|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 12:45:28   
Soncnica Sandra ***
Čmrlika:
veš da bom zdržala ...do takrat kot moja ,... dabom pa uradna majčica pa ...ja saj vidiš, da mi nekaj napovedujejo po filingih tu gor, naša Aurora pa Naty...

Nevem, ne vem, včeraj sem imela skoraj tri ure nekaj, kar bi lahko bili lažni popadki in potem je minilo...bomo videli jutri na ctg-ju

kaj pa vem, jaz je še ne bi izselila, mi res ni nekaj hudo zdajna koncu...za enkrat... kaj pa še bo, ja..živi bili pa videli!!!


Ja vem ja, tele napovedi, sej Estrella je pa rekla, da mene sumi user posted image  Sam jaz tudi pravim, da se ne dam, da najemnina še ni potekla user posted image .
Ah jaz mam tko al tko bolj majhnega bušija, tako da se tolažim, da more še mal zrasti, pol pa bo user posted image
 
 

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 12:50:56   
kodrana
dan majčice moje.

pa je še ne vikend za nami. pir meni sicer ni bil tako zelo lep. sem pa dobila od prijazne zdravnice kar nekaj gradiva za diplomo in še, kar sem imela napisanega mi je pregledala. user posted image

sva bila pa z mojim user posted image v konfliktu. namreč, kadar morava kam it, je vedno slabe volje.. še posebi po trgovinah z oblačili je user posted image .
sem si pa kupila eno luštno tuniko, pa 3/4 elegantne oprijete hlače s pasom in še modrček za dojenje. vse v h&m na rudniku.user posted image user posted image user posted image

drugače tudi mene zelo dajejo hormoni. občutljiva kot user posted image in je tudi mene strah narava poporodne depresije. namreč moja mami je depresivni bolnik. že vrsto let se bojuje s to boleznijo.

hijenca
popolnoma te razumem. sama sem ista. skos mi gre na jok. sploh, če nekaj ni po moje.. in mislim,da me user posted image nič ne razume.. da je premalo pozoren.. Tamara, če ti je kaj v tolažbo, nisi ednina s takimi občutki. res pa je,da mojega še pripravim do tega, da me vsaj delno razume (oz. vsaj poskuša razumet).

kar se tiče bušija, moj je tudi med manjšimi. sem pa sedaj dobila nekaj strijuser posted image in sem pošteno jezna. na bokih sploh, zdaj pa še dve črtici na levi in na desni strani trebuščka. user posted image me pa malo tolaži to, da na prsih-pod pazduho, sem imela tudi par rdečih strij, ki se zdaj sploh več ne poznajo.user posted image oz. res moraš dobro pogledat, da kaj vidiš. upam,da bo tudi tukaj tako lepo izginilo..

jana in Sandra user posted image za dopolnjen 36T.

Čmrlika ti je špelin že dala odpustnico? user posted image

za današnje preglede user posted image user posted image user posted image Kasso, Estrella, MARTINA25user posted image user posted image user posted image .

kar nekaj cunjic imam že opranih in zlikanih. nekaj še pride na vrsto. user posted image verjetno sme malo pretiravala, ampak od viška ne boli glava
user posted image .

aja, še to vam moram povedat. včeraj je mojega user posted image klical kolega in spet spraševal po spolu najinega otročička. in moj user posted image mu je kar povedal. user posted image me je kar razkuril. sva se zmenila, da počakava do četrtka, ko imam uz in da potrdimo spol.. potem pa poveva.. in najprej domačim. namreč sama se zadržujem zdaj že 3m, da ne povem, on pa tko pove po tel., čist vsakdanje. ok, saj ga razumem.. skos ga sprašuje..pa še ponosni očka je.. tko da sme mu odpustilauser posted image .











_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 13:17:35   
Soncnica Sandra ***
Punce, kaj ste vse za štedilnikom? user posted image

Nikjer nobene ko se meni čveka?

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 13:19:34   
narava
Nop, ene se delamo user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 13:30:51   
narava
a zdej si sla pa ti za stedilnik? user posted image  ma neeeeee, pri takem lepem vremenu user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 13:40:57   
Čmrlika
Čmrlika ti je špelin že dala odpustnico?


Ne še, za jutri po ctg-ju sva  dogovorjeni...user posted image  Če si ne premisli, saj veš ti birokrati user posted image

jaz sem se pa zdaj z mojo sestrico ob kavici načvekala, tak da se je kar pooblačilo user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 13:53:31   
Soncnica Sandra ***
Ne ne narava, nisem za štedilnikom. Danes pa naša ne bo kuhala!!!! user posted image user posted image user posted image

Ja sej zate pa vem, da si pravi deloholik user posted image .

No pridno delaj kar koli pač že delaš.

Bom počakala, če se katera vrne izza štedilnika.user posted image


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 13:57:27   
Čmrlika
Jaz še tudi nisem za štedilnikom, pa niti ne vem, če bom, lubi je ravnokar prišel s službenega koslila...meni pa itak kuhanje po novem spet smrdi...user posted image

kot da sem v začetku nosečnosti...Svašta user posted image , pa slabost tud mam...še dobro da vem, da na nosečnost ni možno še enkrat zanosit, pa v kakem drugem delu telesa nosit...user posted image  user posted image user posted image
Mi dogaja danes nimaš kaj.......

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 13:59:31   
Čmrlika
Sem se odločla da grem malo likat...user posted image  pa tak mi ni...če ne bo šlo, bom pa likala kavč user posted image , samo malo...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 13:59:45   
narava
joj, deloholik ja user posted image  ne si me po tem zapomnit user posted image  sicer nisem pretiran deloholik ves, ko ugasnem racunalnik ne razmisljam o sluzbi do naslednjega dne, ko ga ponovno prizgem user posted image  

dej, nej kera, ki je za stedilnikom, se men tle v sluzbo poslje en kroznik dobrot, jih z veseljem pohrustam in kasneje SEVEDA tudi kvalitetno reklamiram! user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 14:00:33   
Anonimen
O popizdila bom,

komisija mi spet ni podaljšala bolniške, haloooo pa čez 17 dni začnem z porodniško. Saj to človek, ne more verjeti!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
  Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 14:04:05   
narava
edina: user posted image   user posted image

svasta..kaj pa zdaj?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 14:07:34   
Soncnica Sandra ***
Narava: pravijo, da moramo nosečnice jesti zdravo hrano, evo ti pošiljam eno krožnik solate, da malce preženeš pajka v želodcu.
 
user posted image

Upam, da ješ paradižnik, ker jaz ga namreč ne.
 
Edinaos: ja tele komisije so res user posted image .

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 14:10:51   
Naty*
Dan!

Moj je šel v službo, tko da mam zdej mal časa za comment. Spala sem - nič!!!- , ker je bil pri nas ponoči zunaj sodni dan. Pravo neurje in ker je grmelo, je blo mojo kužko tolk strah, da sm jo tolažila od pol štirih do jutra (včasih je pa nespečnost za neki dobra user posted image ). Revčka je sedela ob postli pa mi dajala tačko, pol je pa skočila k mojim nogam (sej nism mela srca, da bi jo dol vrgla) pa se tolk tresla, da sm mela občutek, ko da mam masažno postlo. Dopoldne sva šla pa z user posted image  še v lekarno in zdej uradno razglašam, da najin user posted image  lahko pride, ker mava nabavljeno vse user posted image  (joj upam, da me ne bo preresno vzel).

Nč zdej pa da vidmo, kaj se je kej vam dogajalo...

kasso lepo, da sta uživala na oddihu, pri user posted image  pa le pazi...sej še malo, pa bomo spet lahko veselo slončkale, večji del je že za nami user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Ena je na ebyu in www.pickin.de , druga pa od prodajalca baby-delux.


barbaw posteljnince so pa tolk luštne, kr vidim, da bi se še dalo kaj zapravit user posted image . A pri vas mate pa še zmer težave z zdravjem??? Evo nekaj user posted image user posted image user posted image  da bi blo bolš.

Aurea glede spalnih vreč je še ne morem komentirat, se pa za začetek verjetno ne bom odločila za njo. Pa user posted image  za 3. zvezdico!

špelin@ upam, da si pri zdravniku kej dobrga zrihtala... Sm prebrala tvoj post po drugem porodu. Tu se vidi, da je to stvar, ki se lahko zgodi tudi najbolj optimističnim osebam, ker si ti definitivno ena najbolj optimističnih kar jih poznam! In HB, da se ti je vse hitro uredilo user posted image !

narava probi se ne preveč obremenjevat z obdobjem po porodu. Brez veze, da se že zdele čist prestrašiš, ker hormoni bojo takrat itak delali po svoje. Če nam je namenjeno, se bo zgodilo, sicer se pa pri večini porodnic kr hitro porihta. Je pa res baje bolj pomembno, da je s tem seznanjen tvoj partner, ker se zna zgodit, da se sama ne zavedaš da je to velik problem in takrat mora on stopit na sceno. (sm v nadaljevanju vidla, da bi lahko kar Tamaro citirala user posted image )

Tamara upam, da te je brušenje spravilo v boljšo voljo... Veš moški pa ne bodo nikoli razmišljali tako kot ženske in njihove reakcije bojo vedno drugačne, kot bi si jih me želele. Žal je pa tud tako, da jim ne mormo dat vsaj en mesec nosečnosti (po možnosti zadnji), da bi si približno predstavljali, da nosečnost ni samo to, da ti zraste trebuh in da bi nam včasih pasalo, da bi bli bolj razumevajoči! Sploh je pa pri tistih, ki rade kej same naredimo tko, da svoje user posted image  čist preveč razvadimo. In v tistih primerih se izkaže...ponudiš prst, zagrabi roko. Se mi zdi, da včasih res bolš skoz pridejo tiste, ki se že od začetka pustijo razvajat in same tud žarnice ne zamenjajo. Sam verjemi, da tvoj user posted image  dobro ve, kaj ima doma. So pa taki, da ko jim gre za nohte, al majo pa veliko dela, to včasih pozabijo  pokazat. Sej ko bosta zrihtala do konca, se bojo tud razmere umirile. Tačas maš pa tuki rame za zjokat user posted image ...

edina sm vidla slikce bušija user posted image ...kaj smo že rekli glede velikosti? Da ne boš nazadnje šokirana, ker po moje Anja - Tia kr pridno raste user posted image ! Spet ti niso podaljšali bolniškeuser posted image user posted image ????? Za popuser posted image

čmrlika js se tud ne spomnim, kdaj je kej filipinka nazadnje pisala na forum (no majčice).. zelooo dolgo ne... Kar se pa napovedovanja porodov tiče, smo pa že po malem vse ratale vedeževalke ane user posted image ...

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
Naty: user posted image user posted image user posted image  ful si lepo uredila košek. Sem ti kar malce nevoščljiva, ker ga jaz nimam user posted image . Res je ful lep !!!
 


Hvala user posted image ! Sej naši cukrčki bojo pa isto luštkani zgledali, če jih bomo mele v košeku, zibki ali postlci user posted image . Pa user posted image user posted image  za 36. tednov in porodniško!

hijenca upam, da se bo tud teb razpoloženje porihtalo. Sicer smo pa že skoraj na cilju, tko da sam še malo zdržimo...me in naši user posted image . Sej bo user posted image .

**** a te spet matra? No držim pesti, da bo bo počutje kmal bolš user posted image user posted image user posted image .

kodrana pa ne bi dala tvojmu kontra za izdajo spola??? Vem za dober način...nam poveš user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 14:17:19   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Saj to človek, ne more verjeti!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


o, pa lahko! zato pa jaz se vedno delam, se dobro, da je se ta teden in en mali koscek naslednjega, ker ce ne user posted image  tist, k se je spomnu, da mora zenska bit do 36. tedna v sluzbi, sigurn ni bla zenska! ker tole je ze prav mucenje: sedenje, zatekanje, butanje v rebra, butanje s trebuhom v mizo (ker ne prides zraven), bolecine v sramni kosti, hoja kot raca in zelooooooo pocasi (me vsi po desni prehitevajo na hodnikuuser posted image ), utrujena in kronicno neprespana itd itd itd user posted image  

no, boljs da ne zacnem.. user posted image  user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 14:28:21   
barbaw
Tamara moški ponos je ena huda zadeva. Tu moraš bit kar non-stop previden. Ampak jaz se prav požvižgam na to. Jaz bi lahko do smrti čakala na določene stvari, zato ji naredim kar sama. me tudi včasih kaj jezi sploh ko sem bolana, pa moram vedno za nekoga skrbet. Kdo bo pa zame? Sem se včeraj kar zjokala zaradi tega. Še zdaj se ne počutim ok, pa včeraj je tudi mene bolelo v desnem spodnjem delu, da sem komaj hodila. Ampak nisem imela izbire. sem čisto živce izgubila, se zjokala in šla spat. user posted image  sva kar v istem klubu, zato ti lahko dam le podporo, ki jo rabiš.
Pri tastu pa sva kar na sitem. Je moj tudi vedno nekaj pameten, da o kompliciranju sploh ne govorim. jao. user posted image

Narava mene ni ravno dajala depresija, ampak kronična utrujenost, ker sem hotela vse sama naredit. Pa zdaj bo isto. Edino razlika, ki bo je ta, da imam taščo tako blizu, da ji bom user posted image  lahko posodila za kako uro ali dve. user posted image   Sem imela enkrat ful neljubo prigodo pri škratu pa upam, da se ne ponovi. Ga je peljala na sprehod in je bil revež tako zaspan pa ni zaspal, da je od utrujenosti eno uro jokal. Sem skoraj živce zgubila. Na koncu mi ga je le uspelo uspavat. Povrhu vsega pa sem bila žalostna, ker nisem imela nobene prijateljice, ki bi se ji lahko zaupala, pa da bi z mano na sprehode hodila. Zdaj imam vsaj nekaj mamic in eno nosečko v bližini, pa bo mogoče kaj.

Zdaj pa moram it in bom kasneje vse prebrala, da škratek ne bo predolgo čakal.



_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 14:28:29   
aurora28
Edina sej ta komisija je za popiz..... pojdi do svoje osebne zdravnice in napišita pritožbo. Ja valda, da ti bodo podaljšali še teh 17 dni. Sam poznam občutek, ker meni so dvakrat zavrnili in sem šla do os. zdravnice in je ona vse uredila. user posted image

Jaz sem pa danes če cel dan na nogah, od pranja perila, sesanja stanovanja, pospravljanja perila, kuhanja....groza vam povem in sploh se ne morem zaustaviti.  Zdajle počakam dragega, ki prihaja iz službe in greva jest. user posted image Potem pa bom dol padla. Ker zdaj ne pijem več prave kave, sem si kupila Bianko in je superca, sploh nisem vedela, da je to tolk dober.

Kasso kako se ti dopade Velenje? Sem prebrala, da sta občudovala kip Titota user posted image , sta šla kaj na grad ali do jezera?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 14:42:46   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Narava: pravijo, da moramo nosečnice jesti zdravo hrano, evo ti pošiljam eno krožnik solate, da malce preženeš pajka v želodcu.
 
user posted image

Upam, da ješ paradižnik, ker jaz ga namreč ne.
 


mmmm, kaksna solata! tapravi si jo ponudila ves, jaz od tega sicer ziviiiim! user posted image  men je vsa zelenjava taaaaak dobra, seveda sveza, hvala user posted image


_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 14:43:51   
kasso
živijo punce, hvala vsem, ki ste danes mislile name in na moj buši.

Evo končno s pregleda, padla sem v gužvo (laboratorij deluje zelo počasi in danes so bili sladkorni bolniki na vrsti tako da  je trajalao...) Hb je malo nižji (106), amapk sem se dogovorila s G, da ne bom nobenih tablet v oboliki železa in bom kar pridno pila Endovital sirup, da se ne bo še bolj znižal, drugo pa je ok. Moja user posted image je zdaj 2,30 kg težka in bo verjetno bolj pri lažjih, kot sta bila tudi ta prva dva. Je pa lepo obrnjena s glavco navzdol in zgleda, da ne bo prišla po ritki ven user posted image Dobila sem dve slikci, tako da sta tamaldva vesela, da sta videla sestrico in bo  slikca kmalu v sinovem albumu user posted image MV ni kontroliral, dal pa mi je Canesten svečke in mazilo, čeprav ni hudega, ampak vseeno bolje kot pa da grem z vnetji rodit.
Kg 72 (tehtanje v obleki in s čevlji) tako da sem zdaj na +11 kg, naslednji pregled imam 24.04. v porodnišnici. Najprej grem na CTG in potem še k njemu na pregled, da bo pogledal kako smo daleč.

katina user posted image user posted image za avtek in srečno vožnjo.

Naty, krasen košek user posted image

TamaraJ
, ti pa bolj počasi s zidavo. Se pa tudi sama prijavljam med nosečnice zidarke, ker bomo upam, da že ta vikend naredili v kuhinji luknjo za dimnik - kamin (če bo kdaj krušna peč) in pozidali vrata ter povečali luknjo (rezali ploščo) na stropu v veži za stopnice. Tako, da bo vse v prahu...pucanje in beljenje bo še malo počakalo user posted image






(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 14:56:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava

edina: user posted image   user posted image

svasta..kaj pa zdaj?


nimam pojma user posted image user posted image , grem jutri do osebne zdravnice, upam da bo lahko kaj zrihtala.

Ker to je pa res za ****tttt. 

Punce jaz se trebuha sploh ne upam dotikat, ker boli kot sam user posted image , pa ne notri, boli me kožauser posted image user posted image user posted image zdi se mi da je čisto tanka ratala.

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 15:03:10   
Soncnica Sandra ***
No narava, me prov veseli, da ti je solata všeč.
Saj jaz sem tudi pristaš zelenjave, edino paradižnika pa res ne maram.

No dober tek, jaz pa grem sedaj tudi za mizo na zrezke, krompirček, solatko, .....

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 15:04:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Edinaos tvoj buši je pa ogromennnnnnnnnnn, a si si ga še malo z oljem namazala, da še večji zgleda. user posted image Ampak je pa krasen, a vidiš kako tvoja rozika lepo raste.
user posted image user posted image user posted image



aurora: ja mažem se z neko kremo, ki mi jo je moja zdravnica dala namešat iz samih oliv, ker ta bolečina postaja nevzdržnauser posted image user posted image

Ja rozika pa orng raste, kar naj se pazijo tile vaši frajerčki, da ne bo ona potem na koncu med največjimi in najmočnejšimiuser posted image user posted image

Čeprav, če smem povedat imam vaju z Jano na sumu, da boste med taprvimi in med največjimiuser posted image

Hvala punce za vse lepe komentarje, glede bušija.
Tako sem bila žalostna, ker je bil tako majhen, zdaj je pa res OGROMENNNN


(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 15:20:34   
Čmrlika
Zdaj sem pa malo spet prebrala kaj ste kaj napisale, pa e bom več mogla tu gor čepet, ker me spet zvijajo krčeki user posted image ....
grem počivat, pa upam, da še ne rodit.....ker tole pa zdaj že postaja zanimivo in skrajno resno.....user posted image


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 15:21:50   
špelin@
Hojla, punce user posted image
 
Ne utegnem prebrati vaših postov, samo na hitro se oglasim, da vam povem, da je moj EKG pokazal čisto katastrofo, zato moram jutri pod nujno v LJ na internistično prvo pomoč (sem zdilala, da ni bilo treba že danes user posted image ). Šibam s pakiranjem - puncam moram pripraviti stvari, ker bosta šli k babici, spakirat moram tudi zase, ker me znajo obdržat v bolnici. Kaj dosti preiskav mi itak ne morejo delati, kvečjemu UZ srca. Imam povprečni utrip 115, vse skupaj pa kaže na prirojeno manjšo srčno napako, ki mi je prej niso odkrili, zdaj v nosečnosti pa se je poslabšalo. Bomo videli, kaj bo jutri user posted image  Zanimivo, da sem svojega G vseskozi (tudi v prejšnjih nosečnostih) opozarjala, da imam povišan srčni utrip, ampak se ni oziral na to, kaj šele, da bi me dal na EKG user posted image  Tako da sem zdaj storila prav, ker sem šla do svojega osebnega zdravnika.
 
Se oglasim še kaj pozneje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Majčice '08 - 3.del
7.4.2008 15:31:53   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Hojla, punce user posted image
 
Ne utegnem prebrati vaših postov, samo na hitro se oglasim, da vam povem, da je moj EKG pokazal čisto katastrofo, zato moram jutri pod nujno v LJ na internistično prvo pomoč (sem zdilala, da ni bilo treba že danes user posted image ). Šibam s pakiranjem - puncam moram pripraviti stvari, ker bosta šli k babici, spakirat moram tudi zase, ker me znajo obdržat v bolnici. Kaj dosti preiskav mi itak ne morejo delati, kvečjemu UZ srca. Imam povprečni utrip 115, vse skupaj pa kaže na prirojeno manjšo srčno napako, ki mi je prej niso odkrili, zdaj v nosečnosti pa se je poslabšalo. Bomo videli, kaj bo jutri user posted image  Zanimivo, da sem svojega G vseskozi (tudi v prejšnjih nosečnostih) opozarjala, da imam povišan srčni utrip, ampak se ni oziral na to, kaj šele, da bi me dal na EKG user posted image  Tako da sem zdaj storila prav, ker sem šla do svojega osebnega zdravnika.
 
Se oglasim še kaj pozneje.


Ojoj špelin@ sej ne morm verjet user posted image ... Upam, da te bojo jutr dobr porihtali in da ne boš predolgo tam ostala. Velik sreče!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?