|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček Concord Fusion
11.2.2008 16:14:24   
ataner
IZVIRNO SPOROČILO: hokejistka

strehica je pri športnem delu snemljiva. Ne vem pa kaj misliš, da se lahko uporabi kot marela?

naklon: ja, drži razlika gre nekje 5 cm. Ampak je ta problem, da je dno vozička lomljeno. Ker ti podiraš samo naslon in zato ni dno ravno, ampak lomljeno, če me razumeš. Ne znam dobro razložit. Otrok torej ne leži na nakolonu 20 st ravno, ampak je, ko leži, na sredi hrbta dvignjeno. Podobno kot če bi uporabljala povšterček za pod glavo. Uf, sem zakomplicirala. user posted image Otročka lahko podložiš, lahko pa tudi podložiš dno s kakšno odejico.

LP



Res hvala za odgovore, saj mi zelo pomagaš! Pa tudi razložiš super!

Glih danes sem šla vozička zopet gledat in sem komaj danes videla, da je dno lomljivo! Moja mami je sicer rekla, da naj dam na dno kako debelejšo brisačo ali pa koco, da bo lepo ravno in bo o.k. - toda jaz pa zdaj tuhatam, ...
Vozek mi je res všeč, toda to dno mi ne da miru zdaj.

Hmmm, marela ja - sem zakomplicirala. Enim vozičkom, ki jih uporabljajo za že večjega otroka, ko že hodi, pravijo marela. Mislila sem, če je tudi ta voziček kasneje primeren za večjega otroka, pa se mi zdi, da je.
Ali se mogoče motim?

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Voziček Concord Fusion
11.2.2008 16:58:06   
hokejistka
Hmmm, marela ja - sem zakomplicirala. Enim vozičkom, ki jih uporabljajo za že večjega otroka, ko že hodi, pravijo marela. Mislila sem, če je tudi ta voziček kasneje primeren za večjega otroka, pa se mi zdi, da je.
Ali se mogoče motim?


Marela pomeni način, kako se voziček zlaga. Concord se prepogne naprej in ni "marela" voziček. Taki vozički se prepognejo po dolžini- hrbtišče vozička se vzdolžno prelomi. Zložijo se kot harmonika. Po navadi jih lažje spraviš v prtljažnik, ker se zložijo na manjše. Je pa Concord seveda primeren tudi za večje otroke. Dokler pač pašejo v voziček user posted image .

Tole je primer marele: http://www.mami.si/si/pliko-p3-classico-ice-i7096.shtml

Kaj pa če dokupiš mehko košaro- SCOUT:  http://www.concord.de/en/moving/buggys/concordfusion/travelsystem/xenon.html

Samo nisem prepričana, če je potem dno ravno user posted image . Ampak mislim, da je. Je pa res, da si rekla, da ne želiš dokupiti nobene košare user posted image .

Uživaj! Mi odhajamo v Pikapolonico dokupit torbo za potrebščine.user posted image



(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Voziček Concord Fusion
12.2.2008 12:58:34   
ataner
Hokejistka, včeraj nakup uspel? user posted image

Samo nekaj te še vprašam, pa ti dam mir. user posted image
Držalo se ne da premikat naprej in nazaj, ne?

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Voziček Concord Fusion
12.2.2008 18:17:49   
hokejistka
Nakup ravno ni uspel, je pa stvar naročena user posted image . Ker v Pikapolonici vse traja toliko časa.....

Drži držala se ne da premikata in tako otroka ne gledaš v oči. Ima pa na mrežico skozi katero lahako preveriš, kaj dela user posted image .

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Voziček Concord Fusion
12.2.2008 18:51:13   
ataner
Se mi zdi, da je pri večini trgovin vse potrebno čakat, da se naroči, medtem pa te še parkrat nahecajo, da roba pride - pa je ni!

Hvala za odgovore!!!

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?