|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 15:36:21   
katy82

Edina a da bo protest a to si prek kartice zvedla?

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 15:38:22   
katy82
Evo odprla 200-to stran a ste druge že na četrtem delu pa mam jst mal monologa tle sama zase?user posted image

No če je že četrti del v akciji me nej ena pride puj,da ne bom tle sama  klofalauser posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 15:43:25   
sesil
še jaz se moram pofočkat na 200-tki.
danes sem šla gledat moderce za dojenje, ma tle v naših koncih je poden od podna. samo 1 model so meli, pa še ta na pol izropan - ni blo cifer. moram vsaj enga kupit , bom že potem še kakšnega dodala, ko bom vedla dimenzije mlekarn.user posted image
BB- hvala bogu da nimam A kanala.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 15:45:17   
Estrella*
Oj!

Sem se pošteno namučila in kar zgodaj odnehala s slikopleskarskimi deli. S tem trebuhom skakat po lojtri je res en šit. Ena stena mi je ratala, ena pa je flekastauser posted image . Grem jutri že ob 6h dol popravit zadevo in dokončat.

darmar: Mere tvoje pike niso tako hude. Odstopata le HC in BPD torej glavicio ima veliko , buši in stegnjenica pa ni panike. Mogoče ji glavica ne bo več tako rasla in se bo rast preusmerila na druge dele telesa.
Drugače pa jaz tud s porodniško nastopim 25 in odločbe še ni. Jaz tudi dinarčkov ne bom dobila ta mesec, ampak šele v maju, ker sem bila tako lena in nisem papirjev oddala v marcu.

čmrlika: mogoče bi smsu bolj verjela kot tem tvojim RR jevskim potegavščinam.user posted image

špelin@: si pa cel KC obrnila na glavo. Mislim, da mi drugega kot , da dr. Cerarju verjameš. Bravouser posted image .

Kasso: čestitke za 35tuser posted image user posted image user posted image  A ste že vse tako daleč? Zdi se mi, da jaz prav počasi capljam za vamiuser posted image
Krasno idejo si mi dala glede hranjenjauser posted image  Težka bo malo manj skuhat, ker se vedno trudim, da bi, pa mi nikakor ne rata. Vedno se mi tiste stvari na žico nakuhajo kot fižol!!!

Aurora: drži se, držimo pesti in mislimo nate!!

barbaw: hvala za odgovor na Housa. Sem bila res jezna, da me je na koncu zmanjkalo.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 15:45:32   
kasso
katy, super da je za vama vse ok.... user posted image
gledaj nase in na svojega otroka in bo vse ok z vama... ker taki prizori pri G kot si jih ti doživela ne vem če ravno koristijo na koncu nosečnosti....user posted image

edina, ne ne lovimo A kanala na našo sobno anteno... tudi pop tv ne.... največ gledamo hrvaški rtl in rtv slo 1,2

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 15:46:09   
jana81
hej bejbike...
 
jst sem nazaj iz masaže....božansko.
 
edina tole sračkanje je lahko normalno ali pa tudi ne...če si spila preveč donata oziroma jedla tako hrano ki te požene, pol je normalno, če pa se ti bo pojavljalo naprej, pa bolje da greš k dr.
 
aurora ti ga pa nehi sračkat, me ni 3 ure, pa hočeš it že kr v P. ???
 
Če je ne bo do 18h nazaj na forum, jo bom klicala.
 
Pa to ni fer da je dekompresija samo v Lj, kaj smo pa ostali ?? Nimamo te pravice?
 
katy82...jst sploh nočem poslušat takih zgodb, ker sem pol čist adijo. Me kr vse skrbi.
SPloh ker naš Nejc dans nekam sumljivo miruje...
 
morem it zdej kosilo kuhat..

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 15:46:27   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: sesil


BB- hvala bogu da nimam A kanala.


he eh, nisem edina brez A kanala user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 15:47:17   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Ženske jaz se grem v P pokazati, ker neprestano bruham, vse kar pojem vržem ven, trebuh mi zelo pogosto trdi in ob tem imam bolečine, pa še pritisk mi je zrastu na 162/99. Zdaj čakam moža da pride domov in greva v Trbovlje. Držte pesti zame in za mojega sineka, da je vse ok. user posted image


Drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bomo fajn trdno stiskale pesti!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

Če boš slučajno ostala notri, mi pošlji SMS in te pridem bodrit user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 15:48:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

**** če maš nizek pritisk si pa z vašim županom mal dopisuj pa ti ga bo dvignu k sta v tko dobrih odnosihuser posted image user posted image user posted image



Ah sem pozabila napisat, da mi je že odgovoril in to tako prijazno, da sem skor sladkorno fasala ko sem brala. Celo pravi,da bo nekatere moje predloge upošteval...user posted image user posted image
Sedaj sva skor da prijatelja... mi ne dvigne več pritiska...
Čeprav denarja še vedno ne bo... ampak morda bo pa za druge mamice, kdaj v prihodnosti...user posted image

Imaš kako drugo idejo kdo bi mi dvignil pritisk??

(odgovor članu katy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 15:48:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katy82


Edina a da bo protest a to si prek kartice zvedla?



JA, TAKO PIŠE NA FORUMU (NA KARTICI)

(odgovor članu katy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 15:52:07   
Anonimen
A zdaj gremo na 4 del al kako? Do kdaj bomo tukaj klofale??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 15:55:32   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: ****


Imaš kako drugo idejo kdo bi mi dvignil pritisk??


mogoče BB  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 15:55:49   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
IZVIRNO SPOROČILO: katy82
**** če maš nizek pritisk si pa z vašim županom mal dopisuj pa ti ga bo dvignu k sta v tko dobrih odnosihuser posted image user posted image user posted image

Ah sem pozabila napisat, da mi je že odgovoril in to tako prijazno, da sem skor sladkorno fasala ko sem brala. Celo pravi,da bo nekatere moje predloge upošteval...user posted image user posted image
Sedaj sva skor da prijatelja... mi ne dvigne več pritiska...
Čeprav denarja še vedno ne bo... ampak morda bo pa za druge mamice, kdaj v prihodnosti...user posted image


user posted image user posted image user posted image  A te je povabil na kavo? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ****
A zdaj gremo na 4 del al kako? Do kdaj bomo tukaj klofale??user posted image


Kar odpri ga in se ti pridružim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 15:56:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: sesil


BB- hvala bogu da nimam A kanala.


he eh, nisem edina brez A kanala user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image ne jaz sem Edinauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 15:56:59   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: ****




Ah sem pozabila napisat, da mi je že odgovoril in to tako prijazno, da sem skor sladkorno fasala ko sem brala. Celo pravi,da bo nekatere moje predloge upošteval...user posted image user posted image


ta je pa dobra. no, vsaj bodoče nosečke bodo na boljšem, če bo res kaj držal obljubo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 16:01:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

hej bejbike...
 
jst sem nazaj iz masaže....božansko.
 
edina tole sračkanje je lahko normalno ali pa tudi ne...če si spila preveč donata oziroma jedla tako hrano ki te požene, pol je normalno, če pa se ti bo pojavljalo naprej, pa bolje da greš k dr.
 
aurora ti ga pa nehi sračkat, me ni 3 ure, pa hočeš it že kr v P. ???
 
Če je ne bo do 18h nazaj na forum, jo bom klicala.
 
Pa to ni fer da je dekompresija samo v Lj, kaj smo pa ostali ?? Nimamo te pravice?
 
katy82...jst sploh nočem poslušat takih zgodb, ker sem pol čist adijo. Me kr vse skrbi.
SPloh ker naš Nejc dans nekam sumljivo miruje...
 
morem it zdej kosilo kuhat..


kaj pa vem jedla sem isto kot ponavadi, sem zdaj malo čokolade (ja vrajt celo srednjo milko z rižem) pojedla, pa bomo vidli.

Jaz imam še vedni vaju z auroro na sumu, glede akcijeuser posted image , tako da Nejčka kar hitro zbudituser posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 16:04:01   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: darmar
Jaz imam pa ene lišaje po rokah take za 1 cm velike, malo izstopajo. Saj ne bi komplicirala, pa mi ni vseeno sedaj ko sem noseča. Skrbi me, da je to pokazatelj česa, npr. toxo. Sej v petek dam kri za zadnje 3mesečje. Grem pop. do moje osebne zdr. da mi pogleda izpuščaje. Pa do sedaj se mi te reči še nikoli niso pojavile. A ma mogoče še katera kaj podobnega.


Ja, take izpuščaje imam občasno tudi jaz - imam obupno občutljivo kožo user posted image  Naj bi šlo za alergijsko reakcijo, moja prva G mi je v prvi nosečnosti dala za to eno mazilo (namešati ga morajo v lekarni) in ful pomaga user posted image
 
Dobro opravi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 16:06:21   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: sesil


BB- hvala bogu da nimam A kanala.


he eh, nisem edina brez A kanala user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image ne jaz sem Edinauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image
Zdaj pa se moram odpravit in šibam proti PO, da končno z mojim urediva to očetovstvo...ker je res že skrajen cajt... in ko pridem nazaj upam na 4. del user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 16:07:41   
Estrella*
4 DEL URADNO ODPRT!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 16:07:51   
špelin@
katy82, user posted image  za pregled.
 
Res mi je hudo za revico, ki je toliko pretrpela user posted image user posted image  Ko bi vsaj kopica pozitivne energije pomagala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 16:08:26   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
4 DEL URADNO ODPRT!


ok, hir aj kam user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 16:13:09   
mixi
hello mačkice

kako ste kaj? jaz vsak dan bolj u kuser posted image  . pikica ne da mira kot vedno pa zgaga me daje za popuser posted image .
včasih kar upam da bom rodila prej, no še ta mesec bom valda potrpela, upam.
drugače mam pa eno vprašanje jaz sem non stop žejna in znam spit tudi po 4l vode na dan a se tudi keri od vas to dogaja?
no če se a mogoče veste zakaj?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 16:14:17   
Anonimen
Ajde punce gremo, kaj zdaj tle visite... 4 del je odprt...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 20:27:29   
Bonnie_RR
Zaklepam 3. del. Lepo čvekajte na 4.!

Lp, Bonnie


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?