|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 10:30:07   
l.daisy
jaz sem pa pojedla ta veliko skodelico čokolina user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3876
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 10:30:28   
aleksandra silvija
naredijo blok v nekaj mesecih in zaslužijo 10x investicijo...

Ja, to je pa res. Običajno z deli kar prehitevajo in potem,...
Ampak marsikaj se še da urediti.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3877
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 10:31:41   
aleksandra silvija
jaz sem pa pojedla ta veliko skodelico čokolina
user posted image
Jaz sem pa rekla, da bom danes bolj pazila na hrano, pa sem že pojedla 1 sladoleduser posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3878
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 10:34:05   
alea01
jaz sem pa zelo pridna in sem pojedla samo tri nektarine. Je pa res, da bo kosilo okoli 12.30, ko pride tašča iz šole. Bom pa naredila zapečen krompir z bučkami in sirom v pečici

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3879
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 10:40:13   
simdar
Dan. Sem si privoščla mal oddiha na Notranjskem, je blo super. V četrtek sem mela pregled pri G. Me je dal na testiranje cukra, pa komej sem ga prepričala da me da še na tokso. Cukr mam 10.4.. V petek pa sem bla na 3D. Naša pupa je najprej spala, pol pa je ves čas tiščala rokice pa nogice pred obraz. Sem bila notr skor 1 uro. Vmes sem šla še na čokolado z dovoljenjem zdravnice, pa mal telovadla, no tko da smo dobil vsaj nekaj razločnih slikic. Vse je ok, zdravnica je rekla, da bo naša pupa ful trmasta, ker ni hotla pozirat.

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 3880
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 10:41:33   
*Mojca*
Hej punce!

Meni je pa tako hudo ker toliko čvekate in vam ne sledim več user posted image

alea01 in depresije: probaj nekako to pregnat, ne vem točno kako. Pa sej ko greva na sladoled si tak sonček, boš morala prist večkrat user posted image ali je sladoled spravi v dobro voljo? user posted image Ne resno, probaj se s čim zamotit (puzle so odločna ideja).

Kaja08: user posted image Pri nama je bilo v prejšnjem stanovanju isto. Neki južnjaki so se konstantno kregali, metalo krožnike da sva že razmišljala al klical policijo. No, v noven stanovanju se skozi vhodna vrata sliši vse iz hodnika, soseda nad nama sta imela neke histerične izpade in se čez vikend drla kot dva norca. Kaj naj ti rečem...jaz sem vzela v zakup dejstvo da sva kljub vsemu na boljšem.  In res sva. Pač prižgeš tv in ne slišiš oz. slišiš manj. Kaja08 sej bo...res bo...user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3881
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 10:45:23   
aleksandra silvija
Meni je pa tako hudo ker toliko čvekate in vam ne sledim več
Bodi raje vesela, da si lahko med ljudmi, pa na sončku, pa da lahko kaj pametnega delaš,...

Sidmar user posted image user posted image user posted image  za 3D.
Sam na Toxo pa moraš it v 28. tednu, če si bila prej negativna,....in morala si G prepričevat?

10,4 imaš Ks po obremenitvi?

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 3882
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 10:49:59   
*Mojca*
ja sej vem, ampak vseeno vas pogrešam user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3883
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 10:52:43   
Kaja08
Mojca, a na telovadbo še kej hodiš? Jst sem jo čist zanemarla user posted image

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 3884
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 10:55:03   
aleksandra silvija
ja sej vem, ampak vseeno vas pogrešam

Kolk lepo user posted image user posted image

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 3885
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 11:37:49   
Anonimen
Živijo vsem user posted image

Kakor je že Mojca omenila, greste tako hitro da vas človek (pa čeprav na bolniški) ne uspe slediti user posted image  

Neverjetno kako bliskovito se bliža naš mesec !! Kolikor sem uspela preleteti vas ima že veliko vse potrebščine za bejbija user posted image  

Mene pa tako nesramno bolijo kolki in medenica, da se dlje kot nekaj ur sploh ne morem sprehajati po trgovinah!
Včeraj sem komaj zlezla ven iz avta po dvournem maširanju po mestu!

Dajte povedati no ali še katero neznosno boli v kolkih kljub počitku in sorazmerni aktivnosti?

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3886
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 11:40:06   
simdar
G mi je za toxo reku, da skoraj več ne testirajo, če si bila 1 negativna!? Zato sem ga komaj prepričala.
Kaj pomeni Ks po obremenitvi?

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3887
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 13:09:36   
aleksandra silvija
Kaj pomeni Ks po obremenitvi?

To pomeni vrednost krvnega sladkorja potem, ko si npr. spila tisto sladkano vodo.

(odgovor članu simdar)
Neposredna povezava do sporočila: 3888
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 13:12:44   
simdar
Ne vem, če po obremenitvi, mi je samo napisal k.s..

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3889
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 13:23:56   
l.daisy
aleksandra silvija, mislim, da s simdar nista na isti valovni dolžini... jaz sem razumela, da ima cuker test 10.4., ne da je to izmerjena vrednost...

AnjaPH, mene... kolki... in to sredi noči se zbudim... pa sramna kost... saj pravim, da sem fasala vse možne nosečniške tegobe user posted image
sem včeraj omenila G, pa je isto rekla, kot ena od nas prej: junij vas bo rešil... user posted image
mene danes spet vezi zategujejo... zdaj grem že za dva cm na teden narazen (mislim obseg trebuha)... sploh ne upam it ven, pa tako lep sonček je... ampak me mine, ko pomislim na dve nadstropji stopnic...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu simdar)
Neposredna povezava do sporočila: 3890
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 13:31:01   
Anonimen
aleksandra silvija, mislim, da s simdar nista na isti valovni dolžini... jaz sem razumela, da ima cuker test 10.4., ne da je to izmerjena vrednost...


jaz sem tudi tako razumela

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3891
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 13:51:25   
aleksandra silvija
jaz sem tudi tako razumela
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3892
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 13:52:21   
l.daisy
saj razumemo... user posted image
moj iq tudi rapidno pada, bom imela srečo, če se bo vsaj na številki čevljev ustavil user posted image user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3893
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 13:53:09   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3894
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 13:57:40   
lonapo
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3895
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 14:00:32   
aleksandra silvija
saj razumemo...
moj iq tudi rapidno pada, bom imela srečo, če se bo vsaj na številki čevljev ustavil
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
joj, vidiš, to je pa ko ene pravijo, da ne dohajajo brati, spremljati--jaz tudi sama sebe prehitevam-zdaj mi je pa še bolj nerodnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lonapo)
Neposredna povezava do sporočila: 3896
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 14:02:34   
lonapo
Kaja, mi smo tudi v več stanovanjski hiši in vem kako to zgleda. Dolgo časa nismo imeli sosedov nad nami, ko sta se preselila sem mislila da bom živčenga dobila. Že sama njuna hoja je odmevala za znoret, ropotanje, pranje cunj ob enajstih zvečer. Zdaj po parih mesecih tud porajtam ne več.

(odgovor članu lonapo)
Neposredna povezava do sporočila: 3897
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 14:33:17   
Kaja08
Ja ne vem, srčno upam, da se bova navadla na hrup. Samo glede na to, da je bil res eden glavnih razlogov, da se odseliva iz prejšnjega stanovanja ravn to, da bi imela mir, se mi ne zdi preveč verjetno, da se bova navadla. Mogoče potem junija, ko bo ta mau se drl in ne bova porajtala sosedov. Sam kje je še to!! Morm enkrat, ko jih bom kej na stopnišču srečala, mal omenit, kako se vse po stenah prenaša. Sam kaj, ko tisti tip bolj primitivne sorte deluje - briga njega za vse! Mah, vsaj zdravi smo, pa mali lepo raste....se potem s takimi stvarmi tolažm user posted image

(odgovor članu lonapo)
Neposredna povezava do sporočila: 3898
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 16:47:46   
cv3rklic4
IZVIRNO SPOROČILO: Kaja08

V hiši (je 5-stanovanjska hiša) vse odmeva, vsi zvoki se prenašajo po stenah.


Kaja08, ne se tolk sekirat, tud mi imamo nad sabo študente, pa veš da niso tiho kot miške. Še bolj se sliši zato, ker je naša hiša stara, pa ima še lesene strope in se res vsak premik sliši. Ko bosta vidva zadeve zložila iz škatel in bo kje kakšna omara, se bo hrup ful zmanjšal - zdaj ko so prostori prazni, pa verjamem, da je kar hudo.

Danes sem imela pregled, pa sem čakala več kot 1 uro. Groza, očitno bo letos res baby boom, ker nas je bilo nosečk polna čakalnica. Pri zdravnici sem bila pa - ne vem če sploh celih - 5 minut. Izvidi vode in za toxo so negativni, počutje bp, v bistvu sva smo poslušali srček in izmerila mi je višino maternice. Pravi, da je očitno vse ok, da je otrok primerno velik za svoje tedne starosti. Povedala mi je, da se lahko odločim še za en samoplačniški UZ v 32. tednu, kjer bi pogledala kako je otrok obrnjen in če je dovolj plodovnice in pretok popkovne žile. Samo se mi zdi, da je to spet kar en strošek, ki ga z veseljem nabijejo nam nosečkam, ki bi itak rade videle svoje otročke, pa se še bolj zihr prepričale, če je vse ok. Tako da sem se odločila, da ne bom šla na ta pregled. Sploh pa v našem ZD ne dela printer in mi slikic že na morfologiji ni mogla sprintat. Tako da tudi zdaj slikic ne bi dobila. Kaj hočemo, oni bi mi fino zaračunali 42 eur za en 10 minutni pregled, jaz pa ne bi imela nič za spomin.
No, pridne bodite, pa upam, da vam je tale sonček danes polepšal dan in izboljšal razpoloženje. Meni ga niti ni ...

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 3899
   RE: Junijčice 2008- 2. del
19.3.2008 17:55:26   
l.daisy
cv3rklic4,  nažalost slovensko zavarovanje krije samo potrditveni UZ (cca. 8. teden),  morfologijo (cca. 20. teden) in morebitni ponovni morfološki UZ zaradi kontrole rasti (32. teden), v kolikor je po presoji G trebuh premajhen, torej po defaultu dva UZ pregleda...  ostali so plačljivi... pa to krije že obvezno zavarovanje, ne dodatno...
zavarovanje krije tudi 10 sistematičnih pregledov pri G, okvirno (vsaj do 12. tedna, v 16.,24.,28.,32.,35.,37.,38.,39. in 40. tednu), po potrebi pa tudi več...
jaz imam tukaj malo protekcije zaradi user posted image user posted image , do sedaj sem imela že štiri UZje (potrditveni, NS, morfologijo in enkrat že kontrolo rasti in plačljiv 3D/4D, pa še en UZ imam napovedan za 32. teden (kontrolo rasti in MV)...

aja, drugače si pa glede tega (pa tudi dosti drugih info) poglejte vodnik po pravicah nosečnic TUKAJ ...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 3900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?