|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 4:34:11   
mary_lou
Sm pa vidla da ena januarcica tudi se caka bogica res upam da ma boljse zivce k jest

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 7:41:34   
itata
jutro,
se jvaljam kar zgodaj. včeri je bil tko naporen dan z vsemi obiski - skor cel dan, pa moj je bil s tamalo kle in sta se z pol-bratcom spoznala. ker štos je bil pa touser posted image user posted image  user posted image  najprej ga je mal s prstom, pol ga je pa že božala in čekirala a spi al ne. pa ona ful vriskala, nam pa ful pšššššt pššššššt kao mormo bit vsi tihouser posted image user posted image  
skratka sem zaspala po dojenju ob 21h. pol smo se spet dojil od cca 1h do 2h pa spet spal do 5h. lahk rečem, da sem se kar naspala. še eno popoldansko dremanje bom usekala pa bo.
se je pa prišel moj stiskat zjutri ob jutranjem dojenju... mu mal intima manjkauser posted image  ampak sva tud to uspela ustno zrihtat, ko se je mali najedel. vse se da če se hoče punce.
drugače pa glede top 3 želja pred porodom:
1. normalna jota: to še čakamo... tole krvavenje kar traja in traja
2. spanje na trebuhuuser posted image
3. zavezovanje čevljev brez stokanjauser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 7:42:42   
itata
mary lou: kako pa že vnaprej veš, da bo tvoj sinček edinček?
men se sicer ta moment tud dozdeva, da bo moj zame edinček, ker imam že "pol" drugega otroka. ampak vem pa neuser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 8:26:27   
Suzi*
Jutro, bejbe. A smo še vse tle al je katera krenila?user posted image

tale noč je bla pa tud pri meni čist adijo. Mam oči kot angora zajc. Ob enih sem šla v postlo, zaspala, ob treh me je krč v trebuh, sem vstala, šla en giro po stanovanju, ker me grlo še kar boli, sem si segrela čaj in ga spila, pa ni blo nič kaj bolš...je šlo pa pol ure. ob štirih je malu tulil...je hotel na wc. Ob petih spet krč v trebuh, sprehajanje po stanovanju, kašlanje, brisanje zabasanega nosu. Kmal zatem je mel moj budilko in se je še tamal zbudil, je k men prilezel, pol pa nobenga mira ker me je enkrat s komolcem po glavi, drugič s koleni v križ boksal....jao, jao...ko sem mal se razjezila, se je končno umiril in zaspal. Jaz pa itak da ob sedmih spet pokonc, ker je blo treba na wc, mali je pa do mal pred osmo spal.

Mah, grlo boli, kašljam ko star kadilc, nos poln, še jest se mi ne da, ker več ne vem kaj bi. Tamalga bom peljala v varstvo, čeprav se mi sploh ne da iz pizame, mogla b k frizerju, pa ne vem, če bi šla s tem mojim prehladom. user posted image user posted image  Najraj bi cel dan prespala, pa še to me bi vse bolelo od ležanja. uhh
ob 12 oz. enkrat po 12 imam pa ctg v porodnišnici. se mi ne da it, ker bo itak črta, ampak ok....bom šla mal čas zabijat, ker se že vidim kako bom čakala do onemoglosti.user posted image

< Sporočilo je popravil Suzi* -- 11.2.2008 8:27:12 >


_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 8:27:16   
MetiLu
Dobro jutro user posted image  joj, dones sem pa že od sedmih pokonc. Moj je šel na šiht, pa sem se zbudila in ratala tako lačna, da nisem mogla naprej dremat, pol sem pa vstala pa spila šalčko mlekca, pa šla nazaj, samo nisem mogla zaspat user posted image  No, zdej sem pa že tle user posted image  user posted image  user posted image

Bo treba kej v želodček vržt, pa posodo moram iz stroja in v stroj pospravit, pol pa ne vem kam me bo pot zanesla user posted image  user posted image  user posted image  Aja, najbrž za likalnik. So mi včerajšnji obiski plan podrli, pa nisem uspela nič likat. Ko da se ful sekiram user posted image

Če se mi bo dalo do štacune zvlečt, bom potem dones juhico skuhala, pa peresniki z mesno omakco bodo za pozno kosilo, kaj bom pa do takrat jedla, je pa še misterij user posted image  

Upam, da ste v P, mene počas pogum zapušča user posted image  Se še kar nič ne dogaja...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 8:45:04   
Februarka08
Dobro jutro!
No, pa smo končno na 4. delu.user posted image
Noč je bila do odhoda na wc superca... Potem pa spet gledanje v luft.user posted image Ne morm nazaj zaspat, pa če je ne vem kaj... Pol sm mela pa še budilko naštimano mal pred 6, da sem mojemu klobaso dala kuhat, ker si jo je zaželel, da je potem samo pozajtrkoval in šel v službo... Itak nisem potem nič več spala. Malo dremala, tako da sem user posted image , učke me bolijo, ampak ne bomo jamral, a ne?user posted image
Zdej si bom šla pa čokolešnik narest, potem pa nazaj v ležečki položaj pred tv... Drugega tako nimam v planu trenutno...


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 9:16:25   
...Martina...
POSREDUJEM SMS od prijateljice Žogimarogi:

"Danes ob 4:30 sem razveselil mamico in atija. Ime mi je Erik, mali puobc težak 2,85 kg. Mamica dobro odpravila, a zdaj rabi počitek.

Papa
Žogimarogi"


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 9:36:54   
Suzi*
Žogimarogi, čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image

Bajsa, čestitke!! user posted image user posted image user posted image



A ostale pa še pančkate?? Nikjer žive duše. Malega sem odpeljala, danes je boljš tako,ker sem sitna, pa mu pol skos nekej težim. Mali je pa faca, ker je pa res en zvitorepec in me ko sem take volje, boža, pa lupčka, pa objema. Kako češ bit pol slabe volje? user posted image
Jaz bom tud danes razen pregleda bolj počivala, pa z vitaminčki se filala. Takale ne morem it rodit, sem čist brez energije.. user posted image  

Mah, ne bomo jamrale.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 9:43:03   
torcica
Žogimarogi, čestitke za Erika user posted image user posted image user posted image , pa čimprejšnje okrevanje!

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 9:54:02   
Kofi
ŽogiMarogi, prijateljica moja! Čestitke za Erika tudi tukaj! Kr po desni ja...
user posted image

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 10:08:00   
mary_lou
vem ITATA, ker je to moja in se posebi user posted image zelja, tko da bova mela edincka

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 10:09:25   
mary_lou
POLONCA; JANEY upam da sta me zapustile!!!!!!!!

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 10:19:16   
Janey
Dobro jutro
Še kar smo tukaj
mary_lou to je bila pa res nezavidljiva nočuser posted image user posted image upam da si zdaj malo bolše in da boš lahko malo nadoknadila spanje čez dan.

Jaz pa zadnje dni razn da grem 3-5x lulat spim ko ubita. Sem se pa Tudi jaz danes ene 2x zbudila ker al sem sanjala da imam popadke, al sem jih pa res imela, ker me je bolelo, ampak sem takoj nazaj zaspala in tud zdaj se nič ne dogaja. Najbrž se tut nebo. Jutr mam ct, pomoje spet avtocesta.

Grem na maline, železo in zajtrk.



(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 10:21:38   
pina-1
Dan.

najprej čestitke Žogimarogi za sinčka Erikauser posted image user posted image user posted image

Vidim, da smo še vse na mestu. PRi nas je bla noč MIRNA. AAAAAAAAAAAAAAA tega sem se bala. Zjutraj sta me zbudila dva popadka in to je to. user posted image  Mio sem že odpeljala v vrtec, pa še v trgovinos em šla po prašek in jogurte, ker se bojim, da mi bo zmanjkalo praška glih ko bom rodila.
Popoldne grem z mami še po pijačo, da bo vse pripravljeno za prihod naše dečve.ž

Mam eno vprašanje? A je mogoče, da se pon ovi isti scenarij kot pri prvem porodu? Ker meni se do sedaj dogaja čisto isto kot pri Mii. Najprej pregled pri G,ki ni bil nič posebnega, le v urinu so neki našli. Pol čez par dni celo noč popadki. No pri Mii sem pol čez 3 dni rodila.. Je možno da se vse ponovi?

sedaj si grem kavico skuhat, pa kompot bom skuhala. Pol pa grem malce na kavč. Se mi kaj dosti ne da delat.

Danes bomo pa kuhali obarco.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 10:22:44   
pina-1
aja, Guerina je tudi še v 2 v 1. Gre danes spet v Postojno na pregled, da vidijo kaj bo.


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 10:24:27   
Janey
žogimarogiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za erikauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 10:27:12   
Februarka08
Žogimarogi user posted image user posted image user posted image user posted image za sinčka!!!

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 10:29:44   
Ms. Anna
VSEM MAMICAM ISKRENE ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!


Janney eno vprašanje - kako pogosto te v mb naročajo na ctg, ko si že po predvidenem datumu??


Imam občutek, da bom  čez, ker se še nič ne dogaja.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 10:30:48   
mlavla
žogi marogi iskrene čestitke za user posted image sinčka!!user posted image

Evo mene..zvečer se je zgodba spet ponovila od pol desetih pa do pol enih sem imela popadke..potem se je pa spet vse umirilo..ma me tale naš user posted image  heca..sploh nebom vedela kdaj ga naj zares jemljemuser posted image
Dones mam pa tud jst v planu bolj na izi dan preživet..bom bolj počivala..razen če me kaj posebej ne zagrabi...user posted image  npr. v planu sem imela generalno kopalnico za pospravt, pa "študijsko" sobo..no bomo videl kaj bo dan prinesel...vsekakor bom pa tle gor visela in vam mal družbo delala..če me seveda hočteuser posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 10:30:51   
Ms. Anna
Še to, če te prvič naročijo točno na pdp?

(odgovor članu Ms. Anna)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 10:31:38   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Ms. Anna

VSEM MAMICAM ISKRENE ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!


Janney eno vprašanje - kako pogosto te v mb naročajo na ctg, ko si že po predvidenem datumu??


Imam občutek, da bom  čez, ker se še nič ne dogaja.


kdaj imaš pa rok?

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Ms. Anna)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 10:32:56   
Ms. Anna
14. februar - na valentinovo. pa bi že rada, da se kaj dogaja.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 10:35:02   
pina-1
mlavla veš da te hočemo..jaz mam tudi v planu na RR čvekatuser posted image user posted image . No postelje bom tudi postlala, ampak več kot to, pa mislim, da mi ne bo uspelo.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Ms. Anna)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 10:40:08   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

mlavla veš da te hočemo..jaz mam tudi v planu na RR čvekatuser posted image user posted image . No postelje bom tudi postlala, ampak več kot to, pa mislim, da mi ne bo uspelo.


še dobro da si me spomnila...user posted image
tud jst bi mogla preoblečt postelje..pa posteljnino dat prat..sicer pa sem zdele zalaufala prvi stroj cunj..sem čez vikend kar mal pozabla cunje oprat (ma sem čudnauser posted image )pa še dva čakata v vrsti...pol bo pa posteljnina na vrstiuser posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarčice 4. del
11.2.2008 10:43:57   
bamby
mimica Bajsa, iskrene čestitke za Zalo user posted image user posted image user posted image !!!
anandrej, vidimda si uspešno sodeloval pri porodu. Hala za lepo porodno zgodbo! Zdaj se pa le certajte doma.
 
februarka, nič nisi povedala, kako je tvoj dragi uredil s službo? Je prejšnja ostala, ali je že v novi???
 
žogica marogica, iskrene čestitke tudi tebi za malega Erika user posted image user posted image user posted image !!!

pina, po moje se prav lahko spet ponovi kot v prvič, ni pa nujno.
Guerina je pa tudi že čez rok. Upam,da bo kmalu opravila.
 
Mene pa že celo noč in celo dopoldne glava boli user posted image . Ob 2h sem vzela 2 lekadola, ob 5h je bil spet auf in sem mogla še enega vzeti, ob 8h pa je še vedno bolela, ko je Anaja zahtevala svoj obrok. Zdaj pa kar ne upam več tablete vzet. Bom šla kar kavč peglat k Anaji.
Včeraj pa smo končno šli mali na sončka. Je bilo tako fajn, pa še kar dobro sem se počutila.

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?