|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: povišana nuhalna svetlina
26.4.2008 11:33:26   
BAMBINA_
Ojo, punce, kako mi je hudo za vas in vaše pikice. Žal mi je, da morate prestajati takšno bolečino. user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: povišana nuhalna svetlina
26.4.2008 14:26:04   
tančk
Plodek, tako mi je žal...........šele zdaj se zavedam, kaj imam. Mislim na vaju s Pajkom in vama želim, da bi kmalu ugledale user posted image user posted image  in da bi imeli srečno nosečnost in zdravega otročička.  

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: povišana nuhalna svetlina
28.4.2008 8:24:02   
kapesanta
EN OGROOOOOOOOOOMEN user posted image ,
Mislim nate.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: povišana nuhalna svetlina
28.4.2008 9:55:52   
sharona
IZVIRNO SPOROČILO: plodek

Tudi mi imamo lepo novičko..smo jo včeraj po pošti dobili...Izvid je pokazal poleg 46 kromosomčkov še oznako XX, kar pomeniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...oprostite mi, samo sem tako srečna, da si ne morem pomagat...


jst pa čakam rezultate dvojnega hormonskega presejalnega testa ... sicer je bil izvid NS kar ok, sam me je vseeno malo skrbelo, sem bolj nervozne sorte ...

a oznako XX dobiš tud na tem izvidu?


pa držim za vse punce za OK rezultate na NS, plodek zate mi je pa ful hudo, drži se in srečno naprej

< Sporočilo je popravil sharona -- 28.4.2008 10:07:06 >

(odgovor članu plodek)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: povišana nuhalna svetlina
28.4.2008 10:02:00   
pavlyna
sharona preberi si par postov nazaj plodekovo sporočilo.

lp

(odgovor članu sharona)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: povišana nuhalna svetlina
28.4.2008 10:06:32   
sharona
se opravičujem ... zelo mi je žal ... sem popravila svoj prejšnji komentar

< Sporočilo je popravil sharona -- 28.4.2008 10:08:34 >

(odgovor članu sharona)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: povišana nuhalna svetlina
28.4.2008 10:09:28   
Taula
a oznako XX dobiš tud na tem izvidu?


Ne. DHT da le razmerje 1: xxxx

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu sharona)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: povišana nuhalna svetlina
28.4.2008 11:59:21   
sayuri
Plodek, zelo me je šokirala tvoja novica user posted image . Žal mi je, da morate to prestajati user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: povišana nuhalna svetlina
28.4.2008 23:14:04   
*Junona*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: povišana nuhalna svetlina
29.4.2008 21:19:42   
gloria
Plodek zelo mi je žal user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: povišana nuhalna svetlina
30.4.2008 8:20:22   
pikica36
žalostnouser posted image user posted image , zakaj nas le življenje tako preizkušauser posted image

user posted image user posted image user posted image punci držita se!!

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: povišana nuhalna svetlina
24.7.2008 8:01:24   
khurde
živjo,

bom pisala kar v to temo naprej, da ne odpiram nove.

punci, čeprav je že nekaj časa mimo, mi je zelo žal in upam, da sta sedaj v redu.

drugače sem imela včeraj NS in je malo povečana (2,1), tako da me je dr. Strahova poslala se na odvzem krvi ... v bistvu mi je precej tesnobno; ona je rekla, da je to povečano, drugje berem, da je meja 2,5 ali pa celo 3 ... ne vem. izračunano verjetnost imamo 1:5507, ampak vseeno sem morala dati še kri in upam, da bo vse ok.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: povišana nuhalna svetlina
30.7.2008 14:34:24   
pajek
Po dolgem času sem spet pogledala na ta forum.
Khurde, mislim, da ni panike in da ja ta rezultat ok.
Sem pa v tem času dosti razmišljala o tej nuhalni svetlini in sem se odločila, da ko naslednjič zanosim, na ta pregled ne grem. Kar bo pač bo. Ker v večini primerov, kjer ugotovijo povišano NS je vse v redu, jaz pa nočem več doživljat teh groznih psihoz.
Ugotavljam tudi, da je okrog mene čedalje več ss in kakšnih komplikacij v nosečnosti in tudi povišanin NS.
Vsem nosečkam iz srca želim vse dobro in lepo nosečnost !!!!!user posted image

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: povišana nuhalna svetlina
2.9.2008 10:30:27   
gruffalo
Ojla!
Rada bi vam povedala še mojo izkušnjo s tole nuhalno. Januarja sem šla na UZ in so namerili 4,4mm. Verjetnost za DS je bila 1:14, za druga dva sindroma pa 1:156. Potem sem opravila biopsijo horionskih resic - btw za moje pojme ena bolj zoprnih in neprijetnih preiskav - rezultat je bil OK. Potem me je moja G poslala še na UZ plodovega srca in na natančno morfologijo. Obe preiskavi sta bili OK. Julija se je rodila naša deklica in moram reči, da sem s kepo v grlu čakala, kako bo z njo. Kljub vsemu, NS je le bila ogromna... no, ampak Liza je prava mala punca in zaenkrat je z njo vse čisto v redu. Ampak za nami je veliko strahu in negotovosti. Več preiskav kot je možnih, več je negotovosti. Itak ti povsod povedo, da gre bolj za verjetnost...
Skratka, punce, nič ni izgubljeno, tudi če je NS ogromna. Ampak človek nikoli ne ve.
Držte se!

(odgovor članu pajek)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: povišana nuhalna svetlina
2.9.2008 13:19:46   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: pajek

Po dolgem času sem spet pogledala na ta forum.
Khurde, mislim, da ni panike in da ja ta rezultat ok.
Sem pa v tem času dosti razmišljala o tej nuhalni svetlini in sem se odločila, da ko naslednjič zanosim, na ta pregled ne grem. Kar bo pač bo. Ker v večini primerov, kjer ugotovijo povišano NS je vse v redu, jaz pa nočem več doživljat teh groznih psihoz.
Ugotavljam tudi, da je okrog mene čedalje več ss in kakšnih komplikacij v nosečnosti in tudi povišanin NS.
Vsem nosečkam iz srca želim vse dobro in lepo nosečnost !!!!!user posted image


Ja, jaz sem tudi rekla, da naslednjič verjetno ne grem na NS ... sva se z mojim takrat pogovarjala in verjetno ne bi šla na nadaljnje preiskave, če bi bile potrebne, ampak bi obdržala otroka, ne glede na to, kaj bi bilo. Na srečo, je bil test krvi boljši, je pokazal možnost 1:19000 pa še nekaj, samo itak nikoli ne moreš biti 100%. Naslednjič tudi jaz najverjetneje ne grem, ker se mi zdi (po mojem mnenju) malo grdo, da bi ga/jo "dala stran", ker je nekaj šlo narobe ... ne vem, če bi bilo treba, bi sprejela bitjece kakršno je. Ta nuhalna nama je takrat prinesla samo strah, dvom itd.

(odgovor članu pajek)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: povišana nuhalna svetlina
4.9.2008 10:21:19   
pajek
Glede na moje prejšnje sporočilo par tednov nazaj, vam lahko zagotovo potrdim, da na nuhalno ne grem. Sem namreč noseča user posted image . Odločila sem se, da bom hodila samo na redne preglede k svoji ginekologinji.  Po dveh ss nočem več ziveti v negotovosti in strahu. Kar bo pa bo !!!

Lepo nosečnost vsem in čim več optimizma !!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: povišana nuhalna svetlina
4.9.2008 20:27:12   
acitak
IZVIRNO SPOROČILO: pajek

Glede na moje prejšnje sporočilo par tednov nazaj, vam lahko zagotovo potrdim, da na nuhalno ne grem. Sem namreč noseča user posted image . Odločila sem se, da bom hodila samo na redne preglede k svoji ginekologinji.  Po dveh ss nočem več ziveti v negotovosti in strahu. Kar bo pa bo !!!

Lepo nosečnost vsem in čim več optimizma !!!!!!!!!!!!!!!


v tretje gre rado...lepo in zdravo user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu pajek)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: povišana nuhalna svetlina
5.10.2008 20:58:44   
Anonimen
Skratka, punce, nič ni izgubljeno, tudi če je NS ogromna.

Lahko pa se pokaže ravno obratno; kot npr. pri meni... Nuhalna 1,8; riziko nizek, vse bp - cela nosečnost brez skrbi, vse super. Sploh ne smem pomislit, kako srečna sem bila; po porodu pa šok DS in cel kup zdravstvenih težav pri naši mali štručki, s katero se še vedno borimo več v bolnicah kot doma.
Nuhalna ti res da samo razmerje, vendar pri nekaterih žal napačno v drugačni luči kot pri tebi.

(odgovor članu gruffalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?