|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: šok da dol padeš
29.1.2008 0:06:00   
massylou
Lucija ali lučka pomeni svetlobo, nekaj svetlega, življenjskega. Sonce. Žarke. Mene ime asociira na sončni zahod na morju.
Ime je izredno lepo in tudi sama poznam 3 Lucije (tako da ime niti ni tako redko, kar pomeni, da je všeč še marsikomu drugemu). Lepo si izbrala user posted image

Una gospa je pa navaden IDIOT. Sram jo bodi. In fej in fuj.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: šok da dol padeš
29.1.2008 1:47:58   
soncek28
joj,IMAŠ RAZLOG VEČ,DA SVOJO PUNČKO IMAŠ ŠE BOLJ RADA,NJENO IME PA TUDI......MOGOČE , PA JI JE CELO IME VŠEČ,PA JE LJUBOSUMNA ,KER IMAS TI SVOJEGA ZAKLADKA!
PA ODKOD JI PRAVICA OMENJAT SPLOH IME TVOJEGA OTROKA?
ŠKODA VSAKE SOLZE,RAJŠI SE SMEJ Z SVOJIM OTROKOM.
jAZ ,ODKAR SEM MAMICA MOJE 15 MESEČNE NINE user posted image ,ME NIČ NA SVETU VEČ NE GANE!!!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: šok da dol padeš
29.1.2008 7:38:36   
Anonimen
Ah zaradi tega pasti v pop. depresijouser posted image user posted image ? Veš koliko stvari v življenju še komu ne bo všeč? Ja in? Meni je tudi par ljudi komentiralo imena mojih user posted image user posted image . Nekaterim ni "ustrezalo", ker ima prva dva imena, drugim, ker druga ima dva "LL". Meni je v bistvu najbolj mimo, da se ljudje sploh s tem ukvarjajo. Sicer pa verjetno te tvoje žlahtnice verjetno že od prej nimaš, kaj posebno v čislih - je pač kmetica brez grunta user posted image , zato se ne sekiraj preveč in ji pusti "blagor ubogega v duši, kajti njih je nebeško kraljestvo". 

(odgovor članu soncek28)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: šok da dol padeš
29.1.2008 7:47:05   
Ajvy
Verjamem, da taka neumesna prizadane, sploh v tem hormonskem obdobju........ampak važno je, da sta vidva vesela...in da lahko svojo srečo držiš v rokah.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: šok da dol padeš
29.1.2008 7:51:14   
Suzy.
Zaradi tega jokaš?
Če bi meni kdo kaj takega rekel, bi mu dala jasno vedeti, da ni dobrodošel pri meni.
Tudi tebi svetujem, da ji to poveš.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: šok da dol padeš
29.1.2008 15:15:24   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: lotty4

Pozdravljene mamice

Danes popoldne sem padla v depresijo, zaradi moževe "žlahtnice", ki je bila že celo nosečnost proti, da se nama rodi punčka, ker sem ji izbrala ime Lucija, mož je za sina izbral Nejca.
In danes ko je prišla na obisk mi je me dojenjem male Lucije rekla: " Cel razred sem nagovorila, da je držal pesti, v času rojevanaja, da bi se rodil Nejc, pa se ni. Pa tko smo jih držal."user posted image user posted image user posted image
Jaz sem popolnoma onemela, sedaj pa sploh ne morem ustaviti solz, ki mi lijejo po licih kot iz škafa. Pa punčka je res fletna, pravi cukr jeuser posted image , ona bi pa Nejca, ker sem izbrala tako grdo ime.





Kdo pa je ona če smem izvedet ( mislim na to v kakšni žlahti je? )


Če bi meni to kdo rekel bi mu dala jasno vedeti, da je to moj otrok in da se noben nima pravice vmešavati ( razen moža ).
Prepovedala bi ji prestop moje hiše in če bi samo še pisnila bi jo tako čez G*B** vdarila, da bi se valjala po tleh.


IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Pa je nista mogla ti ali tvoj dragi utišat?  Jaz bi ji gobec .





Točno tako!

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: šok da dol padeš
29.1.2008 15:49:57   
neisha80
oj.ne sekiraj se zaradi tega,veš koliko komentarjev sem že jaz slišala na račun naše Neže.....pa me sploh ne gane

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: šok da dol padeš
29.1.2008 19:21:55   
Gina
Luba duša, pa ne moreš ti nikogar prisilit, da misli enako kot ti, a veš, veliko ljudi misli drugače kot bi ti rada. Pa kaj, če ti povedo to? A nimajo pravice mislit drugače, četudi razmišljajo totalno bedno? Ti pa se imaš pravico požvižgat. Če se boš sekirala za vsako neumnost, ki jo nekdo razmišlja, si lahko cel lajf v depri.

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: šok da dol padeš
30.1.2008 15:07:25   
Gio
Vsak otrok je neprecenjiv zaklad, ne glede na ime in spol HALOOOO?????? Kako je lahko nekdo tak user posted image ?

_____________________________

Ela kako dela ura? ''ka-ka-ka-ka''
Kaj pa ti narediš v plenico? ''kak''
Kaj pa pije mama zjutraj? ''kaka''

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: šok da dol padeš
30.1.2008 15:15:46   
san
glavo pokonci punca, za to pa res ni vredno v depresijo past.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: šok da dol padeš
30.1.2008 15:28:56   
Kaštrun
Jao, jao! Ne sekiraj se zaradi ene debilne ženske.

Midva sva hčeri dala ime LUČKA. Ne Lucija, pač pa Lučka. Da ti vidiš kako sva jih poslušala! Ampak me sploh ni ganilo. Je ena teta rekla "a je to kakšno ime". Pa sem rekla "meni tudi tvoje ni všeč, pa kaj naj zdaj!?". Vsako ime je lepo. Zapolni si to. In tvoja Lucija res pomeni "svetlobo, luč..." Naj bo ona tvoja lučka v trenutni temi. user posted image user posted image



_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: šok da dol padeš
30.1.2008 15:51:12   
mika
ojuser posted image

Mi imamo tudi Lucijouser posted image . men je to ime tako lepo, da sem rekla da bi naslednji hčeri (ko bo), dala ime lucija IIuser posted image user posted image

en možev kolega je rekel: 'pa glih to ime sta morala dat, pa ne noooo'...zato ker je imel slabe izkušnje z neko punco s tem imenom.

prizadelo me ni popolnoma nič, ker mi je lucija res lepo ime in drugo ni prišlo v poštev.

sv. Lucija je zaveznica slepih in slabovidnih

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: šok da dol padeš
30.1.2008 15:53:39   
smotka lonib
očitno ti je fouš. Ne obremenjuj se s takimi ljudmi. Ne boš zdej drugih poslušala, kako moraš dati ime svojemu otroku.

Uživaj s svojo Lucijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ki je tvoj največji zakladek, a ne!


_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: šok da dol padeš
31.1.2008 7:40:23   
miškot
Če bi mamice, ki ravno pridejo iz porodnišnice kaj dosti ganilo kaj vse pravijo sorodniki in sosedje, ko pridejo - bi že zdavnaj vsaka fasala poporodno depresijo!!!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: šok da dol padeš
31.1.2008 12:30:33   
neisha80
IZVIRNO SPOROČILO: miškot

Če bi mamice, ki ravno pridejo iz porodnišnice kaj dosti ganilo kaj vse pravijo sorodniki in sosedje, ko pridejo - bi že zdavnaj vsaka fasala poporodno depresijo!!!
točno tako

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: šok da dol padeš
31.1.2008 12:35:48   
drobižek
Se strinjam s predhodnico.

Glede žlahtnice pa - no commentuser posted image

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: šok da dol padeš
6.2.2008 16:05:07   
dodi
Lucija je pa meni prav lepo ime,zato se res ne sekiraj zaradi ene babure,ki samo čaka,da bi te prizadela.Take besede izreče samo tisti,ki hoče nekoga prizadeti in po porodu,ko ti hormoni divjajo je to še toliko lažje.
Ta pa je za vaju
user posted image

lp,dodi

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: šok da dol padeš
6.2.2008 19:05:06   
marelicaa
Jaz bi ji že takoj na lep način razložila, da ni dobrodošla, še posebno s takimi izjavami, med tem ko dojim.

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: šok da dol padeš
6.2.2008 20:57:43   
sanca
čuj ne sekiraj se. rajši ji drugič reči da si za sebe rodila otroka ne pa za njo in če bi tolk rada imela Nejca ga pa naj naredi kar sama. TVOJ OTROK JE IN TI MU BOŠ DALA IME TAKO KOT BOŠ TI HOTELA! Na njo se pa ne oziraj ker ni normalna in se rajši posveti svoji najlepši puži Luciji. Ima zelo lepo ime!!!!!

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: šok da dol padeš
6.2.2008 22:22:37   
J.L.
Ta nima vsega pošlihtanega v glavi, sploh pa če je res učiteljica. Ma ne sekiraj se zaradi ene babnice, ki ji ni všeč tvoja izbira imena. Glavno je. da je všeč vama.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: šok da dol padeš
7.2.2008 13:05:54   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: Didlina

user posted image user posted image user posted image user posted image

Ko se bodo solze ustavile, se vprašaj, če je vredno jokati zaradi take b***
Važno da ste zdaj družinica. Oseba, ki te spravlja v slabo voljo pa ne rabi bit v tvoji okolici. Zavoljo tebe kot mamice, ki doji, in zavoljo tvojega otroka.user posted image
Ime je pa prav čudovito.user posted image

Se strinjam z to izjavouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: šok da dol padeš
11.2.2008 12:53:00   
alesha
Res se ne sekirat zaradi take babe.... ni vredna tega.

Midva sva tudi za nekatere dala svoji punči čunod ime: LUNA. Pa se prav nič ne ozirava na komentarje.

Ko pa sva jo dala krstiti, sva ji za njeno svetnico izbrala Sv. Lucijo.


_____________________________

Najina lubica LUNA - 28.05.2007
...in še ena lubica PIKA STELA - 2.5.2010

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: šok da dol padeš
21.2.2008 10:24:13   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: lonib

očitno ti je fouš. Ne obremenjuj se s takimi ljudmi. Ne boš zdej drugih poslušala, kako moraš dati ime svojemu otroku.

Uživaj s svojo Lucijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ki je tvoj največji zakladek, a ne!



najbrž je res huda foušija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!če se le da, pozabi in ignoriraj zadevo, tudi z njo! ni vredna tvojih besed!!!pa otrok je tvoj in vidva izbereta ime ona naj pa svoji da gargamela če hoče.


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: šok da dol padeš
21.2.2008 10:44:48   
zabica26
Prezri...bodi modrejša in naj trpi, če si tako želi... vi pa uživajte s punčko!user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: šok da dol padeš
22.2.2008 9:45:48   
urskas
Če je res učiteljica, je morda pravi čas, da jo poučiš, da spol ne rata pri porodu....

Če pa je otrok, pa presliši njene izjave in se ne obremenjuj ...

Najlepše, kar se ti je zgodilo do sedaj je LUCIJAuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?