|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 13:59:15   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Vesnyca

Jaz imam možev priimek, priznam da sem pomislila da bi imela oba, ampak ko bova imela otroke, bo imel otrok njegovega, mož enega, jaz dva, sem si rekla da neee, tko pa ne, al imamo vsi dva z možem vred al vsi enega, to je zame "razbita" družina, mož in otroci en priimek , mamica dva, meni osebno je to kr neki.
Ne me narobe razumeti, sem podala samo svoje mnenje.

Skraktka sem za en priimek, ali pa naj ima potem cela družina dva priimka, ne pa samo mamica.


Potem smo mi kr nekaj oz. razbita družina. user posted image  - zezam. Tudi prav, meni so starši ime izbrali glede na priimek in mi kombinacija mojega imena z njegovim priimkom enostavno ni všeč. Itak mi je pa zabavno opazovati reakcije drugih.

Res pa, da sem imela vedno rojstni list s sabo, ko sem šla s tamalima sama v tujino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 14:14:21   
NATAŠI
jaz bom imela le njegovega, sem tud premišljevala da bi imela oba pa imava tako dolge (oba 8 črk) da je pol čist too much

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 14:22:30   
bt08
Nataši sva na istem,če bi mela oba bi mogla met A4 format da se podpišem.Oba mava dolge priimke,zato bom kr njegovga.Da bom pol lahko samo napisala B.B.,zdaj morem pa B.A.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 14:23:10   
majcci
Jaz imam tudi moževega in mi je všeč tako, pa tudi z mojim imenom paše. Je pa tako, da se vsak odloči tako kakor mu je najbolj všeč.
Jaz sem kot najstnica govorila, da bom imela svoj priimek celo življenje, pa da bom brez možauser posted image . Ko pa sem spoznala oz začela z možem hodit, sem si pa hitro premislilauser posted image .

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 16:39:47   
cukr07
Jaz imam tudi samo možev priimek. Sem sprva razmišljala da bi obdržala tudi svojega, pa bi predolga kolobocija ratala. Mi pa ni žal, da imam samo njegovega.

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 18:55:28   
koala
Jaz bi se še enkrat odločila enako, prevzela njegovega, pa tudi otrok ima posledično (logično) enak priimekkot midva.
Čeprav je moja mama poskušala me prepričat, da bi tudi svojega obdržala.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 19:32:05   
M1987
Jaz sem mojmu omenila, da si želim oba priimka in je bil user posted image  - da če bom poročena z njim bom imela njegov priimek drugač ne bova poročena in naj imam svoj priimek. user posted image  No ok... Pa sem rekla ok. Če bova poročena se bodo otroci pisali po tebi, če ne bova poročena bodo imeli oba priimka. Zdi se mi pravično, da imajo otroci pravico do oba priimka, če starša nista poročena. user posted image  A ne? user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 19:35:45   
Anonimen
Samo svojega.

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 21:44:08   
trinity22
Jaz bom imela oba priimka svojga bom obdržala in njegovga dodala, moj se stem strinja.

Odločila sem se pa že zdavnaj in sicer sem to odločitev sprejela nekje še na faksu, ko sem rekla, da če prej diplomiram kot pa se poročim, potem bom obdržalal svoj primek, če pa se prej poročim kot pa diplomiram, potem bom pa zela samo možvega ... in očitno sem prej diplomirala, tako da bom sedaj imela oba priimka.

To je pač moja odločitev, se mi pa zdi da je to stvar vsakega posamznika kakor komu paše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 21:53:30   
FLASK_A
Imela bom samo njegovega. Meni se zdi tako prav in okrog tega nisem bila nikoli v dilemi.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 22:26:19   
LIDJOČKA
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

JS MAM SAM NJEGOVEGA. MOGOČE ČE BI SE POROČALA ŠEENKRAT BI OBDRŽALA OBA


Meni je tudi to na prvo misel prišlo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
21.2.2008 23:22:45   
ellie
Jaz pa bom imela oba...bom njegovega še samo priključila. Sta pa na srečo oba dokaj kratka. Se mi zdi, da brez svojega ne bi bila več jaz...hja čustvena navezanost pačuser posted image  pa še kombinacija moje ime + njegov priimek jih je v sloveniji že malo morje...s svojim sem pa edina.

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
22.2.2008 9:22:02   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: M1987

Jaz sem mojmu omenila, da si želim oba priimka in je bil user posted image  - da če bom poročena z njim bom imela njegov priimek drugač ne bova poročena in naj imam svoj priimek. user posted image  No ok... Pa sem rekla ok. Če bova poročena se bodo otroci pisali po tebi, če ne bova poročena bodo imeli oba priimka. Zdi se mi pravično, da imajo otroci pravico do oba priimka, če starša nista poročena. user posted image  A ne? user posted image


ma nevem zmeraj bolj sem prepričana da je lepše da imamo vsi enak priimek otroci in starši k pole rada že zmeda!

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
22.2.2008 9:25:56   
mlavla
jaz sem prevzela njegovega...mi je tako čisto všeč..pa še najbolj praktično..user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
22.2.2008 9:36:50   
amalija
Jaz bom svojemu dodala njegovega... Če se ne bi poročila, bi pa otroci imeli oba priimka...

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
22.2.2008 9:41:18   
Maxica
Otroka imata moževega, seveda, jaz imam pa najprej svojega, potem pa še moževega. Podpisujem se pa tako, kot je ena omenila, Micka H.Kovač npr. Če bi pa zdaj še enkrat morala izbirati, bi pa verjetno samo moževega obdržala.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
22.2.2008 9:41:38   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: M1987

Jaz sem mojmu omenila, da si želim oba priimka in je bil user posted image  - da če bom poročena z njim bom imela njegov priimek drugač ne bova poročena in naj imam svoj priimek. user posted image   


če bi naš kaj takega prijavil, bi vztrajala na tem, da mojega vzameva, mislim kje pa piše, da mora biti ravno možev priimek. user posted image


(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
22.2.2008 9:51:55   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: M1987

Jaz sem mojmu omenila, da si želim oba priimka in je bil user posted image  - da če bom poročena z njim bom imela njegov priimek drugač ne bova poročena in naj imam svoj priimek. user posted image   


če bi naš kaj takega prijavil, bi vztrajala na tem, da mojega vzameva, mislim kje pa piše, da mora biti ravno možev priimek. user posted image




sej v bistvu nikjer ne piše samo ta moda tudi naredi svoje, enkrat se je točno vedelo ko se poročiš vzemeš možev priimek in to je to! Zdaj pa lahko maš svojga, njegovga, izbereš novega in vam povem da to se mi zdi da je samo moda sprva sem res mislila da bi imela oba tudi zaradi službe k me že poznajo, vendar se mi zdi da je najbolje da mamo vsi enak priimek tudi pole k bojo otroci! Zato sem se odločila samo za njegovga! Meni osebno se mi zdi najbolj pametno!

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
22.2.2008 13:53:49   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: M1987

Jaz sem mojmu omenila, da si želim oba priimka in je bil user posted image  - da če bom poročena z njim bom imela njegov priimek drugač ne bova poročena in naj imam svoj priimek. user posted image   


če bi naš kaj takega prijavil, bi vztrajala na tem, da mojega vzameva, mislim kje pa piše, da mora biti ravno možev priimek. user posted image




sej v bistvu nikjer ne piše samo ta moda tudi naredi svoje, enkrat se je točno vedelo ko se poročiš vzemeš možev priimek in to je to! Zdaj pa lahko maš svojga, njegovga, izbereš novega in vam povem da to se mi zdi da je samo moda sprva sem res mislila da bi imela oba tudi zaradi službe k me že poznajo, vendar se mi zdi da je najbolje da mamo vsi enak priimek tudi pole k bojo otroci! Zato sem se odločila samo za njegovga! Meni osebno se mi zdi najbolj pametno!



kot si že ugotovila..predvsem praktično!!!!

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
22.2.2008 18:23:57   
taši84
tut js bom mela oba priimka. to sem si od nekdaj želela.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
22.2.2008 23:07:35   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: M1987

Jaz sem mojmu omenila, da si želim oba priimka in je bil user posted image  - da če bom poročena z njim bom imela njegov priimek drugač ne bova poročena in naj imam svoj priimek. user posted image   


če bi naš kaj takega prijavil, bi vztrajala na tem, da mojega vzameva, mislim kje pa piše, da mora biti ravno možev priimek. user posted image




, enkrat se je točno vedelo ko se poročiš vzemeš možev priimek in to je to!



ja takrat se je tudi vedlo, da je on pater familias, a ne? user posted image Kar je pa tudi "moda" v večini družin spremenila.

Drugače pa, če si se odločila in se tudi dobro ob tem počutiš, potem pa čestitke in srečno!user posted image






< Sporočilo je popravil Olivija -- 22.2.2008 23:08:59 >

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
22.2.2008 23:10:09   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

zdaj sem malo v dilemi ves čas sem mislila, da bi imela moj priimek + njegov priimek , vendar zdaj premišljujem, da bi blo skor bojši imet samo njegovga?
Kaj mislite ve?



Definitivno samo njegovega. Ni dileme. Prou na zivce mi gresta dva.. user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
22.2.2008 23:12:01   
baguSka
v bistvu tudi jaz čutim da bi blo tako najbolj prav!!!


potem pa tko naredi.. vsaj jaz sem tega mnenja..

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
22.2.2008 23:15:12   
baguSka
Micka H. Kovač


hehe.. ja vsak bo najprej vprasu ce si Hasana mogoce!?user posted image   crka je vedno ime, priimki pa so vedno celi..

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: še enkrat... kateri priimek bi se odločile?
28.2.2008 20:51:09   
Anonimen
Jaz ne vem če se bom kdaj poročila, ne razmišljam o tem, si bom pa med nosečnostjo dodala priimek mojega partnerja, ker si želim imeti enak priimek kot moj otrok. On bo seveda imel samo partnerjevega, da ne bo komplikacij glede tega...

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?