps
Kje ste vse?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9223
   RE: Internacionalne klepetulje
16.6.2009 14:43:21   
sončnica24
Ni nas ni, očitno boma samo še midve imele dvogovore pa še to vsaka en post na dan, vprašanje kaj bo ko še boš ti odišla v službouser posted image .

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9224
   RE: Internacionalne klepetulje
17.6.2009 8:46:06   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Ni nas ni, očitno boma samo še midve imele dvogovore pa še to vsaka en post na dan, vprašanje kaj bo ko še boš ti odišla v službouser posted image .

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image takrat se ne bom mela tolk za učituser posted image user posted image user posted image   zdaj čakam,da mi javijo al sem naredila včeri al ne...tk,da kr neki....

ma če je en post na dan,ko je že velik,a ne?user posted image user posted image

greste kam na morje?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  367 368 [369] 370 371   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  367 368 [369] 370 371   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?