|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katere prsne blazinice?
22.1.2008 20:13:20   
valentina2006
Muellerjeve so ZAKON!!!user posted image user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu TIIA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katere prsne blazinice?
23.1.2008 11:18:41   
Sandra*
Na začetku sem uporabljala milerjeve, ker so bile najcenejše in mleko mi je res teklo, tako da sem jih zamenjala kar nekaj na dan, kasneje pa sem začela kupovat od dm in se mi zdi da so bile veliko boljše, sem bila ful zadovolna. Zdaj sem si kupila samo dm.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katere prsne blazinice?
23.1.2008 11:23:10   
mml
jaz sem tudi pristašica chiccovih prsnih blazinic, sicer so malo dražje, ampak najbolj "udobne", se ne mečkajo, ostanejo na mestu in predvsem ne puščajo...skratka 80% sem jih uporabljala prejšnjič in sedaj jih bom spet

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katere prsne blazinice?
23.1.2008 18:20:21   
marelicaa
Tudi jaz sem imela in bom imela Chiccotove.user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katere prsne blazinice?
24.1.2008 9:00:20   
3T
Meni pa so bile najljubše od NUK-a, ker so tanke, ampak full vpojne, uporabljala sem jih predvsem poleti in je bilo fino, ker so, kot sem omenila tanke, vse ostale z izjemo Chicco, so mi bile preveč "povštraste" torej predebele.

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?