|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 11:35:03   
Dinki
Perp, jaz ti bom vseeno čestitala za pregled user posted image user posted image user posted image ...sej smo neučakane, a po drugi strani mormo bit vesele, da je vse OK z nami in našimi user posted image ...veš kaka panika bi bila šele če kaj ne bi pokazalo OK....bog ne daj.....poskusi do takrat uživati v vsakem dnevu in naj te tolaži to, da bova midve rodile ko bo zunaj že prava pomlad user posted image  user posted image ....pa še mogoče bova pa res skupaj v P user posted image ...

Dirty dancing user posted image user posted image user posted image  hvala, da si povedala....tudi jaz ga bom gledala in mislim, da tudi že 30-tič, ampak meni je še zmeraj zakon!!!!! da ne govorim o komadih...evo, zdejle si bom naštimala njihov sound track user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 11:37:34   
meridaub
dinki - torej tvoja g je rekla, da bo čakala samo en teden čez. Sej bolje res, da ne več, ker je malček velikanček.user posted image

perp - tebi pa ni točno povedala, kako dolgo bo čakala g s porodom, ne? samo da se 5 dni po roku greš pokazat v P in če bodo popadki, tudi manjši, ti bodo sprožili porod?

Zanimivo.Kako različne pristope imajo G, ne? Pa dvomim, da moja G pozna mojo situacijo v nulo, ker pri njej sem imela samo dva UZ, pa še to zadnjega samo zato, ker se ji je zdelo, da enkrat me pa še le mora pogledat, pa tudi če nikamor ne vpiše rezutatov UZ.....In je ugotovila , da gre mogoče za zastoj rasti in me poslala v P še na en UZ.To je bilo v 33 in 34 tednu na zadnje. Od takrat seveda ni bilo nobenga UZ. Sem kar malo zaskrbljena in jezna....kakšen odnos.....

Sem bila danes na ctg, pa je pokazal neko dogajanje - popadke, samo jih nisem prav nič čutila. pa babica ni hotela komentirat izvida ctg, je rekla, naj grem vseeno do G, ki pa ima ordinacijo šele popoldne, tako da grem takrat do nje. Voda je pa ok. Mi je blo prav hecno, da sem mogla babici razlagat, da mi je g naročila, naj ona pokomentira izvid, da je od tega odvisno ali grem do g danes ali ne....babica pa ni hotela, ker ne sme, je rekla.....kaj pa vem.....ma jaz bom šla vseeno danes do G. Sej sem madonca 2 dni čez rok. To pa tudi ni kar tako za počakat do četrtka, a ne?

Ampak mi je hecno to, da danes so popadki na ctg, prejšnjič ko sem pa čutila ene krče, pa nič...se očitno sploh ne znam poslušat.

No, poročam popoldne.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 11:50:31   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: mergetka

Aha, Dinki, sem se spomnila, da si spraševala o slikicah. Jaz grem kr v slikarja (oz. Paint), am odprem željeno sliko, pol grem na Image in še Strech and Skew, kjer počasi pomanjšujem, dokler je na RR-ju ne sprejmejo.




Mergetka, hvala user posted image
končno sem se naučila....sem se pa kar namatrala user posted image , no ampak zdaj znam!
HVALA! Mi je šla že prav na živce una "komodorska" mačka user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 11:51:24   
max81
ojla en lep pozdravček nosečkice...jest se vsem zahvaljujem za lepe želje in voščila
 
naše dete je počakalo točno na dan Duser posted image , drugače smo pa že dva dni doma, mali pridno je in spi...danes smo imeli že prvi obisk patronažne in smo že prekoračili porodno težouser posted image user posted image user posted image
 
sem pokukala samo toliko sem gor, da vidim koliko vas je še ostalouser posted image ...vsem, ki še čakate na svojeuser posted image  želim lahek, ter čim manj boleč porod
 
zdej pa šibam, ker me začne bolet glava, če sem predolgo na računalnikuuser posted image

(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 11:56:18   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: meridaub

dinki - torej tvoja g je rekla, da bo čakala samo en teden čez. Sej bolje res, da ne več, ker je malček velikanček.user posted image




meridaub....moja G je rekla, da me bo ona poslala v P šele ko bom en teden čez rok, vprašanje pa je kako se bodo potem v P odločili...pa še to....zadnji pregled imam pri moji G v petek 4.4., lahko da me bo v P poslala šele v ponedeljek, kar je več kot en teden čez rok....ma, bomo videli, nočem kaj dosti o tem razmišljati, ker se potem samo morim. Jaz še zmeraj optimistično verjamem, da bom rodila prej, da mi ne bo treba čakati na porod, ampak da me bo ta presenetil user posted image
Srečno danes popoldan na pregledu user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:00:02   
Dinki
Max81....dobrodošla ponovno doma user posted image user posted image user posted image ...hvala za lepe želje. Tudi me (še) user posted image  ti želimo vse lepo, tebi in tvoji družinici. Na čveku se pa ponovno dobimo kmalu na Starši čvekamo ko bomo vse normalno zadihale user posted image .


Joj, kolk pa jaz danes čvekam, se vidi, da sem sama doma...je moj dragi skočil v Lj. Se moram mal na en sprehod spravit, bo bolj pametno in koristno user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:00:07   
meridaub
aha, potem šele v P se odločijo, kako bo s porodom, ali sproženje ali čakanje?G se pa odloči, kdaj te pošlje v P?
nisem vedela.

najbolje se čim manj obremenjevati, ja in ne misliti na negativne stvari kot so kaj če je kaj narobe s plodovnico. Dokler mali miga, je vse ok. Moj miga, torej se počuti dobro.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:01:06   
gaya24
Lep pozdrav.

Da se še js javim. Pri men nič novega, vse po starem. Še dva dni do PDP. Mam takrat tud pregled pri moji g. In če se bo kaj dogajalo, me bo poslala v P, drugač pa moram it ene 2 do 3 dni čez rok v P. Tk mi je zadnjič rekla ampak da se bova še vse zmenle. Tud men ni omenla kakšnega pregleda plodovnice pa tud vaginalno me ni še pregledla, je rekla da to me bojo v bolnici.

Mi mamo pa sonček pa sneg pa prav fajn je odzunaj. Grem zdaj snežke iskat pa mal ven na zrak, pol pa kuhat.

Vse, ki imate preglede-SREČNO!


(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:06:31   
Dinki
Mislim, da je tako....sej veš da je iz kraja v kraj, iz P v P drugače...kaj je prav, kaj je najbolje pa ve samo......Sv. Peter user posted image  user posted image
Tudi jaz se tolažim s tem, da dokler mali miga je vse OK...če ga ne bi čutila, bi takoj paniko zagnala, ampak jaz imam še zmeraj pravega razgrajača v trebuhu user posted image , sploh zvečer oz. ponoči.....me prav zanima če bo takrat tudi na svet prišel....je pa res da kdaj zvečer že tako veliko miga, da si spet rečem pa kaj če mu je že ful pretesno, kaj če mi želi kaj povedat, jaz si pa mislim kolk mu je luštno user posted image ...uglavnem, svašta meridaub si pol jaz vrtim v glavi..... 

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:13:05   
Katy13
IZVIRNO SPOROČILO: mergetka

Katy
, glede jajčk: dam jih v regrat!!



Ja, za na regrat se jih lahko porabi, vendar jaz regrata ne maram.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:16:10   
Katy13
IZVIRNO SPOROČILO: katty123

no tako, jaz grem jutri rodit že zjutraj sem naročena ob 6:30 v Kranju, tako da bom jutri moje dete že držala v rokah.
 



katty123 - hvala za opis tega pregleda. Verjetno je ta pregled bolj aktualen, ko si čez PDP.

Super je slišat, da greš jutri v Rim. user posted image user posted image user posted image  Želim ti čimbolj lahek porod in seveda hiter.  

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu katty123)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:19:38   
perp
hvala vsem za "čestitke" za pregled. Sem lih nazaj s enga krajšega sprehoda. Sier mi je sonček ušel, ampak vseeno je tolk svež zrak. Res je enkratno tole vreme. Kva bo šele pol. To bomo vozičkal. Kakor jaz sebe poznam, bom po 4 - 5 ur na dan vzunej user posted image user posted image  Pa tam sprehod, pa na en kufetek z eno prjatelco, pa malo kosilo kuhat, pa še na drug sprehod, ... Res bo luštno.


Ja Dinki Dirty dancing je tud meni ZAKON.

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:20:05   
Katy13
IZVIRNO SPOROČILO: perp


Jaz nazaj s pregleda. Ha, kot sem napovedovala. Ja gospa, vi imate pa še manj popadkov kot prejšnji teden. Ja, spodnja črta je bila praktično ravna. Pa urin ok, teža 05,kg manj kot prejšnji teden, pritisk uredu, bitje srčka naše user posted image  tudi super. Uglavnem vse tako kot mora biti. user posted image user posted image user posted image  Zgleda, da še ne bo nič.

Moram pa sedaj iti v soboto, točno 5 dni po roku, v porodnišnico na pregled in če bo kaj, me obdržijo not, če ne me pošljejo domov za 2 dni. In tako naprej ... Ja, ma sem si rekla, da se res ne bom obemenjevala, pač če hoče biti v trebuščku še malo, pa naj bo.

ja Katy13 glede mojega spanja pa imaš čist prov. To, da ne spim, je samo psiha. P.S. če katero zanima - danes zveečr je na TV3 Dirty dancing. Ga bom gledala - že 50-ič user posted image user posted image user posted image


perp - user posted image  za pregled, čeprav ni bil takšen, kot si si želela. Vendar se res lahko tolažiš s tem, da je tvojemu user posted image  lepo pri tebi.

Dirty dancing - meni je včeraj povedal user posted image , da je. Ga bom poskusila danes gledat, če ne bo kaj prišlo vmes. Mi je pa tudi drugi del dober. 2 leti nazaj sem jaz gledala drugi del (ne prvič), moj user posted image  je pa postavljal jaslice. user posted image

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:20:54   
meridaub
tudi jaz imam ena hecna nihanja, si mislim, joj, kaj ga tišči v glavico, ko se mi pritiska na kost, ko jaz sedim po turško ali pa z dvignjenimi nogami, ali sploh ko sedim, potem si mislim, pa ne, saj sam ve, kolk prostora rabi, sej ni neumen user posted image pa ponoči, ko se naslanjam na trebuh, se sprašujem, če mu je udobno, ampak res, če miga se mu dobro godi. Tudi jaz ga čutim najbolj ponoči, zjutraj in pozno zvečer. Pa hecen je, ko sma na ctgju in on začne odrivat tiste elektrode na mojem trebuhu, se moram prav smejati user posted image  

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:22:05   
perp
Dinki lepo slikco si si naštimala. user posted image user posted image user posted image  Praviš, da si se naveličala tistega mačkona.

Ja mogoče bove pa res skupaj v porodnišnici.

Ja to s temi pregledi čez rok. Prov res me zanima, ali me bodo butasto pogledal v soboto, ko bom pršla v P? Vsaka G po svoje, vsaka babca po svoje, vsak pediater po svoje user posted image

(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:25:24   
Dinki
Pa hecen je, ko sma na ctgju in on začne odrivat tiste elektrode na mojem trebuhu, se moram prav smejati


user posted image user posted image  poznam to, ja....moj še nikoli ni bil pri miru v času CTG-ja, mi še moja G ko pogleda izpis reče "joj, kolk smo bili spet živahni" user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:25:44   
Katy13
IZVIRNO SPOROČILO: meridaub

Zanimivo.Kako različne pristope imajo G, ne?

Sem bila danes na ctg, pa je pokazal neko dogajanje - popadke
No, poročam popoldne.



Ja, G imajo pa res različne pristope. Bom videla jutri kaj bo meni rekel G, ker jaz imam pa ravno v soboto PDP in ordinacija ne dela. Ali bo rekel, da se vidiva v ponedeljek ali ap me bo poslala na pregled v Puser posted image

user posted image  za popadke, čeprav si jih spregledala. Čeprav je meni zadnjič G rekel, da jih ne moreš spregledat, ko sem se malo pohecala, če so že kakšni popadki in da sem jih spregledala (kakšni bolj nežni). Pa mi je rekel, da če so enkrat nežni, so potem tudi ta konkretni in da v svoji delovni dobi še ni doživel, da bi jih aktera spregledala. user posted image  Potem pa se je še on malo pohecal, da pa trdil pa ne bo, da to ni možno. user posted image  

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:29:53   
Katy13
max81 - user posted image  in veliko cartanja in prespanih noči. Pa le pridi še kaj na nas pogledat, ko boš utegnila.

dinki - se moram prav navadit, da imaš nov avatar.

Drugače pa sem bila tudi jaz na prehodu, cca. 1 uro. Je bilo prav luštno, na trenutke celo prevroče. Škoda je le ta, da je zunaj vse blatno, ker se je sneg že skoraj ves stopil.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:32:00   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: perp
Dinki lepo slikco si si naštimala. user posted image user posted image user posted image  Praviš, da si se naveličala tistega mačkona.



user posted image  hvala Perp, so moje najljubše rože - tulipani. Te sem prejela od mojega dragega....že nekaj časa nazaj.....user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:36:45   
Dinki
za popadke, čeprav si jih spregledala. Čeprav je meni zadnjič G rekel, da jih ne moreš spregledat, ko sem se malo pohecala, če so že kakšni popadki in da sem jih spregledala (kakšni bolj nežni). Pa mi je rekel, da če so enkrat nežni, so potem tudi ta konkretni in da v svoji delovni dobi še ni doživel, da bi jih aktera spregledala. Potem pa se je še on malo pohecal, da pa trdil pa ne bo, da to ni možno.


No, pri meni je bila zgodba glede tega malce drugačna. Na začetku 9. meseca ko sem imela 1. CTG mi je ta zabeležil popadke....par popadkov na eno minuto in potem nekaj minut nič in spet par popadkov na eno minuto in nič....pa me je G vprašala če sem jih čutila pa jih nisem nič. Sej je rekla, da so to blagi še neredni popadki...pravi so šele takrat ko se začnejo stopnjevati. No, za tem CTG-jem, ki ga imam sedaj vsak teden, mi jih ni CTG nikoli več zaznal....mi je pa rekla G, da takrat ko bo šlo zares, da so te krivulje mnogo večje.....

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:37:22   
meridaub
Ena moja kolegica, ki je rodila 3 tedne prezgodaj, je rekla, da se ji mali ni umiril do konca - da ga je še ob porodu čutila user posted image

ja res ne vem, kako sem jih spregledala, mogoče mi je že vse skupaj isto, krči, ki jih imam včasih in sploh občutki črvičenja, raztezanja, da sem že imuna user posted image No, toliko bolje zame, bo porod mala malica.user posted image Čeprav je pa ena pripravnica za babico na ctgju pripomnila, da sej včasih pa ctg nekaj mimo kaže. Pa tudi jaz sem že slišala primere, ko so trdile, da imajo popadke in so se dejansko odpirale, ctg pa še nič. Tko je rojevala ena kolegica. Imela popadke, on pa nič. hihi

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:39:07   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: Katy13

dinki - se moram prav navadit, da imaš nov avatar.

Drugače pa sem bila tudi jaz na prehodu, cca. 1 uro. Je bilo prav luštno, na trenutke celo prevroče. Škoda je le ta, da je zunaj vse blatno, ker se je sneg že skoraj ves stopil.


Kot da bi bila ena nova čveka z vami, a ne? user posted image user posted image
No, zdej grem pa še jaz na en sprehod....če ste že vse bile....

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:39:31   
meridaub
kako se veselimo popadkov ne? Prav zabavno user posted image Moramo tko razmišljati tudi v času največje akcije. Sem nekje brala, da jih moraš vzeti kot tvoje rešitelje....no bomo videle.user posted image

(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:42:28   
Katy13
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

IZVIRNO SPOROČILO: Katy13

dinki - se moram prav navadit, da imaš nov avatar.



Kot da bi bila ena nova čveka z vami, a ne? user posted image user posted image


Točno tako. user posted image user posted image

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:42:39   
meridaub
ej kak fino, da si se zbudila v zinsko pravljico, tlele v LJ kar hitro vse pobere user posted image

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




služba po porodniški
Michonne RR

Ali ste/boste po končani porodniški odšle v službo?

Da (96%)

Ne, ostala sem/bom doma (4%)


Število vseh glasov: 28

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!