|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2006-4
11.10.2008 12:43:47   
Anonimen
pozdravljene drage moje,

se tudi mi na hitro javljamo, ker imamo zabavo za mulce in pričakujem cca 30 otrok. Torej, mi smo se nekako preselili. Še vedno nas čaka en kup dela, ampak počasi pa bo.
Tristan spi v svoji sobi celo noč in tudi zaspi čisto sam. Brez problemov. user posted image

V torek imam zagovor diplome, v sredo pa prvi G pregled. user posted image   Medtem pa še mož odhaja v NY. 

Draga moja altati, želim ti zares najboljše okrevanje, počivanje, ležanje, crkljanje na dolgo in široko. Dneve doma izkoristi za počitek in mirovanje.

Piškot - tole o pupiki si pa tako suvereno napisala. Torej, sklepam da imate tudi ime že določeno ?

Pa seveda iskrene čestitke našim slavljenčkom !!!!user posted image user posted image


(odgovor članu psaša)
  Neposredna povezava do sporočila: 5026
   RE: Oktobrčki 2006-4
11.10.2008 17:50:45   
altati
Mis, daj me na ZS spomni, pa si bom en dan vzela čas in ti naklofam.....

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 5027
   RE: Oktobrčki 2006-4
11.10.2008 21:31:19   
Lu
Gre katera jutri na Janče?

Mi smo bili danes na enem roj. dnevu. Z Tianom sva šla zamenjat čevlje. Zdaj je full vesel user posted image Drugače pa otroka že spita, mož na fantovšni in jaz grem počasi v posteljo.

Lepo nedeljo želim.


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 5028
   RE: Oktobrčki 2006-4
11.10.2008 22:04:31   
Anonimen
Jaša vse naj naj za 2 svečki
 
user posted image

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 5029
   RE: Oktobrčki 2006-4
12.10.2008 9:22:57   
*anč*

Matjaž vse najboljše za 2 svečki!


user posted image


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5030
   RE: Oktobrčki 2006-4
12.10.2008 9:24:45   
*anč*

Luka  vse najboljše in veliko veselja z malo sestrico ti želimo!

user posted image


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 5031
   RE: Oktobrčki 2006-4
12.10.2008 9:29:04   
*anč*

Jaša vse najboljše za tvoj rojstni dan,sladko tortico in super darila ti želimo, predvsem pa,da še naprej razveseljuješ mamico in očija!


user posted image


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 5032
   RE: Oktobrčki 2006-4
12.10.2008 9:46:14   
*anč*
oj!

pogledala živžav,zdej se pa mali igra/razmetava. ko kam gremo je full priden in vzoren,ko pride domov pa sam neki nagaja user posted image , se spomnem,da je bil moj brat isti ... vzgojiteljice v vrtcu ga niso mogle prehvalit,doma je bil pa cel hudiček user posted image .

altati  nč kej fajn se ne sliši tale tvoja operacija. želim ti,da vse poteka tko kot mora in da si res vzameš čas za okrevanje. naj te tvoji 4 sončki razvajajo kot še nikoli! user posted image user posted image user posted image

muki  kok te jst rada berem! res tko lepo opišeš,kaj se pri vas dogaja,da vas kr vidim user posted image . dolžna sem ti še en komentar na nežinega angelčka ... tko lepo si napisala,da mi je šlo kr na jok user posted image .  upam,da je iva že dobra!
*lina*  fajn praznujte! veliko sreče na zagovoru in poročaj kako je blo na pregledu! pa user posted image tristan za samostojno spanje!

remy  bomo držali pesti v sredo!! jst sm bla pa u petek s stipetom 3 ure pr veterinarju( sm šla  kr u najino kliniko user posted image ),ker sm zjutri opazla,da je lulal kri ... pol pa uz,infuzija,dieta,antibiotiki = 125eurov user posted image , tko da si si kr prav poklic zbrala user posted image . zdej je že dost boljši.

piskot  super za punčko! boste  meli parček! kdaj maš rok?

mejte lep dan!


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 5033
   RE: Oktobrčki 2006-4
12.10.2008 19:10:34   
Arabela
Mi smo še živi, samo na računalnik pa mi ne znese več...user posted image user posted image user posted image

Pridno rastemo, malo smo vsi prehlajeni, ampak bo že...


Vsem slavljencem iskrene čestitke za drugo svečko..user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 5034
   RE: Oktobrčki 2006-4
12.10.2008 19:34:42   
@lina
Jaša, vse najboljše za tvojo drugo svečko!
 
user posted image

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 5035
   RE: Oktobrčki 2006-4
12.10.2008 20:57:08   
frrrr
Ajda Iza - vsenajboljše za 2 svečki!

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5036
   RE: Oktobrčki 2006-4
12.10.2008 21:01:16   
frrrr
hvala vsem za lepe želje!

smo bili na koroškem in se imeli lepo. včeraj šli po kosilu, ob 16ih smo imeli naročene vse k babici in dedku. bili smo samo familjarni, ker jaša še itaq nima svojih frendov frendov. babici in dedka, teti in stric, pradedek in to je to. daril dobil cel kup. smo imeli cel dan tolk pridnega otroka, ker se je kr igral in igral. dan malo prehitro minil. jutri kakšno fotko pripnem.
danes smo šli malo k mojim na sončka in gugalnice, potem k moževim na kosilo in spat, po spanju smo se dobili s kolegi na eni jasici, kjer smo si priredili mini piknik.
luštkan vikend.

zdej pa pod tuš in novim zmagam nasproti user posted image
lep in uspešen teden vsem!

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 5037
   RE: Oktobrčki 2006-4
12.10.2008 21:05:40   
Katrin
Prosim, če odprete novo temo, saj ste dosegle "magičnih" 200 strani user posted image
Prijeten klepet še naprej user posted image

tukaj user posted image

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 12.10.2008 21:10:19 >


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 5038
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?