|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 11:26:09   
mojsoncek
Ja punce, dajte se umirit no. Razmisljajte pozitivno, sprostite se... zivcki in psiha tudi naredita svoje. Jaz do konca ne grem nikamor user posted image

Andromeda, drzi se!


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 11:35:03   
TINKA05
Kaj? Andromeda tud? Ona je imela za menoj rok. Upam, da bo vse OK.

Zdaj si moram pa tud jst zrihtat torbo za v porodnišnico. user posted image

Nina, Caligula: ena soba v NM porodnišnici je itak za nas 3 rezervirana. Vsem 3 kaže, da bomo šle prej not. user posted image  

Imajo pa gužvo v NM. So vse porodne non stop polno zasedene. Samo da ne bomo na koncu kje na hodnikih ležale.user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 11:36:12   
carly
Uf kakšne novičke.Teli krči pa črvičenje pa dela svoje. No sej mene tudi črviči, ampak glede na to da sem za zajtrk jedla zmiksano sadje z jogurtom, prejle pa kavo ni nič čudnega, tko da pri meni še ni panike. Sem pa jaz tudi več ali manj "zabetonirana" tako da potem probavam razne sadne varijante pa kakšno kavo pa donat, tako da je to to.Ni pa prov nič prijetno.
Andromeda mislim da vse dihamo s tabo.
Caligula ti pa le pridi nazaj še v enem kosu.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 11:36:28   
caligula
jaz sem si za vsak slučaj shranila kontakte za sporočanje :D bi pa rada zdržala do roka ker še nimam vse urejeno.
pa rada bi da mali dozori. ah sj danes mi bo rekla da je vse ok, in da grem domov. popadkov nimam, voda mi ni odtekla tko da v najslabšem primeru imam še en dan, pa mali brca ko nor, torej še ni pripravljen da gre vn in mu je v njegovem igralnem centru čist lepo. ponoč je bila pa najbrž samo prebava, ker sem včeraj ogromno domačega soka spila od grozdja. pa me je pač mal "šravfalo" user posted image

bova mi2 še mal počakala.
pa lahko dam še moj kontakt, če katera želi: 041926686 wyslaa@gmail.com Lidija

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 11:38:53   
caligula
TINKA05... ko sem bila jaz zdaj v bolnišnici, so me dali na gin oddelek ker so na porodniškem imeli POPOLNOMA polno pa še ene par so jih preselili oz začasno namestili na našo stran, tko da če ne drgač gremo na gin oddelek ne na porodniški :D
pa ena kolegica je imela celo na očesnem oddelku eno nadstropje višje lani sobo, ker je pač niso imeli kam drugam dat, torej na hodniku nas glih ne bodo pustili :D


(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 11:39:25   
caligula
joj komaj čakam novičke od andromede...

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 12:03:36   
konina
Tinka, caligula, pa vidve sprejmeta mene z mojima dvema kričačema? Jaz pridem v 3-delnem paketu. user posted image  Vidim, da bo kar gužva. Prejšnji teden so se v 24h rodili 7 dečkov in 5 deklic in to samo v NM porodnišnici. user posted image  Mene ne skrbi kje bomo potem ležale, ko rodimo. Mene skrbijo porodne sobe, da ne bomo tam dve ali tri na eni postelji. user posted image  

LP, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 12:11:22   
onur
Ajoj, same šokantne novice. Držim pesti za vse user posted image user posted image , da bo vse ok!

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 12:23:44   
Oaza
Dan, punce!
Zunaj pa sonceeeeeee!!! user posted image user posted image user posted image
Andromeda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bo vse o.k.!!
Ojoj, mislim, da si bom tudi jaz počasi pripravla torbo za v P, glede na to, da ima Andromeda 6 dni pred mano pdp, pa je že sedaj v P. user posted image

Mene pa zanima kakšno številko modrčkov za dojenje ste kupovale? Običajno ali za kakšno št. večjega?



(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 12:28:09   
mojsoncek
Oaza za modrcek je fajn, da je malo prevelik, ko ga kupis, ker se bodo prsi kar povecale, ko bo enkrat zacelo nastajati mleko.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 12:29:03   
TINKA05
Konina, brez skrbi. Zihr se bo naš tako drl, da bo vaša dva prekričal. Itak da te sprejmemo, moramo forumašice iz NM skupaj držat.

Gužva je pa res taka v NM, da jih menda tud že po 20 minutah ven iz porodne dajejo, ker nove čakajo za v porodno. BABYBOOM, NI KAJ. Pa prestopno leto. user posted image user posted image user posted image

Sestra je dve leti nazaj rodila, pa je bila čist sama v sobi, ji je bilo full dolgčas. Zdaj tega ziher ne bo, da bo katera sama.

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 12:54:01   
bobika1
Hm pa sem že misla da danes ne bo nobena rodilauser posted image .
 
A mogoče katera ve ko je za štipendijo prošnjo vlagala...skratka jaz bom dala vlogo sedaj na CSD in in ker sedaj morem pisat pač starše zraven in pol ko rodim morem javit pač da sem rodila ampak ker ponavljam letnik mi drugače ne pripada štipendija kak nej zej jz vem da bom dobila štipendijo (ker kao študentkam pripada štipendija) če uni tam ne bojo vedl da sem noseča... ma katera kakšno izkušnjo glede tega- če ste me sploh razumele kaj sem hotla vprašat...ker tak kompliciram
 
Caligula na koncu seznama ki ga je urejala  zej luna8, nakoncu imaš objavlene št. zej so ostale še moja in od klavdiy4. Zej če hočeš imeti najino drugače pa naj še katera da...
 
Bobika1: 040 231-331 , sanja.sobar@email.si
klavdiy4: 040 216 303,
klavdija.pustoslemsek@email.si 


_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 13:14:25   
tamy31
Pozdravljene!

Ja Andromenada ti pa res hitiš zdej si pa še mene prestrašla, maš kar neki za mano rok pa se je že začelo! No vso srečo da se vse lepo izteče z čim manj bolečin! Srečno držim pesti!
Ja mene pa drugače tut dons tok črviči in celo noč nisem spala , zjutraj sem bruhala pa kakala pa driskala pa ne vem kaj me še daje ! Upam da to ne pomen da bo treba že it , ker kak teden bi pa še počakala!
No upam da se umiri , drugače pa tut mene že teden dni dajejo bolečin kot da bom dobila menstruacijo in pol popusti pa spet , pa dons me je parkrat tok zabolelo vspodi sem se kr zvila je bla kolegica pri meni je bla čist prestrašena ko je vidla kako se zvijam !
JA v NM je res gužva pravijo , že na tem forum nas je nkaj pa jaz poznam še dve ki imata par dni za mano rok in nista na forumu tko da upam da se bo res sešlo tole s porodnimi sobami!

No držimo pesti za Andromenado v pričakovanju lepih novičk!

Ja pa še to Orka ti si kot en angelček tuki vse  tolažiš in  nam vlivaš upanje in pogum, res te občudujem kako vse lepo z optimizmom sprejemaš ! Res super , veliko sreče in kilogramčkov tudi tebi in mali Emi da boste čimprej doma!

(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 13:15:07   
nagajiva
Ojla user posted image
 
Andromeda-drži se, dihamo s tabo user posted image ......................
Joj punce, a naši user posted image  ne želijo bit rojeni novembra al kako je sedaj to??? Res se jim nekam mudi...
Jaz sem ravno iz pregleda pri G in me je lepo "razveselila".....MV je že malo odprt in moram lepo počivat vsaj dva tedna, da dopolnim 37t in je pol tako rojstvo znotraj roka......Me je kar malo prestrašla, jaz še namreč ne bi šla rodit....
Jutri zjutraj bo moja torba za v P lepo pripravljena. A boste torbe kar vzele s sabo, al vam jih bodo potem partnerji prinesli. Ker ne vem, če se bo meni glih dalo še s tem ubadat.....

(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 13:24:33   
carly
Jest imam namen torbo vzeti s sabo, za user posted image imam pa posebej pripravljeno pa bo potem moj prinesel ko naju bo prišel iskat. Bi res že celo potovalko rabila če bi vse hotela s sabo nosit, tko sem pa svoje stvari dala lepo v torbo od vozička pa je.
Joj kako sem jest danes zaspana, pa celo noč sem spala, no razen ko sem šla na wc, pa sem takoj nazaj zaspala, se kar ne morem zbudit pa že pol dneva je mimo.

(odgovor članu nagajiva)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 13:31:21   
orka
hallo
Punce vidim da se počasi vsem nekam mudi... jaz bom šla verjetno kmalu nazaj v por. saj bo treba za Emo skrbeti kajti ko se otroci hranijo po stekl. in jih tudi same previjamo potem te pokličejo not... tko da upam da bo kera tudi z menoj v sobi user posted image user posted image
Andromeda- pa sej si komaj v mš začelka hodit saj še nisi vsega izvedela ... saj bo vse ok.... te poiščem na int.

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 13:37:26   
članica
ojuser posted image

Andromedauser posted image user posted image user posted image

Joj, punce sploh ne dojemam- dejmo bolj pppooočččaasss. No, sej vem, ko se začne, se začne - ni kaj.

Sam, da se bo vse dobr izteklo.

Jest bom svojo torbo vzela kar sabo v P, ko bo prišel čas, za user posted image bom pa vse pripravila, pa bo pol mož prinesel - ko se bo strezniluser posted image .

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 13:44:47   
Oaza
mojsoncek- hvala za odgovor. Si bom najprej samo ene 2 kupila pa bom potem videla kako bo to s št. in bom pač naknadno dokupila.
Vidim, da še ni nobenih novičk od Andromede...

Pridem še kasneje kaj pogledat.


(odgovor članu članica)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 14:03:51   
marty1
Ojoj punce, kaj se to dogaja?
Saj ne morem verjeti da je Andromeda že šesta z našega seznama, ki je odšla v Rim.
Me kar panika pograbi, ko vidim kako se vsem novemberčkom mudi.
Ja očitno bo res treba torbo za v P pripravit, ker se vsem tako mudi.

Andromeda- držim pesti, da bo čim manj trpljenja in tudi midva dihava s tabo.

Modrčkov pa tudi jaz še nisem kupila,ker si težko predstavljem kakšno št. bom rabila, sem jih pa tudi jaz gledala v H&m- ju in se bom verjetno odločila kar za tiste dva, ki sta v kompletu.

user posted image  držite se in čuvajte svoje user posted image  pa čim več počivanja, da bo vsaj katera dočakala november

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 14:05:09   
caligula
me drži da bi poklicala andromedo, sam kaj ko bi jo samo motila. bom lepo paočakala da mi sporoči, kaj se dogaja. pa takoj potem sporočim ostalim. tko, jaz vozim moj kovček že dva meseca s sabo :D mama mi vedno pravi, sj če se vozi ni težak, kar je res.
modrček imam en, ko bom videla če bom mlekarica ali ne, bom kupila še kakšnega, to je potem najmanjši problem.
štipendija... jaz sicer ne ponavljam ampak kakor sem razumela, vsako študentsko mamico pripada državna štipendija. če ni poročena itd. pa jaz bom počakala pa vlogo oddala konec meseca, ker dokler obravnavajo bom glih rodila pa bodo prisiljeni obravnavati še otroka zravn, je pa tko, pripada te kot študentko za celo šolsko leto ne glede na to kdaj oddaš vlogo, torej če oddaš jan dobiš feb še za nazaj tko da se ne mudi. izplačajo 10x .

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 14:06:39   
emina83
ooooojjjjjjjjjoooooooojjjjjjjjj!

Andromeda dihaj! jaz pa držim pesti, da tvoj mali lumpi še malo počaka pri tebi, saj imaš ja rok šele čez malo več kot en mesec.user posted image user posted image user posted image


tak, punce, zdaj se dajte pa le lepo v vrsto postavit. bom valjar poiskala če se še katera vrine pred menoj!user posted image user posted image user posted image sam tistim k nosijo user posted image user posted image še dam kako prednost, ostale pa...user posted image user posted image user posted image user posted image

hecam se... da ne bo katera kaj zamerila.


(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 14:23:23   
orka
hallo
jaz pa sem še vedno pozabljiva ...že par dni vas želim vprašati če ima katera košek , podarim posteljnino zanj ( rumena z medvedki - lepa )

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 14:43:06   
marty1
pozdravljena Orka,
ja res je jaz imam košek in eno posteljnino...sem pa že gledala, da bi si vsaj še eno kupila.

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 14:46:25   
Oaza
IZVIRNO SPOROČILO: caligula

štipendija... jaz sicer ne ponavljam ampak kakor sem razumela, vsako študentsko mamico pripada državna štipendija. če ni poročena itd. pa jaz bom počakala pa vlogo oddala konec meseca, ker dokler obravnavajo bom glih rodila pa bodo prisiljeni obravnavati še otroka zravn, je pa tko, pripada te kot študentko za celo šolsko leto ne glede na to kdaj oddaš vlogo, torej če oddaš jan dobiš feb še za nazaj tko da se ne mudi. izplačajo 10x .



Prejemala sem štipendijo 4 leta + ABS. Zdaj sem si ABS podaljšala- ali mi tudi to leto pripada štipendija ali ne? Ni mi čisto jasno to, kar se pogovarjate. Jaz nisem oddala vloge, ker sem slišala, da ti ne pripada, če si podaljšaš status. Zdaj pa res ne vem kako je s tem.
Še to: če mi slučajno tudi v tem primeru štipendija pripada ali potem dobim tudi otr. dodatek, denarno pomoč (181€/mesec ali kolko že)?


(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: NOVEMBRČICE 2008
7.10.2008 16:10:12   
bobika1
NOVIČKE!!!

Andromeda rodila fantka, Dario, 2200g in 45cm
 
Čestitke mamici in seveda očku tudi in čimveč cartanja.

_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?