|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 17:02:56   
nicolina
Pozdravljene,
še ena lanska novembrka je prišla pokukat k vam. user posted image   Res čas beži, zdaj imam pa že 3 mesečnega sinčka. Želim vam lepo in brezskrbno nosečnost in da boste tako lepo čvekale kot me. user posted image  

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 18:26:16   
oktoberka
Evo, zdej sem se naročila na pregled tko da mam 27.3. pregled. Sicer še ne vem kam bom takrat z Zarjo, ker mam ob 7.20 uro. Bo mogu moj z mano it. No, sej ni panike, važn da bo vse ok! Šla sem še v lekarno, pa sem si kupla folno in vitaminčke.
Za enkrat mi še ni slabo... tok, tok, tok. Upam da tko tud ostane. Ker drgač ne vem kako bom. K zdej me Zarja še ful rabi in bi blio ful neprijetno če bi jo mogla puščat samo in viset na wcju. Pri Zarji sem namreč na začetku kar bruhala.

Joj, zadnjič sva z mojim računala da bom šla direkt iz porodniškre na dopust in pol spet na porodniško. Tko da me kar dolg ne bojo vidl v službiuser posted image

No, zdej pa grem, bo počasi treba pikico nahranit pa kopat, pol pa spat.


Lp


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 18:29:45   
Skye
Kako čas beži... a ste res že novemberke na vrstiuser posted image

No iz srca vam čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in vam želim čudovitih 9 mesecevuser posted image user posted image user posted image

Lp od majčice 2008user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 18:55:22   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

O novemberke ste že na vrsti, ja user posted image user posted image user posted image user posted image in lepo nosečnost vam želim.

Bety upa, saj veš - upanje umre zadnje. Držim pestke zate in našo Piko.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



bravo Bety - še tukaj čestitke user posted image user posted image user posted image .

Anitka je imela dober nos... vprašanje pa je, če bo tudi pri meni zadela user posted image user posted image user posted image . Anitka, če bom 17.3. user posted image , potem pridem v Mb in ti častim pizzo!!! Obljubim user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 19:11:38   
pika74
p.s.
in to pri Marogici user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 20:06:54   
max81
ojla en lep pozdrav od novembrke 2006user posted image , vidim, da vas je že kr nekaj zagledalo magični plusek in prov je takouser posted image user posted image user posted image , veselim se z vami in vam želim, da s čim manj težavami prispete do konca, ter da v objem stisnete svoje težko pričakovane zakladke......srečnoooooooo

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 20:28:25   
Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: pika74

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

O novemberke ste že na vrsti, ja user posted image user posted image user posted image user posted image in lepo nosečnost vam želim.

Bety upa, saj veš - upanje umre zadnje. Držim pestke zate in našo Piko.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



bravo Bety - še tukaj čestitke user posted image user posted image user posted image .

Anitka je imela dober nos... vprašanje pa je, če bo tudi pri meni zadela user posted image user posted image user posted image . Anitka, če bom 17.3. user posted image , potem pridem v Mb in ti častim pizzo!!! Obljubim user posted image .



Olala, Pika mi bo pa pizzo častilauser posted image
user posted image user posted image user posted image
Že komaj čakam

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 20:31:54   
oktoberka
Ja kje ste zdej novembrčice 2008? Kar nekam ste se poskrile!


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 21:14:24   
pika74
Anitka - zmenjen user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 21:41:55   
lyra*
oktoberka  sem ti hotela odgovorit na tisto temo ko si mela kdaj po porodu s5 otroka ali kako že. moja sestra je imela enako kot ti in ji je bilo na začetku ful težko!mala je rabila dosti pozornosti,bila je malo ljubosumna ker ona ni bila več prva...tak da ene par mesecov dokler dojenček rabi mamo 24ur na dan je bilo kar krizno,ja. tako da smo ji vsi pomagali po najboljših močeh.
aja pa zdj ko si novemberka bi si lahko nick spremenila v novemberkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: NOVEMBRČICE 2008
3.3.2008 21:54:34   
jooly
Ojla, novemberke!! Tud jaz imam november že "za sabo", in čas gre res tko hitr naprej. Naši sončki so zdaj stari že okrog 4 mesece, ampak obdobje nosečnosti je res nepozabno. Uživajte v sleherni sekundici, ko v vas raste novo bitjece. Bodite brezskrbne, nasmejane, pozitivno naravnane in vaši novemberčki vam bodo iz vsega srca hvaležni za tak "udoben in prijeten all-inclusive hotel" user posted image . Pa še to. Ker smo pri nas končali z višanjem natalitete (no ja, nikoli ne reci nikoli user posted image ), bom prvi, ki mi piše na ZS podarila majčko, ki je delana po naročilu, je velikosti M, sicer raztegljiva - bombažna, ampak kljub temu primernejša za bolj drobno postavo (moja izkaznica 170 cm, 55 kg - seveda pred nosečnostjo user posted image ). Najdete jo v mojem albumu.

Srečno vsem!
















< Sporočilo je popravil jooly -- 3.3.2008 21:57:46 >


_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 7:55:28   
Bety upa
Dobro jutro!user posted image

Pri nas nič od napovedanega snega, dežja, slabega vremena....Samo eni oblaki se valijo...user posted image .

Jaz sem izračunala, veste, da bom mogla kar nekaj časa biti na dopustu. Imam še 10 dni lanskega dopusta, potem moram izkoristiti 32 dni letošnjega dopusta do 15 oktobra najkasneje....hmmmm...kar nekaj kombinacij moram narediti.

Ne pozabite ženske, če ste več kot 3 mesece neprekinjeno na bolniški, vam 1x na leto pripada še ena plača zaradi izpada dohodka. In jaz to računam dobiti v tistih treh mesecih, ki se jih računa za porodniško, da bom imela porodniško malo večjo. Upam, da mi bo uspelo.

Moji možgani delajo 100 na uro...user posted image

no...

Pa še nekaj sem zjutraj razmislila.....Ne grem na amniocentezo. Naredila bom sano nuhalno in upala na najboljše. S Bogom se ne gre tako pogajati, daj mi prosim te in če mi ne bo všeč, ubijem, potem te pa še enkrat prosim, da mi daš......
Nisem kaj preveč verna (po merilih te naše družbe, da hodim v cerkev, molim vedno isto litanijo....) samo nekje, globoko v duši pa kar verujem, da obstaja On, Bog. In, ne morem jaz proti njegovi zapovedi NE ubij. Ne zamerite, če pišem o tem....Veliko bolj mirna sem, če tako razmišljam in prav morila me je misel, da bi bila postavljena pred to odličitvijo. Hmmm...
Nisem tako močna.....Nažalost....user posted image .
Pa tudi delam v sociali......in, verjetno je tudi to pustilo svoj pečat na mojem videnju....user posted image .

Moram vam priznati, da se zelo dobro (psihično) počutim, tokrat. V prejšnji nosečnosti pa ni bilo vse OK z mano, ker sem delala BC teste zelo pogosto in se poskušala umiriti, da je vse v redu. Zdaj pa......slabše, kot se mi je že zgodilo, se pa res ne more zgoditi. In to že vse poznam. Boljše je uživati v trenutkih, ki so.....Pravijo, da obstaja samo današnji dan....user posted image user posted image .

Na seznam lahko napišete moje podatke:

PDP 13.11.2008
starost: 42 let
4. otrok
Kraj: Postojna


In.....Prav veselim se, da bomo čvekale celih 8 mesecev......

Lp

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 7:58:34   
Bety upa
Pika74....bodi z nami na tej temi....Bodi z mano, prosim te, ker nam bo lažje, obema.....

Res bi rada, da ti uspe z zamrznjenčki!.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A boš tudi mene pelala na pizzo? user posted image  Mi je kar zadišala, ko si jo omenila...user posted image

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 8:55:07   
ANIME





user posted image


PDP        Ime               (št.user posted image , št.user posted image )  starost,   kraj,      pregledi  
===============================================
 
01.11.    Anime            (1user posted image ,0user posted image )        28 let,      LJ,        UZ 06.03
 
02.11.    varci              (3user posted image ,?user posted image )        ?? let,     kraj        pregled
 
02.11     Iyra*             (1user posted image ,0user posted image       ?? let      MB         UZ 07.03

04.11    Oktoberka     (2user posted image ,1user posted image )        8081 let      LJ           UZ 27.03

04.11    murva            (5user posted image , 2user posted image      105106 let      kraj        pregled

13.11    Bety upa        (?user posted image ,3user posted image )        42 let       PO         pregled

??          Pebi               (?user posted image ,1user posted image )        ?? let      kraj         pregled

??          Ssheila
          (?user posted image ,?user posted image       ?? let      kraj         
pregled
 
??          Anonimna      (?user posted image ,?user posted image )        ?? let      kraj         UZ 03.04.
 
??          NINAHR        (?user posted image ,?user posted image )         ?? let       kraj        pregled
 






PDP imamo lahko "ne-odebeljeno" dokler si ga same izračunamo na RR, ko pa ga potrdi ginekolog, pa ga odebeljimo. Kaj pravite?

zdaj bi pa prosila, da čim prej sporočite manjkajoče podatke!



________________________________________
Uporabne strani:



 
________________________________________
user posted image za vse nosečke! Naj bo mirna in srečna nosečnost!user posted image    



_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 8:58:56   
ANIME



user posted image


PDP        Ime               (št.user posted image , št.user posted image )  starost,   kraj,      pregledi  
===============================================
 
01.11.    Anime            (1user posted image ,0user posted image )        28 let,      LJ,        UZ 06.03
 
02.11.    varci              (3user posted image ,?user posted image )        ?? let,     kraj        pregled
 
02.11     Iyra*             (1user posted image ,0user posted image       ?? let      MB         UZ 07.03

04.11    Oktoberka     (2user posted image ,1user posted image )        23 let      LJ           UZ 27.03

04.11    murva            (5user posted image , 2user posted image      35 let      kraj        pregled

13.11    Bety upa        (?user posted image ,3user posted image )        42 let       PO         pregled

??          Pebi               (?user posted image ,1user posted image )        ?? let      kraj         pregled

??          Ssheila
          (?user posted image ,?user posted image       ?? let      kraj         
pregled
 
??          Anonimna      (?user posted image ,?user posted image )        ?? let      kraj         UZ 03.04.
 
??          NINAHR        (?user posted image ,?user posted image )         ?? let       kraj        pregled
 






PDP imamo lahko "ne-odebeljeno" dokler si ga same izračunamo na RR, ko pa ga potrdi ginekolog, pa ga odebeljimo. Kaj pravite?

zdaj bi pa prosila, da čim prej sporočite manjkajoče podatke!



________________________________________
Uporabne strani:



 
________________________________________
user posted image za vse nosečke! Naj bo mirna in srečna nosečnost!user posted image     


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 9:00:38   
murva
Jutro vsem skupaj!

No, pa smo dočakali dež...bomo tudi sneg? Ma mi glih ne paše misel na mraz in sneg. Bety upa, se kar najdem v tvojem razmišljanju o amniocentezi, sam ne morem pa rečt kaj bi nardila v točno danem trenutku (če bi bla postavljena pred dejstvo glejte, obstaja velika verjetnost da...). Včasih si človek misli eno, pol pa odreagira tudi čisto drugače kot bi sam od sebe pričakoval.
Jap, držim pesti, da so naši user posted image  živi in zdravi, pa da si fajn rihtajo podnajemniško stanovanje user posted image user posted image user posted image .
Hm, pizza, hm, to bi blo pa dobro jest user posted image ...

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 9:04:37   
ANIME
Dobro jutro!

no včeraj je bil pa zame en težek dan. Popoldne me je že v službi začela boleti glava in zvečer ko sem prišla iz tečaja, sem bila tako izmozgana, da sem šla samo še spat.

Izgleda, da ponoči nekaj ni bilo všeč moji prebavi, daj me je tako tiščalo, da sem se zbudila premočena. In potem mi je bilo malo vroče, malo me je zeblo ... pa saj verjetno poznate ta občutek.

Tale vreme danes mi tudi ni ravno všeč user posted image . Zjutraj za v službo me je napihal veter (seveda z dežjem), da sem bila do kolen mokra.

Kako ste ostale? Ima že katera slabosti oz. slabo počutje?

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 9:06:39   
Polynesia
Punceeee...novembrčice...a se vam lahko pridružimuser posted image user posted image user posted image .

Danes zgodaj zjutraj sem zagledala plusek in od sreče kar zajokala user posted image .

PDP - 11.11.2008
Ime - Polynesia
2user posted image , 0user posted image
starost - 28
Kraj - Lj.
Pregledi - bom ta teden klicala

(odgovor članu murva)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 9:13:14   
ANIME
user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo Polynesia user posted image user posted image user posted image user posted image

kako me take novice spravijo v dobro voljo!!!!

dobrodošla in želim ti mirno nosečnost!!!!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 9:19:44   
aNcHuLiNkA
Ojla, tudi jaz sem učiraj ugledala user posted image , danes zjutraj ševeda naredila še en test, ki je zadevo le potrdil!!! Ne vem ali bom spadala pod novembrke ali oktobrke, ker je bila zadnja menstruacija 2. januarja, vmes pa se nama je zgodilo sanjsko poročno potovanje in zgleda da sva res tam naredila user posted image  user posted image user posted image user posted image ....tako da se moram zdaj kar hitro prijavit na pregled! Počutim pa se odlično drugače....

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 9:28:22   
Polynesia
aNcHuLiNkA čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aNcHuLiNkA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 9:47:55   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: aNcHuLiNkA
Ne vem ali bom spadala pod novembrke ali oktobrke, ker je bila zadnja menstruacija 2. januarja, vmes pa se nama je zgodilo sanjsko poročno potovanje in zgleda da sva res tam naredila user posted image  user posted image user posted image user posted image ....tako da se moram zdaj kar hitro prijavit na pregled! Počutim pa se odlično drugače....


Jst sem imela lansko leto ZM 3.1.2007 pa sem imela rok 10.10.2007, tako da zagotovo spadaš pod oktobrke. Pa čestitke!

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu aNcHuLiNkA)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 9:54:01   
varci
Čestitke vsem novim nosečkam user posted image user posted image user posted image user posted image .

Aja podatki za seznamček:
starost 28 let
Kraj: Ljubljana
Pregled: se še nisem naročila in se bom verjetno šele konec naslednjega tedna, ker potem samo razmišljam kdaj bo tisti datum pa še pretekle izkušnje so slab tko da...

Kako se pa kaj počutite, a vam je že kaj slabo?



(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 10:00:34   
varci





user posted image


PDP        Ime               (št.user posted image , št.user posted image )  starost,   kraj,      pregledi  
===============================================
 
01.11.    Anime            (1user posted image ,0user posted image )        28 let,      LJ,        UZ 06.03
 
02.11.    varci              (3user posted image ,?user posted image )        ?? let,     kraj        pregled
 
02.11     Iyra*             (1user posted image ,0user posted image       ?? let      MB         UZ 07.03

04.11    Oktoberka     (2user posted image ,1user posted image )        23 let      LJ           UZ 27.03

04.11    murva            (5user posted image , 2user posted image      35 let      kraj        pregled

13.11    Bety upa        (?user posted image ,3user posted image )        42 let       PO         pregled

??          Pebi               (?user posted image ,1user posted image )        ?? let      kraj         pregled

??          Ssheila
          (?user posted image ,?user posted image       ?? let      kraj         
pregled

??          Anonimna      (?user posted image ,?user posted image )        ?? let      kraj         UZ 03.04.

??          NINAHR        (?user posted image ,?user posted image )         ?? let       kraj        pregled







PDP imamo lahko "ne-odebeljeno" dokler si ga same izračunamo na RR, ko pa ga potrdi ginekolog, pa ga odebeljimo. Kaj pravite?

zdaj bi pa prosila, da čim prej sporočite manjkajoče podatke!



________________________________________
Uporabne strani:

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA        SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                 ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                     NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUK


 
________________________________________
user posted image za vse nosečke! Naj bo mirna in srečna nosečnost!user posted image     


(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: NOVEMBRČICE 2008
4.3.2008 10:01:21   
Polynesia
varci te popolnoma razumam, tudi moje pretekle izkušnje so slabe in zdej niti pomisliti ne smem, da bi šlo lahko kaj narobe. Tko da moram sedaj misliti pozitovno in glede na to da so me sedaj "poštimali" in da imam recimo da vzrok za slabo izkušnjo, potemtakem moram biti sedaj bolj mirna.

Drugače pa se počutim v redu, na vsake toliko kakšna slabost, ampak zdej ne vem, al je to še psiha al kako user posted image user posted image . Me pa na vsake tolk časa mal špikne in imam občutek kot da moram dobiti user posted image , ampak to sem imela isto v prvi user posted image . Je pa res, das vsakič ko grem lulat pogledam hudičev papir če je vse ok, to je res živčna vojna, ampakkkkkkkkkkkk moramo biti POZITIVNE a ne.user posted image

(odgovor članu varci)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?