|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.3.2009 18:33:09   
blanč
zdravo punce. Ker pri meni vse bolj na slabo kaže se raje niti ne oglašam...Tole moram pa deliti z vami meni so tol cart pa še dokaj ugodnouser posted image
http://www.galeb.eu/kompleti.html


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2576
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.3.2009 18:47:54   
lara light
Blanči, lepo, da si se javilauser posted image . Jaz ti vsak dan pošiljam najlepše željeuser posted image user posted image ...kakor ti ustreza, a tu smo, da delimo dobro in manj dobro....drži seuser posted image user posted image

Galeb je res fajn, jaz sem že kupila! Ugodno in lušno! Pa še ene žepke sem vzela, kao za na konec posteljice, pa se s tem pokrila vratauser posted image , ki so gledala izza omare. Tudi jaz priporočam!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2577
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.3.2009 19:37:06   
amrica
En lep soncen pozdrav,koncno je popoldan po treh ko sem se zbudila na primorskem posijalo sonce takoj sem bila boljse volje.user posted image user posted image user posted image user posted image Moram vam povedat da ne obvladam racunalnika zato mi se bo zgodilo da nebo teksta al pa da bo manjkal.SE OPRAVICUJEM.LARA LIGHT IN TASKICA hvala za navodila glede koze. Sem pa pravkar bila pri sodelavki na roj. dnevu je medicinka ,sem jim povedala da me koza ful srbi se posebej podplati,nato zagledam jagode na mizi in se spomnem da sem jih jedla v cetrtek,petek in soboto:mogoce sem elergicna na jagode.Bom pocakala par dni da vidim a je to to.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2578
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.3.2009 19:58:47   
amrica
Zanima me ce je katera delala test za nosecnisko sladkorno?user posted image user posted image Namrec meni je zadnic ko sem bila v 28 tednu-dobila inekcijo ker sem rh negativna,rekla da mi bo naslednjic se pravi 8.4. naredila test za to sladkorno ker se ji zdim spremenjena zabuhla.Zanima me kolk ste se zredile do zdaj.AJA PA SE TO SEM VIDLA NAPAKO PRI JUNIJSKIH DVOJCKIH :MAM ROK PORODA 8.6. IN STA DVOJAJCNA. LEP POZDRAV

(odgovor članu amrica)
Neposredna povezava do sporočila: 2579
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.3.2009 20:09:37   
Rubin.
Emma sem zasledila, da boste ponovno zibali - ČESTITKE. A bosta tudi dvojčka? user posted image
Lara super za lepi teži. user posted image  Od kosila pa ni nič ostalo user posted image , mala miss je pojedla dve porciji. Pravi da je mamina špinača njami, v vrtcu pa je noče jest. Uf, malce špehca za mene. user posted image
Snežinka, prav rada bi si oddajo ogledala, pa nimamo kabelske user posted image , če ti ni odveč, bi te prosila, da kaj napišeš, če je bilo kaj zanimivega. user posted image
Amrica, sem bolj na začetku, zato ti ne znam pomagat, pa tudi tvojega posta ne vidim v celoti user posted image  V prvi nosečnosti sem delala test za nosečniški diabetes dvakrat in obakrat je bil negativen. V drugo sem ga delala enkrat, ampak sem komaj v 15 tednu.
Barbk ti si samo vzami časa za sebe kolikor moreš, ker potem ko bodo trije malčki, si ga bomo težko privoščile.
Joj Taški, kako sem vam fauš (pa drugače sploh ne poznam faušije), ker ste skoraj vse iz Lj in se lahko srečate in pasete očke na bebikah. Jaz pa sem kot izgleda čisto sama tukaj v Mb, kot da tukaj ni nič dvojnih nosečk user posted image . Sem Stijan poslala z.s., ker sem videla, da ima odzadaj napisan Mb, pa mi še ni odgovorila, če je mogoče ona iz Mb. Kot je videt se bolj malo javlja na rr.
To kar si napisala o Pikatari, pa jaz sploh nisem nikoli dvomila, da bo drugače. Meni se zdi ženska, ki obvlada vse okoli sebe in ji gre vse od rok. Samozavestna do konca in naprej. Moram se še malce pri njej štulit, mogoče se pa česa nalezem user posted image . Če boš še šla kaj na obiske, jih lepo vse pozdravi in jim povej da tete z RR mislimo nanje.
In seveda tudi tebi čestike za lepo težo user posted image .

Blanč, kaj ti to? Pošiljam ti pozitivne misli in obilo user posted image

Kar se tiče velikosti in teže dvojčkov, se meni zdi normalno, da so manjši in lažji od enojčkov, sej so v bistvu v istem prostoru, kot je drugače samo eden. Moja dve pikici sta bili danes veliki 8cm, za 14t pa je velikost 8,6cm, pa sta se moji g. zdela čist o.k. in tudi jaz sama sem presenečena, da sta tako velika. Sicer pa se potem pri pol letu več nič ne pozna, mislim razlika med dvojčki in enojčki. Če samo berem Nokes imam prava korenjaka.

Dame moje zlate, imejte lep večer, jaz sem zmenjena z g. Likalnikom, sicer me nič ne vleče k njemu, ampak je vztrajen, tako da sem popustila. user posted image

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 30.3.2009 20:10:42 >

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2580
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.3.2009 20:12:25   
Rubin.


user posted image Seznam dvojnih user posted image 2009user posted image user posted image     

user posted image  
user posted image                                                             user posted image          
  
Na vrsti smo majčice!user posted image user posted image
user posted image
Mucka 25 (2user posted image  ; 1user posted image ) ;
PDP 8. maj, dvojajčna  user posted image   user posted image
Navijamo, navijamo!!user posted image user posted image
Dobrovoljčica (1user posted image  ;0 user posted image ) ; PDP 12. maj, dvojajčna user posted image user posted image
Taškica (3user posted image  ; 2user posted image ) ; PDP 17. maj, dvojajčna  user posted image user posted image LJ
Lara light (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 26. maj, dvojajčna  user posted image  user posted image   GO
ona 23 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; PDP 29. maj, dvojajčna  user posted image user posted image
buba.miska (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 30. maj, dvojajčna  user posted image  user posted image MB - MS
user posted image
Stijan (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 5. junij, dvojajčna user posted image  user posted image MB 
Amrica (?user posted image  ; ?user posted image );  PDP 8. junij, dvojajčna user posted image  user posted image
Kicsi (1user posted image ; 0user posted image ); PDP 15. juniijdvojajčna user posted image  user posted image
Rozajelka (1user posted image  ; 0user posted image );  PDP 21. junij, dvojajčna user posted image  user posted image    
_Rosa (1user posted image  ; 0user posted image );  PDP 25. junij, enojajčna user posted image    user posted image   
Snežinka4 (3user posted image  ; 2user posted image );  PDP 26. junij, dvojajčna
 user posted image    user posted image  
user posted image
Kalina (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 5. julijdvojajčna user posted image  user posted image
Almk (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 7. julij, dvojajčna  user posted image    user posted image
Mlinčka (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 16. julij, dvojajčna  user posted image   user posted image
Evamaja (1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 20. julij, dvojajčna user posted image   user posted image
Belen (1user posted image ; 0user posted image ); PDP 27. julij, dvojajčna user posted image   user posted image
Anja3 (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 31. julij, dvojajčna  user posted image   user posted image   
user posted image  
Sr (2user posted image  ; 1user posted image ) ; PDP 6. avgust, dvojajčna  user posted image   user posted image
Blanč (1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 10. avgust, dvojajčna user posted image   user posted image
Shadow(1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 18. avgust, dvojajčna user posted image   user posted image MB
Barbk  (2user posted image  ;1user posted image ); PDP 20. avgust, dvojajčnauser posted image  user posted image     
user posted image
Cembi  (2user posted image  ;0user posted image ); PDP 3. september, enojajčnauser posted image  user posted image
Darjau  (3user posted image  ;2user posted image ); PDP 12. september, ?jajčnauser posted image  user posted image
Rubin  (4user posted image  ;1user posted image ); PDP 26.september, enojajčnauser posted image  user posted image   MB
user posted image  
Ninčy (1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 5. oktober, ?jajčna user posted image   user posted image  
user posted image  

miška 73 (1user posted image ;0 user posted image ) PDP 10. november, dvojajčnauser posted image user posted image


user posted image user posted image Č I M     D L J E     3 v 1 ! user posted image user posted image

 
Že dobile svoja zakladka:
user posted image


Pikica5 PDP 22.2.2009 ; rodila 28.12.2008, CR
user posted image TAJ 2005g, 43,5cm in user posted image MAJ 2045g, 44cm
 
 
Persida PDP 11.3.2009 ; rodila 7.1.2009 
 user posted image TOMAŽ 1550g, 41cm in user posted image ANŽE 1840g, 43,5cm


Nokes PDP 9.3.2009 rodila 1.2.2009
user posted image  IVANA 2040g, 46cm in user posted image  VITAN 2450g, 49cm


Hedviga PDP 2.3.2009 rodila 9.2.2009
user posted image   ŠPELA 2140g, 47cm  user posted image   MIHA 2700g, 48cm 


Skorpija PDP 14.3.2009 rodila 17.2.2009 
user posted image   TILEN 2690g, 47cm  in user posted image DOMEN 2510g, 48cm


RM Maja PDP 26.4.2009 rodila 18.2.2009 
user posted image    FRAN 1205g, ?cm  in user posted image   DANE 1600g, ?cm
 

Šmarnogorka  PDP 15.5.2009 ; rodila 20.3.2009
user posted image    BOR 1700 g, ?cm in  user posted image  VID 1340 g, ?cm

 

Suncicica  PDP 28.3.2009; rodila 21.3.2009
user posted image    STELLA  2700 g, 48 cm  in user posted image  PIJA 2490 g in 47 cm



Pikatara  PDP 17.4.2009 rodila 28.3.2009
user posted image    KAROLINA 2090 g, 46cm  user posted image    PATRIK 2350 g, 46cm 


[/quote]

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2581
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.3.2009 20:14:15   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: amrica
AJA PA SE TO SEM VIDLA NAPAKO PRI JUNIJSKIH DVOJCKIH :MAM ROK PORODA 8.6. IN STA DVOJAJCNA. LEP POZDRAV


Sem popravila. Če želiš, lahko dodamo še katera nosečnost je, kateri otrok, spol otroka in v kateri porodnišnici boš rodila.


(odgovor članu amrica)
Neposredna povezava do sporočila: 2582
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.3.2009 20:15:35   
Rubin.
Nuška vidim, da bereš - lepo pozdravljena.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2583
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.3.2009 20:21:04   
nushka
Rubin- seveda vas berem. vsak dan pogledam, kaj se je kateri kaj novega pripetilo in sem z vsen na tekočem. resnično komaj čakam, da se bom lahko spet pridružila na tem ali drugem forumu. drugače je pa moje počutje tako tako - odvisno od dneva. vsekakor vam vsem, ki pričakujete dvojčke želim lepo nosečnost in srečen porod.

pozdravček

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2584
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.3.2009 20:41:24   
lara light
Rubin, pridna za seznamuser posted image  in bravo za njami špinačko!

Amrica, jaz nisem delala testa za sladkorno. Danes me je natehtala +11,60 kg.

Nuška, ojla!user posted image Čisto normalno je, da se počutiš tako tako. Bo minilo, boš vidla. Hvala za lepe želje.Enako privoščimo vse me tebi, da se nam čimprej pridružiš med nosečkami.user posted image  

Tudi jaz grem peglat, samo brez likalnika....ja točno, kavč!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu nushka)
Neposredna povezava do sporočila: 2585
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.3.2009 20:52:13   
nokes
punce, čeeer, domov je prišel še en par rok, pa lahko klofam, koliko sem mi zljubi user posted image

blanči!!! daj se pogosteje javi, me skrbi zate, veš! user posted image  lepo, da si krajšaš dneve s pregledovanjem kjuti sajtov! ti kar načrtuj, pa tak, po tiho, tudi jaz nisem nič nabavljala, potem pa kar naenkrat v bolnico, pa na injekcije, pa rodit... nauk te zgodbe??? tvoj mož bo laufal zadnje tedne po štacunah ko zmešan!user posted image user posted image  

amrica, jaz sem delala test, v 28/29 tednu. šla v lj na polikliniko, tam spila 50 g glukoze, čakala eno uro (hmmm, ali več?), hotela umret od slabega počutja, in krvni test je pokazal da imam diabetes (zato slabost). če je prvi test negativen, a povišan, greš še na 100 g test. to je vsa znanost. če diabetes, potem najprej dieta (ful hrane in ful ogljikovih hidratov), če ne deluje, injekcije (in dieta). mene je najboj frustriralo to, da bolj ko sem se držala diete, slabši cuker sem imela. potem pa smo kračo dol udarli za praznike, pa je bil cuker ok user posted image .  po porodu, cut, cuker normalen!

rubin, jaz te bom obiskala v mb z mojima dvojčkoma, nič bat!!! sem sicer stacionirana v lj, a večkrat gravitiram na štajersko! 

lara, kot vedno, zviiiiz! dajmo, malo konje zabremzaj user posted image  . aha, že vidim, da peglaš user posted image , pridna!!

nuška, drži se. verjamem, da boš sodelovala na kakšnem forumu prej kot misliš! beri, piši, pa ko bo tvoj čas, glej da nas obvestiš, da dihamo s teboj!!! user posted image user posted image user posted image  ti želim vse najlepše!

punce, nočko, grem spit tisti pir, ki ga je mlinči predvčerajšnjim (al kdaj) servirala na "dojenčkih", topel, zluftan, no, pač takle mamo...user posted image



_____________________________

nokes

(odgovor članu nushka)
Neposredna povezava do sporočila: 2586
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.3.2009 21:29:03   
taškica
Ojla drage moje likarce,

jaz sem cel popoldne peglala kauč, ob 18h dobila oba otroka, naredila večerjo, naredila še muffine in to orto čokoladne z nutelo v sredini, no zdaj sem pa spet čist preč od utrujenosti. Drugače mi pa ne gredo izpred oči dvojčki od Pikatare, Rubin, veš kolk paše jih videt! Te prec dvigne za 2 metra navzgor, to je ena taka dobra terapija proti nizkemu pritisku, pa utrujenosti in stalnim strahom, ki je prisoten v nosečnosti.

So me pa tile dvokilski miški čist presenetili, namreč imajo vse (sem videla, ko jih je previjala), tako popolna so ta bitja, in sploh ne vem kako sta lahko bila še par dni nazaj v trebuščku. Se mi zdijo kot ene sestavljanke - če jih mal zložiš skupaj v eno tako kepico, potem že, takole ležeče pa v pleničke, pa sploh mi ni jasno kako so stisnjeni v trebuščku. No vidte moje filozofiranje.....upam, da boste zvozile.

Lara - pregled imam spet drugo sredo (ne to). Najbrž boš takrat tudi ti tam. V glavnem sporoči, če tu jutri uspe priti čez telefon.

Aja glede nakupovanja - se strinjam z Noki. Saj je res da si preveden , pa mal vraževeren ampak stroški so pa tudi. Midva sva kupovala počasi od mojega 4 meseca naprej in to se mi zdaj zdi edino dobro. Voziček je zelo drag, pa mi imamo na grbi še avto itd....tudi moje priganjanje je bilo na mestu, zdaj res še zadnje stvari operem, polikam in to je to.

Veliko sem spisala, punce držite, pa pišite, pišite. Blanć - DRŽI SE!


_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 2587
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.3.2009 21:31:01   
pikatara
Snežinka ful imam preveč časa in z vseljem kaj napišem, kaji ko bom doma se bom bolj malo javila. Tako mi pa čas hitreje mine ko sem tukaj z vami in ne pogrešam možeka ter tare tolk. Naš oči je danes previl otroka, nahranil oba po flaški in jo malo zmatral. Sedaj sem oba previla, podojila, celo Patrik je zizal 15 min in rekordno popil iz flaške. Se vidi da mu je oči rekel naj je, da bo čimprej doma ter naj se nauči zizat, da bo škampe in ribe prek mleka dobil. Dolgčas mi je tukaj, ker pamža skoz spita.

Bravo Larči za lepi teži. Saj počivam, ležim na postelji s tamalim leptopom, saj veš da ne morem bit pri miru in spat. Bolje da sem za računalnikom kot pa bi se šetala okrog. Ni televizije, ne možeka za čvekanje, nič za pospravljat, ne Tare,...

Taški ful si lepa. Še enkrat hvala za obisk in kužke. Moj dragi jima jih je hotel kar v posteljco dat. Ti greš čist po mojih stopinjah. Nasmejala si me pa do solz.

Barbk ti sam povej koliko energije rabiš.

Vam bom en dan dala nove slikce gor, ker so te od poroda in sta se ful spremenila.

Amrica jaz sem mogla dvakrat na ta test  in še k zdravniku, ker je bil povečan sladkor, danes je bil pa ful nizek.




(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 2588
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.3.2009 22:52:44   
lara light
Nokiuser posted image , upam, da je pirček še užiten in user posted image  za dodaten par rok pomoči!

Taški, vidiš kako nate otroci delujejo! Vsakič ko si malo dol, greš do P in se nafilaš...pa muffini z nutelo, hudo! Moj bi takoj vzel domov!user posted image

Ja, sem prej dobila vezo in me je naročila v sredo, zdaj...niso bli ravno navdušeni nad mano, nasprotno, ker se kao pozno prvič oglašam...ne vem, upam, da bo vse v redu, ko se prikažem.
Uro imam ob 9.30. Moj dela popoldan, tako, da bova šibala čim končamo nazaj...upam, da bom katero videlauser posted image
Mi daste kakšen napotek kje parkirat, še nikoli nisva bla tam. Hvala.

Pikec naš, lepo da si z nami! Jaz bi tudi bla tko fajn po porodu kot tiuser posted image  Maladva super praviš, krasno! Oči zna hranit, to smo vedele že prej.user posted image
Hvala za čestitke! Malo zaostajata glede na enojčka, za dvojčke sta pa kar v   redu, predvsem ne odstopata, kar je pomembno, da eden ne gre gor na račun drugega.
Bodite lepo!

Grem nazaj delat, mam še veliko, ja za peglat, a ne!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 2589
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
30.3.2009 23:39:42   
Shadow
IZVIRNO SPOROČILO: amrica

Zanima me ce je katera delala test za nosecnisko sladkorno?user posted image user posted image Namrec meni je zadnic ko sem bila v 28 tednu-dobila inekcijo ker sem rh negativna,rekla da mi bo naslednjic se pravi 8.4. naredila test za to sladkorno ker se ji zdim spremenjena zabuhla.Zanima me kolk ste se zredile do zdaj.AJA PA SE TO SEM VIDLA NAPAKO PRI JUNIJSKIH DVOJCKIH :MAM ROK PORODA 8.6. IN STA DVOJAJCNA. LEP POZDRAV


Amrica, jaz sem 'srečna dobitnica' nosečniške sladkorne. user posted image  kaj te zanima? Ti lahko kaj pomagam?

Pikatara, ti si pa itak superwoman. Sploh ne najdem besed, s katerimi bi dovolj ustrezno izrazila svoje občudovanje!

Blanči, kaj je narobe???

Lara, user posted image user posted image  za fajne teže!



(odgovor članu amrica)
Neposredna povezava do sporočila: 2590
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
31.3.2009 6:54:22   
blanč
Dobro jutro.
Bravo našim novopečenim mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image
Evo moja zgodba na kratko:
V petek so me odpustili domov. Doma me iz dneva v dan spremljajo močni rjavi izcedki, ki pa so seveda tudi neprijetnega vonja...
Včeraj pa je prispelo odpustno pismo in v njem še recept zas antibiotik amoksiklav, (ker so prišli izvidi, ki bi morali priti še pred cerkljažo šele potem, ko so me odpustili domov) in sem okužena z bakterijo gardnerella vaginalis za katero pa mi je Pušenjak napisal, da se ne zdravi z antibiotikom ampak z nekimi svečkami, ki vsebujejo klindamicinom. Ker vsaka infekcija po cerkljaži lahko privede do splava sem seveda že čisto iz sebe in po murfijevem zakonu je ta teden moja ginekologinja na dopustu,...
Jaz sploh ne vem več kaj nardit, ker že v bolnici so bili taki polovičarji, zdaj še to. Že od sobote naprej ne morem ustavit solz in pregnat občutka, da bo šlo vse narobe...
Eh, pa sem rekla, da vas ne bom morila, sam, ko pa nekomu moram povedat, kaki šalabajzerji so v naši bolniciuser posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 2591
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
31.3.2009 8:10:28   
lara light
Jutro pupike!user posted image

Blančica, dajmo premagat tega murphyja in se it samo z pozitivnimi mislimi. Žal je teh okužb zelo veliko, raznoraznih vrst in to se bo uredilo, mv je lepo zaprt, vse bo v redu.user posted image
Verjamem, da bi si končno zaslužila mirno nosečnost, da si govoriš, pa kaj vse bo še name padlo...pokaži zobe draga moja, ne daj se!! Če zmoreš popij kak zelenjavni svež sok, da se nafilaš z vitamini! Me smo s tabo!

Senčka, hvalauser posted image , kako se ti kaj? Trebušček raste, pa kg tudi?

Lep dan dečveuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2592
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
31.3.2009 8:24:52   
lara light
Blančica, sem šla Pušenjaka brat...
Ti naredi eno fajn kuro z zelenjavnim svežim sokom iz sokovnika. S korenčkom (10 delov), ki mu dodaš špinačo (6 delov). (Jaz ga še 2x precedim, da je čisto bistro. Manj kot ima trdih delcev, bolj je učinkovito, ker gre direkt v žilo).
Ni glih kot taškin muffinuser posted image , naredi pa čudeže pri porušenem ravnovesju, vnetjih kot v tvojem primeru...vsekakor škode ne bo nobene, nasprotno, je vitaminska bomba zate in otročka. Spij kolikor zmoreš, recimo 2x dnevno po 1-2 dcl. Saj veš, na čimbolj prazen želodec, da se hitro vsrka, potem 15 min ne jej. Pa nič sladkega, ker je to hrana za bakterije...le 'zdrava' hrana. Kisss!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2593
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
31.3.2009 8:28:45   
blanč
Larči hvala, bom upoštevala nasvet. Sem pa zdajle tolk Pušenjakovi sestri težila, da me je naročila že danes zvečer, bom končno imela morfologijo in mogoče tudi kakšen podrobnejši nasvet glede cerkljaže. Sem že boljše voljeuser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2594
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
31.3.2009 8:35:05   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Larči hvala, bom upoštevala nasvet. Sem pa zdajle tolk Pušenjakovi sestri težila, da me je naročila že danes zvečer, bom končno imela morfologijo in mogoče tudi kakšen podrobnejši nasvet glede cerkljaže. Sem že boljše voljeuser posted image


user posted image user posted image  to mi delaj, otroci rabijo veselo mamo!user posted image user posted image  poročaj!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2595
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
31.3.2009 8:36:38   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Larči hvala, bom upoštevala nasvet. Sem pa zdajle tolk Pušenjakovi sestri težila, da me je naročila že danes zvečer, bom končno imela morfologijo in mogoče tudi kakšen podrobnejši nasvet glede cerkljaže. Sem že boljše voljeuser posted image


bravo, ne daj se blanči!!! sem ti ravno hotela predlagat, da pridi v lj na pregled! daj, pusti celjsko bolnico, pa naj ti ginekolog da napotnico za ljubljano, no. bodo ziher naredili vse potrebne preiskave takoj in brez tvojih prošenj. če prav razumem, imaš danes pregled pri pušenjaku??? daj ga za kravatlc zgrabi, pa naj ti pove, kako dalje! bravo, držim pestke in tačke!!!,

sem pa razmišljala, kdo sprehaja zdaj tvojega kužmana??

_____________________________

nokes

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2596
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
31.3.2009 8:38:13   
taškica
Blanč - HB, da si tole spisala, sem ti hotela že eno spustit, da se ne smeš takole odgnat in da tvoj G. sigurno tudi kdo nadomešča - če ne pa lepo na urgenco in na pregled. Ampak vidim, da si že uredila, še dobro da si prava borka in da se boriš. Vse bo ok, sicer pa držimo pesti!

Lara - pregled imam v stari porodnišnici in sicer ob 10h. Po moje bom jaz prej končala kot ti, bodi pripravljena, da boš čakala min 2h (hrana, voda, časopisi). Ko končam te pridem v čakalnico posikat, itak vem kje je. Če te tam najdem ok, če ne...user posted image   Za parkiranje ti priporočam, da te tvoj vrže dol v porodnišnici in zapelje malo naprej po tisti cestici. Na desni strani po po pekarni Damyanty al nekaj takega videl eno rampo, tam je cenejše parkirišče in se dobi prostor. Drugače pa parkirna hiša na Zaloški - ampak tam je dražje.

Sem se šla takoj naročit na UZ - šele čez 3 tedne ga šele imam.user posted image   




_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2597
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
31.3.2009 8:44:12   
taškica
Pikatara - kako pa tvojdva miška napredujeta? Teža se veča? Kar fajn jih hrani, da greste čimprej domov. Jaz sem drugega rodila 3.500g - pa mu je kar precej padla teža, z odpusta smo šli 3.200g - po 3 dneh. Mah jaz se vedno stopim ob dojenčkih....meni je to res čudež vsega tega sveta.

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2598
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
31.3.2009 8:47:21   
blanč
punceuser posted image user posted image sem vedla, da se lahko zanesem na vas.
Nokes kužona sprehajata pa tašča in mojuser posted image Sam je bil zdaj pravi user posted image , ker ga je klical nagon narave, zdaj se pa že počasi umirja in celo jest je spet začeluser posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2599
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
31.3.2009 8:47:29   
taškica
Nosečniški cukrček
Poglejte kakšno vreme je zunaj! Idealen dan za sprehod v naravi! Odpeljite svojega dragega daleč stran od mestnega vrveža, službenih skrbi ter stresa. Dan naj vam ostane v lepem spominu!


No tole mi pa danes piše na RR koledarju nosečnosti za 34. teden.  Ja za znoret. Pa kdo za boga tole piše?

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




IME ZA FANTKA
podica2

NOVO: Katero ime za fantka vam je najlepše?

Lovro (21%)

Svit (14%)

Izak (11%)

Vid (20%)

Enej (30%)

Aidan (4%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!