|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 11:19:57   
Lu
Ojla bejbe!

Res ste pridne tiste, ki ste včeraj šle.user posted image user posted image  

Sem pa sama danes kar boga. Imam tak sexi glasek, da je kaj. A me hoče kera slišat user posted image user posted image  Se bašem z lekadoli, da mogoče uidem temu virusu ali karkoli že je.

Berem da ste pri zobkih. Moj mišek je tudi zelo bogi. Men se zdi, da zdaj ko te štirice ven rinejo, da ima kar obrazek spremenjen?

Altati a je mali že ok?



_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 11:39:14   
altati
ne, deček je bogi.
celo noč kuhal, ko je prišel do 40, sem mu dala pol Voltaren svečke, ker paracetamol ni prijel niti pod točko razno...
zjutraj bili pri pediatrinji in v laboratoriju, deček fasal en 'hud virus' (ime pozabila), ki povzroča huda vnetja in prihaja v navalih (pride in gre, pride in gre....). ker je vnetje res hudo, krvna slika slaba se je odločila za antibiotik, ker se boji, da ko bo prišel 3.naval virusa, bomo pristali v bolnišnici (vsak naval je hujši).
to je to....deček od včeraj od 14h še ni stopil na noge, še ni jedel....samo leži, drema, malo popije in se crklja.....

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 11:39:45   
altati
aja, zobkov imamo mi že lep čas 12, težav nam pa niso povzročali.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 12:37:17   
Clody
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: vava

Plemenito in vsa čast vsem, ki ste bili tam.


Se podpišem pod to.


Tud jest!

Nimam pa možnosti, da se zmuznem do teh ur, ki so na razpolago! Eh!!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 12:39:11   
Clody
IZVIRNO SPOROČILO: altati

ne, deček je bogi.
celo noč kuhal, ko je prišel do 40, sem mu dala pol Voltaren svečke, ker paracetamol ni prijel niti pod točko razno...
zjutraj bili pri pediatrinji in v laboratoriju, deček fasal en 'hud virus' (ime pozabila), ki povzroča huda vnetja in prihaja v navalih (pride in gre, pride in gre....). ker je vnetje res hudo, krvna slika slaba se je odločila za antibiotik, ker se boji, da ko bo prišel 3.naval virusa, bomo pristali v bolnišnici (vsak naval je hujši).
to je to....deček od včeraj od 14h še ni stopil na noge, še ni jedel....samo leži, drema, malo popije in se crklja.....


Bogi!
A drugih znakov pa nima al kako? Kašalja, smrka?

< Sporočilo je popravil Clody -- 29.2.2008 12:40:47 >

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 12:47:42   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: altati

ne, deček je bogi.
celo noč kuhal, ko je prišel do 40, sem mu dala pol Voltaren svečke, ker paracetamol ni prijel niti pod točko razno...
zjutraj bili pri pediatrinji in v laboratoriju, deček fasal en 'hud virus' (ime pozabila), ki povzroča huda vnetja in prihaja v navalih (pride in gre, pride in gre....). ker je vnetje res hudo, krvna slika slaba se je odločila za antibiotik, ker se boji, da ko bo prišel 3.naval virusa, bomo pristali v bolnišnici (vsak naval je hujši).
to je to....deček od včeraj od 14h še ni stopil na noge, še ni jedel....samo leži, drema, malo popije in se crklja.....


ja kje je pa to staknil...ubožček...čimprej se pozdraviteuser posted image

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 12:47:42   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Clody

IZVIRNO SPOROČILO: altati

ne, deček je bogi.
celo noč kuhal, ko je prišel do 40, sem mu dala pol Voltaren svečke, ker paracetamol ni prijel niti pod točko razno...
zjutraj bili pri pediatrinji in v laboratoriju, deček fasal en 'hud virus' (ime pozabila), ki povzroča huda vnetja in prihaja v navalih (pride in gre, pride in gre....). ker je vnetje res hudo, krvna slika slaba se je odločila za antibiotik, ker se boji, da ko bo prišel 3.naval virusa, bomo pristali v bolnišnici (vsak naval je hujši).
to je to....deček od včeraj od 14h še ni stopil na noge, še ni jedel....samo leži, drema, malo popije in se crklja.....


Bogi!
A drugih znakov pa nima al kako? Kašalja, smrka?


nič kašlja, nič smrka.....

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 12:49:35   
pikapolona2
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: vava

Plemenito in vsa čast vsem, ki ste bili tam.


Se podpišem pod to.

a to bo vse od vas danesuser posted image user posted image dejmo kej še napiši no...preden grem na dopust ....da se bom lahko še režalauser posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 12:54:51   
psaša
IZVIRNO SPOROČILO: altati

ne, deček je bogi.
celo noč kuhal, ko je prišel do 40, sem mu dala pol Voltaren svečke, ker paracetamol ni prijel niti pod točko razno...
zjutraj bili pri pediatrinji in v laboratoriju, deček fasal en 'hud virus' (ime pozabila), ki povzroča huda vnetja in prihaja v navalih (pride in gre, pride in gre....). ker je vnetje res hudo, krvna slika slaba se je odločila za antibiotik, ker se boji, da ko bo prišel 3.naval virusa, bomo pristali v bolnišnici (vsak naval je hujši).
to je to....deček od včeraj od 14h še ni stopil na noge, še ni jedel....samo leži, drema, malo popije in se crklja.....


Bošček mali, naš je imel tako vročino ene dva dni, potem je bilo pa OK.
Upam, da se čim hitreje pozdravi, da bo spet stari Jaša. Evo user posted image za Jaša.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 13:29:20   
LIDJOČKA
Altati, držim pesti, da se čim prej pozdravite. Ena od mojh je bila tudi prejšnji teden na AB, pa smet obe nekaj smrkata in kašljata. Vseeno upam, da ne bo hujšega. Se mi zdi da sem en teden v službi, pa en teden doma. Komaj že čakam, da pride pomlad, če bo kaj bolje...

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 13:35:27   
psaša
Nekaj me zanima glede cepljenja pri enem letu. Naš še ni bil, ker je kar naprej bolan. Do kdaj naj bi se cepili? A je lahko kaj smrkav, al ne? Po moje ne. Imam kar malo slabo vest zaradi tega, sploh, ker naj bilo čez 2 meseca novo ceplenje. Mnenja.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 13:39:57   
Anonimen
Tinkara tudi še ni bila cepljena za OMR, datum imava zdaj sredi marca- dvomim, da bo kaj boljše, ker drugače je ona ok, ampak iz nosa ji pa skoz teče oz. če ji ga grem pucat ima notri tist zelen smrkelj.... user posted image

(odgovor članu psaša)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 13:44:17   
psaša
Remy evo, naš čisto isto.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 15:23:14   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: psaša

Nekaj me zanima glede cepljenja pri enem letu. Naš še ni bil, ker je kar naprej bolan. Do kdaj naj bi se cepili? A je lahko kaj smrkav, al ne? Po moje ne. Imam kar malo slabo vest zaradi tega, sploh, ker naj bilo čez 2 meseca novo ceplenje. Mnenja.


men je rekla P do 18 meseca....našaje bila vepljena 14 dni nazaj.

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 15:25:45   
Lu
Remy in psaša mi trije ( jaz, Tian, ati ) imamo zelene smrklje. Maja samo vodo.  In tudi Tian še ni bil cepljen ob letu. Ga peljem, ko ne bo nič smrkav. Pač se bo malo zamaknilo. psaša ne sekiraj se.

pikapolona kam pa greste dopustovat? Mi do konca marca nikamor. Pol pa mogoče za par dni.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 15:26:26   
Lu
kam so že cepljeni ob letu? V nogo?

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 15:32:28   
Clody
IZVIRNO SPOROČILO: psaša

Nekaj me zanima glede cepljenja pri enem letu. Naš še ni bil, ker je kar naprej bolan. Do kdaj naj bi se cepili? A je lahko kaj smrkav, al ne? Po moje ne. Imam kar malo slabo vest zaradi tega, sploh, ker naj bilo čez 2 meseca novo ceplenje. Mnenja.


Jest ga ne bi cepila če smrka!

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 17:34:03   
moci
mmmmm...
moci s šopinga v qulandiji. samauser posted image
uf, je pasalo. edino kartica je zmatrana.

midva sva včeraj rezervirala restavracijouser posted image

medno
sva najprej hotela šmarjetno, potem sva si pa premislila. da ne bi gorenjke zastonj naš ognjemet gledaleuser posted image

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 17:42:28   
pikapolona2
Za OMR je cepljenje v roko...malo pod ramenom.

Lu mi gremo sam za 4 dni na Roglo...pa še to samo zato ker je moja mami v službi vzela apartma in sestre ne moreta...meni se po pravic povedano ne da...ampak moj si pa fuuul želi...pa moj ded je mal čudn njemu je ful dobr it na dopust z mojimi tastarimi...jst mam po 2 dneh dost...njemu je pa superuser posted image


Moci...Medno zgleda fensi...superuser posted image ...kolk je pa to drago?

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 17:44:57   
pikapolona2
kaj zdaj dela tamala...že pol ure preklada rozine iz lonca  ven not ven not....potem je vse stresla in jih je malo jedla...zdej jih  po sedežni razporejauser posted image ....
Začelo se je pa tako da me je videla k sm šla po bonbon v omaro...potem je pa začela tulit ker bi ona tudi.....ampak bonbona ji nism mogla dat...sm pa videla rozine in zdej je taka tišinauser posted image user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 18:18:21   
*anč*
helou!!

tristan bere časopis s takim naudušenjem,da gre kr na kose user posted image .  sm šla dans kr z njim spat,je tko pasal user posted image .  mali dans še ni mel vročine,upam,da tko ostane. je pa precej siten ... pomoje pogreša družbo in svež zrak,ker mi nosi svoje čevlje. jutri zvečer greva na rojstni dan skupaj brez malega pomoje 2. odkar sem rodila user posted image .

tasha  jst sm septemberke samo redno prebirala,upisala se zarad slabga feelinga (še) nisem, zdej pa ne morem več na vašo stran,mi je prehudo to brat. drugač sm pa ok.  poboži svojga bušija!!

altati   bošček jašonček! naj bo hitro dobro ... user posted image

remy   sm fajn,hvala na pitanju user posted image . jst tut nisem šla na izpit,je blo reveč vsega. zdej ga mam pa 18. pa spet nč ne nardim ko mam pa dete bolano. eh,kaj čmo.

psaša  mi tut še nismo bli cepljeni in se mi nč ne mudi.  jst ga morm zarad alergije na pediatrično pelat user posted image  in me je kr mal strah.  pomoje bova to jesen opravla.  smrkavga ga pa ne bi cepla ...

pikapolona  si me nasmejala,tko u dopustom kot z rozinami. jst tut nisem za skupne dopuste,sam kak dan prou paše,se lahko naspiš,greš s svojim v savno ... user posted image

lepo se jemejte!! user posted image



_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 19:04:36   
Clody
IZVIRNO SPOROČILO: moci

mmmmm...
moci s šopinga v qulandiji. samauser posted image
uf, je pasalo. edino kartica je zmatrana.

midva sva včeraj rezervirala restavracijouser posted image

medno
sva najprej hotela šmarjetno, potem sva si pa premislila. da ne bi gorenjke zastonj naš ognjemet gledaleuser posted image



Te bomo gorenjke nalomile, boš vidla!user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 19:06:46   
Clody
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

Za OMR je cepljenje v roko...malo pod ramenom.

Lu mi gremo sam za 4 dni na Roglo...pa še to samo zato ker je moja mami v službi vzela apartma in sestre ne moreta...meni se po pravic povedano ne da...ampak moj si pa fuuul želi...pa moj ded je mal čudn njemu je ful dobr it na dopust z mojimi tastarimi...jst mam po 2 dneh dost...njemu je pa superuser posted image


Moci...Medno zgleda fensi...superuser posted image ...kolk je pa to drago?


Bo fino, boš vidla. Mal ti bodo navihanko pomerkal, pa se boš lepo namakala, pa po savnah vlačla, pa dobr jedla. Pa 4 dni je glih prou, da se ne pobijete!
Men je Rogla super, tud če ne bi smučala.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 19:10:50   
Clody
Drugače smo pa mi po starem.

Nejc je spet smrkav, je pa pridn in zgovoren. Zdej že lepo pove, Nejci čaja pil in podobne zadeve, preseneča vsak dan bolj.
V vrtcu je še med tihimi, bolj zase, ne mara preveč družbe, smešno res.

Glede spanja smo tudi porihtal, mami je spala v kleti, ati je vse nadzarooval in po 3 dneh smo končno na starih tirih, da lepo prespi noč. Sama priznam, da nevem če bi bla tega zmožna.

Mami pa lufta. Zdle šibam na pirček, pa jutri tud. Grozna sem, ampak mojmu se itak ne da nikamor, tako da grem brez slabe vesti. user posted image

Pridne bodte!!

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Oktobrčki 2006-4
29.2.2008 19:22:15   
altati
čer...

pri nas deček še vedno samo leži, napol drema...vročina 40user posted image


< Sporočilo je popravil altati -- 29.2.2008 19:23:04 >

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?