|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 8:18:16   
ada2
no, ko že imam priložnostuser posted image

aja, adamu se ful dopade reklama za pampers, tista, ko deenčki spijo, ko sliši glasbo iz te reklame kar priteče in gleda in govori, da so to njegovi dojenčki, ki so pridni in ajajo...


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 8:54:28   
amy26
torej... ko vstanem iz sedečega ali ležečega položaja me v mednožju obupno spika, taka topa bolečina mi gre nekje od stegna pa vse v notranjost (tak občutek, kot da bi šlo do jajčnika), potem pa še prvih pet korakov grozno boli, potem se pa umiri....


tudi mene je tako bolelo občasno v nosečnosti, tako da pomoje ni nobene panike
predlagam da počasi vstajaš

pa dobro jutro, pri nas nekam turobno vremeuser posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 12:54:47   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: amy26

torej... ko vstanem iz sedečega ali ležečega položaja me v mednožju obupno spika, taka topa bolečina mi gre nekje od stegna pa vse v notranjost (tak občutek, kot da bi šlo do jajčnika), potem pa še prvih pet korakov grozno boli, potem se pa umiri....


tudi mene je tako bolelo občasno v nosečnosti, tako da pomoje ni nobene panike
predlagam da počasi vstajaš

pa dobro jutro, pri nas nekam turobno vremeuser posted image


evo mene tudi prvič in zdaj...samo se ne zančne v stegnih ampak v mednožju...res...in včasih fuuuul zaboliuser posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 12:55:36   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ


A to pa ne pomaga, da jih je Tina dobila za RD?... On pa bo za svoj rojstni dan dobil tisto, kar si bo on zaželel...do takrat ga bo pa verjetno minilo user posted image

user posted image hvala


Zaenkrat je palilo, upam da do marca res pozabi user posted image , drugače bom pa še bibijin nasvet uporabila user posted image



No, me veseli user posted image ...ah...kje je še marec... user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 15:50:57   
*bubi*
Dober dan!

Res nič kaj prijazno vreme, jaz sem čisto adijo.

Z bubiko sva bili na kontroli in k sreči ni tako hudo kot je kazalo včeraj. Ji je nekaj piskalo v pljučih in me resno skrbi, da gre po bubijevih stopinjah user posted image

Drugače pa naša babika raste, ima že skoraj 5 kg user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 16:14:40   
petarda
Drugače pa naša babika raste, ima že skoraj 5 kg


Aaaaaaaaahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 16:19:55   
ada2
user posted image




_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 16:44:29   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

...no, jaz sem pa tudi svetoven idiot


Jaz pa očitno preveč pozorno berem in nisem na finto padla user posted image


enako user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 16:46:15   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Drugače pa naša babika raste, ima že skoraj 5 kg


Aaaaaaaaahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Sanja verjetno misli, da si se zmotla in napisala kao babica.

Mislim, da ne šteka, da si mislila babek kao dojenček... Upam, da vsaj jaz dobro razmišljam user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 16:48:28   
ada2
no, mogoče je pa mislila bubika, pa je namesto u a nastal, čeprav jaz sem tudi razumela tako kot paštetkauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 18:04:26   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

no, mogoče je pa mislila bubika, pa je namesto u a nastal, čeprav jaz sem tudi razumela tako kot paštetkauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz sem milila, da je hotela napisat bEbika, pa je napisala bAbika user posted image user posted image user posted image user posted image ...., da je pa babek dojenček, pa prvič slišimuser posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 18:11:44   
ada2
user posted image user posted image user posted image da bubi povej nam kako si mislilauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 18:56:18   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

no, mogoče je pa mislila bubika, pa je namesto u a nastal, čeprav jaz sem tudi razumela tako kot paštetkauser posted image


Čisto prav sta razumeli. user posted image  nalašč sem napisala babika (kot punčka).

No, če pa je petardo to tak nasmejalo, pa tudi prav - smeh je pol zdravja user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 20:36:56   
kvaka
Dober večer,

čist na hitro se javljam, ker grem potem v horizontalo.

Vsem najprej hvala za čestitke A&J, kdaj bomo imeli zabavo za njun roj. dan, pa je še vprašanje časauser posted image   Sem namreč z L v bolnici user posted image  user posted image  in glede na prejšnja bolnišnična zdravljenja, predvidevam da bo trajalo vsaj 10 dni. Tako da prideva šele naslednji vikend domov, kar pa ne bo zneslo, da bi še kakšno zabavo organizirala. Sem se pa danes odločila, da ga pustim samega čez noč, ker itak lepo spi. Razen med inhalacijami joka in se prebudi, ampak takoj čim ga položimo v posteljico zaspi nazaj.

Jaz se bom pa tudi spočila, saj cel dan bit v bolnici, pa tudi ni nič kaj fajn user posted image  ...

Za piko na i ima pa moj ta vikend (sobota in nedelja) inventuro in ni variante, da bi bil doma .. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 20:37:46   
petarda
A potem je res na "vašem" koncu babika? user posted image ..... Pri nas petardito reče babika svoji babici user posted image ....in mi je bilo ful smešno, ko je bubi napisala, da babica pridno raste user posted image ...in ima že skoraj 5 kg.....user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 20:40:57   
ada2
joj kvakauser posted image to je pa res sranje... želim vam, da se hitro pozdravite, pa da ne bo treba nikoli več v bolnico.


jje katera za čvek?
sem namreč sama... oz. adam spi, nuša se pa samo še naje in gre tudi spat, ker je glih iz baleta prišla.


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 20:41:34   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: kvaka

Dober večer,

čist na hitro se javljam, ker grem potem v horizontalo.

Vsem najprej hvala za čestitke A&J, kdaj bomo imeli zabavo za njun roj. dan, pa je še vprašanje časauser posted image   Sem namreč z L v bolnici user posted image  user posted image  in glede na prejšnja bolnišnična zdravljenja, predvidevam da bo trajalo vsaj 10 dni. Tako da prideva šele naslednji vikend domov, kar pa ne bo zneslo, da bi še kakšno zabavo organizirala. Sem se pa danes odločila, da ga pustim samega čez noč, ker itak lepo spi. Razen med inhalacijami joka in se prebudi, ampak takoj čim ga položimo v posteljico zaspi nazaj.

Jaz se bom pa tudi spočila, saj cel dan bit v bolnici, pa tudi ni nič kaj fajn user posted image  ...

Za piko na i ima pa moj ta vikend (sobota in nedelja) inventuro in ni variante, da bi bil doma .. user posted image  user posted image  user posted image


Jao...kvaka... user posted image user posted image user posted image user posted image ......kar verjeti ne morem kaj vse vas spremlja user posted image ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zate in za tvoje fante, da bodo kmalu vsi zdravi user posted image

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 20:43:03   
ada2
A potem je res na "vašem" koncu babika?


ja, majhna babauser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 20:44:53   
petarda
jje katera za čvek?
sem namreč sama... oz. adam spi, nuša se pa samo še naje in gre tudi spat, ker je glih iz baleta prišla.


Ti čvekaj...jaz pa vsake toliko vskočim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....smo malo prej domov prišli in me še kup stvari čaka, pa ful me dol tišči in ne morem več dolgo sedeti pred PC-jem....moram najti kakšen bolj udoben položajuser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 20:48:26   
ada2
eh, petarda, sama s sabo pa že ne bom čvekalauser posted image user posted image user posted image bom občasno pogledala gor, če se katera oglasi, drugače pa grem raje pred tv...

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 20:51:15   
nina42
A še katero tale Murkova reklama živcira? Človek je res brez sramu, še Fredi Miler je spoznal, da je boljše, da se umakne iz scene

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 21:14:42   
Naty_ka
Čer čveke user posted image

Ada, jaz pridem čvekat. Samo še malega do konca porihtam in sem že tu.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 21:37:41   
Naty_ka
No, pa je ni več user posted image . Lepe sanje Ada. No, pa vsem ostalim tudi. Če ste že v horizontali.

Joj, kvaka, res ti pošiljam cel vagon user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da se čimprej porihtate.


Grem še malo RR prečekirat, potem pa spat. Malo bom še tu čekirala, če se slučajno le katera pojavi.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 21:44:02   
nina42
Kvaka, ne vem sploh kaj naj napišem, najhuje je, če je z otrokom kaj narobe. Želim ti čimveč pozitivne energije!user posted image

(odgovor članu kvaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 22:04:04   
NinaŠ
Kvaka user posted image user posted image user posted image user posted image za tvoje fante user posted image

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?