|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.3.2009 14:51:57   
mucka25
Živjo.

Vas trenutni nimam časa prebrat bom videla, če bom danes še kaj utegnila, se moram zdaj namreč na hitro pripravt za odhod v P. Danes na kontroli se je izkazalo, da prihaja do zastoja rasti pri obeh in moram zato v LJ, ker sta pod 2 kg (nevarnost težav s plučki in da ne bomo potem ločene). Sem mal žalostna in v skrbeh ampak bo že. Rajši bi seveda še mal počakala in tud še rajši rodila tukaj v PO, pa če drugače ne gre tako pač je. Taški očitno sem na vsrti zdaj jaz in bom kar hitro prepustila prvo mestouser posted image . Važno mi pa je, da bo z obema malčicama vse vredu. Do ljubljane mi je sam mal tko, ker tam ne poznam nikogar, tukaj pa imam porodnišnico že v malem prstkuuser posted image .

PIKA bravouser posted image .

Čao

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 2501
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.3.2009 15:00:37   
Snezinka4
AAAAAAAAAAAAAAaaaaa!!!!
Vse sem si zbrisala. Zdele pa ne morem še enkrat pisat.
Skratka lep vikend, PIKA DIHEJ DIHEJ!!!Sunci lepo te je slišat in čestitke!

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 2502
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.3.2009 16:15:49   
lara light
Buba, moja G mi ni nič dala, rekla je, da ne dajejo več in da je Mk dovolj, kjer je označen datum poroda. Ko sem šla na Csd mi ni bilo treba nič pokazat (Mk sem imela s sabo), samo povedala sem, da sta dva in kdaj imam pdp. Je pa res, da me tam uni pozna.
Pregled imam v pon, prvič na 3 tedne, prej na mesec.

Sunči, user posted image user posted image  za porodno zgodbo. Pogumna si bila! Bog daj, da bi ti bila podobna, če bom po naravni rodila....user posted image user posted image za dojenje. Le kako so dvojčki lahko tko različni, res zanimivo, si pa res prava, samo 2 notr. šiva??Bravo, bravoooouser posted image

Amrica, naj ti G napiše sprehode, da si začitena, če te zasačijo, da te ni. In user posted image  za še ene dvojčke v familiji! A smo te že dale na seznam??

Kaj to berem MUCKAAAA, mislimo nate, fajn bodi, vso srečooo!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

PIka, drži se punca! Pošiljam dobre želje!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 2503
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.3.2009 16:23:47   
lara light
user posted image Seznam dvojnih user posted image 2009user posted image user posted image     

user posted image
 

user posted image                                                             user posted image        
  
user posted image
Pikatara (1user posted image  ;0 user posted image ) ; PDP 17. april, dvojajčna user posted image user posted image LJ 
Naša Pika je v P! NAVIJAMO!!!!user posted image user posted image NAVIJAMO ŠE BOLJ!user posted image user posted image
user posted image
Mucka 25 (2user posted image  ; 1user posted image ) ;
PDP 8. maj, dvojajčna  user posted image   user posted image
Navijamo, nikar ne prehitevaj!!user posted image user posted image
Dobrovoljčica (1user posted image  ;0 user posted image ) ; PDP 12. maj, dvojajčna user posted image user posted image
Taškica (3user posted image  ; 2user posted image ) ; PDP 17. maj, dvojajčna  user posted image user posted image LJ
Lara light (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 26. maj, dvojajčna  user posted image  user posted image   GO
ona 23 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; PDP 29. maj, dvojajčna  user posted image user posted image
buba.miska (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 30. maj, dvojajčna  user posted image  user posted image MB - MS
user posted image
Stijan (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 5. junij, dvojajčna user posted image  user posted image MB 
Amrica (?user posted image  ; ?user posted image );  PDP 6. junij, ?jajčna user posted image  user posted image
Kicsi (1user posted image ; 0user posted image ); PDP 15. juniijdvojajčna user posted image  user posted image
Rozajelka (1user posted image  ; 0user posted image );  PDP 21. junij, dvojajčna user posted image  user posted image    
_Rosa (1user posted image  ; 0user posted image );  PDP 25. junij, enojajčna user posted image    user posted image   
Snežinka4 (3user posted image  ; 2user posted image );  PDP 26. junij, dvojajčna
 user posted image    user posted image  
user posted image
Kalina (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 5. julijdvojajčna user posted image  user posted image
Almk (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 7. julij, dvojajčna  user posted image    user posted image
Mlinčka (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 16. julij, dvojajčna  user posted image   user posted image
Evamaja (1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 20. julij, dvojajčna user posted image   user posted image
Belen (1user posted image ; 0user posted image ); PDP 27. julij, dvojajčna user posted image   user posted image
Anja3 (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 31. julij, dvojajčna  user posted image   user posted image   
user posted image
Blanč (1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 10. avgust, dvojajčna user posted image   user posted image
Shadow(1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 18. avgust, dvojajčna user posted image   user posted image MB
Barbk  (2user posted image  ;1user posted image ); PDP 20. avgust, dvojajčnauser posted image  user posted image     
user posted image
Cembi  (2user posted image  ;0user posted image ); PDP 3. september, enojajčnauser posted image  user posted image
Darjau  (3user posted image  ;2user posted image ); PDP 12. september, ?jajčnauser posted image  user posted image
Rubin  (4user posted image  ;1user posted image ); PDP 25.september, enojajčnauser posted image  user posted image   MB
user posted image  
Ninčy (1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 5. oktober, ?jajčna user posted image   user posted image  
user posted image

twixy(?user posted image ; ? user posted image ) PDP 5. november, ?jajčna user posted image   user posted image     
miška 73 (1user posted image ;0 user posted image ) PDP 10. november, dvojajčnauser posted image user posted image


user posted image user posted image Č I M     D L J E     3 v 1 ! user posted image user posted image

 
Že dobile svoja zakladka:
user posted image


Pikica5 PDP 22.2.2009 ; rodila 28.12.2008, CR
user posted image TAJ 2005g, 43,5cm in user posted image MAJ 2045g, 44cm
 
 
Persida PDP 11.3.2009 ; rodila 7.1.2009 
 user posted image TOMAŽ 1550g, 41cm in user posted image ANŽE 1840g, 43,5cm


Nokes PDP 9.3.2009 rodila 1.2.2009
user posted image  IVANA 2040g, 46cm in user posted image  VITAN 2450g, 49cm


Hedviga PDP 2.3.2009 rodila 9.2.2009
user posted image   ŠPELA 2140g, 47cm  user posted image   MIHA 2700g, 48cm 


Skorpija PDP 14.3.2009 rodila 17.2.2009 
user posted image   TILEN 2690g, 47cm  in user posted image DOMEN 2510g, 48cm


RM Maja PDP 26.4.2009 rodila 18.2.2009 
user posted image    FRAN 1205g, ?cm  in user posted image   DANE 1600g, ?cm
 

Šmarnogorka  PDP 15.5.2009 ; rodila 20.3.2009
user posted image    BOR 1700 g, ?cm in  user posted image  VID 1340 g, ?cm

 

Suncicica   PDP 28.3.2009; rodila 21.3.2009
user posted image    STELLA  2700 g, 48 cm  in user posted image  PIJA 2490 g in 47 cm




(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2504
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.3.2009 18:47:38   
twixy
Zivjo punceuser posted image

Mene lahko izbrisete iz seznama.user posted image user posted image
Krvavela sem in sla na urgenco kje so ugotovili,da je enemu pikecu nehal bit srcek, drugemu pa je bil zelo sibko.
Tako,da grem jutri nazaj v bolnisnico,da se 1× naredijo UZ in da vidimo,ce drugemu bije srcek.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2505
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.3.2009 20:11:53   
lara light
Draga Twinxy, zelo mi je žaluser posted image , močno držim pesti, da bo drugi zmagal, veliko je podobnih zgodb, eno osebno poznam, ki je danes tik pred porodom. Zato bodi močna, nikar se pustit žalosti, ampak daj vse od sebe v upanju, da bo srček s tabo do konca...mislim nate, pošiljam ti najboljše želje, vse me smo s tabo in te ne damo!!user posted image user posted image user posted image  Oglasi se še...ju3 čakam na tvoje info. Naj bo noč kratka.

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 2506
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.3.2009 21:13:54   
Rubin.
Dober večer, drage moje dame user posted image . Sem vedela, da ste pravi naslov, za moje težave, vaše dobre želje in pozitvnost so sigurno pripomogle k temu, da so izcedki izginili user posted image .

Miška73 - izcedki so rjave barve (torej stara kri, ne sveža), so glih tolk da me jezijo in da mi misli skoz lutajo.

Lara - hvala za  skrb, res si ena takšna sočutna deklica user posted image . Mi je moja g. rekla, v kolikor se pojavi sveža kri, da moram takoj do nje ali v KC, če pa je le izcedek pa horizontala.
Kaj se tiče dojenja, sem jaz tudi prepričana, da bom dojila, ker se mi zdi to najbolj praktično in ja imela ju bom ponoči tudi pri sebi. Tako je bilo tudi prvič in ni mi žal, se je 6m polno dojila user posted image .

Jaz sem danes stopila v 15 teden in slabosti so se začele resnično umirjat. Mi je bilo samo popoldan malce slabo, edino utrujenost me še daje. Še to premagamo pa sem za nekaj časa na konju.

Ona23 kaj se oblačilc in plenic ipd. tiče, sem se jaz zaklela, da imam pripravljeno vse 2 meseca prej. Ker sem pri prvi nosečnosti vse prelagala na konec, pa mi je bilo žal kolikor imam las na glavi. Zadnji mesec sem ful zatekala, noge sem imela kot nosorog in mi je bila prava muka, vse oprat in speglat. Da ne omenim 50 kom. tetra plenic - to je eno mukotrpno peglanje. Tako, da sem se odločila, julija imam že vse tipitopi pripravljeno z torbo vred.
Tudi jaz razmišljam kako bom z tremi. Sploh, ko pomislim, da Mala miss ne bo mogla hodit več na vse te dejavnosti, ki jih sedaj obiskuje. Pa kako bom razporedila čas, ki bo imel še vedno samo 24 ur, da bodo vsi zadovoljni z mano in možem vred. Moram se malce pa nasvete obrnit na tiste, ki že imajo to izkušnjo.

O mlinčka Il divo, to se bodo naposlušale angelskega petja. A boste v prvi vrsti, potem se boš še očke napasla. Uživaj še za mene.

O sunčica se je javila user posted image . Super je to brat, da ste dobro - samo tako naprej. Če imaš preveč mleka, si ga malce iztisni, samo toliko, da napetost popusti. Tako sem jaz delala.

Buba.miska - kaj se srbenja tiče se verjetno koža razteza. Jaz se obvezno mažem zjutraj z kremo, zvečer pa z oljem, obojim za nosečnice. V prvi nosečnosti nisem pridelala nobene strije, kako bo pa sedaj pa ne vem. Upam, na najboljše. Jaz imam zaenkrat preglede na 4 tedne, sicer mi je dala sedaj tremin na 14 dni zaradi krvavitve. Sicer pa me bo po 20 tednu poslala na preglede v KC, kako bo pa tam pa ne vem.
Taški v letih, ti bom dala user posted image , najboljša šele prihajajo!!! user posted image

Jaz tudi sem bolj občutljiva zdaj v nosečnosti, se že skor pri reklamah jočem user posted image . Ni panike, še po porodu je nekaj časa tako. Se spomnim, kašen teden dni po porodu gledam Malo miss in ne morem verjet, da jo res imam, so se mi same od sebe vlile solze od same sreče. Prav takrat pa pride soseda na obisk in me zagleda celo objokano. Se je ful prestrašla, češ kaj se je zgodilo. user posted image  Ja tako se hormoni igrajo z nami. Ampak mine, nič bat.

Mucka25 user posted image user posted image user posted image user posted image

Twixy user posted image , držim pesti za drugi srček user posted image

Blanč kako si danes?

Pika, diham, diham, diham.

Mi smo pa danes zajčku pisali, Mala miss na papir, mami pa kar na ebay user posted image

Sedaj pa res mislim, da bo dovolj user posted image , moram še po hiši kaj narest.

Naj vam bo mirna noč.


user posted image


















(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2507
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.3.2009 21:20:16   
Rubin.
Shadow - si že dobila rezultate?

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2508
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.3.2009 23:20:22   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: twixy

Zivjo punceuser posted image

Mene lahko izbrisete iz seznama.user posted image user posted image
Krvavela sem in sla na urgenco kje so ugotovili,da je enemu pikecu nehal bit srcek, drugemu pa je bil zelo sibko.
Tako,da grem jutri nazaj v bolnisnico,da se 1× naredijo UZ in da vidimo,ce drugemu bije srcek.


Ko sem tole pred nekaj urami prebrala, sem šla kar stran od računalnika.
Nisem mogla verjet, da se to dogaja.
Sva midve samo par narazen, pa tole bolj osebno jemljem.
Držim pesti, da ta drugemu pikecu še bije srček in da bo ostal s tabo.
Vso srečo pupa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 2509
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.3.2009 23:21:06   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Dober večer, drage moje dame user posted image . Sem vedela, da ste pravi naslov, za moje težave, vaše dobre želje in pozitvnost so sigurno pripomogle k temu, da so izcedki izginili user posted image .



To mi deli user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2510
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.3.2009 23:28:39   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: suncicica

pozdravljene
no pa smo koncno iz bolnice. malo se nam je z zlatenico zapletalo .
prisle smo vceraj popoldne in smo zelo vesele da smo doma.prva noc za nami je bila kar uspesna,bila bi se bolj ce nebi zbudila pie in jo silila jesti,ker mi je skoraj razneslo prsa. pol pa kar ni mogla zaspati nekaj casa. stelle pa je spala od 23.30 do 7h zjutraj .
danes ju nebom nic budila.........



Super, da se dokaj uspešno rihtate.
Kak fino, da ste vse lepo doma in da ima mamici tudi še čas, da nas pozdravi.


IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Podganči moja, sem upala, da boš kaj zaupala glede tvojih malih dveh, če se že oziraš za vozički...saj vem, še nekaj časa je...


Larči moj, kje pa upam. Sicer grem res naslednji teden na ogled Blančinega vozeka in se bom pustila podučit, na kaj naj bom pazljiva pri nakupih. Ampak sama si pa niti kakšne nosečniške bluzice ne upam kupit, ker se malo bojim, da se bom mogoče vse skupaj razblinilo kot milni mehurček... kje pa, da bi upala resno razmišljat o nakupih za moja dva pikeca.

Ma sem smotana, saj vem.


IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka
Midva pa dans najine frčafelce peljeva na koncert . Pa mami mal učke pelje na pašo . Jp, greva na Il divo. Komi čakam!



Jst sem ti pa en mal fouš. Upam, da uživate 100 na uro.


< Sporočilo je popravil miska73 -- 27.3.2009 23:30:39 >

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 2511
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.3.2009 23:53:49   
lara light
Miška, šššššcccccccc s slabimi mislimi, moraš pazit kaj in o čem in kako razmišljaš....grrr, te bom po nagiuser posted image ...vem, saj vem  user posted image

Kako je naša Blanči??user posted image

Mlinčkovi so majo pa lepooo...user posted image

Rubin, super, jupiiii!user posted image Bravo za zajčka, ki pri vas pridno nosi!user posted image

Pika, kako si kaj?user posted image  Kdo ve, če kaj globoko dihaš? Drži se!user posted image

Zdaj pa grem probat spat...lepe sanje!user posted image





_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 2512
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 9:53:43   
Rubin.
Dobro jutro user posted image .

Vidim, da ima mlinčka danes pametnejše delo user posted image



user posted image



Pri nas pa je en tak š** od vremena. Res ne vem kdaj bo prišla pomlad user posted image .

Miška73 te popolnoma razumem. Jaz si tudi nič ne "upam" kupit, ne vem kr neki. Sorodnikom še sploh nisva povedala, bova za veliko noč. Sem zadnjič mislila nekaj za mali dve pikici kupit, pa nisem. Bom počakala da mine 24 tednov, potem pa bom šla v nabavo.

buba.miska a ima ta voziček ročno zavoro? Sem se včeraj spomnila. Ker mi imamo tukaj kar hribe in mi je pri Mali miss zelo prav prišla.

Imejte se lepo.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 28.3.2009 9:59:49 >

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2513
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 10:59:03   
taškica
Twixy - en objemček. Upam, da bo z drugim vse ok.

Rubin - izcedki bodo izginili. Jaz vem. Sem sigurna in prepričana. To je del dvojne nosečnosti.

Miška - nehaj ga biksat. Lepo pozitivno, pa se veselit vsakega dne, pa tedna, pa meseca. Namenjeno ti je, zdaj pač nimaš kaj. Boš pač postala dvojna mamica, sigurno. user posted image

Ajde šibam, moj me pelje na kosilo.

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2514
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 14:11:07   
Snezinka4
Twixy - želim ti, le dobre novice danes. Drži se. Mislimo nate!!!

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2515
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 14:51:11   
Rubin.
Pikatara že carta!!!!


Iskrene čestitke še tukaj.

user posted image

(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 2516
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 14:57:14   
nokes
ooo, čestitamo!!! user posted image user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2517
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 15:11:28   
taškica
naša DRUŽINICA se je povečala za dva člana.ob 12.07 je prišel PATRIK,2350 G IN 46 CM OB 12.11 SE MU JE PRIDRUŽILA ŠE KAROLINA I ISTO  VELIKOSTJO IN 2090 G TEŽKA.VSI PRESREČNI IN ZDRAVI

PIKATARA

 
(našla na forumu aprilčic)
 
ČESTITAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BARVO PIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 2518
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 15:26:05   
_anja3_
Pozdravljene,nosečke!user posted image Kako ste kaj?Jaz sem danes bolj slabo,ker nisem skoraj nič spala....vsake 2.uri sem hodila na wc,pol pa še položaja nisem mogla najti...sem se samo obračala celo noč,z boka na bokuser posted image Ma bo že boljšeuser posted image Twixy,meni je iskreno žal,da te je to doletelo..ma ne smeš obupat,upaj na najboljše,da bo vsaj z drugim vse v reduuser posted image Držim pesti!Piktara,ČESTITAM!!***LP***

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2519
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 15:35:59   
_anja3_
Kakšno smotano vreme....user posted image

< Sporočilo je popravil _anja3_ -- 28.3.2009 15:37:04 >

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2520
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 16:53:23   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: taškica

naša DRUŽINICA se je povečala za dva člana.ob 12.07 je prišel PATRIK,2350 G IN 46 CM OB 12.11 SE MU JE PRIDRUŽILA ŠE KAROLINA I ISTO  VELIKOSTJO IN 2090 G TEŽKA.VSI PRESREČNI IN ZDRAVI

PIKATARA

 
(našla na forumu aprilčic)
 
ČESTITAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BARVO PIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
še tukaj čestitke in  že je med rodili smo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2521
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 16:54:40   
sonček85
Taškica.hvala
Sem  vas hotela obvestiti a mi čas ni dopuščal ,ker sem morala v bolnico nujno k atiju

Drugače bi pa tudi k vam sporočila saj vem da je bila veliko na tej strani in ste praver prijateljice user posted image



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 2522
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 17:06:50   
lara light
Pika, iskrene čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čudovitoooo! Lepi in zdravi, srečni in veseli praviš?!! user posted image user posted image Lepo! Pa teži sta v redu, ja skratka super! Iskrene čestitke tudi očiju in vsem obilo družinskega veselja!user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2523
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 17:12:09   
lara light
user posted image Seznam dvojnih user posted image 2009user posted image user posted image     

user posted image  
user posted image                                                             user posted image         
  

user posted image
Mucka 25 (2user posted image  ; 1user posted image ) ;
PDP 8. maj, dvojajčna  user posted image   user posted image
Navijamo, navijamo!!user posted image user posted image
Dobrovoljčica (1user posted image  ;0 user posted image ) ; PDP 12. maj, dvojajčna user posted image user posted image
Taškica (3user posted image  ; 2user posted image ) ; PDP 17. maj, dvojajčna  user posted image user posted image LJ
Lara light (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 26. maj, dvojajčna  user posted image  user posted image   GO
ona 23 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; PDP 29. maj, dvojajčna  user posted image user posted image
buba.miska (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 30. maj, dvojajčna  user posted image  user posted image MB - MS
user posted image
Stijan (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 5. junij, dvojajčna user posted image  user posted image MB 
Amrica (?user posted image  ; ?user posted image );  PDP 6. junij, ?jajčna user posted image  user posted image
Kicsi (1user posted image ; 0user posted image ); PDP 15. juniijdvojajčna user posted image  user posted image
Rozajelka (1user posted image  ; 0user posted image );  PDP 21. junij, dvojajčna user posted image  user posted image    
_Rosa (1user posted image  ; 0user posted image );  PDP 25. junij, enojajčna user posted image    user posted image   
Snežinka4 (3user posted image  ; 2user posted image );  PDP 26. junij, dvojajčna
 user posted image    user posted image  
user posted image
Kalina (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 5. julijdvojajčna user posted image  user posted image
Almk (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 7. julij, dvojajčna  user posted image    user posted image
Mlinčka (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 16. julij, dvojajčna  user posted image   user posted image
Evamaja (1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 20. julij, dvojajčna user posted image   user posted image
Belen (1user posted image ; 0user posted image ); PDP 27. julij, dvojajčna user posted image   user posted image
Anja3 (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 31. julij, dvojajčna  user posted image   user posted image   
user posted image
Blanč (1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 10. avgust, dvojajčna user posted image   user posted image
Shadow(1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 18. avgust, dvojajčna user posted image   user posted image MB
Barbk  (2user posted image  ;1user posted image ); PDP 20. avgust, dvojajčnauser posted image  user posted image     
user posted image
Cembi  (2user posted image  ;0user posted image ); PDP 3. september, enojajčnauser posted image  user posted image
Darjau  (3user posted image  ;2user posted image ); PDP 12. september, ?jajčnauser posted image  user posted image
Rubin  (4user posted image  ;1user posted image ); PDP 25.september, enojajčnauser posted image  user posted image   MB
user posted image  
Ninčy (1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 5. oktober, ?jajčna user posted image   user posted image  
user posted image

twixy(?user posted image ; ? user posted image ) PDP 5. november, ?jajčna user posted image   user posted image     
miška 73 (1user posted image ;0 user posted image ) PDP 10. november, dvojajčnauser posted image user posted image


user posted image user posted image Č I M     D L J E     3 v 1 ! user posted image user posted image

 
Že dobile svoja zakladka:
user posted image


Pikica5 PDP 22.2.2009 ; rodila 28.12.2008, CR
user posted image TAJ 2005g, 43,5cm in user posted image MAJ 2045g, 44cm
 
 
Persida PDP 11.3.2009 ; rodila 7.1.2009 
 user posted image TOMAŽ 1550g, 41cm in user posted image ANŽE 1840g, 43,5cm


Nokes PDP 9.3.2009 rodila 1.2.2009
user posted image  IVANA 2040g, 46cm in user posted image  VITAN 2450g, 49cm


Hedviga PDP 2.3.2009 rodila 9.2.2009
user posted image   ŠPELA 2140g, 47cm  user posted image   MIHA 2700g, 48cm 


Skorpija PDP 14.3.2009 rodila 17.2.2009 
user posted image   TILEN 2690g, 47cm  in user posted image DOMEN 2510g, 48cm


RM Maja PDP 26.4.2009 rodila 18.2.2009 
user posted image    FRAN 1205g, ?cm  in user posted image   DANE 1600g, ?cm
 

Šmarnogorka  PDP 15.5.2009 ; rodila 20.3.2009
user posted image    BOR 1700 g, ?cm in  user posted image  VID 1340 g, ?cm

 

Suncicica  PDP 28.3.2009; rodila 21.3.2009
user posted image    STELLA  2700 g, 48 cm  in user posted image  PIJA 2490 g in 47 cm



Pikatara  PDP 17.4.2009 rodila 28.3.2009
user posted image    KAROLINA 2090 g, 46cm  user posted image    PATRIK 2350 g, 46cm 

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2524
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
28.3.2009 17:19:17   
dobrovoljčica
Čestitke še z moje strani.
Kako lepo.user posted image user posted image
Komaj čakam na celotno zgodbo kako je potekal porod. Včasih sem kar žalostna, ker bomo imeli pri nas CR in ne bom deležna naravnega poroda. A kaj hočemo. Naša princeska počiva na ritki že od samega začetka, tako da ne preostane drugega.

Ja majčice moje drage, sedaj smo na vrsti me. Pogodbo podpisat s temi našimi zakladki, da ostanejo pri nas čim dlje.
Si misleta moja dva"ja mat kar misl si".user posted image user posted image
No bombetke moje drage grem jaz malo na počez.
Pa pa.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?