|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 12:15:21   
Anonimen
Dober dan punce.

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
**** me veseli, da je glava vsaj malo popustila. user posted image Kako pa kaj tvoj pritisk?



moj pritisk je šel v drugo skrajnost, sedaj imam nenormalno nizkega...user posted image user posted image  Nazadnje je bil 90/55. Ampak od tega se nič slabega ne more zgoditi, tako da se ne sekiram. Je pa res da se mi večkrat vrti v glavi in da se počutim kot cunja...

Čmelika: kam se to tebi mudi?? Maš še 3 tedne kar lepo počakaj... user posted image

Špelin@: Uf to si pa imela dan...samo da je vse uredu na koncu. Drugače pa Dr. Cerar je res stručko, tudi jaz ga drugače ne maram ampak, strokovnost mu pa moram priznati...
Toda moraš se pa vseeno paziti...

Če sem katero izpustila pls ne mi zamerit ampak tok ste naklofale da sploh ne morem vse prebrat...

Kasso: Nisem probala, ker drugače imam zdravila ki mi odlično pomagajo ampak, sedaj v nosečnosti jih ne smem jemat...Pa še verjela ali ne... V Egiptu imam redko kdaj glavobol... od kar sem prišla pa sem oa kar naprej...ne vem a je vreme ali pa osamljenost?? Ampak bo že...user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 12:21:43   
narava
Oooo, ****, velkom bek! user posted image

hijenca, sori, sam' sem se prov nasmejala frazi "matrala pilota za TV" user posted image  dobre ste, da se vam da vstat iz postelje ko ne morte spat..
jaz se samo (optimisticno!?user posted image ) obrnem na drugi bok ter zraven stokam in au-kam kot bi me kdo s pinceto depiliraluser posted image ). O tem, da bi sla TV matrat pa 6. reprizo dnevnika gledat, pa sploh ne razmisljam..je 5. ura se prehitro in ura zvoni..user posted image
joj, komaj cakam dopust user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 12:26:34   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
sončnica sandra ti si si nastavila ticker glede na datum poroda ali glede na zadnjo M ?? vidim da imava isto dni, pa različna datuma poroda. Ker jst sem prej imela drug ticker , ki je bil nastavljen na PDP, zdej ga mam pa na datuim zadnje M. In sva na istem številu dni do konca.


Jaz imam ticker nastavljen na datum zadnje M. Je bila tam na tisti strani samo takšna opcija, da si vnesel datum zadnje M. Sem pa opazila, da nama je ticker kazal drugače ja.
Tako da še samo 26dni do konca kajne? Se že kaj veseliš? Kaj živčki delujejo?

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 12:27:15   
Anonimen
Evo mene mami in oči sta me povabila na kavico, ker jaz te domače turške ne maram user posted image , potem smo šli še malo v Tuša porabila spet en kup denarja za ničuser posted image .

Špelin@: drži se draga, pa kakor DADA pravi: SVAKA ČAST, za pogum user posted image

kasso: meni gre tudi tole pripravljanje hrane že na živce, saj kuham rada samo vsak božji dan se zmišljevati, kaj kuhat user posted image , pa še dragec mi pri tem noče nič pomagat, da mi že standardan odgovor: MENI JE VSEENOuser posted image

Naty: kako je zdaj s tvojo kužko??

Jana: bradavice ne skalijo, ampak imam tam notri globoko vidim neki belega, ko se pa stuširam pa malo zdrgnem z brisačo gre ven. Tako bolj trdouser posted image Blagor za masažouser posted image user posted image

Nič grem dat v stroj še eno rundo pelenic,
potem pa so že mičkane oblekce na vrstiuser posted image user posted image user posted image





(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 12:32:31   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: šPELIN@
Pa da ne pozabim povedati še tole: čisto vse osebje v KC in porodnišnici (od strežnic, sester, zdravnikov,...) je bilo izredno prijazno, toplo, pripravljeno na pogovor, naravnost enkratno Ne najdem besed, ki bi jih vse lahko pohvalile


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo za njih in bravo zate, da si naletela na tako osebje. To so zadnje čase le redke izjeme. Če samo pomislim na odnose laborantk in unih medicink na MŠ, mislim totalen poden!!!! Tako da me prav veseli, da še obstajajo prijazni ljudje v medicinski stroki.
Upam, da tudi sama naletim nanje vsaj v P.

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 12:35:45   
aurora28
Ženske jaz se grem v P pokazati, ker neprestano bruham, vse kar pojem vržem ven, trebuh mi zelo pogosto trdi in ob tem imam bolečine, pa še pritisk mi je zrastu na 162/99. Zdaj čakam moža da pride domov in greva v Trbovlje. Držte pesti zame in za mojega sineka, da je vse ok. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 12:37:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Ženske jaz se grem v P pokazati, ker neprestano bruham, vse kar pojem vržem ven, trebuh mi zelo pogosto trdi in ob tem imam bolečine, pa še pritisk mi je zrastu na 162/99. Zdaj čakam moža da pride domov in greva v Trbovlje. Držte pesti zame in za mojega sineka, da je vse ok. user posted image


Ja, ja naš mesec se očitno z veliko brzino bliža.

Aurora mislim na tebe in tvojega sineka, kar pogumnouser posted image



(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 12:41:07   
Soncnica Sandra ***
ORIGINALNO SPOROČILO: kasso
Danes pa imam dopolnjenih 35T


user posted image user posted image user posted image  za dopolnjene tedne!!! Torej še 35 dni do konca, kajne? Še malce, pa boš imela tudi ti svojo štručko v rokah user posted image user posted image user posted image

 
  ORIGINALNO SPOROČILO: aurora 28
Ženske jaz se grem v P pokazati, ker neprestano bruham, vse kar pojem vržem ven, trebuh mi zelo pogosto trdi in ob tem imam bolečine, pa še pritisk mi je zrastu na 162/99. Zdaj čakam moža da pride domov in greva v Trbovlje. Držte pesti zame in za mojega sineka, da je vse ok. user posted image

 
Aurora drži se. Upam da je z vama vse vredu. Pritisk je pa res kar precej visok, tako da res le pojdi v P.se pokazat, da ne bo kaj narobe. In upam, da bo vse OK in da se vrneta domov. Poročaj kako boš opravila!! user posted image user posted image user posted image
 
 



_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 12:42:18   
narava
Oooooooo Auroraaaaaaa, srecno!!!user posted image

Drzite se vsi skupaj!

Pa hitro javi na sms kateri od majcic, da bomo vedle, saj ves da nas skrbi za vsako!

srecno se 1x!

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 12:45:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Ženske jaz se grem v P pokazati, ker neprestano bruham, vse kar pojem vržem ven, trebuh mi zelo pogosto trdi in ob tem imam bolečine, pa še pritisk mi je zrastu na 162/99. Zdaj čakam moža da pride domov in greva v Trbovlje. Držte pesti zame in za mojega sineka, da je vse ok. user posted image


Le pejdi, kar pametno je da greš, če ne drugega te bodo vsaj na infuzijo priklopili, da ne boš preveč dehidrirana... Vse dobro ti želim.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 12:52:10   
darmar
Pridna Špelina, moram rečt, da si v mojih očeh prava junakinja. Sej vse te bolečnine itak preneseš, samo da je navsezadnje s tabo in seveda user posted image  vse v najlepšem redu. Te pa vsaka stvar prestraši, vsaj mene. Ko ti npr. omeni krvne strdke, ... Groza. Ampak važno je da je vse OK. Res ti pa svetujem in to bi rekel tudi Pušenjak, da ne brskaj preveč po internetu. Meni je tud rekel zaradi velikosti otroka, da mamo punce preveč časa in preveč kompliciramo in brskamo.

Jaz imam pa ene lišaje po rokah take za 1 cm velike, malo izstopajo. Saj ne bi komplicirala, pa mi ni vseeno sedaj ko sem noseča. Skrbi me, da je to pokazatelj česa, npr. toxo. Sej v petek dam kri za zadnje 3mesečje. Grem pop. do moje osebne zdr. da mi pogleda izpuščaje. Pa do sedaj se mi te reči še nikoli niso pojavile. A ma mogoče še katera kaj podobnega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 12:59:03   
Anonimen
Danes bo pa padel 4 del... samo še malo pa smo tam.user posted image user posted image

Darmar, žal ti ne znam svetovati...najbolje da pokažeš res zdravnici..

(odgovor članu darmar)
  Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 13:00:01   
barbaw
Kot smo opazile nas tudi juinijčice berejo, in si verjetno mislijo oh my god, kaj nas čaka. user posted image  Vse skupaj zgleda kot eno jamranje in stokanje, ampak tudi jaz se tako počutim. user posted image

Špelin@ res si pogumna. Sicer bi vse to prestale za svoje user posted image , ampak res kapo dol. Zdaj pa pozitiva tako kot pri Katini pa gurat do konca. Pa ne se naprezat, da ne bo srček še bolj delal. user posted image user posted image user posted image  Pri tistem opisu jemanja iz zapestja je pa še meni slabo ratalo.

Aurora ti samo brž v P, ker to je ful repvisok pritisk. Mogoče ti zaradi tega vse nagaja. Pa sporoči kako je s teboj in user posted image .

**** sem ti včeraj pisala v enem postu, ki pa ga ni objavilo. user posted image  Se mi je kar zdelo, da imaš zaradi podnebja in vseh okoliščin, ker nisi doma še večje težave. Še malo pa bo minilo in se boš svojemu user posted image  vrgla v objem. user posted image user posted image  Si tudi tako močna osebnost, da le še ostani naprej taka pozitivka. user posted image

Ostalih pa brez zamere ne bom komentirala, ker ne morem več sedet. Meni tale pupika enkrat gor pritiska enkrat dol, mogoče pa se preteguje, pa pritiska kar na obe strani.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 13:01:22   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Danes bo pa padel 4 del... samo še malo pa smo tam.user posted image user posted image



Joj, SNP. To sem še hotela komentirat. Sploh ni dvoma, da pade 4. del, potem pa šibamo v P. user posted image  Aurora je prva na redu. user posted image  Samo ta pregled!!!

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 13:10:00   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Lepo prosim punce, jaz sem malo za luno, ampak kaj pomeni okrajšava HB??? user posted image


pomeni hvala bogu

hvala  user posted image   včasih bi mogla malo bolj razmišljat, ampak hvala bogu mi res ni kapnilo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

kasso: meni gre tudi tole pripravljanje hrane že na živce, saj kuham rada samo vsak božji dan se zmišljevati, kaj kuhat , pa še dragec mi pri tem noče nič pomagat, da mi že standardan odgovor: MENI JE VSEENO



Od mojega standarden odgovor je škampe na buzari, ker ve, da jih ne bo (kar pomeni, da mu je vseeno kaj bo).....tako, da je odločitev vedno na meni in semres že sita tega "kaj bom pa danes kuhala"...


IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Ženske jaz se grem v P pokazati, ker neprestano bruham, vse kar pojem vržem ven, trebuh mi zelo pogosto trdi in ob tem imam bolečine, pa še pritisk mi je zrastu na 162/99. Zdaj čakam moža da pride domov in greva v Trbovlje. Držte pesti zame in za mojega sineka, da je vse ok. 

ojoj, pritisk je pa res visok, hitro pejta in kakorkoli že dobro opravi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

ORIGINALNO SPOROČILO: kasso
Danes pa imam dopolnjenih 35T


 za dopolnjene tedne!!! Torej še 35 dni do konca, kajne? Še malce, pa boš imela tudi ti svojo štručko v rokah



hvala ni več veliko časa do cilja, meni pa se kar nikamor ne mudi user posted image

moja mami gre od 26.04. do 01.05. na potovanje s prijateljicami z vlakom v Pariz in dolino Loare, pa mi je takrat prepovedla rodit. Od mojega starši skupaj z mojima mulcema, svakinjo in nečakinjo pa od 30.04. do 04. 05. v Atomske toplice. Tašča mi je dala prosto pot za porodnišnico šele po 05. maju . user posted image

Jaz bi pa rada ravno okrog praznikov rodila, ker moram bit 23.05. na sodišču v Kopru zaradi dedovanja in ne bi rada manjkala, da me bodo drugi okrog obrnili ... ah , bo še pester tale maj... user posted image


< Sporočilo je popravil kasso -- 9.4.2008 13:14:01 >

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 13:10:54   
Taula
Aurora28: držimo pesti da bo vse Ok, čeprav se mi zdi da bi ti malo prehitela aprilčice rada.user posted image
 
Darmar: žal nimam nobenega nasveti. Pojdi do zdravnice. Ona bo najbolje vedela.
 
Drugače se mi pa zdi, da so aprilčice še zadržane in še niso štartale s porodi. Jih bomo prehitele?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 13:15:00   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Jih bomo prehitele?user posted image


ni videtuser posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 13:16:46   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Jih bomo prehitele?user posted image


ni videtuser posted image

mogoče pa je Aurora na poti  v porodno user posted image

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 13:25:23   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Jih bomo prehitele?user posted image


ni videtuser posted image

mogoče pa je Aurora na poti  v porodno user posted image



user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 13:27:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: darmar

Jaz imam pa ene lišaje po rokah take za 1 cm velike, malo izstopajo. Saj ne bi komplicirala, pa mi ni vseeno sedaj ko sem noseča. Skrbi me, da je to pokazatelj česa, npr. toxo. Sej v petek dam kri za zadnje 3mesečje. Grem pop. do moje osebne zdr. da mi pogleda izpuščaje. Pa do sedaj se mi te reči še nikoli niso pojavile. A ma mogoče še katera kaj podobnega.


darmar: jaz imam po rokah nekakšne izpuščaje, ampak samo po dlaneh in sicer od malega prsta pa dol, take rdeče barve, sem pokazala G in pravi, da je to čisto nekaj normalnega v user posted image , ker me nič ne srbi, niti peče. Ti pa le pokaži svoji zdravnici, da veš na čem si.

(odgovor članu darmar)
  Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 13:29:55   
Naty*
Punce pol ure sm pisala post, pol sm pa klofnila ctrl v namest ctrl c user posted image  in zdej ni nč....

Morm mal k seb pridet, pol bom kej več napisala.

U glavnem hvala za pestke, pikapoke in tačke od Šarke, je izgleda pomagalo. Kužki gre na boljše, tko da ne jokam več vedno ko jo pogledam.

Grem študirat kako naj post nazaj dobim....popuser posted image  bom...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 13:41:42   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

kako naj post nazaj dobim....popuser posted image  bom...

POznam ta občutek user posted image .
Bravo za tvojo user posted image če se bolje počuti po antibiotikih, potem je najbrž kakšno vnetje. To pa se bo lepo pozdravilo in bo spet tvoja cartonka user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 13:50:21   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
....popuser posted image  bom...


raj ne, bos strije al pa gube dobla! user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 14:06:18   
mya26
Jaz tudi slabo spim ponoči. Kar naenkrat mi je postelja pretrda. Če spim na boku in se zbudim me ful boli medenica, če se zbudim na hrbtu me boli križ. Postelja je polna raznoraznih blazin. Skoz mi je vroče, pa drugač nimam težav z vročino, sem bolj zmrznene sorte. Zdaj zastopim mamo k je v meni in skoz stoka da ji je vroče user posted image
Včeraj sem bila na dekompresiji. Potem sem šla nabavit še nekaj malenkosti in sem bila potem še cel dan čisto hin.
Komaj čakam 22.4 ko imam spet pregled. V bistvu imam tisti dan 2 pregleda, pri svoji gin in zvečer še pri Mlinariču 3D UZ, da malčka posnamemo na CD, pa da ga vidi še naša punčka, ki je že vsa nestrpna kdaj bo dobila bratca. Zadnjič me je tako milo vprašala če bom potem spet prišla domov spat (sem ji razlagala, da bo šla k babi ko bo mami morala v porodnišnico in da bom tam ostala 3 dni). Zadnje dni se je š eposebej navezala name, prej je bila bolj tatina mazica, zdej pa vse mami, mami user posted image

Aurora: tebi pa veliko sreče in da bi se vse skupaj uredilo.

A je mogoče katera iz Kamnika?

Upam, da bo kmalu boljše vreme, da se lahko odpravim na kak sprehod.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.4.2008 14:15:28   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
- jaz pa grem rodit........
špelin@ moj ctg- je mimo -odpustnico prosim in to hitro.........


A BI TI RADA, DA ME RES KAP SUNE???


ne, joj, kaka glupača sem, ...user posted image  čuvaj tvojgauser posted image , ne bom več , obljubim, samo daj mi odpustnico že enkrat, ...si rekla po včerjašnjem ctg-ju, veš...user posted image

cmrlika: nic se zdaj zalostit, nam se je vsem malo zaletelo ob tvojem postu nobena pa ni hotela, da bi ti zaradi tega bila zalostna.. je pa dobr stos!


ja res je kar je, kaj sem nardila sem...user posted image


Danes pa imam dopolnjenih 35T


user posted image user posted image user posted image


Čmelika: kam se to tebi mudi?? Maš še 3 tedne kar lepo počakaj...


joj meni nikamor, lahko pa ti k podnajemnici prevežem, pa njej povej user posted image ,

Ženske jaz se grem v P pokazati, ker neprestano bruham, vse kar pojem vržem ven, trebuh mi zelo pogosto trdi in ob tem imam bolečine, pa še pritisk mi je zrastu na 162/99. Zdaj čakam moža da pride domov in greva v Trbovlje. Držte pesti zame in za mojega sineka, da je vse ok.


ja dobra odločitev, ti le lepo porihtaj, verjetno si samo kak virus fasala, ampak res fajn da si se tako odločla...vama držim pesti, pa javi kako je...-user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?