|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:27:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ker smo ljudje monogamna bitja, se mi zdi, da če ženska ostane skupaj z moškim, ki jo je prevaral, je ali odvisna od odnosa, ali pa ga nima prav preveč rada.


se strinjam z enim popravkom... Sebe nima prevec rada.. oziroma mora razcistit s sabo..


To, da sebe nima rada in da more razčistit s sabo,  paše pod prvo, pod odvisnost od odnosa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:29:04   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Pa sej se ne gre zato, da bi se mati odpovedala svojim otrokom... Ampak noce svojim otrokom 'vzet' druzine in oceta!! Ker ji otroci toliko pomenijo, da si zeli obdrzat druzino skupaj!


Sej ves.. da to ne gre... V primeru ce je samo to..

ker potem otroci postanejo custveni paraplegiki...

druzina je tukaj titula..


Ja... ce govorim na podlagi lastnih izkusenj... S STRANI OTROKA: sem si vedno zelela, da bi se moja dva locila... in nikoli nisem razumela ne enega ne drugega, zakaj vztrajata skupi... NIKOLI! In se danes u bistvu tega ne morem razumet. Pa se kr vztrajata... Ampak je tole spet predolga zgodba za zdele. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:29:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Ker smo ljudje monogamna bitja,

Ljudje niti pod razno nismo monogamna bitja. Če bi bili (naravno), potem se ne bi dogajalo, kar se. Samo družba hoče prevarati naravo in vsiliti monogamnost kot nekaj, kar je edino družbeno sprejemljivo. Bla, bla, bla... pa kaj še. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:30:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ker smo ljudje monogamna bitja, se mi zdi, da če ženska ostane skupaj z moškim, ki jo je prevaral, je ali odvisna od odnosa, ali pa ga nima prav preveč rada.


Ali pa ima najraje na svetu svoje otroke. Pred sabo in pred vsemi ostalimi... In bi verjetno vse naredila, da obrdrzi druzino skupaj in svojim otrokom ne vzame oceta.


Ampak to potem ne pomeni, da "ostane s partnerjem", ampak da z njim sklene dogovor o skupnem skrbištvu pod isto streho.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:32:04   
taja27
ja baguška ... tko nekak je ... in ni samo ena pot pravilna ... več jih je in vsak mora najt svojo ... ki ni nujno prava, je pa lahko edina, ki jo človek v danem trenutku/situaciji zmore ...

v končni fazi, tud jst ne vem, kako bi ravnala v podobni situaciji

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:33:20   
baguSka
Ljudje niti pod razno nismo monogamna bitja. Če bi bili (naravno), potem se ne bi dogajalo, kar se. Samo družba hoče prevarati naravo in vsiliti monogamnost kot nekaj, kar je edino družbeno sprejemljivo. Bla, bla, bla... pa kaj še.


Jaz pa u bistvu vedno bolj verjamem da smo... Pa ne gledam na to kaj je druzbeno sprjemeljivo in kaj ne. Niti najmanj!!! Gre se izkljucno samo za pripadnost, ljubezen, spostovanje, naklonjenost... Ki smo jo ljudje v zdruzeni obliki sposobni dajati le enemu!! Ce nekaj od tega manjka, seveda pride potem do tega, da razmisljamo o monogamnosti ipd sranju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:35:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Ali pa ima najraje na svetu svoje otroke. Pred sabo in pred vsemi ostalimi... In bi verjetno vse naredila, da obrdrzi druzino skupaj in svojim otrokom ne vzame oceta. Konec koncev imajo oni tudi njega, ne!? Je pa res, da bi morala imet vsaka zenska najprej rada sebe, da ima potem lahko rada tudi druge... Ker smo ljudje pac taka bitja, da takole delujemo. Po tem principu. Tko da pomoje v prvi vrsti nima rada sebe in si prevec zeli obrzat druzinsko atmosfero. Za otroke. Vendar, ali je umetno to mozno?? Vedno morata bit oba starsa za to. In ce je eden ze varal, se bi ze ta lahko prvi zavedal kaj pocne... prevaranemu bi potem, ko to odkrije bilo lahko samo hudo, da je do tega prislo. Ko vazo rabijes, jo sicer lahko zlepis nazaj... vendar nikoli ni vec taka kot je bila. Samo videti je tako.


To pa je najslabši možni vzrok, da dva ostaneta skupaj. Zaradi ohranjanja družinske atmosfere? To je fikcija. Navzven srečna družina, znotraj razklana, polno zamer, nerešenih vprašanj... Res lep vzor user posted image
Edini pravi vzrok, da dva ostaneta skupaj, ko se prevara že zgodi, je, da oba kljub vsemu (bolečini, izgubi zaupanja, izgubi (samo)spoštovanja), še vedno vidita možnost v skupnem življenju, se imata neglede na vse še vedno rada in želita OBA popravit vse napake in probleme, pomanjkanje komunikacije,... ki so do varanja pripeljali.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:35:46   
baguSka
Ampak to potem ne pomeni, da "ostane s partnerjem", ampak da z njim sklene dogovor o skupnem skrbištvu pod isto streho.


Ja lahko to, lahko pa poskusa resit tudi ljubezen in njuno vezo... Pac poskusa. Nardi vse kar je pac v njeni moci, ceprav kot sem rekla, je prava redkost, da res pride do tega. Torej do resene zveze. Da je spet tako kot prej (preden je drugi sploh zacel varat) ali pa se boljse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:36:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Jaz pa u bistvu vedno bolj verjamem da smo... Pa ne gledam na to kaj je druzbeno sprjemeljivo in kaj ne. Niti najmanj!!! Gre se izkljucno samo za pripadnost, ljubezen, spostovanje, naklonjenost... Ki smo jo ljudje v zdruzeni obliki sposobni dajati le enemu!! Ce nekaj od tega manjka, seveda pride potem do tega, da razmisljamo o monogamnosti ipd sranju.

To, da nam je nekdo spolno privlačen in da posledično želimo seksati z njim, nima, po mojem mnenju, nobene zveze s spoštovanjem do stalnega partnerja. Srcu, hormonom ali čemurkoli že pač ne moremo ukazovati. Samo možgane imamo lahko tako natrenirane, da se zavedamo, da bi z varanjem prizadeli stalnega partnerja. Pa še to ni nujno.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:38:35   
baguSka
To pa je najslabši možni vzrok, da dva ostaneta skupaj. Zaradi ohranjanja družinske atmosfere? To je fikcija. Navzven srečna družina, znotraj razklana, polno zamer, nerešenih vprašanj... Res lep vzor
Edini pravi vzrok, da dva ostaneta skupaj, ko se prevara že zgodi, je, da oba kljub vsemu (bolečini, izgubi zaupanja, izgubi (samo)spoštovanja), še vedno vidita možnost v skupnem življenju, se imata neglede na vse še vedno rada in želita OBA popravit vse napake in probleme, pomanjkanje komunikacije,... ki so do varanja pripeljali.


Tocno tko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:39:46   
Anonimen
Vem neki... Bolj kot se za nekaj trudis.. bolj se ti izmika..

posljes vse skupi v tri... khm... user posted image   in vse se samo zrihta.. tko kot je najboljs za vse.. Vesolje pac. In ucki.. user posted image user posted image

Zlato pravilo, ce ne ves kaj naredit, malo pocakaj!

Pa odvisno kaksen clovek si. Ali si strahopetec, ki se ustrasis ob najmanjsem problemu.. ali pa verjames, da je ta problem (priloznost) tukaj tocno zato, da se razresi tebi v prid.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:40:19   
taja27
To, da nam je nekdo spolno privlačen in da posledično želimo seksati z njim, nima, po mojem mnenju, nobene zveze s spoštovanjem do stalnega partnerja. Srcu, hormonom ali čemurkoli že pač ne moremo ukazovati. Samo možgane imamo lahko tako natrenirane, da se zavedamo, da bi z varanjem prizadeli stalnega partnerja. Pa še to ni nujno.


želja ne ubije spoštovanje ... dejanje pa ga lahko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:42:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Ker smo ljudje monogamna bitja,

Ljudje niti pod razno nismo monogamna bitja. Če bi bili (naravno), potem se ne bi dogajalo, kar se. Samo družba hoče prevarati naravo in vsiliti monogamnost kot nekaj, kar je edino družbeno sprejemljivo. Bla, bla, bla... pa kaj še. user posted image


No, evo, s tem pa se strinjam. Ljudje nismo monogamna bitja. Biološko gledano. Gre se za obstanek. Izbrati najboljši, najmočnejši, najzmogljivejši genetski material za nadaljevanje vrste.
Ampak, nekje po poti smo se ljudje civilizirali. Začeli smo živeti v skupnosti, v družbi in s časom se je zaradi družbenega ustroja (politike - kako ima močnejši nadzor nad šibkejšim) in potreb po stalnosti zaradi čisto preproste zadeve - kako za neko skupino pridelati dovolj hrane, uveljavila monogamnost. Danes pa je stvar vsakega posameznika, njegovih vrednot, koliko se bo tega držal. In očitno nas naš "nagon", potreba po sprejetosti, potrditvi ali karkoli že, žene k spolni poligamnosti. OK, mene ne, me ne mika. Imam doma žrebca user posted image user posted image user posted image . Baje ima vsak tretji otrok dejansko drugega očeta, kot velja uradno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:42:42   
taja27
In ucki..



kaj je spet zdej s temi učki  user posted image

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:43:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Ja lahko to, lahko pa poskusa resit tudi ljubezen in njuno vezo... Pac poskusa. Nardi vse kar je pac v njeni moci, ceprav kot sem rekla, je prava redkost, da res pride do tega. Torej do resene zveze. Da je spet tako kot prej (preden je drugi sploh zacel varat) ali pa se boljse.



ljubezen se ne resi... to JE al pa NI!!!

ce se das 1-3x dol.. in se zbrihtas.. v kratkem casovnem obdobju pol ja.. recimo, da se da..


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:45:42   
baguSka
To, da nam je nekdo spolno privlačen in da posledično želimo seksati z njim, nima, po mojem mnenju, nobene zveze s spoštovanjem do stalnega partnerja. Srcu, hormonom ali čemurkoli že pač ne moremo ukazovati. Samo možgane imamo lahko tako natrenirane, da se zavedamo, da bi z varanjem prizadeli stalnega partnerja. Pa še to ni nujno.


Srca se ne da okol prnest. Spet... user posted image  Ko nekoga ljubimo, ga ljubimo z vsem srcem. Ne? Tud hormoni ne morejo bezlat kr nekam v tri dni... Hormoni grejo tja, kamor je srce.

Jaz sem tud vcasih govorila, da custva in hormoni nimajo nic skupnega. Da je sex eno ljubezen ap drugo. No, tko sem govorila, dokler nisem mojga spoznala...

Hocem rect, da ce bom nekega lepega dne ugotovila, da moji hormoni silijo nekam drugam, bom vedela, da moje srce ni vec cisto predano mojemu partnerju... In takrat bom zacela mal tuhtat pri sebi, kaj sploh se cutim do njega. Ne pa da se bom kr posexala z nekom, ob katerem me bo metalo... Zato ker smo kao po naravi taki user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:46:03   
Anonimen
Srcu, hormonom ali čemurkoli že pač ne moremo ukazovati. Samo možgane imamo lahko tako natrenirane, da se zavedamo, da bi z varanjem prizadeli stalnega partnerja. Pa še to ni nujno.


tole.. pac je res.. Mozgani so natrenirani..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:46:26   
taja27
mene zanima ali je res mogoče ljubiti dva človeka naenkrat?

imam znanca, ki se noče odpovedati niti ženi, niti lubici ... pa ženo nima samo za gospodinjo... pravi, da ima obe neskončno rad ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:47:41   
Anonimen
Spoštovanje do stalnega partnerja, ki te prevara, lahko izgubiš samo v primeru, da so do prevare živel v iluziji, da se tebi to ne more zgoditi. Če ti je pa že vnaprej jasno, da človek ni monogamno bitje in da se lahko mimogrede zgodi, da mu bo kdaj spolno privlačen še kdo, ne samo ti, kot stalni partner, potem je pa to nemogoče. Jaz bom prej spoštovala partnerja, ki mi bo sposoben priznati, da me ima sicer rad in da ima namen ostati z mano, ampak da mi pa tega ne garantira za vsako ceno in za vedno - ker to pomeni, da posluša sebe in meni ne laže.
 
Pa kaj ste nekatere res tako naivne, da mislite, da je nemogoče, da je vašemu partnerju všeč še kdo poleg vas? Ali pa, da je nemogoče, da bi bil vam še kdaj všeč še kdo poleg vašega partnerja? Ja, OK, saj vem, da je razlika med tem, da BI z nekom seksale in med tem, da RES z nekom seksate, ampak - boste dale roko v ogenj za to? Prav, dajte jo. Potem pa počakajte na omenjeno situacijo, ko srcu ali hormonom ne boste mogle ukazovati. Morda ne boste prevarale, boste pa trpinčile sebe. In če se bo to kaj predolgo vleklo, boste postale točno tiste ženske, o katerih tukaj na DIPO ogromno preberemo - zamorjene, depresivne, brezvoljne, zanemarjene, tečne in še kaj. In kaj boste s tem storile? Točno to, kar sebi preprečujete - takšne, kakršne boste, vas bo partner bolj težko gledal dolgo časa. In si bo poiskal ljubico, v kateri bo malo več življenja kakor pa v vas. Potem pa spet sledi post "Prevaral me je - ali naj ga vržem ven?".
 
Ludo pa živi.

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:48:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

In ucki..



kaj je spet zdej s temi učki  user posted image


jah.. pogledas v ucke.. in je reseno.. ali pa ni reseno.. user posted image

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:48:49   
taja27
In takrat bom zacela mal tuhtat pri sebi, kaj sploh se cutim do njega. Ne pa da se bom kr posexala z nekom, ob katerem me bo metalo... Zato ker smo kao po naravi taki



točno tko ... ustavit se je treba ... predno narediš nekaj, kar prinese posledice, ki jih nisi pripravljen nosit

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:50:47   
baguSka
ljubezen se ne resi... to JE al pa NI!!!


no itak... ce tega ni, tud veze ne more bit... torej ni sploh nicesar za resevat, ampak je tko kot je splisni rekla: skrbnistvo pod isto streho user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:52:02   
taja27
Pa kaj ste nekatere res tako naivne, da mislite, da je nemogoče, da je vašemu partnerju všeč še kdo poleg vas? Ali pa, da je nemogoče, da bi bil vam še kdaj všeč še kdo poleg vašega partnerja?



Jst ne! Ne dam roke v ogenj za nikogar in tudi zase ne!

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:52:24   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Srcu, hormonom ali čemurkoli že pač ne moremo ukazovati. Samo možgane imamo lahko tako natrenirane, da se zavedamo, da bi z varanjem prizadeli stalnega partnerja. Pa še to ni nujno.


tole.. pac je res.. Mozgani so natrenirani..


jaz ne govorim o mozganih... ampak o srcu... srca se pa NE DA natrenirat...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:53:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Spoštovanje do stalnega partnerja, ki te prevara, lahko izgubiš samo v primeru, da so do prevare živel v iluziji, da se tebi to ne more zgoditi. Če ti je pa že vnaprej jasno, da človek ni monogamno bitje in da se lahko mimogrede zgodi, da mu bo kdaj spolno privlačen še kdo, ne samo ti, kot stalni partner, potem je pa to nemogoče. Jaz bom prej spoštovala partnerja, ki mi bo sposoben priznati, da me ima sicer rad in da ima namen ostati z mano, ampak da mi pa tega ne garantira za vsako ceno in za vedno - ker to pomeni, da posluša sebe in meni ne laže.
 
Pa kaj ste nekatere res tako naivne, da mislite, da je nemogoče, da je vašemu partnerju všeč še kdo poleg vas? Ali pa, da je nemogoče, da bi bil vam še kdaj všeč še kdo poleg vašega partnerja? Ja, OK, saj vem, da je razlika med tem, da BI z nekom seksale in med tem, da RES z nekom seksate, ampak - boste dale roko v ogenj za to? Prav, dajte jo. Potem pa počakajte na omenjeno situacijo, ko srcu ali hormonom ne boste mogle ukazovati. Morda ne boste prevarale, boste pa trpinčile sebe. In če se bo to kaj predolgo vleklo, boste postale točno tiste ženske, o katerih tukaj na DIPO ogromno preberemo - zamorjene, depresivne, brezvoljne, zanemarjene, tečne in še kaj. In kaj boste s tem storile? Točno to, kar sebi preprečujete - takšne, kakršne boste, vas bo partner bolj težko gledal dolgo časa. In si bo poiskal ljubico, v kateri bo malo več življenja kakor pa v vas. Potem pa spet sledi post "Prevaral me je - ali naj ga vržem ven?".
 
Ludo pa živi.



Ti si pa kopija mene in Baguske izpred dveh let user posted image user posted image user posted image

me mika.. da bi s tabo potegnu.. ker v osnovi sem jaz tocno to govoru.. user posted image

zdaj sem na tam.. da se v celoti strinjam s tabo.. ampak po nekaj letih v vezi pride to raznih recimo testov.. in potem je odvisno kaj naredis..

Torej zdaj pravim, da se je takrat, ko vidis, da se nekaj dogaja.. potrebno pogovorit.. si povedat.. razcistit.. predvsem pa fajn pogledat v UCKE! user posted image  ...predno je karkoli fizicnega..

Ker mislit, da bo vedno tko, kot prve 2 leti.. je utopija.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?