|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 17:21:27   
Naty*
Ok preden objavim mi kaže slikco, pol jo pa ni user posted image .... kaj je zdej to?????

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4526
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 17:22:28   
Naty*
 

klik

No ni mi hotl prilepit, pa sm dala link....

< Sporočilo je popravil Naty* -- 5.4.2008 17:25:22 >


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4527
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 17:36:25   
Anonimen
Ampak tale je pa kar velik in orenk user posted image ... user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4528
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 17:37:40   
CatJa
Naty, res si prava umetnica user posted image  Jaz pa tako anti ...

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4529
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 19:57:22   
barbaw
Naty košek je res user posted image .

Tetke mi smo danes max izkoristili dan. Komaj čakam ponedeljek, da se malo spočijem. Moje telo noče več sodelovat. Mam skoraj neprekinjeno trd trebuh, boli me, na momente komaj hodim, ... user posted image  Upam, da ne bo do konca tako.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4530
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 20:10:21   
jana81
 
ojla
 
Naty res si dober tole uredila..svaka čast zelo pohvalno.
zdej sem še sama začela razmišljat če bi mogoče pa le za 2 mesca dali user posted image  v košarico , da se ne bo zgubil v veliki posteljici.

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Naty košek je res user posted image .

Tetke mi smo danes max izkoristili dan. Komaj čakam ponedeljek, da se malo spočijem. Moje telo noče več sodelovat. Mam skoraj neprekinjeno trd trebuh, boli me, na momente komaj hodim, ... user posted image  Upam, da ne bo do konca tako.


barbaw se ti pridružujem, zjutraj še nekak gre, da malo hodim okrog, popoldne je pa kriza, sva prišla pred pol ure domov in sem morala direkt na kavč, ker se trebuh ni hotel sprostit.
 
Drugača pa upam da bo še jutri tako lep dan kot danes,. me je prav napolinil z energijo.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4531
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 20:32:08   
barbaw
jana nič se ne boj, da bi se izgubil v veliki posteljici, še noben se ni. Jaz edino razmišljam, če bi si naročila preko neta posteljnino, ker nimam punčkaste, pa bi jo imela. Na koncu jo bom rabila cca 2 leti. Je ful ceneje.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4532
   RE: Majčice '08 - 3.del
5.4.2008 21:20:41   
Anitka
Ojla!

Punce moje drage jaz bi se pa sedajle najraje razjokala. Hiša je v totalnem razdejanju in še zmeraj montirajouser posted image user posted image user posted image user posted image Ne vem kje naj začnem pucati. Saj ne bom vsega danes, ampak spalnico bo treba v red spravit. Še dobro, da v kopalnici ni bilo potrebno zamenjat okna, sicer bi bil še večjiuser posted image Pa dragi gre zjutraj ob sedmih že na potuser posted image user posted image user posted image user posted image Pa noge me full bolijo...Eh...Pustimo zdaj to.

Naty mislim, da imam zelo podobno košaro tudi jaz in tudi podobno staro. A mi lahko izdaš, če seveda ni skrivnostuser posted image kje si nabavila to peno, kako se ji reče in kje si nabavila blago. Mi je zelo všeč in bi si tudi jaz rada te zadeve poštimala dokler je še čas.

Kakšne stene pa imate ve kaj v otroških sobicah? Jaz bi rada neke tople barve. Sem ciljala na oranžno in rumeno. Kaj pravite? Predlogi?


****
v tvojem albumu pa nisem našla košarice?user posted image


Barbaw kje imajo te poceni posteljnine?

Bom še malo noge v luft držala nato pa bomo pljunili v roke in  user posted image   user posted image user posted image   in upam, da bo na koncu še kaj moči in volje za  user posted image



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4533
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 5:21:36   
Naty*
Jutro! No hvalabogu, da se lahko derem kokr čem, pa nobene ne zbudim user posted image . Ah ja, js spet ne morm spat, pa pustmo to... Kave ne bom kuhala, ker se bo že ohladila preden vse prilezete iz postelj user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

ojla
 
Naty res si dober tole uredila..svaka čast zelo pohvalno.
zdej sem še sama začela razmišljat če bi mogoče pa le za 2 mesca dali user posted image  v košarico , da se ne bo zgubil v veliki posteljici.



jana sej čist iskreno, če mi koška ne bi meli doma, ga ne bi kupovala za tist kratek čas. Sm mela že itak namen ga dat v postlco spat, ker se da tud dobr založit, ampak če je bla pa glih možnost user posted image ...

Se pa pridružujem vama z barbaw pri problemih, ki jih povzroča otrdevanje in bolečine v trebuhu. Tak lep sonček je zuni zadnje dneve, js pa komi sfolgam kratek sprehodek z user posted image  in user posted image user posted image . Poleg tega mi zdaj otekajo še roke in noge, sploh ponoči, spim še vedno ne (očitno, glede na uro, ko v nedeljo ne spim več)... Eh... zdej pa res komaj čakam maj...

Anitka, Tamara in podobne "gradbenice" js sm že večkrat rekla, da vas občudujem, da vam ratuje še tolk delat. Sej vem, da ko je človek postavljen pred dejstvo nimaš drugega, ampak vseeno svaka čast!
Kar se pa tiče pene in blaga pa seveda ni skrivnost user posted image . Js sm to že pred dvema mesecema iskala po BTC-ju v Ljubljani in ne moreš verjet...nimajo nikjer! No blago že (ampak ne z otroškimi vzorci), pene pa nikakor. Pol mi je pa ena na forumu zadnč napisala, kje bi meli to v Logatcu in je ena čist mejhna lokalna trgovinca z blagom, gumbi in šiviljskim priborom. Probi mal zvedet, kje bi mel to v vašem koncu. Drugač sem pa js kupila 0,5x2m 5cm pene in 1x2m 2 cm pene za okrog in jo potem rezala in oblikovala po svoje. Ne vem pa kako se ji reče (na računu piše PP pena 2cm debeline). Blago pa tud v isti trgovini. Vse skupi je prišlo okrog 35 eur.
Naša sobica je tud predvsem v rumeni in oranžni barvi, razen tiste porisane stene, ki je po nesreči roza user posted image  (ja fantka bomo mel...) Men sta tedve barve všeč, ker sta univerzalne pa še delujejo tko nežno in pomirjujoče.

< Sporočilo je popravil Naty* -- 6.4.2008 5:22:49 >


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4534
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 7:44:44   
Estrella*
Jutro!
 
Še nobena v Rimu?????Upam, da res ne.
 
Naty: danes sem jaz za spremembo malo dlje spala- do 6.30h. Mislim, da to težka naloga odvaditi se vstajanja za službo. Bo verjetno trajalo do poroda, pol ko se bom ravno navadla , mi bo pa mala prekrižala jutranja spanjauser posted image
Za košek pa user posted image . Seveda se splača izkoristit vsako stavr in prišparat kakšen euvro za kaj drugega. Pa še zelo lepo si ga uštimala tako, da se mali ne bo moral nič pritoževati.
 
Anitka: žal poznam tvoje občutke, ko gledaš hišo v razsulu. Naj te potolažim, da sem jaz popolnoma na istem in se ti pridružujem pri obupajočih. Vse pospravim (na grobo), ker glede na to, da še ni tekoče vode, prahu ne morem odpravit, pa pridejo delavci al pa domači in mi vse razturajouser posted image user posted image user posted image  tako delam že 2 meseca!!!!! Včeraj so do konca montirali vrata in se je ponovila zgodba. Vse potacano po parketu(sicer kolikor toliko zaščiten), žaganja za odmet na lopate, pa še ena vrata manjkajo, ker so tako poškodovana od viličarja, da se jih ne da montirat. Torej me čaka mučno čakanje novih, ki bodo nared ob SV nikoli!!!!
 
barbaw:kot sva že ugotovile imava veliko stvri skupnih. Tudi popadkeuser posted image  Mene po parkrat na dan zašravfa in moj se že norca dela, če me pelje v P ......Najhuje je, da vem kaj bi morala storiti(počivat) pa mi nekako ne znese, ker je še toliko stvari za porihtat...
 
****: zgleda, da si bom tudi jaz morala umislit ta tvoj čajček. Urin nima pravega vonja in v predelu ledvic me občasno boli. Misliš, da sem kandidatka za čaj???
 
Punce, danes šibam na Dolenjsko k stricu, kjer imam na Lagerju pohištvo iz Nemčije. Držite pesti, da ga niso miške popapcale. Najbolj me skrbi za sedežno, vse ostalo prebolimuser posted image  Raje preverim stanje, kot pa da naročim kamion in je pol stvari ali še več za skurituser posted image
Se beremo zvečer...čau čau

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4535
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 8:51:23   
Anonimen
Dobro jutroo

samo Estrella in Naty že pokonci?

No mi smo pa včeraj žuraliuser posted image user posted image (sosedov abraham) in smo bili tam do 1h. Punce jaz vam povem, da sem mislila ene parkrat, da bo treba proti LJ šibat. Očitno moji user posted image nikakor ni ustrezala glasna muzika, in ves tist šunder. Boga tolk se mi je po trebuhu preobračala, da me še zdaj popek boli.

No ko smo pa domov prišli sem ji obljubila, da nikoli večuser posted image ne greve na noben žur, vsaj dokler je ona še v svoji gansonjericiuser posted image . Samo potem se mi zdi, da še celo noč ni k sebi prišla. O joooj boga moja princeska.

Naty: fuul luštkan košekuser posted image

Estrella,Anitka: ej dobre ste, jaz imam spalnico že 2 tedna zmontirano, pa jo še nisem do konca pospravila, ej nimam energije. Kar počasi punceuser posted image

Jooj moj trebuh je trd kot kamenuser posted image user posted image user posted image kdaj bo MAJuser posted image



(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4536
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 8:57:53   
Estrella*
EDINA: NIKAR NE BODI TAKO NESTRPNA. ŠE PREHITRO BO TU MAJ. BOŠ POL POVEDALA KDAJ JE BILO BOLJEuser posted image  SAJ NE , DA NE BO LUŠTNO, VSE IMA SVOJ ČAR, AMPAK DELA BO VSAJ ZA ENKRAT VEČ.
 
NIKAR NEIZZIVAJ SVOJE user posted image  Z ŽURI, KER TI ZNA VRNIT MILO ZA DRAGO, ČE NE TAKOJ PO ROJSTVU PA ČEZ KAKŠNIH 15 LET.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4537
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 9:06:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

EDINA: NIKAR NE BODI TAKO NESTRPNA. ŠE PREHITRO BO TU MAJ. BOŠ POL POVEDALA KDAJ JE BILO BOLJEuser posted image  SAJ NE , DA NE BO LUŠTNO, VSE IMA SVOJ ČAR, AMPAK DELA BO VSAJ ZA ENKRAT VEČ.
 
NIKAR NEIZZIVAJ SVOJE user posted image  Z ŽURI, KER TI ZNA VRNIT MILO ZA DRAGO, ČE NE TAKOJ PO ROJSTVU PA ČEZ KAKŠNIH 15 LET.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image TA JE PA DOBRAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4538
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 9:10:09   
aurora28
Dobro jutro!

Bom pa jaz skuhala user posted image . Danes sva tudi midva spala dolgo, ker sva včeraj šla na gledališko predstavo v Tabor in je bilo super, sam sedeži so bili neudobni in sem se kar naprej prestavljala gor in dol pa levo in desno, tisti, ki je sedel za menoj si je verjetno mislil, da ima bolhe v riti user posted image user posted image . Po predstavi pa sva se še odpravila na pizzo in to ob pol enajstih zvečer user posted image v Aido, ampak sva bila zeloooo razočarana nad pizzo. Tako je bila slana, da sem na koncu jedla samo testo. user posted image Ampak ena dobra stran pa je ta, da so se zmotili pri računanju in nama računali samo eno pizzo. user posted image V glavnem v Aido več ne greva. user posted image

Naty krasno si uredila in spedenala košek, mi je zelo všeč. user posted image user posted image user posted image Sem pa opazila, da vse, ki imamo user posted image prisegamo na posteljino, brisače in še kaj bi se našlo z motivi medvedkov. So tolk kjut in prav pašejo k fantkom. user posted image

Barbaw boga revica, vem, kako se počutiš, ker mene že dva dni tolk dol tišči in vse me boli, potem pa mi še user posted image nogo tišči v želodec in me vse boli in peče...res komaj čakam, da se tamali spusti dol. Raje sem 100 krat na wc, kot da me želodec nenormalno boli. Najbolj pa komaj čakam maj ali pa konec aprila, da ne bom več 2 v 1, ampak 1+1. user posted image user posted image user posted image

TamaraJ, Estrella*, Anitka občudujem vas, kapo dol, da lahko še kaj delate, ker jaz sem čist fertig, komaj hodim in komaj si oblečem nogavice, kje pa da bi še morala pucati. Svaka vam čast. user posted image user posted image user posted image Držte se in ne preveč pretiravat.

Anitka midva imava takšno kombinacijo v spalnici

user posted image

In spet so tukaj medvedki user posted image

Edina saj bo kmalu maj, sej pravim še prehitro bo tukaj. Sicer pa veš, jaz tudi komaj čakam, da že grem rodit. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4539
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 9:28:44   
Estrella*
Aurora: AIDA, a to je tista ta prva nesojene pizzerija, ki je bila namenjena za 1 zmenek majčic??? Če je še dobr, da smo jo sfalileuser posted image
 
edinaos: sem ti pozabla povedt, da sem včeraj sanjala tvojega zajca!! Mislim haloo, peljala sem ga v kino in je tako lepo sedel na sedežu in to v zadnji vrsti.Sicer sem prvotno peljala Andraža a se je ne njegovermu mestu zašel beli kosmatinec. Mislim, da ima tvoj avtar name zelo velik vplivuser posted image user posted image user posted image
 
No, sedaj pa grem res na Dolenjsko; čakam dece, da nehata z igranjem dominuser posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4540
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 9:39:06   
barbaw
Jutro!
 
Kaj ste videle kakšnega korenjaka so spravili na svet s CR? Za tako velikega fanta pa še nisem slišala. Si sploh ne predstavljam kako težek bo čez mesec ali dva, če ima že zdaj skoraj 5 kg. Razvajat z nošenjem ga glih ne moreš, ker te križ ubije.

Estrella jaz obupujem že zdaj nad pospravljanjem, ker me vsake toliko časa zašraufa (lažni popadek), posteljica je še vedno nepobarvana, ker je enostavno ne morem zraven škrata barvat, lubi mi je zbolel, jaz še nisem zdrava, ... Pa mi nič ne gradimo ali pa hišo urejamo. Vem pa kako je to, ker sem to dala skozi, ko je Jaka imel 8 mesecev. Se mi je mešalo. Pa med 1. nosečnostjo so menjavali okna sredi zime. Samo takrat me ni nič mučilo. Sem bila poskočna kot kakšna balerina, danes pa sem kot 90-letna ženica. Še naša soseda, ki je stara 79 je bolj poskočna, pa sama si celo njivo, ja njivo, preštiha. Vrta ima okrog 650 kvadratov. Eno lepo parcelo za hišo ima urejeno v vrt.

Anitka upam, da nisi pretiravala. Saj vse počaka in se je boljše vse lotit sistematsko in počasi. Kaj pa kakšne prijateljice??? Pri meni so se vsi izneverili ko je treba pomagat. user posted image  Sem že navajena in sploh ne prosim več za pomoč.

Naty jaz ne čakam več na maj ampak konec aprila. user posted image  Če bo šlo tako naprej, bo mogoče naša pikica prej. Tolažim se pa lahko. user posted image

Vse, ki čakate/čakamo da gremo rodit pa ima Estrella prav. Potem bo šele luštno. Zdaj greš kam brez problema, potem pa vse priprave na sprehod, pa da kaj ne pozabiš in ... To se bomo še smejale in jokale za časi nosečnosti (brez težav).

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4541
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 9:46:28   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Aurora: AIDA, a to je tista ta prva nesojene pizzerija, ki je bila namenjena za 1 zmenek majčic??? Če je še dobr, da smo jo sfalileuser posted image



Ja Estrella* to je bila naša prva nominacija za prvo srečanje majčic. Ti povem tako zanič pizze pa še nisem jedla. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Barbaw
Kaj ste videle kakšnega korenjaka so spravili na svet s CR? Za tako velikega fanta pa še nisem slišala. Si sploh ne predstavljam kako težek bo čez mesec ali dva, če ima že zdaj skoraj 5 kg. Razvajat z nošenjem ga glih ne moreš, ker te križ ubije.


O kakšne dojenčku je govor????


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4542
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 9:56:10   
Anonimen
Dober dan punce,

Nimam nič kaj pametnega za povedat. user posted image  

Estrella: čaj zeloooo pomaga. Jaz ga še kar pijem. In ga bom kar skoz do poroda.Itak je naraven in samo čisti sečila. Mislim da škodit ne more, med tem ko mi blazno koristi...in pripomore k mojemu boljšemu počutju.
Toplo priporočam.

Velik dojenček: Jaz sem imela ob rojstvu  4955g in 52 cm. Seveda sem rojena z CR. Toda pravi mami da sem imela pri enem letu samo 10kg...

Je pa res da je bila 10 dni čez rok...

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4543
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 9:59:20   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Velik dojenček: Jaz sem imela ob rojstvu  4955g in 52 cm. Seveda sem rojena z CR. Toda pravi mami da sem imela pri enem letu samo 10kg...

Je pa res da je bila 10 dni čez rok...


O madonca, si pa bila velik dojenček user posted image . Jaz sem pa bila bolj pri tamajhnih
49 cm dolga in 3250 g težka. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4544
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 10:06:44   
Aurea
Pozdravljene,

včeraj je bil tudi zame zelooo naporen dan, sem bila od 6h zjutraj do 21h zvečer na nogah in letala okrog, da triurne vožnje z avtomobilom ne omenjam... No, danes pa čisto na easy - sem si rekla, da bom samo lenarila z nogami "v luftu" user posted image


Naty, čestitke za doma izdelano garnituro in blazino za košek, res je zelo simpatična!

****, tvojega koška se pa res ne da videti v albumu user posted image

Aurora, jaz se sedaj pizz kar izogibam, ker so res slana bomba, to pa ni dobro zaradi otekanja...

Estrella, dobro zrihtajte s pohištvom!


< Sporočilo je popravil Aurea -- 6.4.2008 10:07:06 >

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4545
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 10:11:43   
tally
dobro jutro

pa aurora hvala za kavico jo bom zdaj pila, mal sm dlje spala ker sm šla ponoči ene 10x na wc.Se pridružujem klubu tistih, ki imate bolečine v trebuhu, boli me kot da bom menstro dobila otrdevanja pa pri men zadnje čase ni.

Aja sicer ne vem o kakšnem dojenčku je govora, ampak moj user posted image je ob rojstvu tehtal 5200 g in 55 cm user posted image , boga tašča se je ful namatrala, jst sm pa samo upala da najna ne bo tolk ogromna, mogoče sm mal čudna sam jst sm tok drobna da ,no wayuser posted image   .

grem zdej kavico pit

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4546
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 10:18:55   
jana81
Dobro jutro...
 
ne bom jamrala za bolečinami, ker smo tko vse na istem.
Vesela sem ker je zunaj sončekuser posted image
Hvala za kavico, počakam še lubija da se zbudi in gasa na teraso na kavico, še prej pa hiter nekaj pojest.
Včeraj ponoči sem spet imela manijo na hrano, sva jedla ob 1h palačinke z evrokremomuser posted image

Naty krasno si uredila in spedenala košek, mi je zelo všeč. user posted image user posted image user posted image Sem pa opazila, da vse, ki imamo user posted image prisegamo na posteljino, brisače in še kaj bi se našlo z motivi medvedkov. So tolk kjut in prav pašejo k fantkom. user posted image


joj jst pa tak nočem met medvedkov, in se ful namatram da najdem kej z drugimi motivi, sicer je posteljinina res z medvedki ampak jo bom preoblekla.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4547
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 10:21:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


edinaos: sem ti pozabla povedt, da sem včeraj sanjala tvojega zajca!! Mislim haloo, peljala sem ga v kino in je tako lepo sedel na sedežu in to v zadnji vrsti.Sicer sem prvotno peljala Andraža a se je ne njegovermu mestu zašel beli kosmatinec. Mislim, da ima tvoj avtar name zelo velik vplivuser posted image user posted image user posted image
 
No, sedaj pa grem res na Dolenjsko; čakam dece, da nehata z igranjem dominuser posted image


Ta je pa še boljšauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zajec v kinuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4548
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 10:25:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Velik dojenček: Jaz sem imela ob rojstvu  4955g in 52 cm. Seveda sem rojena z CR. Toda pravi mami da sem imela pri enem letu samo 10kg...

Je pa res da je bila 10 dni čez rok...


O madonca, si pa bila velik dojenček user posted image . Jaz sem pa bila bolj pri tamajhnih
49 cm dolga in 3250 g težka. user posted image


aurora: jaz sem bila tudi pri tamalih in sicer težka 2440g in 54 cmuser posted image

Samo tale moja, pa  mora trenutno kar pridobivati na teži, ker jaz sem čisto pufffff, čutim jo po celem trebuhu. Saj se mi je obseg trebuha v 2 tednih iz 102 povečal na 104 cmuser posted image to hitro raztegovanju fuul boliuser posted image . Upam, da je to bse OK

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4549
   RE: Majčice '08 - 3.del
6.4.2008 10:27:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tally


Aja sicer ne vem o kakšnem dojenčku je govora, ampak moj user posted image je ob rojstvu tehtal 5200 g in 55 cm user posted image , boga tašča se je ful namatrala, jst sm pa samo upala da najna ne bo tolk ogromna, mogoče sm mal čudna sam jst sm tok drobna da ,no wayuser posted image   .

grem zdej kavico pit



user posted image user posted image user posted image O JOOOJ TO PA JE VELIKOOOOOO

(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 4550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  180 181 [182] 183 184   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?