|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 17:18:29   
*medica*
oooooo marčevke kako smo pridne ...končno tudi me..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ena velika dobrodošlica novim marčevkamuser posted image user posted image user posted image

samo nabrzino vas pozdravim ..se potlej malo oglasim...

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 17:18:54   
max81
Dinki in ostale: kje ste kupile to borduro? Ali ste tudi kaj prebelile otroško sobico oz. otroški kotiček? V kakšni barvi pa? Nama najbolj potegne marelčna.


mi smo borduro kupili v BC, slike so v albumu...geslo na zs, če katero zanima...sobo mamo pa pri nas rumeno

no mi smo popoldan mahnili za urico na sprehod, smo šli kar peš, pa smo šl ravno pravi čas ven, ker je popoldan začelo še bolj pihati, kot  je dopoldan.Drugače sva šli pa z malo po kosilo kr spat, ker sem bla jest kr utrujena, ati je šel na šiht in pride šele ob polnoči, vstali sva pred slabe pol urceuser posted image ..ja no sva pač dve zaspanki

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 17:27:39   
max81
Ve, ko imate že otroke ziher veste kdaj približno pa lahko daš otroka v fredov obroč oz. kdaj sam drži glavico, ker takrat ga lahko daš že v obroč. ¸


un fredov obroč, smo ga mi dali po četrtem mesecu, mislim, da je tud plavalna šola za dojenčke organizirana šele pod 4m dalje, naša je bla prvič, pri ene pol leta, ko smo doma postavili bazenček

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 17:53:39   
lucalu
Mi smo tudi malo dermali popoldan... pravzaprav smo se pravkar zbudili - me je kar groza kaj bo spet ponoči user posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 17:59:40   
Dinki
Tko da me jutri najbrž ne bo v MŠ, mojga verjetno tudi ne, tko da te bi Dinki lepo prosila, če boš poročala. Bom pa najbrž šla k tej temi v februarsko skupino. Najslabše bi bilo, da bi sobo s samimi srečkami nosečkami okužla s svojimi bakterijami/virusi.

Dinki in ostale: kje ste kupile to borduro? Ali ste tudi kaj prebelile otroško sobico oz. otroški kotiček? V kakšni barvi pa? Nama najbolj potegne marelčna.


Perp...vsekakor ti bom poročala o predavanjih, vendar sem se ravno z mojim danes pogovarjala, da imam vsega skupaj še 3 predavanja in to enega za drugim (pon, tor in sre) kar je zame too much glede na to, da sem vsak dan v službi pa še mojega sodelavca ni cel teden in pričakujem kar pester teden v službi. Zagotovo bom šla v torek ko bo predavanje o dojenju, o fizioterapiji in psihologiji pa še ne vem.....si želim, je pa vse odvisno od mojega počutja in službe.
Ti pa želim, da se čim hitreje pozdravišuser posted image

Broduro sem tudi jaz kupila v BC..jih imajo kar dosti na izbiro...tudi v Pikapolonici jih imaš. Barvala sobe nisva nič in je zaenkrat tudi ne bova, torej bo bela. Najprej sem hotela, da bi pobarvala le spodnji del (pod broduro) pa sem se potem premislila....mi je tako kar všeč...ostalo bom popestrila s fotografijami (v okvirjih) z našim user posted image . So pa te role 5 metrske, ena stane okoli 8 EUR.

No, tudi jaz sem danes izkoristila lep sončen dan in šla na sprehod, potem sva šla pa z mojim še na en obisk...
zdej pa počasi priprave na jutrišnji dan....
lep večer vsem skupaj....

aja....dobrodošle vse nove marčevke user posted image


_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 18:02:52   
Dinki
Broduro


Ups....se opravičujem user posted image ...bordura, se razume....user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 18:29:17   
Naša črtica koraka
HVALA,  perp za link!

(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 18:39:02   
Naša črtica koraka
user posted image user posted image user posted image user posted image  jeeeeeees!

Za vse, ki ste še brez (pa ne bi bile): greš na stran, ki jo je priporočala PERP (post je na 1. strani novega 2. dela) izbereš, klikneš ... potem pa v profilu na RR, ko klikneš vse potrebno, na koncu nujno kikni UPORABI (na koncu okenca moj profil).

No, sem rabila ...  user posted image brez pomoči pa mi ne bi uspelo! 


In če mi prej ko v desetletju uspe odkriti kako narediš lastni avatar, potem, potem, potem bom pa ... user posted image  

user posted image user posted image user posted image  zdaj grem pa prebrat, kaj ste napisale na novi strani!


(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 19:28:11   
orhideja31
Ojla punce.....

že kar nekaj časa nisem nič pisala....sem bila full prehlajena in posledično s tem nobene energije,nobenega apetita...nič od nič....sedaj je veliko bolje čeprav še ni v redu.......ma bo že.....sem videla da ste me dale na seznam..da se dopolnim...rok je 19.3.,čakamo pa še enega fantalina(tko so rekli-če ne bo tačas kaj stran padlouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ).......

materinske šole zaenkrat nisem imela še nič in še vedno čakam...samo ni mi jasno kako bom sedela 4 ure tamuser posted image user posted image user posted image user posted image


počutje je v redu,ratala sem zaspanka,komaj pa čakam naslednji pregled in seveda marec...........

se še tipkamo.......


_____________________________

DVA SONČKA SIJETA V NAŠE ŽIVLJENJE.....

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 19:38:32   
janet
Hy!

Se oglašam pred spanjem. Midve še kar kurima, je vročina čez 38, pol pa pojema pol Lekadola pa pade, pol pa spet naraste, tako da jutri ne gre v šolo, se boma šle pokazat k otroški zdravnici, da jo posluša, saj ful grdo kašlja, pa se ne more izkašljat. Upam da bomo vsaj spali ponoči, vam jutri javim kako je stanje!

Lepo spite,se tipkamo jutri!

(odgovor članu orhideja31)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 19:39:18   
janet
Dobrodošle nove marčevske user posted image !  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janet)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 19:40:11   
janet
Pa čestitke za 2.del !!!!    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uspelo nam je!!!!!!!!      user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janet)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 19:49:06   
max81
čveke, ke ste, a zdej k smo prilezle do 200ke, pa nikjer več nobeneuser posted image

ja naša je tud zdejle spet zakuhala, ma čez 38 vročine, tko, da sem ji dala  svečko, pa dlesni sem ji namazala s calgelom...zdejle spi, upam, da bo noč mirna, bez stokanja in zbujanja..popoldan je pa non stop se hotla nosit in bit pri meni...jest pa isto fučuser posted image

jest sem še kr sama, moj pride pozno..ne vem, če ne bi šla kr malo pospravit po bajti, po tv-ju itak ne bo nč pametnega......povečerjala sva ravnokar, tko, da sva sita zaenkratuser posted image

(odgovor članu janet)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 20:09:27   
florc
Čvekice moje, čestitam za 2.del. Midva sva danes preživela lep dan, šla sva do mojih staršev na kosilo, kjer nas je  brat presenetil z otvoritivijo žar sezone in je pekel zunaj pleskavice, pa klobasice in svinjsko meso, ter zelenjavo. Joj kako je pasalo po dolgem času. Super. Včeraj pa sva bila na Bledu, sva cca 2-3 ure hodila in sem bila potem fuč popoldan. DAnes sem mal oblekce za malčka gledal in ne morem verjeti da so tako lepe...komaj čakam da mu jih oblečem. Evo urši še za tebe nove mere- OT:94, kg +9..joj šla bom čez 10 očitno samo se ne sekiram več, ker kar bo pač bo...

Sedaj grem v pižamo in čakam mojega ki je šel na kolo in v savno. Skrbi da bo fit....user posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 20:10:42   
Čakajoča
Pozdravljene!

user posted image user posted image user posted image user posted image za nas marčevke! Joj, kako smo pridne!

Vse tiste, ki kupujete borduro! V otroških trgovinah so sigurno dražje, kot v drugih trgovinah.

Jaz sem jo kupila v Obiju in sem dala za 10m 8€! Imajo jih pa tudi v Bauhasu, Baumaxu... Pa je tudi zelo velika izbira!

Tudi mi smo se razvajali danes na sončku! Jutri imamo zadnje predavanje v materinski: O PORODU...

V sredo pa spet pregled pri moji G! Komaj čakam! Čeprav verjetno ne bo drugega kot pregled mat. vratu in poslušanja srčka!

Mli brca kot nor! Ne vem kaj mu je! Oitno še izkorišča zadnje tedne, ko še ima malo več prostora!

Grem sedaj gledat film na POP TV-Junior! Se pišemo!

Lahko noč

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 20:21:56   
marita
mi smo preživeli fajn vikend, tamala spi že od 18.00 dalje, je bila tako zmatrana od celega dneva, da je že omagala. juhuhu, tako da lahko cel večer uživam v miru.

Danes sem bila na zelo dolgem sprehodu, dobre 2,5 ure. Počutim se ful dobr, med hojo sem se počutla lahko kot perešček, kot da ne bi bila 5 tednov pred porodom.user posted image Bravo js, sem prov važna, samo da nam jutr jamarala, kako me vse boli.user posted image No zaenkrat se presenetljivo dobro držim in se počutim ful fit. He, he, he.

(odgovor članu Čakajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 20:42:45   
Nasy
user posted image user posted image user posted image bravo marčevkeuser posted image
Dobrodošle vse noveuser posted image kje ste se skrivale do sedaj? No, super, da ste se nam pridružile. Koliko nas bo na koncu, ziher bo še kakšna prišla.
Jaz sem preživela lepo nedeljo, malo smo pekli, malo se sprehajali..lepa nedelja je bila. Jutri pa na prvič CTG, kako to zgleda sploh? Tam ležiš ali kako?


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 21:21:27   
ursi84
IZVIRNO SPOROČILO: ursi84

FEBRUARSKE MARČICE 2008:

27.2.08: 
user posted image Nasy , 1. user posted image , 30. let; Ljubljana, user posted image

29.2.08:
user posted image Mala zelena , 2. user posted imageuser posted image (OT:??, +12 kg)
user posted image Ursi10 , 1.user posted imageuser posted image  


_________________________________________________

MARČEVKE 2008:

1.3.08:
user posted image TENDAI , 2.user posted image ,user posted image  
user posted image marita , 2.user posted image , 30 let; Mojstrana, user posted image , ( OT: 99 cm , + 10,5 kg)
user posted image sonček* , 2.user posted imageuser posted image

2.3.08:
user posted image valči3 , 2. user posted image , 30 let, Ljubljana,  user posted image
user posted image Azzura , 2.user posted image , 33 let, Koper, user posted image , (OT: 101 cm, +7 kg)
user posted image Ursi84 , 1.user posted image , 23 let, Brežice,user posted image   - Nejc user posted image , ( OT:117 cm, +13,2 kg)

3.3.08:
user posted image anyas , 1. user posted imageuser posted image
user posted image katj 2.user posted image , user posted image - Rok user posted image , (OT:103 cm, +12 kg)

4.3.08.
user posted image jelči12 , 1. user posted image , 21 let, Ljubljana, user posted image
user posted image Arabela , 2.user posted image , 30 let, Maribor, user posted image , ( OT: 100 cm, + 21 kg)
user posted image rebeca , 1.user posted imageuser posted image

5.3.08:
user posted image fržolček 2.user posted imageuser posted image

7.3.08:
user posted image lucalu , 1.user posted image , 32 let, Celje,user posted image   , (OT: 95 cm, +8 kg)

8.3.08:
user posted image krfjolca
,  2.user posted image user posted image
user posted image mkonec
, 1.user posted image , 34 let, Koroška,  user posted image
user posted image sonca , 2.user posted image , 26 let, Maribor,  user posted image

9.3.08:
user posted image WahooRR , 3.user posted image , Ljubljana,  user posted image
user posted image aleži , 2.user posted imageuser posted image , (OT:??, +6,5 kg)
user posted image dezurna, 2.user posted image , SG , user posted image

10.3.08:
user posted image soncek1997, 2.user posted imageuser posted image
user posted image sonček08 , 1. user posted image , 24 let, Šoštanj,  user posted image
user posted image čakajoča , 1.user posted image , 26 let,  user posted image - Nik user posted image , ( OT: 114 cm, + 6 kg)
user posted image nika_z , 1.user posted image , user posted image

11.3.08:
user posted image *BellaLuna*, 1.user posted image ,user posted image   -Luka user posted image
user posted image *medica*, 1.user posted image ,25 let,  Jesenice,user posted image
user posted image Pingvinčica , 2. user posted image , 25 let, Celje,  user posted image
user posted image eva78 , 1.user posted image , 29 let, Celje, user posted image , ( OT: 97 cm, + 10 kg)
user posted image noe 2.user posted image , Celje, user posted image (OT:??, +5 kg)

12.3.08:
user posted image Alina975 ?user posted image , user posted image

14.3.08:
user posted image Svet , 2.user posted image , 30 let, ljubljana,  user posted image , (OT:98 cm, +9,5 kg)
user posted image Dadica , 2. user posted image , user posted image
user posted image roda17 , 1.user posted imageuser posted image

15.3.08:
user posted image PATRICIJA_22 , 1.user posted image , user posted image
user posted image štručka
, 2user posted image . , user posted image
user posted image majchika , 1. user posted image , 30 let, Celje, user posted image

16.3.08:
user posted image  meryy , 1.user posted imageuser posted image , (OT:??, +9 kg)

17.3.08:
user posted image regrat , 1.user posted image , Postojna,  user posted image
user posted image DIANA5 , 3. user posted image , 36 let, user posted image ( OT:??, + 6kg)

18.3.08:
user posted image ive , 1.user posted imageuser posted image
user posted image Metka 15 , 3.user posted image , 30 let,  user posted image

19.3.08:
user posted image miska_32 , 2. user posted imageuser posted image user posted image ); user posted image + user posted image - Neva + Nejc user posted image , (OT: 110 cm,  + 10kg)
user posted image nye , 1.user posted image ,user posted image
user posted image orhideja, 2.user posted image , user posted image

20.3.08:
user posted image Špela100 , 2.user posted image , user posted image - Maks ali Filip  user posted image
user posted image max81 , 2. user posted image , 26 let, Jesenice,user posted image   ,  ( OT: 103 cm, +8 kg)
user posted image jagoga , 2.user posted image , 30 let, primorska, user posted image , ( OT: 99 cm, +9 kg)

21.3.08:
user posted image nika29 , 2.user posted imageuser posted image
user posted image hypo77 , 1.user posted imageuser posted image

22.3.08:
user posted image Balerina , 2.user posted imageuser posted image
user posted image  lina10 , 1.user posted image , 30 let, Ljubljana, user posted image , (OT: 100 cm, +7 kg)

23.3.08:
user posted image san , 3.user posted image , 29 let, ljubljana,user posted image   ( OT: 103 cm, +11 kg)
user posted image T`rdeča , 1.user posted image
user posted image meridaub , 1.user posted image , 31 let, ljubljana,  user posted image
user posted image Sonnja , 1.user posted image , 23 let, user posted image , ( OT: 114 cm, +12 kg)
user posted image ek76 , 1.user posted image , 31 let,  user posted image
user posted image Taaja 1. user posted image , 27 let , Jesenice,user posted image  

24.3.08:
user posted image pepr , 1.user posted image , 26 let, Ljubljana,user posted image - Neja user posted image ,  (OT: 102 cm,  +10 kg)
user posted image Zofy , 1user posted image , 29 let, Ljubljana, user posted image - Julijauser posted image ,  (OT: 95 cm, + 10,5 kg)

25.3.08:
user posted image Lona76 , 2.user posted image , 31 let, Ljubljana, user posted image , (OT: 107 cm, +11,5 kg)
user posted image Tejka.387 1.user posted image ; 28 let,user posted image , (OT:104 cm, + 12 kg)

26.3.08:
user posted image Stigmata
, 1. user posted imageuser posted image
user posted image Katiandi , 1. user posted image , 28 let, Celje, user posted image , ( OT:??, +6kg)
user posted image florc
, 1.user posted image , 26 let, Kranj,user posted image   , (OT:94 cm, + 9kg)
user posted image janet 
2.user posted image , 26 let, Koroška, user posted image -Nik user posted image , (OT:??, +11 kg)

27.3.08:
user posted image gaya24 1.user posted image , 25 let, user posted image

28.3.08:
user posted image Naša črtica koraka , 1.user posted image ,28 let, Kranj, user posted image , (OT:100 cm, +12 kg)
user posted image Dinki , 1. user posted image , 26 let, okolica Ljubljane, user posted image (OT:99 cm, +11kg)
user posted image ribica85 , 1.user posted image , 23 let, Dob pri Domžalah, user posted image - Kristjan user posted image , ( OT: 102 cm, +11 kg)

29.3.08:
user posted image Vilma , 2.user posted image , 35 let,user posted image , (OT:100 cm, +12 kg)
user posted image Katy13 , 1.user posted image , 26 let, koroška, user posted image ( OT: 101 cm, +8 kg) 
user posted image Naja31 , 2.user posted image , 31 let, Ljubljana,  user posted image
user posted image tejca14 , 1.user posted imageuser posted image

30.3.08: 
user posted image hope77
, 1.user posted image , 30 let, user posted image
user posted image vtitag , 1.user posted image , 30 let, Ljubljana, user posted image , (OT:?, +6 kg)
user posted image mergetka , 1.user posted image , 29 letuser posted image - Matic user posted image , (OT:98 cm, +7 kg)

??.3.08:
user posted image Anya , 2.user posted image , 28 let, Ljubljana,  user posted image
user posted image avak, 1.user posted image , 22 let, user posted image





80 NOSEČK ( user posted image )




Spol:

user posted image : 23
user posted image : 21








user posted image  Marčevke, ki so nas predčasno zapustile user posted image : Marija Po, puhica13, Ana Luna, Muca84, tvis, Frutka, biba12, tejka**, Milamay, najina pikica)





_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 21:24:53   
ursi84

Nasy
... mislim, da tudi mene v torek čaka prvi CTG. Si pa samo tako, kot sem videla predstavljam, da ležiš na boku in na trebuh dobiš gor zadevo, ki spremlja otrokov utrip in meri popadke user posted image user posted image

Dobrodošle vse nove marčevke...sedaj nas je okroglo 80 user posted image user posted image user posted image


_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 21:50:09   
katj
Pozdravček in čestitke nam za 200-ko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

Smo bli dons čist aktivni, in sem šele zdej pršla do vas.

Dobrodošli novinki, tko da vesta, da sem tud jaz bolj sveža roba user posted image .

Vsi bolančki, veliki in mali, pozdravite se čimprej. Ko smo bolni je pa res user posted image !

Mi smo bli na Bledu, smo šli okol jezera in pol še jest. Prov fino je blo, na enih koncih je mal pihal, ampak samo malo. Smo pršl domov in so nas že obiski čakal.

Pol sva še neki spalnico obračala, pripravljala za user posted image  in pol še vse pospravit, posesat, prat sem še dala za user posted image  . Ta teden mislim vse zlikat, plenice pa definitivno moj dedec! Pa še za zibko morm oprat in jo prnest v stanovanje in jo bom kr naštimala.
Pa ruzak si bom tud ta teden naštimala in še za markija, če nas prime kej ponoč, da ne bo pol panike.

Pol sva neki morje premlevala in zdej sem si že mal odpočila.

Moj Mark, ne vem a je premajhen, včasih mal poboža buši, ampak se mu ne sanja kaj je notr.
Sva mu pa za dedka mraza kupla enga dojenčka in smo mu dal ime Rok in če mu rečeš naj prinese Rokija, ga prnese in pol ga mal polubčkamo. A mislite, ve ko imate isto stare, da dojemajo bauh kot ne vem, sestrico al kako? Mark nima pojma.

Bordure smo tud mi kupl v BC in men so drage in so v Bauhausu itd zihr ceneje. Sam ne vem pa če majo mikimiške, puje...
Naš tamal ful porajta vse kar ma naleplen, ma pa kr neki teh stvari.

Fredov obroč rdeč je od 3m do 3 let, samo jaz si ne predstavljam notr otroka starga 3 leta, al pa tud 2 al ja?
Mark je rad v njemu in jaz mam ful varen občutek, ko je notr zašraufan.

Jaz mam pa jutr končno UZ, od morfologije ga nisem vidla user posted image .

Uf sem dolga.......

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 21:52:19   
katj
CTG, ja gor ti prpnejo pas in poslušaš srček in to se zapisuje na papir. Pa za brat ti dajo, samo bol stare zadeve majo samo. Men je blo dolgčas ponavadi, no ampak sej vemo zakaj smo tam.

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 22:02:59   
max81
Fredov obroč rdeč je od 3m do 3 let, samo jaz si ne predstavljam notr otroka starga 3 leta, al pa tud 2 al ja?
Mark je rad v njemu in jaz mam ful varen občutek, ko je notr zašraufan.


ja men je fajn ta obroč, sam kako ga pa pri treh letih stlačiš not pa nimam pojma, ker sva mela  zdej z malo včasih kr malo težav, pa ni pri nekih težkokategornikihuser posted image

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 22:08:16   
Katy13
perp - midva sva kupila borduro v Kiki v Celovcu, sem jih pa videla tudi v Baumaksu in v Baby centru. Midva sva pobelila dve sobi, in sicer na rumeno tam kjer je previjalna in marelično tam, ko je posteljica. 

Nove marčevke - dobrodošle. user posted image user posted image user posted image

user posted image  namenjene v porodnišnico SG:
- 22.3. Dezurna
- 23. 3. Sonnja
- 26. 3. Janet
- 27. 3. Gaya24
- 29. 3. Katy13

Midva sva danes šla malo po obiskih. user posted image  Po večerji pa sva šla še na en sprehod, je ful pasalo, pa še fajn je bilo zaradi tega, ker je zunaj zelo toplo. user posted image  Občasno je zapihal veter, vendar ni bil mrzel.

Sedaj sem eno uro likala plenice, tako da je to za mano. user posted image

Ali boste ve kupovale že prej te kapljice proti napenjanju, ali potem po potrebi? Kaj pa kremo za ritko, a boste kupile v lekarni ali od določenega proizvajalca?

Janet - upam, da tvoja malika čim prej ozdravi.  

Lepo se imejte in se tipkamo in beremo spet jutri.


_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 22:13:46   
gaya24
Dober večer.

Sem ravno Mariota pogledala k je mel zadnjo oddajo. Je blo kr fajn. Zdaj pa nazaj učit, mam v četrtek in petek izpit. Upam, da bo ratalo.

Glede fredovga obroča....Rdeč ni do treh let ampak do 1. leta, pol je pa druge barve. Trije fredovi obroči obstajajo, za vsako starostno obdobje je drugačen.



(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
27.1.2008 22:22:37   
max81
Glede fredovga obroča....Rdeč ni do treh let ampak do 1. leta, pol je pa druge barve. Trije fredovi obroči obstajajo, za vsako starostno obdobje je drugačen.


user posted image
http://www.plavanje-dojenckov.com/fred.htm

tuki, jest ne vidim, da je do enega letauser posted image

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?