|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:44:45   
Katy13
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

Sej je rekla, da so to blagi še neredni popadki...pravi so šele takrat ko se začnejo stopnjevati.


Saj je tako potem tudi meni rekel, da ta pravi se ne dajo spregledat.

Sedaj grem pa pripravljat za kosilo. Danes bova imela mleto pečenko (na sredini trdo kuhane jajce), pire krompir in solato.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:46:15   
meridaub
Hitro pobere sneg sem mislila in Dinki tebe sem imela v mislih, da lepo, da si se zbudila v zimsko pravljico.

Kar nekam hitim s čvekanjem, sem raztresena. Čvekam še z eno kolegico, ki je že mamica.user posted image

(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:46:54   
pomlad08
Jaz sem nazaj s pregleda - seveda na ctg spet ni bilo niti enega popadka! Zato sem šla potem še na 2urni sprehod, pa se nič ne dogaja ...
Jaz imam danes PDP, pa bom imela pri svoji G pregled še v petek, naslednji teden v torek (torej 1 teden po PDP) me pa pošlje v porodnišnico in se bodo tam naprej z mano ukvarjali (no upam, da bom do takrat že rodila!).

Glede odvečnih pirhov: jaz si jih dam v zeleno solato, še kakšen krompir zraven skuham, pa je kosilo.

Vsem želim čim več popadkov user posted image

(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:50:05   
ek76
Pozdrabljene!
Hvala za lepe želje. Naša Mia je prišla na 3 kg, sedaj pa je začela pri hranjenju nekaj stavkati tako, da je mamica že kar narvozna. Je pa tudi že razvajena ve da je lepše na rokah kot v posteljici. Pa naj ji bo. Vsem novim mamicam čestitke, ostalim pa čimlažje čakanje na dan D in lep pozdrav.

(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 12:51:59   
meridaub
ej tudi meni so tulipani krasni, sma jih oktobra posadila tlele na balkonu v korita, pa so zeleni listi že ven pogledali, zdej me pa skrbi, da jih ne bo tale sneg kaj zabremzal....

katy13 - je blo tudi meni vroče danes zunaj potem malo kasneje, zjutraj je bilo pa kar hladno in malo poledice.

dinki - pa uživaj na sprehodu, je lep dan, vsaj tu v LJ.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 13:00:00   
*BellaLuna*
Nosečke držte se, bo tudi za vas prišel pravi dan. Vem, da je težko čakati, ko greš čez rok, ampak potem ko se bo začelo dogajat, boste pa vesele in verjetno tudi bolj optimistično šle v P. Vsaj pri meni je bilo tako, da sem že od svoje G kar odskakljala, ker me je poslala rodit, pa tudi v P so mi govorili, da sem ful dobro razpoložena in da to dobro vpliva na porod.

Ni pa nujno, da se otrok umiri pred porodom. Meni je še v porodni ful brcal, da se je še babica smejala, da ima očitno še vedno dovolj prostora notri. Tako da ni nobenega pravila.

Držte se in lep materinski dan, ki velja tudi za vse nosečke, saj imate prav tako otroke pri sebi.

(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 13:13:40   
Katy13
ek76 in bellaluna - lepo, da sta se oglasili in prišli malo pogledat na nas user posted image  ter hvala za vzpodbudne besede.

Pri nas zopet sneži. Očitno je ena snežena ploha.

pomlad08 - user posted image  za pregled, čeprav ni bil ravno takšen kot si si ga želela.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu *BellaLuna*)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 13:15:59   
meridaub
ooo, tle v LJ pa celo nekaj sončke.

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 13:18:33   
san
kolk klepetate, se vam mudi na 200- tko prituser posted image .

perp, katty123, pomlad, dinki in ostale čestitke vsem za pregledeuser posted image user posted image user posted image

dinki, tvoj avatar me bega, ker skoz mačko iščemuser posted image in pol morm parkrat prebrat katera je kaj napisala. no, sej ne da mi je ratal prebrat za nazaj, ker pol bi rabila pae+r uric viset tukaj.

pri nas je bila danes patronažna in je pohvalila malega, mal mi je dala napotkkov in rekla, da greva lahko tudi že malo ven če želiva.

no, mogoče bova šla, samo za deset minutk, ker je tako zelo nestanovitno vreme zunaj.

vas kar mal pogrešamuser posted image , pa morm vsake toliko skočit vas na hitro prebrat.
no, toliko od meneuser posted image .

nčk, držim pesti, da bo vse ok na amioskopijiuser posted image user posted image

katty123, držim pesti za jutri, da bo vse potekalo kot morauser posted image user posted image

(odgovor članu *BellaLuna*)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 13:19:58   
lucalu
IZVIRNO SPOROČILO: meridaub

Ena moja kolegica, ki je rodila 3 tedne prezgodaj, je rekla, da se ji mali ni umiril do konca - da ga je še ob porodu čutila user posted image



Tudi jaz sem čutila Taia pri porodu.

(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 13:33:27   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: Katy13

IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

Sej je rekla, da so to blagi še neredni popadki...pravi so šele takrat ko se začnejo stopnjevati.


Saj je tako potem tudi meni rekel, da ta pravi se ne dajo spregledat.

Sedaj grem pa pripravljat za kosilo. Danes bova imela mleto pečenko (na sredini trdo kuhane jajce), pire krompir in solato.


No, za prave popadke pa res verjamem, da jih ni moč spregledati user posted image
No evo Katy13, pa si našla en recept kako porabiti jajčka user posted image ...tudi jaz bom zdaj začela delati kosilo, pri nas bodo testenine.

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 13:35:24   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: meridaub

Hitro pobere sneg sem mislila in Dinki tebe sem imela v mislih, da lepo, da si se zbudila v zimsko pravljico.



Pri nas je bilo res orng zasneženo, prav lepo je bilo. Sem pa ravno iz sprehoda in sem ugotovila, da vse pobira s svetlobno hitrostjo. Iz vseh streh dol kaplja, ceste so že suhe....je bil pa vseeno prijeten sonček user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 13:39:25   
Dinki
dinki, tvoj avatar me bega, ker skoz mačko iščem in pol morm parkrat prebrat katera je kaj napisala. no, sej ne da mi je ratal prebrat za nazaj, ker pol bi rabila pae+r uric viset tukaj.


user posted image user posted image user posted image  veliko se je spremenilo od kar si že tretjič mamica user posted image , tudi moj avatar user posted image

drugače smo pa tudi me tebe pogrešale San....sej še malo pa bomo spet vse na "enem kupu" user posted image  

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 13:46:11   
meridaub
oj lucalu - kakšen je pa občutek, ko rojevaš in čutiš malega migati? user posted image  

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 13:54:44   
lucalu
IZVIRNO SPOROČILO: meridaub

oj lucalu - kakšen je pa občutek, ko rojevaš in čutiš malega migati? user posted image  


Kar pester... glede na to, da so vmes še popadki... in kar ni in ni mira. user posted image  

(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 13:56:53   
lucalu
Drugače pa lep... tako kot vse migetanje med nosečnostjo. user posted image

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 13:58:24   
Katy13
San - tako hitro že lahko greš z user posted image  ven? To je pa super, ker jaz sem mislila, da ti ful dolgo ne dovolijo.

No, pri nas tudi ne sneži več. Imamo čisto aprilsko vreme, samo da je namesto dežja sneg. user posted image

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 14:02:50   
meridaub
katy 13 - nam so na materinski šoli rekli, da lahko gre otroček takoj ven, najprej malo na balkon, da se navadi, ali pa že kar za ene 10 minut ven, potem pa postopoma podaljšuješ sprehode.

lucalu - potem mora biti pa fino rojevat, ko miga in te spodbuja, daj, mami daj še malo zdrži user posted image

Glede oblekic - če bi oblekla 62 bi mu bilo preveč veliko? Ker jaz imam sama oblačila 62 iz H in M....hm....

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 14:12:13   
Naša črtica koraka
pozdravljene,
evo mene s CTG, ki ni pokazal nič ... le mali je bil manj aktiven kot ponavadi in so me med pregledom malo prerukali, da se je prebudil ... ja, je bila žurka ponoči, se vidi user posted image . No, zdaj veselo kolca, sem bila tako lačna, da sem si napoti domov kupila burek ... sem se kar načakala v P,
so imeli danes pester dan ...

sem slišala novorojenčkov jokec - kaj jokec - dretje ko da ga iz kože dajejo, kdo bi si mislil, da tako malo 3-5 kg bitje zmore kaj takega ...
povrhu vsega pa - pomislite - je bil 9 mesecev prej skoz tiho! user posted image


Pregled AMIOSKOPIJE pa naj bi imela v petek. Pa bi šla kar v četrtek, ker mi je to lep dan. Sem sama sebi G user posted image .
KATY!123 user posted image  BRAVO, jutri greš rodit! Pa precej nenavadno uro so ti dali 6. 30 ... zgodnji so, zgodnji ...

IZVIRNO SPOROČILO: meridaub

kako se veselimo popadkov ne? Prav zabavno user posted image Moramo tko razmišljati tudi v času največje akcije. Sem nekje brala, da jih moraš vzeti kot tvoje rešitelje....no bomo videle.user posted image


ABSOLUTNO! Meni je prvič se pomagala vizualizacija ... na MŠ so nam pokazali plakat Ž telesa v prerezu ... in razragali kaj se odpira, kaj krči pri porodu ... skratka za vsak popadek sem si zamišljala kako se stvari tam spodaj premikajo in raztezajo ... ene pa vizualizitajo kaj drugega (kolegica je viz. delfine in morje).

IZVIRNO SPOROČILO: Katy13

Sedaj grem pa pripravljat za kosilo. Danes bova imela mleto pečenko (na sredini trdo kuhane jajce), pire krompir in solato.


O, to pa bo kosilo! Punce, po tem kako in kaj kuhate ... si vas želim čimmprej spoznati user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 14:16:51   
Naša črtica koraka
LUCALU: me čist bega, ko si brez avatarja ... skoz tisto štorkljo iščem ...

DINKI: lepe rožice, tulipani user posted image   ... sprememba avatarja se mi zdi kot ena sprememba, npr. stilska preobrazba ... ali pa vsaj nova frizura.

< Sporočilo je popravil Naša črtica koraka -- 25.3.2008 14:17:16 >

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 14:49:28   
meridaub
mi2 sva pa danes povabljena k tašči na jetrca s čebulo, tega nisem jedla že celo večnost, sploh nisem pretirano marala, zdej ko sem pa noseča , se mi je pa zluštalo in seveda jih bo tašča nalašč zame nardila.Kako lepo! 

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 15:17:07   
Katy13
IZVIRNO SPOROČILO: meridaub

katy 13 - nam so na materinski šoli rekli, da lahko gre otroček takoj ven, najprej malo na balkon, da se navadi, ali pa že kar za ene 10 minut ven, potem pa postopoma podaljšuješ sprehode.



Meni se je zdelo ful čudno. Po moje je predvsem odvisno v katerem letnem času rodiš. Čisto logično je, da če rodiš sredi zime in je ful mrzlo, da ne hitiš takoj z user posted image  ven. Če pa je to poletje, pa ne vem zakaj ne bi bil zunaj.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 15:18:50   
Katy13
NČK - user posted image  za pregled. Mogoče boš pa za vikend rodila, ker enkrat je ena rekla, da ji je ta pregled pospešil porod. Seveda, če ne bo kaj prej. user posted image

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 15:53:46   
lucalu
IZVIRNO SPOROČILO: meridaub

lucalu - potem mora biti pa fino rojevat, ko miga in te spodbuja, daj, mami daj še malo zdrži user posted image

Glede oblekic - če bi oblekla 62 bi mu bilo preveč veliko? Ker jaz imam sama oblačila 62 iz H in M....hm....



Ja, je kar fino... user posted image  
Kar se pa tiče oblačilc, pa vem samo to, da ima H&M dosti večje številke kot drugje... Nam je 50ka iz H&M-a še vedno prevelika user posted image

(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 16:04:21   
pomlad08
tudi jaz imam oblacila samo od 62 naprej, no razen enega kompletka, ki je 56. so pa res po firmah totalno različne cifre - sem preverjala bodije št. 62 včeraj, pa se po 10 cm razlikujejo.

no najin dojenček bo baje kar velik, tako da mislim da bo 62 ok, drugače bom pa še kaj kupila.

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




DRAŽJE ALI CENEJŠE MLEKO?
MYBABYGROW

KATERO MLEKO PORABLJATE ZA SVOJEGA DOJENČKA?

aptamil (36%)

babylove (36%)

hipp (5%)

novalac (23%)


Število vseh glasov: 39

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!