|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zgdnja nosečnost in izcedek
12.2.2008 14:36:08   
Anonimen
Pozdravljene bodoče mamice.
Zanima me lče je katera imela na začetku namesto menstruacije rjavkast ali roza izcedek ? Koliko časa je trajal ? Ali ste imele bolečine kod pri menstruaciji ? Hvala zelo mi boste pomagale.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zgdnja nosečnost in izcedek
12.2.2008 14:52:33   
anchy82
Anonimen pozdravljena! Sama imam ves čas nekoliko povečan izcedek, noseča sem dva meseca. Sicer je ta svetle barve, mogoče včasih svetlo rjav, in povem ti, da sem se najprej zaradi tega zelo obremenjevala. Vendar je to v nosečnosti normalno - vse dokler izcedek ni rdeče barve. Sama bi se obrnila na ginekologa tudi v primeru, da bi bil izcedek roza oz. temno rjave barve, sploh pa če bi imela bolečine v spodnjem delu trebuha!!!!
Če pa ti user posted image še ne izostaja, je pa to lahko tudi vgnezditvena... upam, da se nam kmalu pridružiš kot srečka user posted image !!!! Držim pesti!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zgdnja nosečnost in izcedek
12.2.2008 14:56:59   
Anonimen
hvala ti. Zelo si prijazna. Takšen izcedek malo ga je, imam tretji dan.Danes bi mogla dobiti tečko pa jo še ni. Malce me boli v spodnjem delu trebuha ampak res minimalno tok da se čuti da nekaj je. Ne vem kaj bo.

(odgovor članu anchy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zgdnja nosečnost in izcedek
12.2.2008 17:45:52   
Hans
Vendar je to v nosečnosti normalno - vse dokler izcedek ni rdeče barve.


Izcedek je normalen, in pri nekaterih tudi še šibka nosečnost, pozor le, da je ta izcedek zelo temen ali rdeč. Potem takoj na pregled!

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zgdnja nosečnost in izcedek
12.2.2008 18:07:38   
leonida
jaz imam zdaj malo temno rjavega izcedka. Danes bo mogla tečko dobiti pa menda jo bom.user posted image

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zgdnja nosečnost in izcedek
12.2.2008 20:55:48   
helenav
Jaz sem tri mesece imela te izcedtke.....in vsi so bili skeptični glede nosečnosti...pričakovali so splav..pa je sedaj pri nas 5mesečna miška 

(odgovor članu leonida)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zgdnja nosečnost in izcedek
12.2.2008 20:59:53   
Anonimen
helena prosila bi te če mi lahko malo bolj opišeš te izcedke. Kakšni so bili ? rjavi? te je kaj bolelo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zgdnja nosečnost in izcedek
13.2.2008 0:07:08   
Anonimen
Js sem na dan, ko bi morala dobiti M, pričakovala je nisem, dobila rjav izcedek, in že sem mislila, da je prišlauser posted image . Pa ni!!!!!! Sem bila nosečka!Izcedek je trajal zelo malo oz. ga je bilo na papirju ko sem se obrisala.

Pa še nekaj: NI RES, DA STA NEVARNA SAMO TEMNO RJAV IN RDEČ IZCEDEK!!!!!!!!
To vem iz lastnih izkušenj. Obakrat sem imela zelo svetlo rjav izcedek oz. je bil bež barve, ki je že dvakrat vodil v ss. Prvič so me spremljali krči, drugič pa ne. Noben oarvan izcedek v nosečnosti ni normalen in lahko nakazuje, da se splav že dogaja. V tako zgodnji nosečnosti pa itak nimamo vpliva, da bi lahko splav preprečili. G lahko da Dabroston, ampak ta pomaga samo v 1% primerov, kajti preko narave ne moremo.
Nisem hotela nobene prestrašit, bog ne daj, da izgubite svoje pikice! Hotela sem samo opozoriti, da noben izcedek ni nedolžen. Je pa res, da je veliko punc, ki imajo izcedke, pa je potem vse ok. Možnosti imaš 50-50% da bo vse ok ali pa da ne bo. Jaz sem na žalost bila obakrat v tisti skupini 50%, ki ni imela sreče.

SREČNO VSEM!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zgdnja nosečnost in izcedek
13.2.2008 8:47:19   
gajka
V času, ko naj bi mogoče že prišla M, sem imela temno rjav izcedek pribl. 4 dni. Količinsko ga je bilo največ 1. dan, pa še to le za en malo večji flekec, cca. 3×3cm. Bolečine pa so bile čisto malo drugačne kot pri M, pa prsi so ostale boleče na dotik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zgdnja nosečnost in izcedek
13.2.2008 17:05:54   
kodrana
jaz sem imela v prvi nosečnosti v 6T par dni krvav izcedek.. žal, je kasneje plodek odmrl in ugotovljena delna mola.
sedaj v drugo sem že par dni preden naj bi M prišla dobila rjav izcedek, ki je trajal nekaj dni in tudi zvijalo me je malo, kar me nikoli pred M ne. potem, ko naj bi M prišla ni bilo več krčev, niti rjavega izcedka. test je pokazal plusek.




_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?