|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarski sončki 2008
13.2.2008 13:10:59   
bamby
Da se še jaz končno pofočkam na to stran.
Srečka nosečka, kar ne morem verjeti, da ti mala tako pridno spi ponoči user posted image . Je že res, da ima skoraj cel mesec, pa vseeno je pridna ta tvoja Lana.

Če ste kaj pri februarkah brale sem že omenila, da me mati narava ni obdarila z mlekom user posted image , zato smo kar na Aptamilu, kot smo bili že pri Timu. Ko sem imela Tima sem se še malo sekirala, ampak zdaj se prav nič ne. Bo tudi Anaja zrasla s flaško.
S podiranjem kupčkov posebnih težav nimamo, čeprav jih vedno tudi ne podremo. Jaz jo večkrat probam dat podirat tako, da jo z obema rokama primem pod pazduho, s tem istočasno pridržim glavico in jo tako držim pokonci. Tako ga zelo hitro podre. Jih pa vedno podre po 2 ali pa tudi po 3 kupčke eden za drugim user posted image user posted image
Danes smo stari 14 dni in imamo obrok 60 ml.

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: februarski sončki 2008
13.2.2008 13:57:00   
srečka nosečka
bamby - user posted image  sem vesela, da si prišla na čvek.
Pa ne se sekirat, ker nimaš mleka. Otrok najbolj potrebuje ljubezen in bližino. Tega pa ima vaša Anaja na pretek, v to sem prepričana.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: februarski sončki 2008
13.2.2008 16:37:12   
Lanchy
Ojla pupe...da se se jaz pofockam tukaj.

Bambz, bom kuj zdele probala s tvojo metodo podiranja kupckov...sam da se mala zbudi in se priklopiva ena na drugouser posted image .

Mene pa zanima koliko csa jih je potrbno v dvojne sloje majck oblacit...user posted image

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: februarski sončki 2008
13.2.2008 17:29:57   
bamby
Lanchy, po moje to oblačiš po občutku. Ko se bo enkrat vreme segrelo bomo tudi naše otročke začele manj oblačit. Jaz ji oblečem dve majčki + body, če ima samo žabice ali žabe brez rokavov. Če jo pa v pajacek oblečem, ji dam spodaj pa samo body.
Pa kaj poročaj, če bo nova metoda podiranja kupčkov pomagala. Saj pravim, tudi pri nas vedno ne uspe.

srečka nosečka, veš da je Anaja naš sonček in zakladek poleg Tima in prav gotovo me mleko ne bo spravilo iz tira. Sem pa že od prvič navajena, da ga ni, zato zame to ni nobena novost. Če ga bom kaj iztisnila, ji bom z njim postregla, drugače sem pa naredila zalogo Aptamila vsaj za en mesec.

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: februarski sončki 2008
13.2.2008 18:25:06   
*Naja
Bamby- koliko pa spi vaša princeska ponoči?

Dejte še malo napisat, kako je z vašimi bebicami čez dan. A so budni samo tist čas, ko se hranijo in potem takoj zaspijo, ali so tudi sicer že kaj več budni....kje jih imate tisti čas, ko so budni....na rokah....v ležalniku....???


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: februarski sončki 2008
13.2.2008 18:48:45   
maja&m
Vrtnica 76-moja je tudi po parih minutah v Meževi deželi. Me je tako znervirala,da sem se danes jokala. Ker sem pač mnenja da se v 5 min ne more najesti. Ja pa očitno se. Je koj patronažna prihitela in mi vago pustila,me potolažila...Mi je kar odleglo.
Je pa danes bila bolj pridna-budna je bil precej časa, pa jedla je dalj časauser posted image user posted image user posted image  Sem tako vesela. Zvečer jo bom na vago dala,da malo vidim. A so vaši sončki že presegli porodno težo,kdaj?
Kupček se trudimo podirati,vsakil pač ne gre. Kolca se ji tudi,če ji ga podrem. Včasih,ko se doji je tako,kot bi pozabila dol pojesti in ji malo iz ust priteče. Včeraj in danes mi je tudi fino ven bruhnila (polila). Pa je rekla patronažna,da ni nič narobe. To pomeni,da se naje oz. prenaje. Tako da...očitno se čisto preveč obremenjujem...Ja pa kako se ne bi?user posted image user posted image

Lp

Maja

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: februarski sončki 2008
13.2.2008 19:42:16   
Marusah
Ojla mamice...

Da se še jaz uradno prijavim na naš nov forum user posted image user posted image user posted image  

Maja mojemu pikecu se tut veliko kolca, ko takemu staremu pjančku user posted image user posted image user posted image  Pa bruhne tudi skoraj pri vsakem obroku, tut če kupček podreva...se preveč naje.

Lara pri nas je tako, da spimo pribljižno 3-4 ure potem pa smo budni kr kake 3 urce. Ponoči pa na srečo še kar gre. Jemo enkrat ali dvakrat na noč. Samo potem ga malo težje spravim nazaj v njegovo pojstelco. Bi se lumpek kr tiškal pri nama user posted image  

Zdej pa grem malo počivat. Lovro pridno spi tako, da lahko v miru malo kavč polikam user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: februarski sončki 2008
13.2.2008 19:48:17   
Lanchy
Nasa mala yaspi ponavadi takoj po hranjenju, oz. ze med hranjenjem. Je pa cez dan vsega skupaj budna za kake 3 urce. Takrat je v lezalniku ali pa na igralni postaji, vcasih se pa tudi na previjalni malo igrava in razgibavava...to ji je fuuuul vsec. Na sprehodih pa spi kot topuser posted image

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: februarski sončki 2008
13.2.2008 20:53:01   
ella79
lanchy, a 3 ure skupaj je budna? Pri nas je pomoje v celem dnevu tok.

Hraniva se na 3-4 ure, je nikdar ne budim prej, sej sama ve kdaj je lačna, že zna zajokat user posted image user posted image pokonci je pa sam tok da poje in previje, potem jo dam pa kar nazaj v košek, včasih še mal gleda, sam običajno pa kar takoj zaspi user posted image user posted image user posted image čez kak teden jo bom pa čez dan dala na igralno podlogo, k zdej da mi spi na tleh, se mi zdi nesmiselno user posted image

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: februarski sončki 2008
13.2.2008 23:09:31   
maja&m
Punce, po kolkem času pa ste že šle z vozički na teren?Sem ravno danes našo patronažko vprašala,pa je rekla,ko bo mala stara ene 3 tedne. No sej to bo drugi teden,samo mene pa že mika iti malo ven na sončeka.
Ah pa še to. Kje spijo vaši piščeki? V svoji posteljici ali pri vas? Jaz sem rekla,da sedaj bo pa drugače. Da bo pupa kar v svoji posteljici spala. Hja...In kje največ spi?Pri mamici.Se bom morala v roke vzeti in vztrajat pri zibki.user posted image

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: februarski sončki 2008
14.2.2008 8:57:34   
Lanchy
Uf,  ne, ne, Ella, vsega skupaj v dnevu je budna 3 ure. Ostalo pa spi ali pa jeuser posted image

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: februarski sončki 2008
14.2.2008 8:59:53   
Lanchy
Maja, ocitno je to od patronazne do patronazne drugace...mene je nasa ze prvi teden ven poslala za 10 min pa naslednji dan za 15.... Pa v P, so mi tudi rekli, da ce bo lepo vreme kar ven...
Men je ful smesno, ko se pogovarjam s prijateljicami, ki imajo ze bejbije in je vsaki bilo recene drugace.Ena, ki je 2 leti nazaj isto rodila februarcka, je sla lahko sele po enem mesecu venuser posted image

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: februarski sončki 2008
14.2.2008 10:31:33   
kati kati
naj se še js malo pofočkam da nas soncek samo spi pa je!tud on je srečen ko je na previjalni pa zelo potrpežljiv je!Tudi on je na 3-4 ure, pa če zaspi na prsi spi kr naprej....rahlo ga zvija ampak zaenkrat se ni hudo...
lp


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: februarski sončki 2008
14.2.2008 11:06:57   
Suzi*
Vidim, da ste začele lepo čvekat. pridne. user posted image  Na februarčicah je taka žalost.... user posted image  Se vidi da ste večinoma že rodile.  Saj se vam kmalu pridružimo tudi me ki smo še 2 v 1, pol bo pa tud tukaj žur. user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: februarski sončki 2008
14.2.2008 11:40:45   
misar
lep sončen dober dan!

vidim, da vsi naši sončki pridno papcajo, spančkajo in rastejo. eni ob zizah, drugi na flaški...pa kaj ...važno, da so zadovoljni.

mene pa nekaj ful zanima. včeraj ssem očitno morala nekaj čudnega pojest in je našo princesko cel večer ful zvijalo, pa me zanima ali razen masaže trebuščka še kaj nuca? a mate kako zdravilo-nasvet stare mame v rokavu? jaz sem bila cela nemočna, pa grozno je gledat otroka, ko ga tako muči. nasvet prosim!!!user posted image user posted image user posted image





_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: februarski sončki 2008
14.2.2008 11:43:25   
Lanchy
Misar, nasi ful pomaga kopel...

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: februarski sončki 2008
14.2.2008 13:14:01   
ella79
Naša Zoja spi od prvega dne v svojo posteljici in svoji sobici user posted image user posted image user posted image sem rekla da je najbolje, da že takoj od začetka, da ne bo kasneje kake panike.

Jo je pa danes patronažna tehtala - ko sva šli iz P je imela 3400 g (porodna teža 3500 g) in danes po enem tednu doma celih 3810 g user posted image user posted image user posted image res da ravno po papcanju, sam četudi odštejemo cca 80 g je user posted image user posted image user posted image

Mi bomo šli na prvi sprehodek, ko bo dopolnila dva tedna, sam upam da ne bo kakšen sneg takrat user posted image drugače pa komaj čakam dolge sprehode po sončku

Kar se mleka tiče - smo že nekoliko napredovali, tako da samo še pri večernem obroku dodam 30 ml user posted image user posted image user posted image pomoje še kak dan, pa se bomo na polno dojili user posted image user posted image user posted image končno

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: februarski sončki 2008
14.2.2008 13:18:39   
anandrej
Se vam pridružuje še en očka... user posted image

Naš je tudi tako priden, čisto po atiju. Je bolj tak zaspanček in sploh ni veliko buden. Ko je pa buden, ga malo po rokah nosimo in se pogovarjamo z njim. Doji se tudi v redu, kar pogosto, najbrž manj kot na 3 ure. Kupčka pa tudi redko podre. Če je buden ga malo na roke vzamem in do sedaj mislim, da je 1x ali 2x konkretno podrl kupčka.

Nama je patronažna rekla, da če bo lepo za vikend že lahko gremo malo ven.

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: februarski sončki 2008
14.2.2008 14:43:40   
srečka nosečka
ojla

Smo imeli cel dopoldan obiske pa je naša Lana utrujena, tako da sedaj pančka kot polhec. Me zanaima za koliko ur so jo utrudili? user posted image
Pa še zunaj je takšno megleno, da ne gremo na sprehod. Komaj čakam, da bo veeeeliko sončka in da bomo lahko veliko zunaj.


maja&m - mi smo bili pri zdravniku, ko je bila stara 10 dni. In so me vprašali, če že gremo kaj ven. Do takrat še nismo hodili na sprehode in mi je prav lepo poveda, da svež zrak ne škodi nikomur. No, od takrat gremo ven vsak dan, razen če fuuul piha veter ali pa je megleno. Mislim, da ni smiselno čakat tri tedne.

ella - user posted image  glede dojenja.

misar - našo tudi zvija, da je groza. Smo začeli uporabljat kapljice proti krčem Lefaxin in se mi zdi, da so ji že včeraj pomagale. Bilo je veliko znosneje.

Naša user posted image  čez dan spi kar v košarici od vozička v dnevni sobi. Ponoči pa v svoji posteljici v spalnici. Zjutraj pa se pride pocartat k nama v posteljo. user posted image  


Suzi - dobrodošla na čveku tudi tukaj. Te bomo ponucale za kakšen nasvet, ker že imaš izkušnje. user posted image

Mene pa zanima, če vaše user posted image  vsak dan kopate oz. kako pogosto? Kaj pa takrat, ko jih ne kopate? Jih samo cle umijete?

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: februarski sončki 2008
14.2.2008 15:07:10   
ella79
srečka nosečka, kako pa to, da ste bili, ko je bila stara 10 dni pri zdravniku user posted image

mi naše še ne kopamo, ker ji še ni odpadel popek user posted image zdej je stara 10 dni, pa bo sigurno do naslednjega tedna treba še počakat. Sem rekla to pa je bila mošna povezava med mamo in hčerjo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: februarski sončki 2008
14.2.2008 15:24:55   
srečka nosečka
ella - pri P smo bili zato, ker se je mala rodila s pljučnico, ki je dobila preko moje viroze v nosečnosti. Pa se je že pozdravila in smo sedaj Ok.

Res je popek oz. popkovina ena vez, ki je samo med mamo in otrokom. Naši je odpadel 12 dan in sem bila tega prav vesela. Nič ga ni fajn čistit. No vsaj meni ni bilo,ker si nisem upala tako drezat in pritiskat kot patronažna. user posted image

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: februarski sončki 2008
14.2.2008 15:26:48   
srečka nosečka
Pomoč - a ima katera ta program s katerim pomanjšaš slikice in jih lahko potem daš v avantar?

Jaz sem vse pobrklala in ne morem pripopat slike zraven, mi javlja, da so prevelike. user posted image

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: februarski sončki 2008
14.2.2008 16:03:24   
ella79
jaz slike pomanjšam kar v slikarju, kjer greš v menijski vrstici Slika -> Raztegni/Nagni -> nato določiš procent za vodoravno in navpično (npr. oboje 50% če želiš sliko pomanjšat za polovico)

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: februarski sončki 2008
14.2.2008 16:43:23   
mary_lou
user posted image VESELO VALENTINOVO MAMICE

Pa držte pesti za mene jutri gremo v porodnišnico kjer bojo mojmu fantku končno 10 dni po roku mal pomagal da se opogumi in naju pride spoznat, kajti res ga že težko čakava!


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: februarski sončki 2008
14.2.2008 17:17:37   
ella79
uuu mary-lou, tvojmu fantku se pa res nikamor ne mudi. Če bi on vedu kako fajn mamico in očka ima... ti se danes še fajn naspi, pa pedikuro naredi user posted image user posted image user posted image jutri boste pa že cartali user posted image user posted image user posted image
A ti bodo kar sprožili porod? Sej men so ga tudi 3 dni čez rok, ker je bila plodovnica že prezrela.
Držim pesti, da jutri zvemo kako fajn novičko še o enem februarčku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?