|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 10:45:57   
tanikaa
Ne vem, kaj bi naredila. In upam, da mi nikoli ne bo treba vedeti. user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
22.2.2008 11:40:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 12:34:04   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

ne vem.. user posted image

Ampak kdo bi se moral zdaj odlocit ali taksna dva se ostaneta skupaj ali ne?

tisti ki je varal??

ali tisti ki je bil prevaran??




Oba. Tisti ki je varal se mora odlocit oz se vprasat, ce res ljubi in spostuje... In prevarani, ki se mora vprasat, ce ga partner res ljubi in ce on ljubi nekoga, ki ocitno ne ljubi in ne spostuje njega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 12:36:56   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Kaj pa bi moral narediti tisti ki je varal?


Ce vprasas mene, si iskreno odgovorit na vprasanje, ce res ljubi. To je prvi pogoj, da dva ostaneta skupi. Ker ce ta ne ljubi, potem tudi prevarani nima sans za ljubezen... Vedno morata bit oba! Predvsem pa je bistvenega pomena, da potem tisti, ki je varal, svojo ugotovitev odkrito prizna varanemu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 12:39:26   
baguSka
Ko sem bral poste na spolnosti o metanju na roke sem se vprašal, kakšna je to razlika. V oba primera po mojem mnenju da si partner želi spremembo in da se je svoje že naveličal.
V oba primera je narejeno tisto ko ni opravičljivo.
Pol berem poste na temo sex v troje, in tam večina se strinja ali bi bar želela to poskusit.


user posted image user posted image user posted image  A ti to resno??

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 12:41:25   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: purple

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Kaj pa bi moral narediti tisti ki je varal?


Težko vprašanje. Počasi in s vstrajnostjo dokazati, da da se mu da spet zaupati, da je tega truda vreden.


Ja seveda. Ce si prizna, da to osebo res iskreno ljubi in si zeli ostat z njo. In mu je zal zato kar je storil. Ampak najprej mora pri sebi to razcistit, da se potem lahko posveti svoji ljubljeni osebi, ce to sploh se je.

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 12:46:41   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Janai

Oba. Vsak zase. Odločitve napišeta na papirček in si jih podata istočasno.
Držita se izida in če se kakorkoli razhaja al v enem al drugem primeru se razideta.
Fer play.....sam mora vključevat popolnoma iskren premislek...in iskreno odločitev ki sta jo pripravljena
podkrepit z dejanji v vsakodanjem življenju, če ostaneta skupaj... in v nasprotnem, takoj zapustit zvezo če nista za skup. Izogneta se izgubi časa in tveganju da se izgubi dostojanstvo posameznega udeleženca...



U bistvu si super tole napisala!! Tisto s papircki mi sicer ni prevec vsec... Vsaj jaz nebi to tko, je pa to itak stvar vsakega posameznika - normalno. Nekomu takole pomaga. Fer play bi bil zame, da sva tokrat res iskrena drug do drugega. Da si poveva cisto cisto vse - tocno tako kot je in nic drugace. Tudi ce drugemu ne pase... In se na podlagi tega potem oba odlocita kako naprej. Najprej vsak pri sebi, potem pa svojo odlocitev povesta drugemu. In ce ugotovita, da si zelita naprej skupaj, potem seveda delata na tem... Na zaupanju, spostovanju itn. Se pa strinjam absolutno, da ce eden ni iskren, da je vse to le izguba casa in dostojanstva. U bistvu se gre spet za neko vrsto varanja... prazne obljube. Sebi in partnerju.

(odgovor članu Janai)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 12:56:15   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ker smo ljudje monogamna bitja, se mi zdi, da če ženska ostane skupaj z moškim, ki jo je prevaral, je ali odvisna od odnosa, ali pa ga nima prav preveč rada.


Ali pa ima najraje na svetu svoje otroke. Pred sabo in pred vsemi ostalimi... In bi verjetno vse naredila, da obrdrzi druzino skupaj in svojim otrokom ne vzame oceta. Konec koncev imajo oni tudi njega, ne!? Je pa res, da bi morala imet vsaka zenska najprej rada sebe, da ima potem lahko rada tudi druge... Ker smo ljudje pac taka bitja, da takole delujemo. Po tem principu. Tko da pomoje v prvi vrsti nima rada sebe in si prevec zeli obrzat druzinsko atmosfero. Za otroke. Vendar, ali je umetno to mozno?? Vedno morata bit oba starsa za to. In ce je eden ze varal, se bi ze ta lahko prvi zavedal kaj pocne... prevaranemu bi potem, ko to odkrije bilo lahko samo hudo, da je do tega prislo. Ko vazo rabijes, jo sicer lahko zlepis nazaj... vendar nikoli ni vec taka kot je bila. Samo videti je tako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 12:58:40   
purple
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: purple

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Kaj pa bi moral narediti tisti ki je varal?


Težko vprašanje. Počasi in s vstrajnostjo dokazati, da da se mu da spet zaupati, da je tega truda vreden.


Ja seveda. Ce si prizna, da to osebo res iskreno ljubi in si zeli ostat z njo. In mu je zal zato kar je storil. Ampak najprej mora pri sebi to razcistit, da se potem lahko posveti svoji ljubljeni osebi, ce to sploh se je.


user posted image  Se popolnoma strinjam s teboj.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 12:59:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Ali pa ima najraje na svetu svoje otroke. Pred sabo in pred vsemi ostalimi... In bi verjetno vse naredila, da obrdrzi druzino skupaj in svojim otrokom ne vzame oceta.


Ja... user posted image

to je pa krasen izgovor.. Zakaj bi bil ti kriv, ce pa so lahko otroci.

Prelaganje odgovornosti na otroke. To pomeni jih imeti rad?

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:00:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nasmejani
Kaj bi naredili ko bi izvedeli da vas vaš partner al partnerka varajo? A se da temu spregledat skozi prste. Biti tih in kot da se ni neč zgodilo, al pa vrnuti z isto mjero?

Moj Dragi ima glede tega samo tri pravila:
1.) Ljubica ne sme biti blond.
2.) Ne sme je pripeljati domov.
3.) Potem mi mora povedati, če je bila boljša od mene.
Vse ostalo je stvar dogovora. user posted image

(odgovor članu nasmejani)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:05:44   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Ali pa ima najraje na svetu svoje otroke. Pred sabo in pred vsemi ostalimi... In bi verjetno vse naredila, da obrdrzi druzino skupaj in svojim otrokom ne vzame oceta.


Ja... user posted image

to je pa krasen izgovor.. Zakaj bi bil ti kriv, ce pa so lahko otroci.

Prelaganje odgovornosti na otroke. To pomeni jih imeti rad?


Nihce ne krivi otrok user posted image  Zakaj pa?? Samo zeli si obdrzat druzino skupi... A zal si tega ni zelela ze prej, se preden je sploh prislo do varanja. Ker da gre nekdo varat, gre ponavadi le ce mu nekaj v vezi manjka... Njegova napaka je le ta, da ni bil iskren do te osebe in ji iskreno povedat, kaj mu manjka. In seveda do sebe... Da bi mogel najprej razcistit 'doma'... Ampak enkrat ko je storjeno, je tezko govorit za nazaj... Takrat se morata skupi odlocit kaj in kako naprej, ce si seveda oba zelita, da resitva vezo in druzino.

Prelaganje odgovornosti na otroke bi pa blo za moje pojme to, da bi zenska rekla otroku, naj gre do atija in ga preprica da ta ostane user posted image user posted image user posted image  al pa ne vem... Da se mamica in ati pogovarjata preko otrok user posted image  In otroci NISO krivi. So pa le povod oz razlog VEC zakaj vztrajati se sploh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:06:26   
taja27
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Ali pa ima najraje na svetu svoje otroke. Pred sabo in pred vsemi ostalimi... In bi verjetno vse naredila, da obrdrzi druzino skupaj in svojim otrokom ne vzame oceta.

Ja...

to je pa krasen izgovor.. Zakaj bi bil ti kriv, ce pa so lahko otroci.

Prelaganje odgovornosti na otroke. To pomeni jih imeti rad?



evo tega jst ne razumem! za otroke?

tu se popolnoma strinjam s Tjazyem ...

razumela bi edino, če v takšnem primeru ne mora mati dobiti otrok in ji je to edini način, da ostane s svojim otroci... npr. v muslimanskih državah, kje po ločitvi pripada otrok očetu če mati ni muslimanske vere ... v tem primeru lahko razumem, da se zaradi otrok mati odpove sama sebi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:08:48   
taja27
In seveda do sebe... Da bi mogel najprej razcistit 'doma'... Ampak enkrat ko je storjeno, je tezko govorit za nazaj... Takrat se morata skupi odlocit kaj in kako naprej, ce si seveda oba zelita, da resitva vezo in druzino.


tako je!

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:09:00   
purple
Če se ti kaj takšnega zgodi je miljon dilem, miljon vprašanj. Oba varanec in varani morata sama pri sebi najprej rasčistiti koliko pomeni zveza, zakaj je prišlo do tega....Če pa želita zvezo obdržati se morata oba spoprijeti z težavo in oba delati na tem. Graditi se lahko začne od tistega trenutka maprej, ne pa na preteklosti. Je zelo težko in če hočeš uspeti, moraš veliko delati na medsebojnem odnosu.

Sama sem šla čez to, partnerstva pa nisem obdržala zaradi otrok, niti zato ker nimam rada sebe, ampak ker sem verjela, da sva se oba nekaj naučila iz tega in da sva oba tako močna, da lahko prideva tudi čez to.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:10:33   
baguSka
razumela bi edino, če v takšnem primeru ne mora mati dobiti otrok in ji je to edini način, da ostane s svojim otroci... npr. v muslimanskih državah, kje po ločitvi pripada otrok očetu če mati ni muslimanske vere ... v tem primeru lahko razumem, da se zaradi otrok mati odpove sama sebi.


Pa sej se ne gre zato, da bi se mati odpovedala svojim otrokom... Ampak noce svojim otrokom 'vzet' druzine in oceta!! Ker ji otroci toliko pomenijo, da si zeli obdrzat druzino skupaj!

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:15:31   
taja27
Ampak noce svojim otrokom 'vzet' druzine in oceta!! Ker ji otroci toliko pomenijo, da si zeli obdrzat druzino skupaj!


Za vsako ceno? Tudi, če otroci živijo v družini kjer gledajo in čutijo odnos med mamo in očetom, ki ni zdrav?

Sej ločeni ne vzamejo otroka očetu/mami? Oče in mama sta za vedno, če le to želita ... in ne glede na to ali živijo skupaj.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:16:51   
baguSka
Graditi se lahko začne od tistega trenutka maprej, ne pa na preteklosti. Je zelo težko in če hočeš uspeti, moraš veliko delati na medsebojnem odnosu.


S tem se strinjam. V celoti! Res je zelo zelo tezko. Je pa mozno. Redkim uspe. Pa OBA morata bit za to.

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:16:53   
taja27
Sama sem šla čez to, partnerstva pa nisem obdržala zaradi otrok, niti zato ker nimam rada sebe, ampak ker sem verjela, da sva se oba nekaj naučila iz tega in da sva oba tako močna, da lahko prideva tudi čez to.


to se mi zdi povsem realen in trezen odgovor ... to razumem ... in ja, biti moraš močen, da greš lahko skozi to ... če se ti zdi vredno

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:17:14   
Anonimen
Pa sej se ne gre zato, da bi se mati odpovedala svojim otrokom... Ampak noce svojim otrokom 'vzet' druzine in oceta!! Ker ji otroci toliko pomenijo, da si zeli obdrzat druzino skupaj!


Sej ves.. da to ne gre... V primeru ce je samo to..

ker potem otroci postanejo custveni paraplegiki...

druzina je tukaj titula..

< Sporočilo je popravil Tjazy -- 22.2.2008 13:18:40 >

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:21:07   
Anonimen
1.) Ljubica ne sme biti blond.
2.) Ne sme je pripeljati domov.
3.) Potem mi mora povedati, če je bila boljša od mene.


user posted image user posted image user posted image

evo predlog za dodatek k ustavi RS user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:22:32   
Anonimen
Ne bo sprejeto, Tjaži, ker je prepovedana diskriminacija (glede na zunanji videz). user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:24:55   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

Ampak noce svojim otrokom 'vzet' druzine in oceta!! Ker ji otroci toliko pomenijo, da si zeli obdrzat druzino skupaj!


Za vsako ceno? Tudi, če otroci živijo v družini kjer gledajo in čutijo odnos med mamo in očetom, ki ni zdrav?

Sej ločeni ne vzamejo otroka očetu/mami? Oče in mama sta za vedno, če le to želita ... in ne glede na to ali živijo skupaj.


Se strinjam s tabo! Ampak nekatere to pac nardijo za vsako ceno. Ja. U bistvu jim je na prvem mestu druzina. In si jo na vsak nacin zelijo obdrzat, ceprav na eno ali pa kar na oba ocesa zamizijo. Zal. Jaz ne morem trdit da nebi isto nardila. Nimam se otrok, zato tezko recem. Ne morem bit pac 100%, dokler nisem v kozi matere.

Absolutno pa verjamem da jim ni do tega, da bi otroci cutili nezdrav odnos. Ampak delajo na tem, da ta odnos nebi bil zdrav. Nekaterim uspe, nekaterim ne. Nekaterim uspe samo otrokom prikrit... No, v tole mal dvomim, ker otrokom se ne da glih skrit cesa takega... Otroci seveda vejo, da je nekaj narobe. Vendar ce si oba starsa zelita ostat skupi in veliko in ogrooomno vlagata v to, potem tudi to otroci cutijo in vejo in upajo.

Pa sej locenec ne vzame otroka ocetu mami. Itak da ne. Ampak razdre druzino. Ker ni vztrajal. U bistvu jo oba, ampak to je od posameznika odvisno kaj cuti sam pri sebi. Ker govorimo ravno o takih zenskah, potem hocem povedati, da se taka mati cuti odgovorna, da je razdrla druzino in ni vztrajala naprej... Ceprav v resnici ni sama kriva za to. Ampak sta OBA starsa.

Vcasih je najlazje nardit konec... Kar pa ni vedno najboljsa resitev. Beg pred problemi. U bistvu sta oba starsa vrgla pusko v koruzo.. Ze zdavnaj. Ampak nikjer ne pise, da ni cisto nemogoce resit tega in zaceti znova. Nekaterim pac uspe. Kot sem rekla, redkim.

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:25:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Ne bo sprejeto, Tjaži, ker je prepovedana diskriminacija (glede na zunanji videz). user posted image


pol dejmo vseeno probat.. user posted image

ves kolk tezav bi se s tem resilo.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:26:35   
baguSka
če se ti zdi vredno


difinitivno... to je tisto, kar morata oba razmislit in si iskreno odgovorit... najprej sebi, potem se partnerju...

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?