|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Namizni računalnik ali prenosnik?
13.3.2008 8:58:09   
Jančika_
Imam laptopa, mož ima kišto. Ne dam mojega za noben denar. Za tisto, kar potrebujem, je moj 4 leta star prenosnik več kot preveč, wireless mi dela b.p. kjerkoli v stanovanju. Ko vidim tiste kable okol moževe kište, mi kr slabo rata. Za njegove potrebe, predvsem za fotografijo, pa prenosnik ne bi bil vredu. Razmisli, kaj res potrebuješ (moj mož pač rabi nek ful hud monitor, meni pa za to precej dol visi). 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Namizni računalnik ali prenosnik?
14.3.2008 14:17:37   
kepa*
No, samo še to. Jaz imam prenosnika z 180 giga in mi je to več kot dovolj prostora tudi za downloadanje. Je pa moj nabavil še zunanji 250 giga disk. Imam brezžično povezavo, pa ni nič slabša.
Mi imamo pri hiši 4 računalnike (zaradi moževega dela), a meni je še vedno najljubši moj prenosnik.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Namizni računalnik ali prenosnik?
14.3.2008 15:14:42   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*
Zakaj bi bil namizni boljši????
Zdaj je tehnologija v prenosnikih tako napredovala, da so razlike ...

V ceni. Za enak denar dobiš veliko boljši namizni, kot pa prenosnik. Torej za isto zmogljivost je namizni pol cenejši.

Imam namiznega doma in v službi. Doma imam še prenosnika. Moram reč, da prenosnika skoraj ne odprem. Da bi pa računalnik še kam vlekel s sabo? Že tako ga je dost.

Kar se pa tiče Viste ali XP. Sam uporabljam XP in bom Visto pustil drugim, da jo preizkušajo in jamrajo še nekaj časa. Ko bo Vista dovolj stabilna in gonilniki ter programi zanjo dovolj razširjeni pa bom presedlal. Mi je kar hecno, ko na trackerju stalno sprašujejo "a deluje na Visti". Z XP-ji je bilo enako. Je bilo na 2000-ki treba počakat, da se drugi zafrkavajo.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Namizni računalnik ali prenosnik?
16.3.2008 11:28:50   
mighi
Ja vsak ve zakaj rabi PC, ane.

Če ga boš imel 90% doma kupi stacionarnega (cenejši za enako  kvaliteto, možnost nadgradenj, boljši monitor ipd.) če pa si stalno na poti (ne na WCuser posted image ) si kupi prenosnika.

Jaz imam doma star stacionarni  PC (AMD) za downloadanje (tudi wireless, samo kartico z anteno dokupiš za cca 10€), v službi pa prenosnik. Pa vam priznam, da se mi ga ne da prenašat naokrog, če RES ni nujno kaj naredit.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Namizni računalnik ali prenosnik?
8.1.2012 20:51:09   
sasupo
Namizni računalniki jaz sem ga kupila tukaj, velika izbira, hitra dostava, ugodne cene
Priporočam

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Namizni računalnik ali prenosnik?
10.1.2012 23:08:17   
FotoModel
Definitivno prenosnik.

Sam osebno uporabljam Apple, Macbook pro 13, zelo zadovoljen z njim. Prenosnik pa zato, ker ga lahko neseš kam hočeš. Imam pa narejeno tudi tako, da sem si kupil monitor (24), tipkovnico in misko, ter vse priklopim na prenosnik, in izgleda kot da mam namiznega. To mi pride v poštev predvsem, ko urejam kake slike, video..

_____________________________

Khm khm, levooo nogavica, desnooo nogavica.. nogavice :)

Spletna trgovina LanStore - www.lanstore.si


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Prvi razred
Admin

Kdaj je najboljše za otroka, da gre v prvi razred?

še pred 6. letom (15%)

pri dopolnjenih 6 letih (43%)

pri dopolnjenih 7 letih (42%)


Število vseh glasov: 144

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!