|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 17:53:44   
suncicica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: taškica

naša DRUŽINICA se je povečala za dva člana.ob 12.07 je prišel PATRIK,2350 G IN 46 CM OB 12.11 SE MU JE PRIDRUŽILA ŠE KAROLINA I ISTO  VELIKOSTJO IN 2090 G TEŽKA.VSI PRESREČNI IN ZDRAVI

PIKATARA

 
(našla na forumu aprilčic)
 
ČESTITAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BARVO PIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
še tukaj čestitke in  že je med rodili smo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image










user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2526
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 18:36:36   
hedviga
Pikatara, bravo mami!! Čestitke!user posted image user posted image
Čimprej domov in se cartat!

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 2527
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 19:33:46   
buba.miska
Pozdravlejne!

Twixy iskrene sožalje. Pošiljam  ti en velik user posted image . Upam da je z drugim vse vredi. Probaj biti močna vem da je to težka preizkušnja in da bo vedno s tabo, ampak pomisli da te tvoj sonček zdaj čuva.

Pikatara čestitke user posted image upam da ste vsi zdravi in da uživate skupaj

(odgovor članu dobrovoljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2528
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 19:41:27   
buba.miska
Rubin voziček nima ročne zavore, ma pa jih na vseh kolesih.

(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 2529
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 19:46:40   
Shadow
Pikatara, ISKRENE ČESTITKE za Karolino in Patrika!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Twixy, drži se, punca!
 
Rubin, reči tem tvojim krvavitvam, da jih imamo vsi skupaj vrh glave in da te naj pustijo pri miru! Aja, ja, sem že dobila rezultate AC, oba kariotipa sta normalna, spola že tudi vemo, a ju bova z bodočim atijem zaenkrat poznala le midva sama! user posted image
 
Blančka, kako si kaj ti? Te nameravajo še kar na all inclusive imeti?
 
Pozdravček tudi seveda vsem ostalim, ki vas nisem navedla poimensko!

(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 2530
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 20:07:14   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Shadow

Rubin, reči tem tvojim krvavitvam, da jih imamo vsi skupaj vrh glave in da te naj pustijo pri miru! Aja, ja, sem že dobila rezultate AC, oba kariotipa sta normalna, spola že tudi vemo, a ju bova z bodočim atijem zaenkrat poznala le midva sama! user posted image  
 



Se popolnoma strinjam z tabo!

A tako v nevednosti nas boš pustila, ti ti user posted image  user posted image .


Meni se je pa sanjalo, da sem bila na uz in mi je g. rekla, da imam dva fanta. No bo še treba nekaj časa počakat, da bomo zvedeli.

Majčice, moje drage, glejte da se vam ne bo nikamor mudilo, kar še nekaj časa ostanite pri nas - sej je luštno a ni?

A ste videle kakšno vreme nam napovedujejo, za crknit. Si bomo sončka morali kar sami narist, drugače ga ne bo nič user posted image .

Buba.miska hvala za odgovor. Nič grem še malce brat potem pa spat.

Lepo in mirno noč vam želim.

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 2531
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 20:13:17   
Snezinka4
JUHUHU!!!! Čestitam Pikatara!!! Tudi možeku seveda! Želim vam dober sesalni refleks, veliko mleka in mirne noči!!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2532
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 20:31:53   
suncicica
a se je twixy ze kaj oglasila? kako je z drugim user posted image ?
drzimo ji pesti.....


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 2533
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 20:40:10   
buba.miska
suncicica kje si ti rodila? Na Ptuju ali kje drugje?

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 2534
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 21:00:38   
suncicica
na ptuju. zakaj vprasas?

sem tako zalostna. pupi sta se dva dni po vsakem dojenju jokali,in bili zelo nemirni pa sem predvidevala da ju crvici.
danes pa sem si spumpala mleko da vidim koliko ga v 20 min dojenja pritece in koliko ga pojesta. ker sem ze sumila da nista dovolj siti. in sem ugotovila da dobita premalo hraneuser posted image user posted image user posted image user posted image .  sem revici stradala.
se sreca da sem imela doma eno mleko v prahu.zdaj spita kot ubiti po hranjenju.


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 2535
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 21:05:31   
buba.miska
Tak vprašam sem mislila da si v Mb rodila.
in ti je blo všeč (porodišnica mislim)?user posted image

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 2536
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 21:06:12   
twixy
Hello dvojne nosecke.

Mi smo bili danes na pregledu in zal tudi drugi srcek ni vec biluser posted image
Mi je hudo,da vam ne znam povedat...
Hvala za pestke in objemcke! Upam,da bodo naslednjic bolj pomagali..

suncica polupckaj Stello in piouser posted image

pikatara user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Vas bom se spremljala obcasno.. Drzim pesti,da cim dlje ostanete 3v1 in rodite zdrave in mocne user posted image user posted image

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 2537
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 21:12:54   
buba.miska
Bo naslednjič bolje vseeno ti pošiljam par objmečkovuser posted image user posted image user posted image
Piši nam še kaj

Jaz pa grem zaj ajat pa na eno oko nogomet gledetuser posted image

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 2538
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 21:23:52   
suncicica
resnicno moram pohvalit vso osebje ptujske porodnisnice. imela sem zelo lepo izkusnjo z vsemi sestrami,babicami in kaj vem kom se. vsi so bili ves cas zelo prijazni(tudi ko sem zacela bit sarkasticna med porodom), na vsako vprasanje sem dobila odgovor.skratka ,ce se kdaj bom rodila bom spet na ptuju.

_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 2539
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 21:27:39   
lara light
Twixy, ob takih trenutkih ni pametnih ali primernih besed. Zelo mi je žal. Morda edini pametni nasvet je, da se zjoči, vrži ven bolečino, ne igraj 'heroja', ampak pokaži, kako ti je hudo...ne pozabi na partnerja; me mislimo, da so močni, ker ne pokažejo toliko čustev, v resnici pa zelo trpijo in v bistvu igrajo heroje, a potihem bi si želeli še kako velike pozornosti in tolažbe. Naj vaju ta grda izkušnja poveže, utrdi vajino vezo, posvetita se drug drugemu....potem poskušaj čimprej zbrat moči, da greš naprej. Vse to ti govorim iz lastnih izkušenj, saj sva na te otočke čakala dolgaa, res dolga leta...in kaj vse je bilo...in počasi že umikala misel, da bova kdaj biološka starša.
Obvezno nas pride še obiskat, te bomo vse zelo vesele. In seveda ves čas bomo držale pesti, da zagledaš kmalu nov plusek. Vse najlepše ti želim!user posted image user posted image user posted image user posted image
Sunči, bravo za ptujsko P!user posted image  Kako se rihtate?? Vse me zanima?
Lubčke tvojima!user posted image user posted image

Utrujena sem, bolje, da ne naštevam kaj sem vse počela...od 7h sem v akciji, grem pod tuš in probat spat! Lepe sanjeuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 2540
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 21:46:06   
taškica
Twixy; danes dež, jutri sonce. Objem....

Sunci - lepo si zdržala porod, zdaj vsaj veš kako reagiraš v ekstremnih situacijah.... Ne sekiraj se zaradi pupik, nekaj tvojega mleka sta ziher dobile....to pa da sta jokali po obroku je pretty normal. Umetno mleko ju je položilo.....Vseeno ne odnehaj z dojenjem, mleko se ti mora obnoviti, pa počivaj, veliko pij....začetki so zmeraj hudi...DRŽI SE PUNCA!

Kako je z Mucko25, ve katera?

Dobrovoljcica, a ti CR že kaj napovedujejo? Kolk pa imaš dvojčka težka? Že kaj veš?



_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2541
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 22:04:35   
suncicica
zdaj pijem caj za dojenje , in si pumpam mleko. tudi pupi bosta cimveckrat na dojki.mleko enostavno mora biti.

_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2542
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 22:23:33   
nushka
Draga Twixy,

resnično sočustvujem s tabo, saj bo jutri 5 tednov kar sem sama izgubila najini dve punčki v 25. tednu, ki sem ju morala še roditi. če je bilo kaj narobe, je boljše, da se ti je to naredilo sedaj, kot pa kasneje, ko bi se nanju že navezala. potolaži se, sicer pa čas naredi svoje. vsekakor pa tega ne moreš pozabiti. misli pozitivno za vnaprej.

ostalim pa pošiljam pozdravčke, vsem, ki so pred kartkim rodile, pa ISKRENE ČESTITKE.

lahko noč vsem skupaj.

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 2543
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 23:39:27   
dobrovoljčica
Taškica.
Men so vsakič ko sem bila na pregledu govorili, da bo najbrž CR, ker je vodilna pupa obrnjena medenično. V vseh teh 33 t se ni nikoli obrnila, ker ima premalo prostora. Se je njen bratec stegnil čez cel trebuh in veselo telovadi.
Tudi, če bi imela dovolj placa  za obrate, je "kao" že prevelika.
V 32 tednu sta bila težka cca 1550g(deklica), 1800g (deček).

Pregled imam ponovno 1.04.2009. Na ta dan me bo prim.Cerar naročil za CR za konec aprila.(če bomo dočakali) Pustimo se presenetit. Čeprav imam občutek, da bo kar prej treba it .
Moj ginekolog mi obljublja, da bo kar prej, ker sta obe posteljici že zreli. Ma kaj to pomeni nimam pojma  ali so potem zreli tudi otroci?

No skratka, drugače smo krasno. Brcamo in se premikamo kot hudički, da ju moram kdaj malo pomirit, ker je včasih prav neznosno user posted image user posted image . Ja ja se pa hkrati zavedam, da bom prav kmalu pogrešala to suvanje in rukanje znotraj mojega trebuha.
Lepo lepo je biti neroden, okrogel in noseč.
Imejte se krasno bombetke moje.

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2544
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
29.3.2009 9:25:08   
sayuri
dobrovoljčica samo v vednost....moja Zara je celo nosečnost sedela na ritki čist nizko dol. En dan pred napovedanim CR se je obrnila z glavco navzdol - pri 36t 1d. Tako da...tud pri dvojčkih se najde plac za obrate user posted image  Lovro je bil celo nosečnost na glavo postavljen...na dan poroda se je pa prečno postavil. Lump. user posted image  No, ker se je ZAra obrnila z glavco dol in ker je bila Ajevček, smo šli z naravnim porodom probat. JAz čist blažena in srečana, ker sem si to res želela.Po eni uri popadkov so mi rekli, da bo potreben za Lovra CR. ZAro sicer lahko naravno rodim, ampak za Lovra ne bojo tvegali. VAljda sem bila takoj za CR - za oba user posted image . Drugače sem si tudi jaz zelo zelo želela naravno rodit.
 
 
Čestitke vsem, ki ste v kratkem postale mamice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dobrovoljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2545
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
29.3.2009 9:39:17   
taškica
Ojla punčke;

danes je jutro za po.s*.rat****. Zunaj dežuje, nizek pritisk kraljuje - za znoret. HB da je bila vsaj noč dolga in da sem spet spala. Lara kako je s tvojim srbenjem in spanjem? Jaz se res mažem večkrat na dan in je bolj, zgleda pa, da gre za raztezanje kože na trebuhu.

Dobrovoljčica - lepe teže obeh imaš. Sporoči kako je šlo pri Cerarju in za kdaj te je naročil. Lepo je slišati, da uživaš v nosečnosti, sicer pa imaš še kar nekaj časa pred sabo. No vsaj kakšen teden, dva, tri.

Upam, da ste ostale dobro in ste zdrave in tamali razgrajajo.

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2546
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
29.3.2009 9:50:45   
Rubin.
Dobro jutro.

user posted image



Mlinčka a so bili Il divo tako dobri, da si še nisi opomogla? user posted image


Twixy user posted image , se strinjam z Laro in Nuško.

Kaj boste danes kuhale? Meni se še ne sanja. user posted image

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2547
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
29.3.2009 11:43:26   
lara light
Jutro srčice!

Sunči, le pridno vztrajaj, saj bo šlouser posted image

Nushka, živjo!user posted image

Dobrovojčica, poročaj, meni se podobno obeta...

Sauyri, jaz poznam tudi eno tako zgodbo, v 38t se ji je fantek obrnil, ji pustil kup strij od tega stratežkega obrata, in rodila naravno dva fantiča. Pozdravček Z&L

Taški, mene vreme ne sekira, frizure itak nimamuser posted image , nikamor nimam za it v štiklih...priznam pa da še vedno kavčam in se mi ne da ven, a bom šla po kosilu.
Jaz sem še vedno mažem 2x dan, srbenje po telesu se je pomirilo, čeprav je koža še zelo suha, trebuh pa tudi mene še srbi in občasno peče- def. je raztezanje. Moj trebuh je okrog popka videti bel, ker je koža zelo raztegnjena...ne vem do kam bo še šlouser posted image ...sem pa vsak dan bolj okrogla, vidno mi raste trebuh, kg nekako stojijo...
ju3 imam pregled, bom 31 6/7, a nisi ti imela tudi točno na ta dan pregled? se  spominjaš teži? tvoja sta zelo velika....kdaj pa imaš zdaj ti? objemček!

Rubin, mmm, zelo prijazna...to imam v mislih:špargljeva juhica, pohano meso (po dolgem času), bučke kuhane na pari s parmezanom, rdeča pesa. Sladica? Gorenjkauser posted image

Punce a sem jaz slepa, a nič ne vemo o Blančici??? Pogrešam jouser posted image user posted image

Pika, kup lubčkov za vas3!user posted image

Drage moje, fajn bodte, RVI!user posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2548
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
29.3.2009 11:50:40   
stijan
Pikatara ,sunčica ČESTITKE ,si kar želim da bi že svoje cartala,ko vas berem al  pa pogledam kake slikice.No po drugi strani pa držim pesti da zdržim vsaj do 37 tedna,torej še pet tednov.Danes je bla najboljša noč ta teden,sma z malim spala kar do enajstih,tak ,da so še trgovino zaprli in sva ostala brez kruhauser posted image ,bomo pa palačinke pekli.Tudi mene čaka verjetno CR ker sta oba prečno,bom pa videla v torek ,ko imam pregled v rizični ambulanti.Počutim se še kar vredi, le trebuh je ogromen,še malo pa avta ne bom mogla več vozit,oz se s postelje vstat tudi to je že včasih pravi podviguser posted image .
Rubin upam ,da se tvoje krvavitve ne vrnejo več.
Twixy
user posted image .

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2549
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
29.3.2009 12:03:57   
lara light
user posted image Seznam dvojnih user posted image 2009user posted image user posted image     

user posted image  
user posted image                                                             user posted image          
  
Na vrsti smo majčice!user posted image user posted image
user posted image
Mucka 25 (2user posted image  ; 1user posted image ) ;
PDP 8. maj, dvojajčna  user posted image   user posted image
Navijamo, navijamo!!user posted image user posted image
Dobrovoljčica (1user posted image  ;0 user posted image ) ; PDP 12. maj, dvojajčna user posted image user posted image
Taškica (3user posted image  ; 2user posted image ) ; PDP 17. maj, dvojajčna  user posted image user posted image LJ
Lara light (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 26. maj, dvojajčna  user posted image  user posted image   GO
ona 23 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; PDP 29. maj, dvojajčna  user posted image user posted image
buba.miska (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 30. maj, dvojajčna  user posted image  user posted image MB - MS
user posted image
Stijan (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 5. junij, dvojajčna user posted image  user posted image MB 
Amrica (?user posted image  ; ?user posted image );  PDP 6. junij, ?jajčna user posted image  user posted image
Kicsi (1user posted image ; 0user posted image ); PDP 15. juniijdvojajčna user posted image  user posted image
Rozajelka (1user posted image  ; 0user posted image );  PDP 21. junij, dvojajčna user posted image  user posted image    
_Rosa (1user posted image  ; 0user posted image );  PDP 25. junij, enojajčna user posted image    user posted image   
Snežinka4 (3user posted image  ; 2user posted image );  PDP 26. junij, dvojajčna
 user posted image    user posted image  
user posted image
Kalina (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 5. julijdvojajčna user posted image  user posted image
Almk (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 7. julij, dvojajčna  user posted image    user posted image
Mlinčka (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 16. julij, dvojajčna  user posted image   user posted image
Evamaja (1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 20. julij, dvojajčna user posted image   user posted image
Belen (1user posted image ; 0user posted image ); PDP 27. julij, dvojajčna user posted image   user posted image
Anja3 (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 31. julij, dvojajčna  user posted image   user posted image   
user posted image
Blanč (1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 10. avgust, dvojajčna user posted image   user posted image
Shadow(1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 18. avgust, dvojajčna user posted image   user posted image MB
Barbk  (2user posted image  ;1user posted image ); PDP 20. avgust, dvojajčnauser posted image  user posted image     
user posted image
Cembi  (2user posted image  ;0user posted image ); PDP 3. september, enojajčnauser posted image  user posted image
Darjau  (3user posted image  ;2user posted image ); PDP 12. september, ?jajčnauser posted image  user posted image
Rubin  (4user posted image  ;1user posted image ); PDP 25.september, enojajčnauser posted image  user posted image   MB
user posted image  
Ninčy (1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 5. oktober, ?jajčna user posted image   user posted image  
user posted image  

miška 73 (1user posted image ;0 user posted image ) PDP 10. november, dvojajčnauser posted image user posted image


user posted image user posted image Č I M     D L J E     3 v 1 ! user posted image user posted image

 
Že dobile svoja zakladka:
user posted image


Pikica5 PDP 22.2.2009 ; rodila 28.12.2008, CR
user posted image TAJ 2005g, 43,5cm in user posted image MAJ 2045g, 44cm
 
 
Persida PDP 11.3.2009 ; rodila 7.1.2009 
 user posted image TOMAŽ 1550g, 41cm in user posted image ANŽE 1840g, 43,5cm


Nokes PDP 9.3.2009 rodila 1.2.2009
user posted image  IVANA 2040g, 46cm in user posted image  VITAN 2450g, 49cm


Hedviga PDP 2.3.2009 rodila 9.2.2009
user posted image   ŠPELA 2140g, 47cm  user posted image   MIHA 2700g, 48cm 


Skorpija PDP 14.3.2009 rodila 17.2.2009 
user posted image   TILEN 2690g, 47cm  in user posted image DOMEN 2510g, 48cm


RM Maja PDP 26.4.2009 rodila 18.2.2009 
user posted image    FRAN 1205g, ?cm  in user posted image   DANE 1600g, ?cm
 

Šmarnogorka  PDP 15.5.2009 ; rodila 20.3.2009
user posted image    BOR 1700 g, ?cm in  user posted image  VID 1340 g, ?cm

 

Suncicica  PDP 28.3.2009; rodila 21.3.2009
user posted image    STELLA  2700 g, 48 cm  in user posted image  PIJA 2490 g in 47 cm



Pikatara  PDP 17.4.2009 rodila 28.3.2009
user posted image    KAROLINA 2090 g, 46cm  user posted image    PATRIK 2350 g, 46cm 

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?