|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prve slabosti
13.3.2008 6:25:31   
pepa6
Men je blo sam slabo od 6 tedna pa do 12 tedna, ko sem jemala Dabroston, no pa še mogoče kakšne 4 tedne po tem ko sem nehala jemat. Zdaj v 23 tednu mi ni več slabo.

(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prve slabosti
13.3.2008 9:13:05   
Katy\o/
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: katra55

Meni ni bilo nikoli slabo. 


Se podpišem pod ta post.





Tudi jaz. Slabost ni noben pogoj, da je z otročkom vse uredu. Bodi vesela, da ti ni slabo. user posted image


_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prve slabosti
13.3.2008 10:22:03   
Srčekgirll
Men tud ni blo nikol slabouser posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Katy\o/)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prve slabosti
15.3.2008 13:04:40   
pavlyna
jst nisem mela prov nobenega znaka nosečnosti,še menstre itak nisem nikol mela redne,tko da mi tud zamujala ni.če nebi delala testa loh sploh nebi vedla da sem noseča, dokler tamala ni začela brcat.

lp
in upam, da boš tud ti mela čimmanj problemov.

(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prve slabosti
15.3.2008 13:42:35   
Ro
Meni je bilo grozno slabo z bruhanjem od 5. do 17. tedna.
In to ni bilo bruhanje le zjutraj, ampak ves dan, še zvečer ob umivanju zob.
Tako sem zajtrk imela po 2-3 krat, da je vsaj nekaj ostalo v želodcu.
Včasih sem vstala ob 4. uri zjutraj, ker sem bila lačna, potem pa vse izbruhala. Res
ni bilo prijetno. Večkrat niti di kopalnice nisem uspela priteči.
Ja, kot vzrok se rado omenja tudi psiha. Ne vem. Jaz sem probala živeti nestresno,
optimistično, pa sem vseeno bruhala.
Po 17. tednu se je začelo lepo obdobje! Smrad in različne vonjave me ne motijo več,
redim se, pikec lepo raste. Kot, da bi odrezal tisti manj prijeten čas.user posted image
Lep dan vsem.

(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prve slabosti
15.3.2008 18:50:39   
snezika
Meni je pa občutno slabo od 8. tedna naprej, ta teden, v 11. tednu sem pa tudi prvič bruhala - zjutraj, na tešče, torej na prazen želodec (groza), nato pa še kaki dve uri pozneje. Sem pa dva dni nazaj ful jedla (praznovanje roj. dne) in pomojem je bruhanje bilo zaradi tega. Kajti drugače jem malo, ker mi niti ne paše. Najraje imam kakšna sočna jabolka, prepečenec, jogurt, čisto juho z zlatimi kroglicami. Mesa skoraj ne jem - le občasno, če ga kje dobim :) Sanjam pa o čevapčičih, ampak ne upam. :)
Pa slabo mi je praktično ves dan, ko sem v službi se mi zdi, da je veliko bolje - verjetno pozabim na vse skupaj. Ko pridem domov ob 17-ih sem pa tako sesuta, da grem kar spat. Skratka, kaj veliko od mene trenutno ni. Upam, da bo bolje, ko bodo trije meseci za menoj.


(odgovor članu Ro)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.





1hruška

Kdaj po porodu, če ste polno dojile, ste dobile mesečno perilo?

3. mesec ali prej (39%)

4. mesec (9%)

5. mesec (8%)

6. mesec ali kasneje (36%)

niste dobile, ker ste zanosile (7%)


Število vseh glasov: 281

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!