|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kamp oprema
3.6.2008 13:21:44   
Rožica I
VIV ali katera druga kamping- navdušenka user posted image !

Kako pa je kaj s plačanjem šotorov, po kvadraturi ali kako? In če imaš recimo zraven kvadrature šotora, še kakšnega arafata in podobno ali se šteje zraven?

In sem že spraševala, pa mi ni bilo najbolj jasno glede arafata- je to tale bel promo paviljon v sredini za 17€? Je pa na zadnji oz. 16. strani.
http://www.baumax.si/Content.Node/produkte/alle_produkte.php?





< Sporočilo je popravil Rožica I -- 3.6.2008 13:22:42 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kamp oprema
3.6.2008 16:03:13   
Solero
Ti si faca, po kvadraturi šotora.user posted image
Plačaš na šotor(ali prikolico) in osebo, ponekod se plača parcelo. Sicer pa imajo na teh  http://www.camping.hr/  straneh vsi kampi tudi svoje cenike, pa si lahko zračunaš, koiko te bo prišlo.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kamp oprema
4.6.2008 11:30:38   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Solero

Ti si faca, po kvadraturi šotora.user posted image

--------------------
Hvala Solero, junferca glede kampiranja pač user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kamp oprema
4.6.2008 13:13:28   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Solero

Ti si faca, po kvadraturi šotora.user posted image

--------------------
Hvala Solero, junferca glede kampiranja pač user posted image !


Pa sploh ni tko mim, veš, en kamp sem gledala, kjer za večji šotor plačaš več! Čaki da ga najdem ...
evo ga

No ampak da se še jaz pohvalim, kupila sva šotor
Stole mava, blazine za spat tudi, prenosno posteljo tudi (a je enoletnica že prevelika in lahko spi na tleh??), posodo, vrv, kline ... imava, kupujeva mizo, štedilnik in hladilnik.


< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 4.6.2008 13:15:39 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kamp oprema
4.6.2008 13:19:13   
Rožica I
Ja, neka logika je v tem, ne user posted image ?
Ste se pa dober "oborožli" s šotorom user posted image ! Kje si pa nabavla rezervne kline in ali so univerzalni (ali pač odvisno od kvadrature user posted image )?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kamp oprema
4.6.2008 13:33:23   
Solero
Zmaj, ful dober šotor. user posted image
Midva imava pa COMO 6. Sicer sva ga imela komaj trikrat in jaz že mečem oči po novem. Pa pravi moj mož, da bomo najprej tega "zdrajsali". user posted image

Meni se najbolj dopade plačevanje na parcelo. Postaviš gor svoj šotor ali kamper, pa čao.
Sicer po kvadraturi tudi ni tako mimo ideja, saj nekdo z malim iglujem porabi res manj prostora kot 7-metrske prikolice s trojnimi baldahini, duplim arafatom, pa še ograjo.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kamp oprema
5.6.2008 20:51:59   
ZmajTolovaj
Kje si pa nabavla rezervne kline in ali so univerzalni

O rezervnih klinih pa še ni bilo govora ... Jaz sem bolj laik tuki, sem samo šotor zbrala user posted image Seveda potem, ko sem preučila vse debate na RR (Viv, zakon si) user posted image

Ja, meni se tudi bolj dopade kar parcela z elektriko in čao - sem včer rezervirala, da ne bo neljubih dogodkov. Zdej pa lahko začnem odštevat ... še 28x gremo spat user posted image
Ampak do takrat se mi bo pa ZMEŠAL, če me še en zaskrbljeno pogleda in reče "joj, kako boste pa to speljali, šotor pa tak majhen otrok" in vsem se blazno SMILI, ker revica ne bo v *****AI apartmaju.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kamp oprema
7.6.2008 17:53:42   
jelka123
mi kampiramo v prikolici.lani smo prvič pa me zanima kaj položite po tleh v predprostor da lahko pometetekampirali bomo v loparju kjer<je sama mijivka?

_____________________________

Jana rojena 28.11.2008,Lucija 11.09.2003

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kamp oprema
7.6.2008 17:54:36   
jelka123
user posted image user posted image user posted image za otroke je kamp definitivno najboljša izbira in nekaj najboljšega

_____________________________

Jana rojena 28.11.2008,Lucija 11.09.2003

(odgovor članu jelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kamp oprema
7.6.2008 18:03:43   
Lianna
Do sedaj je bilo v tujini povsod tako, da so imeli različno tarifo za mali šotor oz. za velikega. Najin je iglu za 4-5 oseb, tako da ni tako majhen ampak so nama vedno zaračunali majhno parcelo. Odvisno od lastnika kampa.

(odgovor članu jelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kamp oprema
9.6.2008 21:39:54   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: jelka123

mi kampiramo v prikolici.lani smo prvič pa me zanima kaj položite po tleh v predprostor da lahko pometetekampirali bomo v loparju kjer<je sama mijivka?


Najin šotor sicer že ima dno, ampak razmišljam, da bi nabavila še nekaj takega, za vsak primer. A si imela to v mislih?


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu jelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kamp oprema
9.6.2008 21:46:12   
Laubica
Mi imamo to  v šotorju ker naš nima dna in sem zadovoljna

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kamp oprema
9.6.2008 21:47:53   
hella
Pozdravljeni,
vsi ste že stari mački glede kampiranja. Mi pa prvič. Gremo v kamp, rezervirali smo parcelo z elektriko. Kakšen kabel naj kupimo? Mislim koliko dolg?
Za kuhat bi vzela električni kuhalnik, k že imamo elektriko. Je to ok al je boljš plinski?
user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kamp oprema
9.6.2008 23:07:39   
ZmajTolovaj
V nekaterih kampih, vsaj kolikor sem na netu zasledila, ne dovolijo kuhanja na elektriko ... Upam, da nisem kaj narobe kapirala. Naj ti raje pove še katera bolj izkušena. Midva bova imela definitivno plin (tudi sicer bi ga).
Kar se pa dožine kabla tiče, mislim da ni panike, če je parcela z elektriko, je omarica običajno tam čisto zraven. Jaz vzamem dva razdelilca, če slučajno kateri zatrokira.

ps kam pa greste?


< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 9.6.2008 23:08:05 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu hella)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kamp oprema
9.6.2008 23:13:32   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

V nekaterih kampih, vsaj kolikor sem na netu zasledila, ne dovolijo kuhanja na elektriko ... Upam, da nisem kaj narobe kapirala.


To sicer prvič slišim, je pa pri Hrvatih vse možno. Mi imamo električnega. Ne vem, zakaj bi plačevala pavšal elektriko na dan, potem pa še plin posebejuser posted image  

Mi imamo en kabel, ki ne kar na kolutu, koliko je dolg, pa ne vem. Kakšnih 20-30 muser posted image  Seveda je zopet odvisno od kampa. Ponekod so električne omarice bolj pogosto "nasejane", ponekod pa bolj redko. Bolje, da je kabel daljši, kot pa krajši.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kamp oprema
10.6.2008 7:24:10   
Laubica
Mi imamo tudi tistega na kolutu mislim da 50m.Za to da ne smeš na el. kuhat sem sama doživela ko sem šla 1. kam. v ŠIBENIK in imela el. kuhalnik-razlog je bil tanda je bilo preveč prikloplenih na eno omarico in če je kdo še kuhal(midva)je kar ven metalouser posted image tak da sva od takrat kar plinsega kupla-pa še ful dolgo je rabla voda da zavre -je bila šibka el. zaradi preobremenjenostiuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kamp oprema
10.6.2008 13:53:21   
hisnik
iščem poceni hladilnik na plin na (12v in 220 ga že imam), novi so kar dragi, ve kdo kje bi se dobil kak cenejši ali pa na isposojo

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kamp oprema
10.6.2008 14:28:03   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

V nekaterih kampih, vsaj kolikor sem na netu zasledila, ne dovolijo kuhanja na elektriko ...


To pa prvič slišim in upam, da ne drži.

Kar se pa dožine kabla tiče, mislim da ni panike, če je parcela z elektriko, je omarica običajno tam čisto zraven.


Ne, to pa zihr ne drži. Ker Hrvati imajo bolj prosto po Prešernu vse skupaj in moraš včasih elektriko vleči bogu izza leđa. Mi smo jo že morali, tako da je boljši daljši kabel, mi smo kar 50-metrskega kupili (ker včasih je treba pač okoli kakšne prikolice npr. vlečt ali kaj takega).


ps kam pa greste?


To pa tudi mene zanima, pa kam greste vi, Zmajtolovaj?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kamp oprema
10.6.2008 14:28:32   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: hisnik

iščem poceni hladilnik na plin na (12v in 220 ga že imam), novi so kar dragi, ve kdo kje bi se dobil kak cenejši ali pa na isposojo



Razen če je na Bolhi kakšen, nimam pojma.

(odgovor članu hisnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kamp oprema
10.6.2008 15:50:52   
zabrnek
user posted image Zdravo!

Mene pa zanima, kako se obnesejo ti mini hladilniki na 12V(se pravi da ga vtakneš v avto)? Skrbi me za akumulator, da ga nebi hladilnik izpraznu.


lp


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kamp oprema
10.6.2008 15:56:09   
Laubica
Punce v Leklerku-imajo plinski kuhalnik na 2 plina od Iskre za mislim da 18€ na kartico pa 15-ali 13€-ne vem točno ker mi smo ga šli kupit in sva toliko imela na kartici da nisva rabla nič plačat-in je SUPER priporočamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kamp oprema
10.6.2008 15:56:57   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: zabrnek

user posted image Zdravo!

Mene pa zanima, kako se obnesejo ti mini hladilniki na 12V(se pravi da ga vtakneš v avto)? Skrbi me za akumulator, da ga nebi hladilnik izpraznu.


lp


Saj zo maš v avtu samo ko se vozite pol ga v el. vtakneš


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kamp oprema
10.6.2008 16:22:32   
Mišni
Zmajtolovaj, a nisi imela ti linka od šotora gor?  A ga lahko še enkrat pripopaš, prosim?

Ker mi zdaj tudi kupujemo podobnega (če se prav spomnim, katerega si ti kupila).

Pa imam dve vprašnji:

in sicer: ali vaš ima med spalnicama žepe za kaj spravit?

Pa če ima integrirano dno?

Pa če je to fajn, če je integrirano dno? Ker meni se zdi to zakon, zdaj pa ne vem ...user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kamp oprema
10.6.2008 16:23:15   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

IZVIRNO SPOROČILO: zabrnek

user posted image Zdravo!

Mene pa zanima, kako se obnesejo ti mini hladilniki na 12V(se pravi da ga vtakneš v avto)? Skrbi me za akumulator, da ga nebi hladilnik izpraznu.


lp


Saj zo maš v avtu samo ko se vozite pol ga v el. vtakneš



Ja, lahko pa kupiš neko varovalo, da se ti ne izprazni akumulator.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kamp oprema
10.6.2008 16:24:22   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Punce v Leklerku-imajo plinski kuhalnik na 2 plina od Iskre za mislim da 18€ na kartico pa 15-ali 13€-ne vem točno ker mi smo ga šli kupit in sva toliko imela na kartici da nisva rabla nič plačat-in je SUPER priporočamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, samo potem moraš spet plinsko bombo še zraven vlačit ...

Pa še pomembno pri teh štedilnikih je (po moje), da imajo varovalo, da se plin ugasne, če veter ogenj ugasne. Večina jih tega nima, pa potem kar lepo plin ven uhaja.

< Sporočilo je popravil Mišni -- 10.6.2008 16:25:37 >

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?