|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  200 201 [202] 203 204   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2006 - 3. del
13.2.2009 14:04:19   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: Žiga

Ja no Žiga, sej je ni treba špecat , pa še mama je kosilo takrat kuhala ne jaz.


Takrat smo bili doma... user posted image


A si ziher? user posted image  

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 5026
   RE: November 2006 - 3. del
13.2.2009 14:11:47   
ema79
Živijo!

Najprej bi rada čestitala vsem novim nosečkam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi bomo ostali kar pri enem!

Naša je lepo sprejela vrtec, je tam zelo pridna. Ker je najstarejša zelo skrbi za druge, jih popelje do umivalnika, jih tolaži.... Na žalost pa je ta teden doma, ker je imela vnetje ušes.

In ta bolezen jo je zopet pahnila v odvisnost od dude, pa tako lepo nam je že šlo, jo je imela samo za spanje.

Za pusta bo naša mala čebela, čeprav ji ni jasno zakaj jo želimo v nekaj preoblačituser posted image , ker ona je pač Julija.

Je zelo samovšečna, velikokat pride ven iz kopalnice in reče: Joj, kako sem jaz lepa.    Ok, to je tudi moja krivda, ker ji to velikokrat povem.

Konec januarja smo šli za par dni na Kope in poleg teg da so mi ukradl smuče (ki so ,mimogrede, bile od moje sestre in NOVE), smo se imeli fino.  Sem jih čez pet dni dobila nazaj,brez opravičila,  jih je ena šola( k sreči ljubljanska) po pomoti vzela.

Prilagam video kako je bila Julija prvič na smučkah:

http://www.youtube.com/watch?v=TWqcVqAJTSY&feature=channel_page


Danes sva imele kontrolo pri zdravniku in je mala kar sama zdravnici lepo povedala kaj ji more naredit, da ji more srčka poslušat, ušesa pogledat, usta. zdravnica se je tako nasmejala.

Še ena dogodivščina:

Jo peljem na saneh po travniku pri hiši in začne:

Julija: Mamiii, a je kej narobe?
Jaz: Nič!
Julija: Mamiii, a je vse v redu?
Jaz: ja, seveda je vse v redu!
Julija: NO, pol pa tečiiii!!!!!!!

Zdej pa grem dokončat kosilo, ker moj kmalu pride iz službe.

Lep dan vsem!  








< Sporočilo je popravil ema79 -- 13.2.2009 14:15:35 >


_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 5027
   RE: November 2006 - 3. del
13.2.2009 19:22:20   
Aja1
Bravo Julija! user posted image user posted image user posted image  Res ima dobro ravnotežje. Ma super je. Mi bomo našo dali na smuči drugo sezono.



_____________________________




(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 5028
   RE: November 2006 - 3. del
13.2.2009 19:23:47   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: urška76

Aja kako se pa tvoj drži po tistih nočnih dogodkih?



Hvala za vprašanje. On je kar ok. Danes je šel spet v nočno. Me kar skrbi.
Je pa na 24 ur šele zdaj objavljeno to.

_____________________________




(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 5029
   RE: November 2006 - 3. del
13.2.2009 20:01:58   
urška76
Čer!
Aja sej bo, sej niso vsako noč pijanci s pištolo na cesti.
Mi smo se mal potepal popoldne, smo letel v Merkurja po par stvari, jutri zjutraj pa k frizerju. Smo ga vsi že močno potrebni. Še najbolj Špela, k ji laski fino na učke silijo. Zdej k je mela vročino, pa se je mal bolj spotila so še lepo hrastice od noric odstopile, da sem ji jih lahko izčesala.
Zdej pa neki večerjat pa spat, sem utrujena, k da bi kaj delala user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5030
   RE: November 2006 - 3. del
13.2.2009 20:25:35   
Aja1
Urška, koliko časa ste bili doma zaradi noric? Da vem, ko nas to doleti.

_____________________________




(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 5031
   RE: November 2006 - 3. del
14.2.2009 8:18:45   
Aja1
Jutro.

Neja zajtrkuje kruh namazan s sirčkom in zraven pije mleko, tastar spi, mama pa na RR user posted image . Počasi se bomo malo spokale na zrak. Treba v trgovino.
Evo, gospodična so pojedli, zdaj pa gremo umivat....spet bo tulenje, ko bomo umivale zobke.

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5032
   RE: November 2006 - 3. del
14.2.2009 9:02:55   
Aja1
Vsem lepo VALENTINOVO user posted image

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5033
   RE: November 2006 - 3. del
14.2.2009 9:32:28   
max81
o jutro......aja1 hvala enako


babnce rabim idejo...pol greva z N na rd, rabim ideje za 1.leto staro pupo

do 12huser posted image ...ideje na plano, pa da ni predragouser posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5034
   RE: November 2006 - 3. del
14.2.2009 10:19:58   
Aja1
Hmmmm, za eno leto???
Recimo kaj takega KLIK


_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 5035
   RE: November 2006 - 3. del
14.2.2009 15:28:30   
Zamima

vsem lepo valentinovo user posted image user posted image

danes samo jem user posted image ,... od kosila, do krofov,... eeeh,... danes sem v Hoferju kupla, mini vodke 12 jih je noter po 20 ml user posted image ... user posted image user posted image
sem dobila fuuuul lepo darilo od mojega user posted image user posted image user posted image včeraj.

zvečer greva pa v kino. user posted image


user posted image majas, če je šlo v prvo, bo tudi v drugo, boš vidla. enkrat že bo, držim pesti, da čimprej user posted image .


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5036
   RE: November 2006 - 3. del
14.2.2009 19:42:50   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Urška, koliko časa ste bili doma zaradi noric? Da vem, ko nas to doleti.


Špela je bila dobra v dobrem tednu, no tam nekje 10 dni.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5037
   RE: November 2006 - 3. del
14.2.2009 19:52:22   
urška76
Čer!
Danes smo se potepali cel dan. Na srečo, ker ni bilo ogrevanja. Ne vem kaj so zamutili, pol so se zgovarjal, da niso radiatorji zluftani in zato ne greje. Ja itak, sva zjutraj luftala radiatorej, pa je samo hladna voda not pritekla user posted image . No zdej je že toplo na srečo.
Smo se pa danes vsi postrigli, jest m,am pa še nove pramene. pela je spet cukr, k se ji učke vidjo user posted image
POl smo se pa kr k našim povabil (no smo se že včeri zmenil). Popoldne smo šli račke futrat, pa je tko hladno pihal, da smo tist kruh na hitrco zmetal, pol pa nazaj domov user posted image .
Preživite en lep valentinov večer s svojimi dragimi user posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 5038
   RE: November 2006 - 3. del
14.2.2009 20:04:47   
Aja1
Čer.

Mi smo bili tudi danes veliko zunaj. Je lepo sonček sijal. Škoda le, da je malo pihalo. Neja se je podila za žogo, jaz pa za njo user posted image

Urška, super za nove frizure. Zdaj pa eno družinsko sliko gor. user posted image

Mi gremo pa jutri na kosilo z našimi. Mami časti, ker se je postarala za eno leto. Neja bo brez opoldanskega počitka. Upam, da ne bo preveč sitna. No, saj bo imela družbo in bo verjetno ok.

_____________________________




(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 5039
   RE: November 2006 - 3. del
14.2.2009 20:50:36   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Urška, super za nove frizure. Zdaj pa eno družinsko sliko gor. user posted image



Kje se nam pa da slikat. Itak bejbota že spita, jutri bo pa moja frizura že v razsulu. user posted image  Bom pa bejbota jutri mal poslikala, pa če se mi bo dal, dala kako fotko gor. user posted image
Zdej grem pa pod tuš pa spat, sem neki utrujena dons.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5040
   RE: November 2006 - 3. del
14.2.2009 21:09:14   
Aja1
No, pričakujemo sliko. user posted image

So se dragi kaj spomnili na Valentinovo? Moj mi je kupil taveliko Bajedero. Je rekel, da meni to sigurno več pomeni, kot kakšna rožica. Itak, da ima prav user posted image . Pa še tast mi je dal taveliko čokolado. user posted image  Se bomo redili....

Zdaj grem pa tudi jaz počasi spat.

_____________________________




(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 5041
   RE: November 2006 - 3. del
14.2.2009 21:38:42   
max81
ojla...evo,mi smo prišli pred dobro urco domov...mali je bil v varstvu priden...tamala je pa ful uživala na rojstnem dnevu med otroki, je bla ful pridna, tko, da sta oba takoj zaspala k sva jih položila v posteljouser posted image user posted image

mah mi2 se za te praznike ne obdarujeva sploh..sva se tako zmenila in mi je čisto gut

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5042
   RE: November 2006 - 3. del
15.2.2009 9:06:30   
max81
jutro...ste še vse v toplih posteljah???user posted image
no mi smo že pokonci, tamale2 se igrata, tastar gre na šiht...tamalo pride tašča pol iskat, mi2 z juniorčkom greva pa mal do kolegice k ma isto staro punčko kot je T....upam, da danes ne bo tako pihalo, da bomo lahko naredl en ornk sprehod..je treba kr izkoristit tole lepo vrmeuser posted image

jest pa zdejle glih perem, pol pa ne vem al mi bo ratal še enga dat prat al ne...no če ne bom pa pol k pridem domov

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 5043
   RE: November 2006 - 3. del
15.2.2009 11:29:22   
krfjolca
Jaz sem imela tudi eno ogromno žehto včeraj. Že cunj je bilo za 4 stroje, pol sem pa še vse tetra plenice dala kuhat, da jih pol polikam, da bodo pripravljene. Pa še voziček sem se namenila očistit, sam pomojem se mi ne bo dalo. So antibiotiki končno prijeli in se dobro počutim. Pa še medenica me ne boli več, ko sem dva tedna res konkretno počivala.

Jutri greva pa z juniorjem na Bled futrat račke. Pol me pa čaka generalno pospravljanje - kuhinje in spalnice, dnevna bo pa počakala na drug teden, ker bova čez vikend belila. Pol pa lahko končno Anžeta kompletno preselimo gor in lahko začnem prat in pripravljat za bejbija. Mi gre že prav na živce vse skupaj - gnezditveni sindrom pač. Danes sem dobila lupinico, tista od Anžeta je že precej boga (je bila že prej rabljena), zdaj sem pa kupila MaxiCosijevo z isofixom, če imamo že tak avto user posted image .

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 5044
   RE: November 2006 - 3. del
15.2.2009 12:24:51   
Zamima
Krfjolca, a imaš gnezditveni sindrom user posted image user posted image user posted image user posted image

pridna si user posted image ,...

moj otrok je pa pri mojih,... zdaj kmalu šibava še midva na kosilo k mojim user posted image .

Nogavica, še tukaj ČESTITKE in res LEPO nosečnost, pa še lepšega in zdravega otročka user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 5045
   RE: November 2006 - 3. del
15.2.2009 12:27:16   
Zamima
jaz sem včeraj koooončno tudi moj avtoček ščistila odznotraj user posted image ,... imam slabo vest, ker sem zadnjič podrajsala stopštango user posted image user posted image , po taki neumnosti, da ne moreš verjet user posted image .

moram ga konc meseca še v avtopralnico peljat pa seveda zrihtat tiste rise in luknjo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 5046
   RE: November 2006 - 3. del
15.2.2009 12:59:33   
Anonimen
Čestitke, Nogavica! user posted image Zdravo in mirno nosečnost želim. user posted image

Pa vsem skupaj en lep pozdravček pošiljam!

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 5047
   RE: November 2006 - 3. del
15.2.2009 20:01:25   
Aja1
čer.

Naša je danes namensko preskočila popoldanski počitek, zato je ob 18.30 že spala kot polhek. Tako...nedelja je minila, jutri pa spet v službo. Moj me nažira, da bi vzela v torek dopust, da bi šla smučat. Meni se pa ne da it. Letošnjo sezono še nisva smučala in posledično je siten kot driska. No, sej če razmislim....še to sezono lahko smučam, drugo pa če bo vse po sreči ne user posted image .

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5048
   RE: November 2006 - 3. del
15.2.2009 20:36:34   
Nogavica
Aja1, ZS imaš. user posted image

Naša pa se še igra. Zdaj se greva počasi v pižamo spokat, potem pa upam, da bo čimprej zaspala.

Lahko noč!

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5049
   RE: November 2006 - 3. del
15.2.2009 20:51:02   
Zamima
Moja tudi že spi user posted image , je bila danes tako navita user posted image user posted image

pogrešam mojega user posted image , jutri bomo spet skupaj imava polletnico user posted image   user posted image .



_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 5050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  200 201 [202] 203 204   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  200 201 [202] 203 204   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?