|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 22:06:19   
NinaŠ
Jaz sem zdaj še Anžetu prebarvala 2 steni v sobici - na modro (Ocean blue od Jupol Trenda) - sem ga na vsak način hotela pregovorit za kivi zeleno, ki bi po mojem mnenju najbolj sedla k omaram, pa se ni dal prepričat user posted image . Ma naj pa ima modro, saj je to njegova soba user posted image .

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 22:09:55   
NinaŠ
Drobižka sta pri mojih starših user posted image , men se pa danes noro žura, sam ni nobene družbe, ki bi mi pomagala user posted image - vsem se kar nekaj ne ljubi user posted image , tako da se bom verjetno kar v posteljo skotalila in upala, da bom danes spala kaj bolje kot zadnje dni user posted image .

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 7:43:02   
Naty_ka
Dobro jutro user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  je kuhana. Mmmmmmmmm kako diši....user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 7:46:56   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Jaz sem zdaj še Anžetu prebarvala 2 steni v sobici - na modro (Ocean blue od Jupol Trenda) - sem ga na vsak način hotela pregovorit za kivi zeleno, ki bi po mojem mnenju najbolj sedla k omaram, pa se ni dal prepričat user posted image . Ma naj pa ima modro, saj je to njegova soba user posted image .


Nina, bodi srečna, da mu je všeč modra. Naš Sergej je čisto zmešan na ČRNO user posted image user posted image user posted image user posted image . In on bi imel vse črno: vse grače, pa fasado na hiši, paše gate morajo biti vse črne....user posted image user posted image user posted image user posted image
V vrtcu so si naredili dežnike in je moral vsak pobarvati svojega da so jih potem obesili v igralnici. Vsi so pisani, naš pa ima črnega. Je vzgojiteljica rekla, da se ga nikak ni dalo prepričati da bi uporabilo drugo barvo. Pa ni mi jasno od kod mu tako veselje do črne user posted image  

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 7:59:12   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

Dobro jutro user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  je kuhana. Mmmmmmmmm kako diši....user posted image



Hvala...user posted image

Nina mi imamo na morju tudi eno sobico modro-jupol in mi je všeč..user posted image ....se bom pa jaz tudi spravila urejat petarditovo sobico, ko bom na porodniški....sem si zamislila, da bi mu nekaj narisala na stenouser posted image ....sam me je mal strah, da ne bo tako, kot sem si zamislila, ker.........no......nisem glih talentuser posted image ....tudi za prerisat neuser posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 8:00:45   
petarda
Naš Sergej je čisto zmešan na ČRNO . In on bi imel vse črno: vse grače, pa fasado na hiši, paše gate morajo biti vse črne


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 8:05:53   
petarda
V vrtcu so si naredili dežnike in je moral vsak pobarvati svojega da so jih potem obesili v igralnici. Vsi so pisani, naš pa ima črnega.


Tebi pa v tolažbo, da so pri nas barvali ježka in limali jesensko listje nanjga...in vsi so lepo naredili, naš petardito pa NIČ user posted image , ker on se ni hotel umazatuser posted image .....tudi doma, ko se spraviva kaj ustvarjat s prstnmi barvami, vodenimi....noče dosti sodelovat....če pa že, pa potem hitro roke umit, drgač je čist živčenuser posted image ....tudi za mizo...ko je.....bog ne daj, da se kaj napaca okoli ust ali pa roke....takoj umituser posted image .....pa mi to NITI MALO ni všeč, ker sem si zmeraj predstavljala, da bo otrok tako....otroško-ustvarjalno-umazan .......nekaj takega kot mamiuser posted image .......


No, je pa zanimivo, da vsaj po lužah rad skače, pa v mivki se rad igra, pa s kamenčki.....vsaj tu, da ni gospod čistiuser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 8:26:07   
NinaŠ
Hvala za user posted image , res je dobra, jo ravno okušam user posted image



....sem si zamislila, da bi mu nekaj narisala na steno ....sam me je mal strah, da ne bo tako, kot sem si zamislila, ker.........no......nisem glih talent ....tudi za prerisat ne

Ni panike patarda, v skrajni sili Jupol Tren prekrije vse user posted image . Sicer sem imela tudi jaz ene ideje da bi bila stena naprimer pobarvana "karo", ali črtasto, pa nisem dovolj vztrajna, da bi vzorec oblepila user posted image , tako da sem sklenila, da jo poživim s kakimi slikami user posted image


(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 8:30:07   
NinaŠ
user posted image Naty ja vidim, da imam res srečo, skoraj ne morem verjeti, da se 3leten otrok lahko vpiči v črno barvo user posted image  

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 8:30:43   
*bubi*
Dobro jutro! user posted image


Kvaka, kar solze so mi stopile v oči user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Imaš prav, da greš ponoči domov, L&A te tudi rabita. Malo zaupanja pa že mora bit v osebje.

Meni je včeraj P rekla za bubiko: ah, saj je boljše, sem jo že nameravala v bolnico poslat. Čisto sem bila v šoku cel dan, vsakič, ko jo vzamem v roke, jo ful stisnem k sebi, celo polubčkam in user posted image . Priznam, da imam kar malo krizo, še kar prihaja vse za mano.

In definitivno se ne grem več tega, si bom šla kar mireno iskat v lekarno user posted image user posted image user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 8:34:19   
*bubi*
in vsi so lepo naredili, naš petardito pa NIČ , ker on se ni hotel umazat


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pri nas pa packarija na kvadrat

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 8:35:45   
*bubi*
Kdo pa je nina42 user posted image  sem jaz kaj zgrešila? user posted image

Saj fajn, da poklepeta z nami user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 8:38:11   
NinaŠ
Kdo pa je nina42 user posted image  sem jaz kaj zgrešila? user posted image

Saj fajn, da poklepeta z nami user posted image

podpis user posted image

No nina42, zdaj pa karte na mizo user posted image - si stara znanka a spremenjenim nickom user posted image ali nova klepetulja na obzorju user posted image . V vsakem primeru zaželjena kaka fotka tvoje princeske oz. vse tvojih falotov, če ni edinka user posted image


< Sporočilo je popravil NinaŠ -- 8.11.2008 8:40:04 >

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 8:40:56   
NinaŠ
Lep deževen dan želim vsem skupaj, jaz se šibam oblečt, potem pa po otroke user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 8:55:56   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Kdo pa je nina42 user posted image  sem jaz kaj zgrešila? user posted image

Saj fajn, da poklepeta z nami user posted image

podpis user posted image

No nina42, zdaj pa karte na mizo user posted image - si stara znanka a spremenjenim nickom user posted image ali nova klepetulja na obzorju user posted image . V vsakem primeru zaželjena kaka fotka tvoje princeske oz. vse tvojih falotov, če ni edinka user posted image



Kolikor sem zatopila je bila veliko na netu v času nosečnosti, zdaj pa malo manj...nisem pa razbrala ali je v čveku nosečnic novembrk tudi sodelovala in se morda že poznamo...ali je samo brala user posted image ...Vsekakor dobrodošla...včasih itak zmanjka osebkov za čvekat user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 8:57:28   
petarda
Lep deževen dan želim vsem skupaj


Kaj pa ti noriš??? Pri nas že od ranega jutra močno sonce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...petardito in oči gresta zdaj na zrak, malo hodit....jaz pa likat in pospravljat....potem pa gremo k moji mamici na kosilo user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 8:59:21   
petarda
Aha...za zajtrk pa imam čaj in medenjake user posted image ....joj, jaz res že komaj čakam praznike user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 9:00:20   
petarda
Čisto sem bila v šoku cel dan, vsakič, ko jo vzamem v roke, jo ful stisnem k sebi, celo polubčkam in . Priznam, da imam kar malo krizo, še kar prihaja vse za mano.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 9:01:20   
petarda
Ni panike patarda, v skrajni sili Jupol Tren prekrije vse


user posted image user posted image user posted image user posted image ....mal računam na to user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 9:15:13   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Kdo pa je nina42 user posted image  sem jaz kaj zgrešila? user posted image

Saj fajn, da poklepeta z nami user posted image



Jaz pa tega nisem upala naglas vprašati, ker sem zadnje čase bolj malo na rr in sem mislila, da sem kaj zgrešila.user posted image

No Nina, povej kaj več user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 9:20:42   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

user posted image Naty ja vidim, da imam res srečo, skoraj ne morem verjeti, da se 3leten otrok lahko vpiči v črno barvo user posted image  


O kar verjemi. Pa še trmast je zraven in si sploh nič ne da dopovedati.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 9:21:28   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Dobro jutro! user posted image


Kvaka, kar solze so mi stopile v oči user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Imaš prav, da greš ponoči domov, L&A te tudi rabita. Malo zaupanja pa že mora bit v osebje.

Meni je včeraj P rekla za bubiko: ah, saj je boljše, sem jo že nameravala v bolnico poslat. Čisto sem bila v šoku cel dan, vsakič, ko jo vzamem v roke, jo ful stisnem k sebi, celo polubčkam in user posted image . Priznam, da imam kar malo krizo, še kar prihaja vse za mano.

In definitivno se ne grem več tega, si bom šla kar mireno iskat v lekarno user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 9:22:43   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Lep deževen dan želim vsem skupaj


Kaj pa ti noriš??? Pri nas že od ranega jutra močno sonce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SOnce???? JA pa ja. Dež, megla in tak ful zamorjen dan je pri nas user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 9:23:25   
Naty_ka
Jaz pa grem zdaj malo v šoping. Moram malemu nekaj za obut kupit.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
8.11.2008 9:24:22   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

joj, jaz res že komaj čakam praznike user posted image user posted image user posted image user posted image


Se strinjam.



_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?